ZIMOWY JANOSIK 30+KM | BEDZIES KWICOŁ
Zimowy Janosik 2022
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-01-22
Miejsce : Niedzica
Dystans : 30 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 286
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 229
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 9km | 14km | 21km | 25km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBarwinkowa Góra
4km
   
1WALKOSZ Mateusz 3285SZAFLARYSZAFLARYSenior Mężczyzn00:00:0000:37:18
2TOKARSKI Szymon 3278NOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0000:37:24
3PÔBIŠ Ivan 27ZUOLENWeteran Mężczyzn00:00:0000:37:37
4KRAWCZYK Karol 3131JAWORZNOJAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:38:45
5DUDA Konrad 3040KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:38:54
6WYGANOWSKI Konrad 3306RUMIAWeteran Mężczyzn00:00:0000:39:08
7BIESZCZAD Mateusz 3013KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKASenior Mężczyzn00:00:0000:39:19
8PISKORZ Przemysław 3212TEAM PROGRESJAZAKOPANESenior Mężczyzn00:00:0000:40:16
9STEPANIUK Adam 3254BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEWeteran Mężczyzn00:00:0000:40:22
10GIERSZEWSKI Jarosław 3070ZAŁOGA GCIECHOCINEKWeteran Mężczyzn00:00:0000:40:27
11MATUSZEWSKI Arek 3172ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0000:41:01
12GOLONKA Łukasz 3077ELEKTRKOGOLLIMANOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:41:05
13LESIAK Tomasz 3151ŁÓDŹMaster Mężczyzn00:00:0000:41:08
14SZKLANNY-RECLIK Elżbieta 3263AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAMaster Kobiet00:00:0000:41:11
15KOZŁOWSKI Paweł 3127ŁAZYŁAZYMaster Mężczyzn00:00:0000:41:16
16ZIELIŃSKI Mateusz 3316KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:42:11
17CHOMIK Rafał 3030RAFAŁ CHOMIK 3COACHGLIWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:42:55
18JUREK Przemysław 3096KS STASZEWSCYWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:43:25
19SCIEBURA Paweł 3240WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:43:32
20KLAJNERT Tomek 31108 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:43:46
21PULKOWSKI Łukasz 3225CHODKOWO-KUCHNYMaster Mężczyzn00:00:0000:44:08
22MRZYGŁÓD Jurek 3184LUBYCZA KRÓLEWSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:44:10
23WOJCIESZEK Andrzej 3299GEMINI POLSKA TEAMSOPOTMaster Mężczyzn00:00:0000:44:14
24NAPIERAŁA Marcin 3187KOZIEGŁOWYMaster Mężczyzn00:00:0000:44:17
25SALACHNA - NOWAK Magdalena 3238STAY INSANELUBLINMaster Kobiet00:00:0000:44:31
26LISOWSKI Jacek 3155STAY INSANEDĄBROWICAWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:34
27SZWAJKA Aneta 3271STAJNIA BALONASTALOWA WOLAWeteran Kobiet00:00:0000:44:39
28STASZEWSKI Wojciech 3253KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:42
29RYMKIEWICZ Zbigniew 3236ZĄBKIZĄBKIMaster Mężczyzn00:00:0000:44:48
30GĘBALA Wojtek 3068WARSZAWAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:44:51
31KISZCZYŃSKI Filip 3108SIERRA TEQUILAŁAPSZE NIŻNESenior Mężczyzn00:00:0000:44:58
32OSZYWA Damian 34DAMCZI RUNKIELCEMaster Mężczyzn00:00:0000:45:01
33LASEK Joanna 3150KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:45:09
34MOLASY Dorota 3181AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet00:00:0000:45:19
35KIŃCZYK Tomasz 3107OŁAWAOŁAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:45:21
Niesklasyfikowani
FEDUNIK Karol 3044BIEGNIJ OŁAWOOŁAWASenior MężczyznDNF00:45:24 DNF
37SIEMIESZ Paweł 3243JASŁOSenior Mężczyzn00:00:0000:45:29
38KUŚMIERZAK Piotr 3146STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:45:32
39BOKSA Bartłomiej 3024KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:45:45
40WILKOS Kamil 3288NIEMCESenior Mężczyzn00:00:0000:45:48
41KORZENIOWSKI Damian 3116REJOWIECMaster Mężczyzn00:00:0000:45:51
42LADRA Ryszard 3149KKM KALORYFERKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:45:58
43WITEK Maciej 3294TARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:14
