ZIMOWY JANOSIK 30+KM | BEDZIES KWICOŁ
Zimowy Janosik 2022
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-01-22
Miejsce : Niedzica
Dystans : 30 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 286
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 229
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 9km | 14km | 21km | 25km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBarwinkowa Góra
4km
Łapsze Niżne
9km
OSP Dursztyn
14km
     
1PÔBIŠ Ivan 27ZUOLENWeteran Mężczyzn00:00:0000:37:3700:53:3801:47:32
2ZBOZIEN Jaroslaw 47Master Mężczyzn00:00:0000:53:4101:47:35
3WALKOSZ Mateusz 3285SZAFLARYSZAFLARYSenior Mężczyzn00:00:0000:37:1800:53:3901:47:36
4TOKARSKI Szymon 3278NOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0000:37:2400:53:4601:47:48
5BIESZCZAD Mateusz 3013KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKASenior Mężczyzn00:00:0000:39:1900:57:0601:54:14
6PISKORZ Przemysław 3212TEAM PROGRESJAZAKOPANESenior Mężczyzn00:00:0000:40:1600:56:5501:54:17
7DUDA Konrad 3040KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:38:5400:56:0101:54:23
8KRAWCZYK Karol 3131JAWORZNOJAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:38:4500:56:0901:56:27
9WYGANOWSKI Konrad 3306RUMIAWeteran Mężczyzn00:00:0000:39:0800:56:5401:56:47
10STEPANIUK Adam 3254BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEWeteran Mężczyzn00:00:0000:40:2200:58:1401:57:53
11PYCIA Adam 3226KRAKÓWKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:59:3501:58:27
12WÓJCIK Łukasz 3302SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn00:00:0001:00:2002:01:33
13SCIEBURA Paweł 3240WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:43:3201:01:4002:01:42
14GIERSZEWSKI Jarosław 3070ZAŁOGA GCIECHOCINEKWeteran Mężczyzn00:00:0000:40:2700:58:5202:02:48
15KOZŁOWSKI Paweł 3127ŁAZYŁAZYMaster Mężczyzn00:00:0000:41:1601:00:2202:02:49
16GOLONKA Łukasz 3077ELEKTRKOGOLLIMANOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:41:0500:59:2902:02:53
17WILKOS Kamil 3288NIEMCESenior Mężczyzn00:00:0000:45:4801:04:1802:02:53
18LESIAK Tomasz 3151ŁÓDŹMaster Mężczyzn00:00:0000:41:0800:59:3902:02:54
19MATUSZEWSKI Arek 3172ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0000:41:0100:59:3302:02:55
20ZIELIŃSKI Mateusz 3316KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:42:1101:00:3302:03:03
21KUŚMIERZAK Piotr 3146STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:45:3201:03:4702:04:21
22MRZYGŁÓD Jurek 3184LUBYCZA KRÓLEWSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1001:02:4102:05:36
23BIELAS Krzysztof 3011KAMIEŃMaster Mężczyzn00:00:0000:46:3401:05:5902:07:09
24JUREK Przemysław 3096KS STASZEWSCYWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:43:2501:02:0702:07:49
25LISOWSKI Jacek 3155STAY INSANEDĄBROWICAWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:3401:04:0102:08:08
26SALACHNA - NOWAK Magdalena 3238STAY INSANELUBLINMaster Kobiet00:00:0000:44:3101:04:0102:08:09
27KLAJNERT Tomek 31108 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:43:4601:02:3802:08:11
28WITEK Maciej 3294TARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:1401:05:2402:08:37
29WITEK Wojciech 3295TARNÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:46:1601:05:2502:08:38
30KIŃCZYK Tomasz 3107OŁAWAOŁAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:45:2101:04:0402:08:49
31CHOMIK Rafał 3030RAFAŁ CHOMIK 3COACHGLIWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:42:5501:03:5802:08:52
32SZWAJKA Aneta 3271STAJNIA BALONASTALOWA WOLAWeteran Kobiet00:00:0000:44:3901:04:1002:08:54
33ZYGMUNT Paweł 3318GIEDLAROWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:02:5102:08:59
34WOJCIESZEK Andrzej 3299GEMINI POLSKA TEAMSOPOTMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1401:03:5702:10:54
