ZIMOWY JANOSIK 30+KM | BEDZIES KWICOŁ
Zimowy Janosik 2022
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-01-22
Miejsce : Niedzica
Dystans : 30 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 286
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 229
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 21km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 9km | 14km | 21km | 25km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBarwinkowa Góra
4km
Łapsze Niżne
9km
OSP Dursztyn
14km
Łapsze Niżne
21km
      
1PÔBIŠ Ivan 27ZUOLENWeteran Mężczyzn00:00:0000:37:3700:53:3801:47:3202:35:58
2ZBOZIEN Jaroslaw 47Master Mężczyzn00:00:0000:53:4101:47:3502:36:22
3WALKOSZ Mateusz 3285SZAFLARYSZAFLARYSenior Mężczyzn00:00:0000:37:1800:53:3901:47:3602:36:29
4TOKARSKI Szymon 3278NOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0000:37:2400:53:4601:47:4802:42:38
5BIESZCZAD Mateusz 3013KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKASenior Mężczyzn00:00:0000:39:1900:57:0601:54:1402:48:36
6DUDA Konrad 3040KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:38:5400:56:0101:54:2302:48:47
7STEPANIUK Adam 3254BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEWeteran Mężczyzn00:00:0000:40:2200:58:1401:57:5302:53:21
8PISKORZ Przemysław 3212TEAM PROGRESJAZAKOPANESenior Mężczyzn00:00:0000:40:1600:56:5501:54:1702:53:37
9PYCIA Adam 3226KRAKÓWKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:59:3501:58:2702:54:04
10WYGANOWSKI Konrad 3306RUMIAWeteran Mężczyzn00:00:0000:39:0800:56:5401:56:4702:55:37
11SCIEBURA Paweł 3240WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:43:3201:01:4002:01:4202:57:39
12KRAWCZYK Karol 3131JAWORZNOJAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:38:4500:56:0901:56:2702:58:03
13WÓJCIK Łukasz 3302SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn00:00:0001:00:2002:01:3303:00:36
14LESIAK Tomasz 3151ŁÓDŹMaster Mężczyzn00:00:0000:41:0800:59:3902:02:5403:02:24
15MATUSZEWSKI Arek 3172ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0000:41:0100:59:3302:02:5503:02:35
16KOZŁOWSKI Paweł 3127ŁAZYŁAZYMaster Mężczyzn00:00:0000:41:1601:00:2202:02:4903:03:53
17KUŚMIERZAK Piotr 3146STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:45:3201:03:4702:04:2103:04:50
18BIELAS Krzysztof 3011KAMIEŃMaster Mężczyzn00:00:0000:46:3401:05:5902:07:0903:05:08
19LISOWSKI Jacek 3155STAY INSANEDĄBROWICAWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:3401:04:0102:08:0803:06:39
20SALACHNA - NOWAK Magdalena 3238STAY INSANELUBLINMaster Kobiet00:00:0000:44:3101:04:0102:08:0903:06:40
21GIERSZEWSKI Jarosław 3070ZAŁOGA GCIECHOCINEKWeteran Mężczyzn00:00:0000:40:2700:58:5202:02:4803:06:53
22MRZYGŁÓD Jurek 3184LUBYCZA KRÓLEWSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1001:02:4102:05:3603:08:43
23WITEK Maciej 3294TARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:1401:05:2402:08:3703:08:45
24WITEK Wojciech 3295TARNÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:46:1601:05:2502:08:3803:08:46
25SZWAJKA Aneta 3271STAJNIA BALONASTALOWA WOLAWeteran Kobiet00:00:0000:44:3901:04:1002:08:5403:08:58
26GOLONKA Łukasz 3077ELEKTRKOGOLLIMANOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:41:0500:59:2902:02:5303:09:16
27ZIELIŃSKI Mateusz 3316KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:42:1101:00:3302:03:0303:10:17
28JUREK Przemysław 3096KS STASZEWSCYWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:43:2501:02:0702:07:4903:11:13
29LADRA Ryszard 3149KKM KALORYFERKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:45:5801:04:5402:11:3103:11:21
30ZYGMUNT Paweł 3318GIEDLAROWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:02:5102:08:5903:12:32