44WITEK Wojciech 3295TARNÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:46:16
45BOŃSKA Karolina 3025A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:46:19
46GAWROŃSKI Sebastian 3066A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:46:22
47PAŁUBSKI Andrzej 3199TECHGISCZAJOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:46:28
48BIELAS Krzysztof 3011KAMIEŃMaster Mężczyzn00:00:0000:46:34
49FILIPOWSKI Rafał 3046KUBAPIECHTEAMKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:37
50KACPRZYCKA Paulina 30984WMBOTOLSZTYNSenior Kobiet00:00:0000:46:49
51KUZIOŁA Grzegorz 3147#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:53
52SZPUNAR Daniel 3269DĘBINASenior Mężczyzn00:00:0000:47:10
53CZARDYBON Michał 3033CZARNE STOPYWYRYMaster Mężczyzn00:00:0000:47:19
54RUDZIŃSKI Tomasz 3232KUNA W AGREŚCIELUBLINIECMaster Mężczyzn00:00:0000:47:21
55STANIK Witold 3251YEOPY OPOCZNOBIAŁACZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:47:28
56MIROWSKI Jarosław 3178WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:47:34
57MAGIERA Adrian 3160TEAM KACWINKACWINSenior Mężczyzn00:00:0000:47:41
58GACH Mariusz 3055KRAKOWMaster Mężczyzn00:00:0000:47:49
59SŁABOŃ Mariusz 3245KIWK-A BIEGAWOLBROMWeteran Mężczyzn00:00:0000:47:52
60KULKA Monika 3142RĄCZE GAZELERUDAWAWeteran Kobiet00:00:0000:47:56
61PRZYBYŁOWSKI Piotr 3222KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:48:01
62MALINOWSKI Robert 3164OLSZANKAWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:07
63ADAMCZYK Jacek 3002CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:12
64FILIPIAK Hieronim 3045MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:15
65EFEMBERG Joanna 3043STAJNIA BALONASZCZECINWeteran Kobiet00:00:0000:48:20
66CHODZIŃSKI Piotr 3029RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:48:23
67ŚWIERCZEWSKI Krzysztof 3273BIEGOWA KUŹNIASOSNOWIECWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:28
68FLAK-WANCERZ Anna 3049KATOWICEKATOWICEMaster Kobiet00:00:0000:48:32
69KOPEĆ Sebastian 3114RYCZÓWEKSenior Mężczyzn00:00:0000:48:36
70GARNCARCZYK Piotr 3060ŻYWIECWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:40
71KUCHTA Maciek 3141TEAM KACWINKACWINSenior Mężczyzn00:00:0000:48:42
72ŁYCZKO Anna 3159PODIUMSTOBIERNAMaster Kobiet00:00:0000:48:46
73CZARNOMSKI Aleksander 3034GDYNIAGDYNIASenior Mężczyzn00:00:0000:48:50
74PREISS Radosław 3219REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEGDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0000:48:55
75PIĄTEK Tomasz 5159WILD BUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:49:07
76PAĆKO Michał 3197SPARTA LUBLINLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0000:49:11
77INDRASZAK Adam 5067KATOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:49:17
78KOWALIK Jan 3123KRAKÓWDinozaur Mężczyzn00:00:0000:49:39
79KLAJNERT Marta 31098BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Kobiet00:00:0000:49:42
80PUDŁOWSKI Adam 3223CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:49:45
81KALICZYŃSKA Wioletta 3099PROJEKT1000UPRUMIAMaster Kobiet00:00:0000:49:49
82GARUS Marcin 3062CZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:49:52
83PANEK Agata 3200GRUPA JURA.PLZAWIERCIEMaster Kobiet00:00:0000:50:10
84KWIATKOWSKA Beata 3148CHOJNICEMaster Kobiet00:00:0000:50:21
85KUBICKI Tadeusz 3138POZNAŃSenior Mężczyzn00:00:0000:50:38
86CZICHY Barbara 3035WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYWeteran Kobiet00:00:0000:50:46
87SOBCZAK Mikołaj 3247WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOMaster Mężczyzn00:00:0000:50:49
88ROGUZIŃSKI Radosław 3228RDXSTARA IWICZNAMaster Mężczyzn00:00:0000:51:21
89BIDAS Pawel 3010BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:0000:51:25
90BIGOŚ Monika 3014KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:51:35
91RUSIN Łukasz 3233RKSCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:51:44