35BOKSA Bartłomiej 3024KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:45:4501:04:3702:11:07
36RUDZIŃSKI Tomasz 3232KUNA W AGREŚCIELUBLINIECMaster Mężczyzn00:00:0000:47:2101:06:0202:11:09
37LADRA Ryszard 3149KKM KALORYFERKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:45:5801:04:5402:11:31
38STANIK Witold 3251YEOPY OPOCZNOBIAŁACZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:47:2801:07:0702:12:03
39PULKOWSKI Łukasz 3225CHODKOWO-KUCHNYMaster Mężczyzn00:00:0000:44:0801:04:1102:13:26
40MIROWSKI Jarosław 3178WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:47:3401:07:3502:13:27
41SIEMIESZ Paweł 3243JASŁOSenior Mężczyzn00:00:0000:45:2901:04:3402:13:30
42GĘBALA Wojtek 3068WARSZAWAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:44:5101:04:2302:13:32
43RYMKIEWICZ Zbigniew 3236ZĄBKIZĄBKIMaster Mężczyzn00:00:0000:44:4801:04:2302:13:32
44OSZYWA Damian 34DAMCZI RUNKIELCEMaster Mężczyzn00:00:0000:45:0101:04:2202:13:38
45LASEK Joanna 3150KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:45:0901:04:3302:13:39
46KORZENIOWSKI Damian 3116REJOWIECMaster Mężczyzn00:00:0000:45:5101:05:0102:13:42
47PAŁUBSKI Andrzej 3199TECHGISCZAJOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:46:2801:06:0102:14:24
48FILIPOWSKI Rafał 3046KUBAPIECHTEAMKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:3701:06:0802:14:26
49BOŃSKA Karolina 3025A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:46:1901:06:1002:14:36
50MOLASY Dorota 3181AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet00:00:0000:45:1901:05:0202:14:36
51STASZEWSKI Wojciech 3253KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:4201:03:5302:14:38
52KOWALSKI Krzysztof 3126HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn00:00:0001:07:0602:14:45
53SŁABOŃ Mariusz 3245KIWK-A BIEGAWOLBROMWeteran Mężczyzn00:00:0000:47:5201:07:4602:14:47
54MALINOWSKI Robert 3164OLSZANKAWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:0701:07:4402:15:01
55PRZYBYŁOWSKI Piotr 3222KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:48:0101:07:5202:15:04
56GAWROŃSKI Sebastian 3066A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:46:2201:06:0902:15:35
57NAPIERAŁA Marcin 3187KOZIEGŁOWYMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1701:07:1602:16:35
58SZPUNAR Daniel 3269DĘBINASenior Mężczyzn00:00:0000:47:1001:07:3902:18:03
59ŁYCZKO Anna 3159PODIUMSTOBIERNAMaster Kobiet00:00:0000:48:4601:10:0802:18:41
60MAGIERA Adrian 3160TEAM KACWINKACWINSenior Mężczyzn00:00:0000:47:4101:07:4202:19:35
61KUCHTA Maciek 3141TEAM KACWINKACWINSenior Mężczyzn00:00:0000:48:4201:09:0602:19:36
62KACPRZYCKA Paulina 30984WMBOTOLSZTYNSenior Kobiet00:00:0000:46:4901:07:4802:19:39
63EFEMBERG Joanna 3043STAJNIA BALONASZCZECINWeteran Kobiet00:00:0000:48:2001:08:5402:19:40
64KUZIOŁA Grzegorz 3147#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:5301:07:0802:19:40
65KOWALIK Jan 3123KRAKÓWDinozaur Mężczyzn00:00:0000:49:3901:09:0902:19:55
66FILIPIAK Hieronim 3045MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:1501:08:4202:20:00
67ORZECHOWSKI Marek 3194TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:0001:10:0202:20:08
68PIĄTEK Tomasz 5159WILD BUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:49:0701:09:2302:21:26
69GARNCARCZYK Piotr 3060ŻYWIECWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:4001:09:0002:21:27
70CHODZIŃSKI Piotr 3029RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:48:2301:08:5702:22:05
71KOPEĆ Sebastian 3114RYCZÓWEKSenior Mężczyzn00:00:0000:48:3601:09:5002:25:08
72PIETRZAK Maciej 3207WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:11:0202:26:17