31RUDZIŃSKI Tomasz 3232KUNA W AGREŚCIELUBLINIECMaster Mężczyzn00:00:0000:47:2101:06:0202:11:0903:14:41
32WILKOS Kamil 3288NIEMCESenior Mężczyzn00:00:0000:45:4801:04:1802:02:5303:15:34
33KIŃCZYK Tomasz 3107OŁAWAOŁAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:45:2101:04:0402:08:4903:16:02
34CHOMIK Rafał 3030RAFAŁ CHOMIK 3COACHGLIWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:42:5501:03:5802:08:5203:17:36
35PAŁUBSKI Andrzej 3199TECHGISCZAJOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:46:2801:06:0102:14:2403:18:18
36KLAJNERT Tomek 31108 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:43:4601:02:3802:08:1103:18:41
37PRZYBYŁOWSKI Piotr 3222KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:48:0101:07:5202:15:0403:19:30
38FILIPOWSKI Rafał 3046KUBAPIECHTEAMKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:3701:06:0802:14:2603:19:32
39BOKSA Bartłomiej 3024KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:45:4501:04:3702:11:0703:19:44
40BOŃSKA Karolina 3025A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:46:1901:06:1002:14:3603:20:04
41LASEK Joanna 3150KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:45:0901:04:3302:13:3903:20:42
42KORZENIOWSKI Damian 3116REJOWIECMaster Mężczyzn00:00:0000:45:5101:05:0102:13:4203:21:22
43MOLASY Dorota 3181AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet00:00:0000:45:1901:05:0202:14:3603:21:27
44MAGIERA Adrian 3160TEAM KACWINKACWINSenior Mężczyzn00:00:0000:47:4101:07:4202:19:3503:21:28
45ŁYCZKO Anna 3159PODIUMSTOBIERNAMaster Kobiet00:00:0000:48:4601:10:0802:18:4103:21:52
46STANIK Witold 3251YEOPY OPOCZNOBIAŁACZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:47:2801:07:0702:12:0303:22:14
47GĘBALA Wojtek 3068WARSZAWAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:44:5101:04:2302:13:3203:22:48
48SŁABOŃ Mariusz 3245KIWK-A BIEGAWOLBROMWeteran Mężczyzn00:00:0000:47:5201:07:4602:14:4703:23:03
49KOWALSKI Krzysztof 3126HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn00:00:0001:07:0602:14:4503:23:39
50GAWROŃSKI Sebastian 3066A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:46:2201:06:0902:15:3503:23:43
51KACPRZYCKA Paulina 30984WMBOTOLSZTYNSenior Kobiet00:00:0000:46:4901:07:4802:19:3903:24:30
52KUCHTA Maciek 3141TEAM KACWINKACWINSenior Mężczyzn00:00:0000:48:4201:09:0602:19:3603:25:30
53WOJCIESZEK Andrzej 3299GEMINI POLSKA TEAMSOPOTMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1401:03:5702:10:5403:26:13
54OSZYWA Damian 34DAMCZI RUNKIELCEMaster Mężczyzn00:00:0000:45:0101:04:2202:13:3803:28:32
55SZPUNAR Daniel 3269DĘBINASenior Mężczyzn00:00:0000:47:1001:07:3902:18:0303:28:52
56FILIPIAK Hieronim 3045MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:1501:08:4202:20:0003:28:58
57MALINOWSKI Robert 3164OLSZANKAWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:0701:07:4402:15:0103:29:08
58ORZECHOWSKI Marek 3194TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:0001:10:0202:20:0803:30:14
59RYMKIEWICZ Zbigniew 3236ZĄBKIZĄBKIMaster Mężczyzn00:00:0000:44:4801:04:2302:13:3203:30:26
60PULKOWSKI Łukasz 3225CHODKOWO-KUCHNYMaster Mężczyzn00:00:0000:44:0801:04:1102:13:2603:31:24
61STASZEWSKI Wojciech 3253KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:4201:03:5302:14:3803:32:50
62EFEMBERG Joanna 3043STAJNIA BALONASZCZECINWeteran Kobiet00:00:0000:48:2001:08:5402:19:4003:34:52
63KOWALIK Jan 3123KRAKÓWDinozaur Mężczyzn00:00:0000:49:3901:09:0902:19:5503:35:13
64GARNCARCZYK Piotr 3060ŻYWIECWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:4001:09:0002:21:2703:35:28
65SIEMIESZ Paweł 3243JASŁOSenior Mężczyzn00:00:0000:45:2901:04:3402:13:3003:37:48