92KRYCZEK Piotr 3137WARSZAWAWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:51:50
93BOGUSŁAWSKA Julia 3019WARSZAWAWeteran Kobiet00:00:0000:51:59
94SAWICKI Robert 3239BEE IS RUNNINGGORLICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:52:11
95SZEWCZYK Mariusz 3260KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:52:15
96WRÓBEL Sebastian 3305GEMINI POLSKAGDYNIAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:18
97ARCISZEWSKI Michał 3003SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:29
98GROMEK Edyta 3081LUBLINLUBLINMaster Kobiet00:00:0000:52:44
99TARNOWSKI Michał 3277TURKAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:48
100GONERA Kazimierz 3078KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEDinozaur Mężczyzn00:00:0000:53:23
101BALCERZAK Cezary 3005ZĄBKIWeteran Mężczyzn00:00:0000:53:28
102LEWIŃSKI Tomasz 3154JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:53:36
103MROZICKI Andrzej 3183WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:53:52
104DĄBROWSKI Paweł 3038LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:08
105GLIŃSKI Marcin 3072KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:13
106PĘKALA Jarosław 3204ZABRZEWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:34
107PĘKALA Anna 3203MIRAZ TACE TEAMZABRZEWeteran Kobiet00:00:0000:54:38
108PAWLAK Ewelina 3202PIASECZNOMaster Kobiet00:00:0000:54:45
109OBARSKI Norbert 3191KIELCEDinozaur Mężczyzn00:00:0000:54:50
110KORDOS Elzbieta 3115JKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:54:52
111JASEK Wioletta 3090KOBIETY WATAHYZABRZEWeteran Kobiet00:00:0000:55:01
112WYSOCKI Rafał 3307KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:55:07
113WILŃSKA-ZYWERT Agnieszka 3289BORÓWKO 6Master Kobiet00:00:0000:55:21
WŁODARCZYK Anna 3296SPARTA LUBLINLUBLINSenior KobietDNF00:55:25 DNF
115GAJDA Mateusz 3056SPRUCHNIALI HERKULESIBŁAŻKOWASenior Mężczyzn00:00:0000:55:30
116ZAMOJSKA Iwona 3313MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Kobiet00:00:0000:55:34
117NYKIEL Małgorzata 3190MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet00:00:0000:55:38
118KALINOWSKA Joanna 3100ULTRA BESKID SPORTJASIENICAMaster Kobiet00:00:0000:56:06
119GANCARZ Marek 3058BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁASenior Mężczyzn00:00:0000:56:09
120BOJANOWSKI Jakub 3021ZIELONKAWeteran Mężczyzn00:00:0000:56:18
121JĘDRZEJEWSKA Beata 3091KOBIETY WATAHYBYTOMMaster Kobiet00:00:0000:56:25
122KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 3129DĄBROWA GÓRNICZAWeteran Kobiet00:00:0000:56:30
123BOKSA Anna 3023KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:56:44
124WIŚNIEWSKA Ewa 3290WĄSY KOLONIAWeteran Kobiet00:00:0000:56:49
125ZYGMUNT Monika 3317GIEDLAROWAWeteran Kobiet00:00:0000:56:52
126KOCHAN Piotr 3113KOBYŁKAMaster Mężczyzn00:00:0000:56:55
127SZKAMRUK Alicja 3262EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICESenior Kobiet00:00:0000:57:07
128SZKAMRUK Małgorzata 3261EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEMaster Kobiet00:00:0000:57:14
. . 46DNF00:57:26 DNF
130MRACHACZ Dorota 3182MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet00:00:0000:57:45
131HAUTON Monika 3087NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECMaster Kobiet00:00:0000:58:17
132MARCINEK Łukasz 3167NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Mężczyzn00:00:0000:58:21
133MODLIŃSKA Kinga 3180KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0000:59:37
134CIEŚLIKOWSKA Barbara 3031WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOWeteran Kobiet00:00:0001:00:17
135POLSKI Jacek 3216AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran Mężczyzn00:00:0001:01:13
136JODKO Magda 3092GRUDZIĄDZWeteran Kobiet00:00:0001:01:18
137ZABOST Anna 3308WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0001:01:46