73KISZCZYŃSKI Filip 3108SIERRA TEQUILAŁAPSZE NIŻNESenior Mężczyzn00:00:0000:44:5801:07:5902:26:19
74ŁOZIŃSKA Magdalena 44JACEK BIEGAWARSZAWASenior Kobiet00:00:0001:11:0202:26:20
75KULKA Monika 3142RĄCZE GAZELERUDAWAWeteran Kobiet00:00:0000:47:5601:07:4002:26:37
76CZARDYBON Michał 3033CZARNE STOPYWYRYMaster Mężczyzn00:00:0000:47:1901:10:4102:26:39
77KWIATKOWSKA Beata 3148CHOJNICEMaster Kobiet00:00:0000:50:2101:10:4502:26:39
78GLIŃSKI Marcin 3072KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:1301:14:5702:26:48
79FLAK-WANCERZ Anna 3049KATOWICEKATOWICEMaster Kobiet00:00:0000:48:3201:10:2002:26:54
80SZEWCZYK Mariusz 3260KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:52:1501:13:2002:27:30
81GROMEK Edyta 3081LUBLINLUBLINMaster Kobiet00:00:0000:52:4401:14:0702:27:44
82ADAMCZYK Jacek 3002CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:1201:09:4502:28:24
83ARCISZEWSKI Michał 3003SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:2901:14:4902:28:41
84WRÓBEL Sebastian 3305GEMINI POLSKAGDYNIAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:1801:13:5902:28:48
85TUSIŃSKI Seweryn 40OSTROBIECCHMIELÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:11:3102:28:51
86FURMAN Tomasz 3053WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:09:4602:28:56
87BIGOŚ Monika 3014KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:51:3501:12:3602:29:08
88SAWICKI Robert 3239BEE IS RUNNINGGORLICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:52:1101:13:1702:29:15
89PAĆKO Michał 3197SPARTA LUBLINLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0000:49:1101:14:4502:29:16
90CZARNOMSKI Aleksander 3034GDYNIAGDYNIASenior Mężczyzn00:00:0000:48:5001:11:3402:29:37
91BIDAS Pawel 3010BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:0000:51:2501:13:0102:29:41
92GACH Mariusz 3055KRAKOWMaster Mężczyzn00:00:0000:47:4901:10:4302:30:28
93KUBRAK Kamil 3139KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:10:4302:30:29
94PRUSZKOWSKI Mariusz 3220CHEŁM BIEGACHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0001:12:0202:30:45
95ŚWIERCZEWSKI Krzysztof 3273BIEGOWA KUŹNIASOSNOWIECWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:2801:10:0702:30:50
96RUSIN Łukasz 3233RKSCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:51:4401:15:0502:32:49
97KLAJNERT Marta 31098BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Kobiet00:00:0000:49:4201:13:3002:32:55
98PUDŁOWSKI Adam 3223CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:49:4501:13:3102:32:58
99KUBICKI Tadeusz 3138POZNAŃSenior Mężczyzn00:00:0000:50:3801:15:1802:33:06
100KRYCZEK Piotr 3137WARSZAWAWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:51:5001:15:1902:33:07
101KRAŚNICKI Sławomir 3130CHEŁMCHEŁMSenior Mężczyzn00:00:0001:13:3002:33:55
102CZICHY Barbara 3035WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYWeteran Kobiet00:00:0000:50:4601:13:2002:34:05
103KNAP Tomasz 3111ULTRAGAZUNYKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:13:2202:34:11
104BARSZCZ Marcin 3007SPARTA LUBLINLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0001:14:5202:36:31
105INDRASZAK Adam 5067KATOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:49:1701:16:0902:36:50
106SOBCZAK Mikołaj 3247WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOMaster Mężczyzn00:00:0000:50:4901:12:4002:37:24
107KALICZYŃSKA Wioletta 3099PROJEKT1000UPRUMIAMaster Kobiet00:00:0000:49:4901:13:4402:37:28
108GARUS Marcin 3062CZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:49:5201:13:4402:37:30
109PĘKALA Jarosław 3204ZABRZEWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:3401:17:0102:37:46
110PĘKALA Anna 3203MIRAZ TACE TEAMZABRZEWeteran Kobiet00:00:0000:54:3801:17:2402:37:48