66ARCISZEWSKI Michał 3003SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:2901:14:4902:28:4103:39:16
67ŁOZIŃSKA Magdalena 44JACEK BIEGAWARSZAWASenior Kobiet00:00:0001:11:0202:26:2003:40:11
68PIETRZAK Maciej 3207WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:11:0202:26:1703:40:11
69MIROWSKI Jarosław 3178WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:47:3401:07:3502:13:2703:40:17
70GROMEK Edyta 3081LUBLINLUBLINMaster Kobiet00:00:0000:52:4401:14:0702:27:4403:41:08
71NAPIERAŁA Marcin 3187KOZIEGŁOWYMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1701:07:1602:16:3503:41:10
72KISZCZYŃSKI Filip 3108SIERRA TEQUILAŁAPSZE NIŻNESenior Mężczyzn00:00:0000:44:5801:07:5902:26:1903:42:21
73SZEWCZYK Mariusz 3260KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:52:1501:13:2002:27:3003:42:54
74CHODZIŃSKI Piotr 3029RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:48:2301:08:5702:22:0503:43:30
75PIĄTEK Tomasz 5159WILD BUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:49:0701:09:2302:21:2603:45:10
76INDRASZAK Adam 5067KATOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:49:1701:16:0902:36:5003:45:26
77FLAK-WANCERZ Anna 3049KATOWICEKATOWICEMaster Kobiet00:00:0000:48:3201:10:2002:26:5403:45:42
78BIGOŚ Monika 3014KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:51:3501:12:3602:29:0803:46:59
79WRÓBEL Sebastian 3305GEMINI POLSKAGDYNIAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:1801:13:5902:28:4803:47:34
80KULKA Monika 3142RĄCZE GAZELERUDAWAWeteran Kobiet00:00:0000:47:5601:07:4002:26:3703:47:40
81KWIATKOWSKA Beata 3148CHOJNICEMaster Kobiet00:00:0000:50:2101:10:4502:26:3903:47:40
82GLIŃSKI Marcin 3072KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:1301:14:5702:26:4803:48:41
83KUZIOŁA Grzegorz 3147#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:5301:07:0802:19:4003:49:05
84KOPEĆ Sebastian 3114RYCZÓWEKSenior Mężczyzn00:00:0000:48:3601:09:5002:25:0803:49:06
85PAĆKO Michał 3197SPARTA LUBLINLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0000:49:1101:14:4502:29:1603:49:08
86GRABOWIECKI Michał 3079LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0001:10:3503:49:50
87KUBRAK Kamil 3139KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:10:4302:30:2903:50:58
88CZARDYBON Michał 3033CZARNE STOPYWYRYMaster Mężczyzn00:00:0000:47:1901:10:4102:26:3903:50:59
89BIDAS Pawel 3010BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:0000:51:2501:13:0102:29:4103:51:06
90SAWICKI Robert 3239BEE IS RUNNINGGORLICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:52:1101:13:1702:29:1503:52:26
91CZICHY Barbara 3035WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYWeteran Kobiet00:00:0000:50:4601:13:2002:34:0503:53:07
92TUSIŃSKI Seweryn 40OSTROBIECCHMIELÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:11:3102:28:5103:53:14
93PREISS Radosław 3219REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEGDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0000:48:5501:11:3203:55:17
94ADAMCZYK Jacek 3002CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:1201:09:4502:28:2403:55:18
95PĘKALA Anna 3203MIRAZ TACE TEAMZABRZEWeteran Kobiet00:00:0000:54:3801:17:2402:37:4803:55:25
96BOGUSŁAWSKA Julia 3019WARSZAWAWeteran Kobiet00:00:0000:51:5901:13:3102:40:2703:55:26
97KNAP Tomasz 3111ULTRAGAZUNYKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:13:2202:34:1103:55:30
98PĘKALA Jarosław 3204ZABRZEWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:3401:17:0102:37:4603:55:31
99KRYCZEK Piotr 3137WARSZAWAWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:51:5001:15:1902:33:0703:55:36
100KUBICKI Tadeusz 3138POZNAŃSenior Mężczyzn00:00:0000:50:3801:15:1802:33:0603:55:36