138WIŚNIEWSKA Dorota 3291ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Kobiet00:00:0001:02:01
139ROWIŃSKA Marta 3231LEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:02:58
140MANIAKOWSKA Agnieszka 3166WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:03:02
141WÓJCICKA Magdalena 3300WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWWeteran Kobiet00:00:0001:03:08
FRYŚ-RZEZAK Justyna 3051WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster KobietDNF01:03:13 DNF
143MAŁEK Mariusz 3165BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0001:03:38
144BIENIEWSKA Agnieszka 3012WYBIEGAJ SIEBIECHOTOMÓWMaster Kobiet00:00:0001:05:19
145MARYNIAK Katarzyna 3168WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:10:11
146GNIADEK Elżbieta 3074WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet00:00:0001:10:13
147KARASIŃSKA Elżbieta 3103WYBIEGAJ SIEBIEJABŁONNAWeteran Kobiet00:00:0001:10:16
148GNIADEK Łukasz 3075WIELISZEWWIELISZEWMaster Mężczyzn00:00:0001:10:20
149KĘPKA Robert 3106BIEGUSIEM.PLRYKIMaster Mężczyzn00:00:0001:11:00
ROSINSKA Monika 3230WYBIEGAJ SIEBIEWARSZAWAWeteran KobietDNF01:18:37 DNF
151SZPORAK Bartłomiej 3267POŚWIĘTNESenior Mężczyzn00:00:0003:21:04
152WAGLEWSKI Karol 3283KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0003:21:57
153ŻMIJEWSKI Dariusz 3319EKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:32:01
154GACEK Michał 3054ULTRAGAZUNYSKAWINAMaster Mężczyzn00:00:0003:33:31
155GLEBA Mariusz 3071PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNSenior Mężczyzn00:00:0003:34:41
156SZLACHTA Dawid 3264JERZMANOWICESenior Mężczyzn00:00:0003:35:16
157GUŁAS Daniel 3082LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0003:40:05
158POTAŚ Agnieszka 3218BIEGOWA KUŹNIAKOMPRACHCICEMaster Kobiet00:00:0003:40:59
159CAJLER Dariusz 3027OPOLEWeteran Mężczyzn00:00:0003:41:06
160SZLEMBARSKI Radosław 3265CZELADŹMaster Mężczyzn00:00:0003:41:54
161FISZER Jakub 3048TEEM DKMSTORUŃMaster Mężczyzn00:00:0003:44:53
162GIERSZEWSKI Maciek 3069ZAŁOGA GWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0003:45:21
163CISAK Maciek 10TEAM KACWINLIMANOWASenior Mężczyzn00:00:0003:47:04
164BINIENDA Agnieszka 3015KOBIETY WATAHYZABRZEMaster Kobiet00:00:0003:47:13
165RZEPIŃSKI Łukasz 3237SAMOTNY WILKGRONOWOMaster Mężczyzn00:00:0003:47:57
166NADOLSKI Michał 3186SITNOSITNOMaster Mężczyzn00:00:0003:49:18
167BUKIEL Klaudia 3026ZAKOPANESenior Kobiet00:00:0003:50:10
168KANDEFER Beata 3102KBKORCZYNAWeteran Kobiet00:00:0003:50:37
169WÓJCICKI Tomasz 3301KOMORÓWWeteran Mężczyzn00:00:0003:51:49
170TOL Kamil 3279MAFIA TEAM LUBLINIECTANINASenior Mężczyzn00:00:0003:53:10
171WICHTOWSKI Marek 3287WORKDAYWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0003:53:52
172SYGIET Andrzej 3257GLIWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:57:10
173MICHAŁEK Emil 3176KB HARCOWNIK-JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:58:12
174PONICHTERA Paweł 3217ZĄBKISenior Mężczyzn00:00:0003:58:17
175OLENDER Marcin 3192PISZMaster Mężczyzn00:00:0004:00:40
176WÓŁKIEWICZ Paweł 3303KS STASZEWSCYPRUSZKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0004:00:44
177RYCHARSKI Michał 3235ZŁOTORIAMaster Mężczyzn00:00:0004:01:01
178CIUBA Paweł 3032SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0004:01:39
179KOTOWSKI Andrzej 3120WROCŁAWWeteran Mężczyzn00:00:0004:01:46
180SZMAJDOWICZ Paweł 3266FACHDOM TEAMKONSTANCIN JEZIORNAWeteran Mężczyzn00:00:0004:02:18
181KRACZKOWSKI Krzysztof 31288 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0004:06:48
182ZATORSKI Andrzej 26Dinozaur Mężczyzn00:00:0004:07:07
183ŚWIDERSKA BEM Krystyna 3272KATOWICEMaster Kobiet00:00:0004:08:13
184PŁAWECKA Katarzyna 3213PSZCZYNAWeteran Kobiet00:00:0004:08:36
185ŚWIETLIK Paweł 3274ŁBISKAMaster Mężczyzn00:00:0004:09:01
186MELSON Maciej 3175FUNDACJA LIFE NATUREŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0004:09:58
187LORANC Paweł 5115WILD BUCHAYSKOZYMaster Mężczyzn00:00:0004:10:28