111TARNOWSKI Michał 3277TURKAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:4801:17:3002:38:51
112BOGUSŁAWSKA Julia 3019WARSZAWAWeteran Kobiet00:00:0000:51:5901:13:3102:40:27
113GONERA Kazimierz 3078KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEDinozaur Mężczyzn00:00:0000:53:2301:16:2602:40:41
114GAJDA Mateusz 3056SPRUCHNIALI HERKULESIBŁAŻKOWASenior Mężczyzn00:00:0000:55:3001:19:1802:41:13
115SZKAMRUK Alicja 3262EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICESenior Kobiet00:00:0000:57:0701:23:3802:42:45
116KORDOS Elzbieta 3115JKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:54:5201:17:5302:42:48
117KOCHAN Piotr 3113KOBYŁKAMaster Mężczyzn00:00:0000:56:5501:20:3402:43:00
118WILŃSKA-ZYWERT Agnieszka 3289BORÓWKO 6Master Kobiet00:00:0000:55:2101:18:2402:43:42
119PANEK Agata 3200GRUPA JURA.PLZAWIERCIEMaster Kobiet00:00:0000:50:1001:15:1702:44:35
120WYSOCKI Rafał 3307KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:55:0701:22:2002:44:53
121SZKAMRUK Małgorzata 3261EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEMaster Kobiet00:00:0000:57:1401:23:3902:44:56
122PAWLAK Ewelina 3202PIASECZNOMaster Kobiet00:00:0000:54:4501:19:4902:45:00
123OBARSKI Norbert 3191KIELCEDinozaur Mężczyzn00:00:0000:54:5001:17:2302:45:22
124MODLIŃSKA Kinga 3180KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0000:59:3701:22:1402:46:47
125ROGUZIŃSKI Radosław 3228RDXSTARA IWICZNAMaster Mężczyzn00:00:0000:51:2101:15:4502:46:57
126BOKSA Anna 3023KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:56:4401:22:2002:47:07
127DĄBROWSKI Paweł 3038LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:0801:17:4802:47:53
128JĘDRZEJEWSKA Beata 3091KOBIETY WATAHYBYTOMMaster Kobiet00:00:0000:56:2501:22:0102:48:28
129ZAWISZA Beata 3314KOBIETY WATAHYŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Kobiet00:00:0001:21:5902:48:31
130LEWIŃSKI Tomasz 3154JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:53:3601:16:2802:48:57
131JASEK Wioletta 3090KOBIETY WATAHYZABRZEWeteran Kobiet00:00:0000:55:0101:20:1502:49:03
Niesklasyfikowani
WŁODARCZYK Anna 3296SPARTA LUBLINLUBLINSenior KobietDNF00:55:25 DNF01:21:43 DNF02:49:11 DNF
133KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 3129DĄBROWA GÓRNICZAWeteran Kobiet00:00:0000:56:3001:21:3102:50:10
134BOJANOWSKI Jakub 3021ZIELONKAWeteran Mężczyzn00:00:0000:56:1801:24:0002:52:07
135NYKIEL Małgorzata 3190MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet00:00:0000:55:3801:20:2402:52:46
136MRACHACZ Dorota 3182MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet00:00:0000:57:4501:26:0002:52:48
137ZAMOJSKA Iwona 3313MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Kobiet00:00:0000:55:3401:20:2402:52:49
138BALCERZAK Cezary 3005ZĄBKIWeteran Mężczyzn00:00:0000:53:2801:22:2302:53:54
139MROZICKI Andrzej 3183WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:53:5201:22:1602:54:03
140ZYGMUNT Monika 3317GIEDLAROWAWeteran Kobiet00:00:0000:56:5201:22:1002:56:58
141WIŚNIEWSKA Ewa 3290WĄSY KOLONIAWeteran Kobiet00:00:0000:56:4901:22:1102:56:59
142ZABOST Anna 3308WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0001:01:4601:29:3302:57:48
142SZKLANNY-RECLIK Elżbieta 3263AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAMaster Kobiet00:00:0000:41:1101:29:3302:57:49
144KALINOWSKA Joanna 3100ULTRA BESKID SPORTJASIENICAMaster Kobiet00:00:0000:56:0601:22:0902:58:11
145GANCARZ Marek 3058BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁASenior Mężczyzn00:00:0000:56:0901:22:1002:58:14
146JODKO Magda 3092GRUDZIĄDZWeteran Kobiet00:00:0001:01:1801:27:1902:59:02
147POLSKI Jacek 3216AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran Mężczyzn00:00:0001:01:1301:27:1902:59:02
