ZAMIEĆ 24H NA SKRZYCZNE
ZAMIEĆ 2019 24h na Skrzyczne
Organizator : FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data : 2019-01-26
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 130 km
Zgłoszonych : 270
Wystartowało : 212
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 212
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 108km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.5km | 27km | 40.5km | 54km | 67.5km | 81km | 94.5km | 108km | 121.5km | 135km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MIX | KK | OPEN K | MM | OPEN M
Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaTeamFinish_Zamiec
13.5km
Finish_Zamiec
27km
Finish_Zamiec
40.5km
Finish_Zamiec
54km
Finish_Zamiec
67.5km
Finish_Zamiec
81km
Finish_Zamiec
94.5km
Finish_Zamiec
108km
          
1POWROŹNA Mariola 193OPEN KNight Runners Śląsk03:48:5208:11:0712:44:0617:26:5223:30:13
2KUCZEK Katarzyna 117OPEN KPGB Sportowa Paczka04:23:5110:06:45
3KWOLEK Anna 126OPEN K05:01:1511:43:13
4KUNKEL Anna 119OPEN KPGB Sportowa Paczka04:23:5009:27:3214:36:4319:37:07
5ZAMARSKA Małgorzata 257OPEN KIRONia03:30:0107:23:2411:30:0416:16:4820:14:4923:34:16
6PIŃKOWSKA Patrycja 187OPEN KUltra Beskid Sport04:42:0311:14:1518:05:44
7WOJNOWSKA Agata 247OPEN K05:01:1411:43:1219:35:35
8WIECZORKIEWICZ Agnieszka 240OPEN K05:01:1411:43:1219:35:36
9JAWORSKA Anna 74OPEN K03:33:0207:17:06
10PAŁKOWSKA Agata 175OPEN KRunning Obsesion Team04:03:1909:03:1814:09:12
11OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 171OPEN KKolorowa Drużyna Nessi03:10:4506:33:4910:54:5714:29:52
12SALAMON Klaudia 205OPEN K03:20:0806:41:0111:30:1916:08:4421:26:49
13MĘKARSKA Małgorzata 152OPEN K03:45:1707:45:4511:43:2120:41:20
14JANIK Joanna 71OPEN K03:48:2707:52:5912:07:26
15NIEMCZOK Izabela 165OPEN K03:48:2609:39:5014:28:21
16DYDUŁA Renata 37OPEN KItal Car Team03:17:5606:57:5411:00:3516:04:42
17M Beata 134OPEN KUltra Beskid Sport04:42:0311:14:1518:05:43
18ZAJĄC Monika 254OPEN K04:29:4209:58:5415:52:55
19VINCENT Chloe 234OPEN K03:35:5307:20:4411:53:0822:03:58
20DECLERCQ Ann 31OPEN K06:03:2714:56:50
21GNOT Katarzyna 54OPEN K04:22:0809:41:4115:33:4621:32:43
22KWIATKOWSKA Kinga 123OPEN KAlpin Sport Team02:38:3905:12:5607:52:2210:41:1214:03:4222:04:42
23GABRYŚ Natalia 203OPEN K04:25:0409:59:1421:37:02
24MALISZEWSKA Marta 139OPEN K04:03:1509:01:1514:59:37
25GOLKA Beata 55OPEN K04:29:4109:58:5515:52:56
26ZAWIŚLAK Dorota 260OPEN K04:05:0208:53:2315:54:3419:54:59
27PATEREK Agata 177OPEN K04:05:0308:53:2315:54:3420:51:56
28HOWANIEC-SIWEK Anna 66OPEN K04:12:2810:09:28
29TOMIK Małgorzata 230OPEN KMountain Fuel Polska03:06:3706:35:4310:16:1714:00:3017:53:2321:47:18
30MICHALCZEWSKA Marzena 154OPEN K04:12:2510:09:23
31JUSTYNA JAWOREK Youstka Ya Raramuri 78OPEN KUltra Pasterze05:13:24
32MOTYLEWSKA Marta 160RykowiskoOPEN KRykowisko03:49:3808:59:39
33JANERKA Marzka 69OPEN KDziabnięci02:51:5505:56:2409:20:1812:36:2916:07:43
34RÓŻANKOWSKA Aleksandra 201OPEN KSTRZELBY Z BRIXTON04:10:0008:23:1613:03:3118:21:2323:08:08
35MALKUSZ Aleksandra 140OPEN KCórki Foki05:30:0010:42:1623:20:47
36PAZDA-POZORSKA Malgorzata 284OPEN KMUAY RUNNING TEAM02:38:3705:12:5707:51:4110:37:3113:31:0316:47:0120:13:28
37KAROLAK Ania 87OPEN KMUAY RUNNING TEAM03:05:3606:20:0909:36:1613:07:4616:47:3820:13:28
38RYBAK Aneta 202OPEN K04:32:14
39GĘBKA Małgorzata 52OPEN KBAD - Biegnę Ale Dokąd03:51:4608:49:1113:30:3123:14:24
40BEDNARZ Marta 8OPEN K03:40:4108:24:2813:28:5122:43:45
41KAROLAK Asia 88OPEN KMUAY RUNNING TEAM03:28:3607:23:2211:21:1816:15:4421:21:28
42MIKOŁAJCZAK Magdalena 266OPEN K08:35:1419:10:33
43WRONA Agi 2OPEN K03:20:0007:36:2018:01:5122:14:30
Niesklasyfikowani
ZIENIEWICZ Marlena 262OPEN K04:13:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 44 wynik(ów)