188WÓŁKIEWICZ Dorota 3304KS STASZEWSCYPRUSZKÓWWeteran Kobiet00:00:0004:11:08
189BARAN Roman 3006DĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn00:00:0004:15:56
190BEDŁUSZAK Tomasz 3009CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0004:16:40
191SZUREK Joanna 3270GORLICEMaster Kobiet00:00:0004:16:57
192GUMIELA Michał 3085GUMISIOLANDIARZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:0004:17:42
192GUMIELA Piotr 3083GUMISIOLANDIAGDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0004:17:45
194PABIAN Elżbieta 3196EKIPA Z TARNOWANIEDOMICEWeteran Kobiet00:00:0004:17:49
195GRZĄŚ Rafał 31Master Mężczyzn00:00:0004:18:30
196DZIKI Marek 32RUGOŻNIKMaster Mężczyzn00:00:0004:18:34
197KUC Adam 3140THE OFFICEKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0004:19:18
198PIÓRKOWSKI Marek 3210BIEGOWA KUŹNIABĘDZINWeteran Mężczyzn00:00:0004:20:06
199DZIAMENTSYEVA Viyaleta 3042JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior Kobiet00:00:0004:22:28
200DYR Dorota 3041GDAŃSKMaster Kobiet00:00:0004:26:26
201WIŚNIEWSKI Tomasz 3293ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Mężczyzn00:00:0004:31:50
202SOCHACKI Mariusz 3248GRUPA JURA.PLLGOTA MUROWANAWeteran Mężczyzn00:00:0004:45:05
203FURDYNA Maria 3052WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0004:46:50
204ZAJĄC Aga 331077CATSJÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet00:00:0004:46:53
205GAJEWSKA-BROŻYNA Kamila 3057KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0004:47:04
206SZCZERBATKO Konrad 3198LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0004:47:19
207KOWALCZYK Aneta 3121KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0004:47:41
208TUSIŃSKA Mariola 3280MARIOLA TUSIŃSKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIWeteran Kobiet00:00:0004:47:59
209RUTKOWSKA Małgorzata 3234GOLUB-DOBRZYŃWeteran Kobiet00:00:0004:49:25
210PULKOWSKA Justyna 3224WARSZAWASenior Kobiet00:00:0004:49:47
211STRZELCZYK Mariusz 3256KONSTANCIN-JEZIORNAMaster Mężczyzn00:00:0004:55:10
212MATERA Kinga 3170GRUPĄ JURA PLWYSOKAWeteran Kobiet00:00:0005:11:07
213SOKOŁOWSKI Artur 3249TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKWeteran Mężczyzn00:00:0005:13:33
214MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 3185DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0005:16:22
215BOJANOWSKI Filip 3022ZIELONKASenior Mężczyzn00:00:0005:17:53
216ABRAMOWICZ Daniel 3001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0005:18:40
217ZAKRZEWSKA Anna 3312JÓZEFOSŁAWMaster Kobiet00:00:0005:19:45
218ZBOZIEN Jaroslaw 47Master Mężczyzn00:00:00
219BARSZCZ Marcin 3007SPARTA LUBLINLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:00
220FURMAN Tomasz 3053WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:00
221GRABOWIECKI Michał 3079LUBLINMaster Mężczyzn00:00:00
222KNAP Tomasz 3111ULTRAGAZUNYKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:00
223KOWALSKI Krzysztof 3126HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn00:00:00
224KRAŚNICKI Sławomir 3130CHEŁMCHEŁMSenior Mężczyzn00:00:00
225KUBRAK Kamil 3139KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:00
226ŁOZIŃSKA Magdalena 44JACEK BIEGAWARSZAWASenior Kobiet00:00:00
227ORZECHOWSKI Marek 3194TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:00
228PIETRZAK Maciej 3207WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:00
229PRUSZKOWSKI Mariusz 3220CHEŁM BIEGACHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:00
230PYCIA Adam 3226KRAKÓWKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:00
231TUSIŃSKI Seweryn 40OSTROBIECCHMIELÓWMaster Mężczyzn00:00:00
232WÓJCIK Łukasz 3302SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn00:00:00
233ZAWISZA Beata 3314KOBIETY WATAHYŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Kobiet00:00:00
234ZYGMUNT Paweł 3318GIEDLAROWAWeteran Mężczyzn00:00:00
Znaleziono 234 wynik(ów)