148MARCINEK Łukasz 3167NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Mężczyzn00:00:0000:58:2101:24:1803:04:09
149HAUTON Monika 3087NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECMaster Kobiet00:00:0000:58:1701:24:1803:04:11
150MAŁEK Mariusz 3165BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0001:03:3801:29:1903:06:39
151WÓJCICKA Magdalena 3300WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWWeteran Kobiet00:00:0001:03:0801:35:0803:16:44
152WIŚNIEWSKA Dorota 3291ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Kobiet00:00:0001:02:0101:34:0603:17:13
153MANIAKOWSKA Agnieszka 3166WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:03:0201:37:0503:32:09
154BIENIEWSKA Agnieszka 3012WYBIEGAJ SIEBIECHOTOMÓWMaster Kobiet00:00:0001:05:1901:37:3603:32:10
155ROWIŃSKA Marta 3231LEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:02:5801:37:0603:32:11
FRYŚ-RZEZAK Justyna 3051WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster KobietDNF01:03:13 DNF01:35:07 DNF03:32:14 DNF
157KĘPKA Robert 3106BIEGUSIEM.PLRYKIMaster Mężczyzn00:00:0001:11:0001:41:3303:32:41
158CIEŚLIKOWSKA Barbara 3031WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOWeteran Kobiet00:00:0001:00:1701:42:2503:49:39
159MARYNIAK Katarzyna 3168WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:10:1101:46:0103:52:39
160GNIADEK Elżbieta 3074WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet00:00:0001:10:1301:42:1503:53:00
161GNIADEK Łukasz 3075WIELISZEWWIELISZEWMaster Mężczyzn00:00:0001:10:2001:46:1203:53:06
162KARASIŃSKA Elżbieta 3103WYBIEGAJ SIEBIEJABŁONNAWeteran Kobiet00:00:0001:10:1601:42:1303:53:09
163LORANC Paweł 5115WILD BUCHAYSKOZYMaster Mężczyzn00:00:0004:10:28
164CISAK Maciek 10TEAM KACWINLIMANOWASenior Mężczyzn00:00:0003:47:04
165ZATORSKI Andrzej 26Dinozaur Mężczyzn00:00:0004:07:07
166GRZĄŚ Rafał 31Master Mężczyzn00:00:0004:18:30
167DZIKI Marek 32RUGOŻNIKMaster Mężczyzn00:00:0004:18:34
168ABRAMOWICZ Daniel 3001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0005:18:40
169BARAN Roman 3006DĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn00:00:0004:15:56
170BEDŁUSZAK Tomasz 3009CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0004:16:40
171BINIENDA Agnieszka 3015KOBIETY WATAHYZABRZEMaster Kobiet00:00:0003:47:13
172BOJANOWSKI Filip 3022ZIELONKASenior Mężczyzn00:00:0005:17:53
173BUKIEL Klaudia 3026ZAKOPANESenior Kobiet00:00:0003:50:10
174CAJLER Dariusz 3027OPOLEWeteran Mężczyzn00:00:0003:41:06
175CIUBA Paweł 3032SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0004:01:39
176DYR Dorota 3041GDAŃSKMaster Kobiet00:00:0004:26:26
177DZIAMENTSYEVA Viyaleta 3042JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior Kobiet00:00:0004:22:28
178FISZER Jakub 3048TEEM DKMSTORUŃMaster Mężczyzn00:00:0003:44:53
179FURDYNA Maria 3052WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0004:46:50
180GACEK Michał 3054ULTRAGAZUNYSKAWINAMaster Mężczyzn00:00:0003:33:31
181GAJEWSKA-BROŻYNA Kamila 3057KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0004:47:04
182GIERSZEWSKI Maciek 3069ZAŁOGA GWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0003:45:21
183GLEBA Mariusz 3071PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNSenior Mężczyzn00:00:0003:34:41
184GRABOWIECKI Michał 3079LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0001:10:35
185GUŁAS Daniel 3082LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0003:40:05
186GUMIELA Piotr 3083GUMISIOLANDIAGDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0004:17:45
186GUMIELA Michał 3085GUMISIOLANDIARZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:0004:17:42
188KANDEFER Beata 3102KBKORCZYNAWeteran Kobiet00:00:0003:50:37
189KOTOWSKI Andrzej 3120WROCŁAWWeteran Mężczyzn00:00:0004:01:46