101PRUSZKOWSKI Mariusz 3220CHEŁM BIEGACHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0001:12:0202:30:4503:57:12
102SZKAMRUK Alicja 3262EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICESenior Kobiet00:00:0000:57:0701:23:3802:42:4503:57:23
103TARNOWSKI Michał 3277TURKAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:4801:17:3002:38:5103:57:36
104KORDOS Elzbieta 3115JKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:54:5201:17:5302:42:4803:58:05
105SOBCZAK Mikołaj 3247WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOMaster Mężczyzn00:00:0000:50:4901:12:4002:37:2403:58:06
106PUDŁOWSKI Adam 3223CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:49:4501:13:3102:32:5803:58:38
107ŚWIERCZEWSKI Krzysztof 3273BIEGOWA KUŹNIASOSNOWIECWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:2801:10:0702:30:5003:58:39
108KLAJNERT Marta 31098BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Kobiet00:00:0000:49:4201:13:3002:32:5503:58:40
109RUSIN Łukasz 3233RKSCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:51:4401:15:0502:32:4903:58:52
110FURMAN Tomasz 3053WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:09:4602:28:5604:00:22
111CZARNOMSKI Aleksander 3034GDYNIAGDYNIASenior Mężczyzn00:00:0000:48:5001:11:3402:29:3704:02:14
112SZKAMRUK Małgorzata 3261EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEMaster Kobiet00:00:0000:57:1401:23:3902:44:5604:03:02
113GACH Mariusz 3055KRAKOWMaster Mężczyzn00:00:0000:47:4901:10:4302:30:2804:03:48
114KRAŚNICKI Sławomir 3130CHEŁMCHEŁMSenior Mężczyzn00:00:0001:13:3002:33:5504:04:13
115BARSZCZ Marcin 3007SPARTA LUBLINLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0001:14:5202:36:3104:05:59
116GONERA Kazimierz 3078KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEDinozaur Mężczyzn00:00:0000:53:2301:16:2602:40:4104:07:09
117GAJDA Mateusz 3056SPRUCHNIALI HERKULESIBŁAŻKOWASenior Mężczyzn00:00:0000:55:3001:19:1802:41:1304:07:54
118WYSOCKI Rafał 3307KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:55:0701:22:2002:44:5304:08:11
119KOCHAN Piotr 3113KOBYŁKAMaster Mężczyzn00:00:0000:56:5501:20:3402:43:0004:12:21
120BOKSA Anna 3023KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:56:4401:22:2002:47:0704:13:59
121GARUS Marcin 3062CZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:49:5201:13:4402:37:3004:14:12
122KALICZYŃSKA Wioletta 3099PROJEKT1000UPRUMIAMaster Kobiet00:00:0000:49:4901:13:4402:37:2804:14:12
123WILŃSKA-ZYWERT Agnieszka 3289BORÓWKO 6Master Kobiet00:00:0000:55:2101:18:2402:43:4204:17:43
124PANEK Agata 3200GRUPA JURA.PLZAWIERCIEMaster Kobiet00:00:0000:50:1001:15:1702:44:3504:19:32
125LEWIŃSKI Tomasz 3154JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:53:3601:16:2802:48:5704:19:33
126MODLIŃSKA Kinga 3180KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0000:59:3701:22:1402:46:4704:20:43
127KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 3129DĄBROWA GÓRNICZAWeteran Kobiet00:00:0000:56:3001:21:3102:50:1004:21:03
128NYKIEL Małgorzata 3190MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet00:00:0000:55:3801:20:2402:52:4604:23:27
129ZAMOJSKA Iwona 3313MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Kobiet00:00:0000:55:3401:20:2402:52:4904:23:27
130ZYGMUNT Monika 3317GIEDLAROWAWeteran Kobiet00:00:0000:56:5201:22:1002:56:5804:23:59
131MRACHACZ Dorota 3182MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet00:00:0000:57:4501:26:0002:52:4804:24:53
132WIŚNIEWSKA Ewa 3290WĄSY KOLONIAWeteran Kobiet00:00:0000:56:4901:22:1102:56:5904:25:00
133PAWLAK Ewelina 3202PIASECZNOMaster Kobiet00:00:0000:54:4501:19:4902:45:0004:26:27
134JASEK Wioletta 3090KOBIETY WATAHYZABRZEWeteran Kobiet00:00:0000:55:0101:20:1502:49:0304:26:55