190KOWALCZYK Aneta 3121KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0004:47:41
191KRACZKOWSKI Krzysztof 31288 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0004:06:48
192KUC Adam 3140THE OFFICEKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0004:19:18
193MATERA Kinga 3170GRUPĄ JURA PLWYSOKAWeteran Kobiet00:00:0005:11:07
194MELSON Maciej 3175FUNDACJA LIFE NATUREŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0004:09:58
195MICHAŁEK Emil 3176KB HARCOWNIK-JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:58:12
196MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 3185DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0005:16:22
197NADOLSKI Michał 3186SITNOSITNOMaster Mężczyzn00:00:0003:49:18
198OLENDER Marcin 3192PISZMaster Mężczyzn00:00:0004:00:40
199PABIAN Elżbieta 3196EKIPA Z TARNOWANIEDOMICEWeteran Kobiet00:00:0004:17:49
200SZCZERBATKO Konrad 3198LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0004:47:19
201PIÓRKOWSKI Marek 3210BIEGOWA KUŹNIABĘDZINWeteran Mężczyzn00:00:0004:20:06
202PŁAWECKA Katarzyna 3213PSZCZYNAWeteran Kobiet00:00:0004:08:36
203PONICHTERA Paweł 3217ZĄBKISenior Mężczyzn00:00:0003:58:17
204POTAŚ Agnieszka 3218BIEGOWA KUŹNIAKOMPRACHCICEMaster Kobiet00:00:0003:40:59
205PREISS Radosław 3219REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEGDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0000:48:5501:11:32
206PULKOWSKA Justyna 3224WARSZAWASenior Kobiet00:00:0004:49:47
207RUTKOWSKA Małgorzata 3234GOLUB-DOBRZYŃWeteran Kobiet00:00:0004:49:25
208RYCHARSKI Michał 3235ZŁOTORIAMaster Mężczyzn00:00:0004:01:01
209RZEPIŃSKI Łukasz 3237SAMOTNY WILKGRONOWOMaster Mężczyzn00:00:0003:47:57
210SOCHACKI Mariusz 3248GRUPA JURA.PLLGOTA MUROWANAWeteran Mężczyzn00:00:0004:45:05
211SOKOŁOWSKI Artur 3249TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKWeteran Mężczyzn00:00:0005:13:33
212STRZELCZYK Mariusz 3256KONSTANCIN-JEZIORNAMaster Mężczyzn00:00:0004:55:10
213SYGIET Andrzej 3257GLIWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:57:10
214SZLACHTA Dawid 3264JERZMANOWICESenior Mężczyzn00:00:0003:35:16
215SZLEMBARSKI Radosław 3265CZELADŹMaster Mężczyzn00:00:0003:41:54
216SZMAJDOWICZ Paweł 3266FACHDOM TEAMKONSTANCIN JEZIORNAWeteran Mężczyzn00:00:0004:02:18
217SZPORAK Bartłomiej 3267POŚWIĘTNESenior Mężczyzn00:00:0003:21:04
218SZUREK Joanna 3270GORLICEMaster Kobiet00:00:0004:16:57
219ŚWIDERSKA BEM Krystyna 3272KATOWICEMaster Kobiet00:00:0004:08:13
220ŚWIETLIK Paweł 3274ŁBISKAMaster Mężczyzn00:00:0004:09:01
221TOL Kamil 3279MAFIA TEAM LUBLINIECTANINASenior Mężczyzn00:00:0003:53:10
222TUSIŃSKA Mariola 3280MARIOLA TUSIŃSKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIWeteran Kobiet00:00:0004:47:59
223WAGLEWSKI Karol 3283KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0003:21:57
224WICHTOWSKI Marek 3287WORKDAYWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0003:53:52
225WIŚNIEWSKI Tomasz 3293ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Mężczyzn00:00:0004:31:50
226WÓJCICKI Tomasz 3301KOMORÓWWeteran Mężczyzn00:00:0003:51:49
227WÓŁKIEWICZ Paweł 3303KS STASZEWSCYPRUSZKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0004:00:44
228WÓŁKIEWICZ Dorota 3304KS STASZEWSCYPRUSZKÓWWeteran Kobiet00:00:0004:11:08
229ZAJĄC Aga 331077CATSJÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet00:00:0004:46:53
230ZAKRZEWSKA Anna 3312JÓZEFOSŁAWMaster Kobiet00:00:0005:19:45
231ŻMIJEWSKI Dariusz 3319EKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:32:01
. . 46DNF00:57:26 DNF DNF DNF
FEDUNIK Karol 3044BIEGNIJ OŁAWOOŁAWASenior MężczyznDNF00:45:24 DNF03:15:38 DNF DNF
ROSINSKA Monika 3230WYBIEGAJ SIEBIEWARSZAWAWeteran KobietDNF01:18:37 DNF DNF DNF
Znaleziono 234 wynik(ów)