135JĘDRZEJEWSKA Beata 3091KOBIETY WATAHYBYTOMMaster Kobiet00:00:0000:56:2501:22:0102:48:2804:28:38
136ZAWISZA Beata 3314KOBIETY WATAHYŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Kobiet00:00:0001:21:5902:48:3104:28:42
137DĄBROWSKI Paweł 3038LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:0801:17:4802:47:5304:29:36
138ROGUZIŃSKI Radosław 3228RDXSTARA IWICZNAMaster Mężczyzn00:00:0000:51:2101:15:4502:46:5704:32:12
139OBARSKI Norbert 3191KIELCEDinozaur Mężczyzn00:00:0000:54:5001:17:2302:45:2204:33:25
140POLSKI Jacek 3216AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran Mężczyzn00:00:0001:01:1301:27:1902:59:0204:36:05
141JODKO Magda 3092GRUDZIĄDZWeteran Kobiet00:00:0001:01:1801:27:1902:59:0204:36:06
142SZKLANNY-RECLIK Elżbieta 3263AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAMaster Kobiet00:00:0000:41:1101:29:3302:57:4904:36:47
142ZABOST Anna 3308WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0001:01:4601:29:3302:57:4804:36:48
144HAUTON Monika 3087NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECMaster Kobiet00:00:0000:58:1701:24:1803:04:1104:38:44
145MARCINEK Łukasz 3167NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Mężczyzn00:00:0000:58:2101:24:1803:04:0904:38:45
146BALCERZAK Cezary 3005ZĄBKIWeteran Mężczyzn00:00:0000:53:2801:22:2302:53:5404:44:44
147MROZICKI Andrzej 3183WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:53:5201:22:1602:54:0304:44:45
148BOJANOWSKI Jakub 3021ZIELONKAWeteran Mężczyzn00:00:0000:56:1801:24:0002:52:0704:44:57
149MAŁEK Mariusz 3165BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0001:03:3801:29:1903:06:3904:49:26
150GANCARZ Marek 3058BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁASenior Mężczyzn00:00:0000:56:0901:22:1002:58:1404:54:01
151KALINOWSKA Joanna 3100ULTRA BESKID SPORTJASIENICAMaster Kobiet00:00:0000:56:0601:22:0902:58:1104:54:03
152WÓJCICKA Magdalena 3300WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWWeteran Kobiet00:00:0001:03:0801:35:0803:16:4404:56:16
153KĘPKA Robert 3106BIEGUSIEM.PLRYKIMaster Mężczyzn00:00:0001:11:0001:41:3303:32:4105:19:16
154MANIAKOWSKA Agnieszka 3166WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:03:0201:37:0503:32:0905:29:05
155ROWIŃSKA Marta 3231LEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:02:5801:37:0603:32:1105:29:05
156BIENIEWSKA Agnieszka 3012WYBIEGAJ SIEBIECHOTOMÓWMaster Kobiet00:00:0001:05:1901:37:3603:32:1005:29:06
157KARASIŃSKA Elżbieta 3103WYBIEGAJ SIEBIEJABŁONNAWeteran Kobiet00:00:0001:10:1601:42:1303:53:0906:09:21
158GNIADEK Elżbieta 3074WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet00:00:0001:10:1301:42:1503:53:0006:09:25
159CIEŚLIKOWSKA Barbara 3031WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOWeteran Kobiet00:00:0001:00:1701:42:2503:49:3906:09:29
160GNIADEK Łukasz 3075WIELISZEWWIELISZEWMaster Mężczyzn00:00:0001:10:2001:46:1203:53:0606:10:00
161MARYNIAK Katarzyna 3168WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:10:1101:46:0103:52:3906:10:04
162LORANC Paweł 5115WILD BUCHAYSKOZYMaster Mężczyzn00:00:0004:10:28
163CISAK Maciek 10TEAM KACWINLIMANOWASenior Mężczyzn00:00:0003:47:04
164ZATORSKI Andrzej 26Dinozaur Mężczyzn00:00:0004:07:07
165GRZĄŚ Rafał 31Master Mężczyzn00:00:0004:18:30
166DZIKI Marek 32RUGOŻNIKMaster Mężczyzn00:00:0004:18:34
167ABRAMOWICZ Daniel 3001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0005:18:40
168BARAN Roman 3006DĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn00:00:0004:15:56
169BEDŁUSZAK Tomasz 3009CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0004:16:40
170BINIENDA Agnieszka 3015KOBIETY WATAHYZABRZEMaster Kobiet00:00:0003:47:13
171BOJANOWSKI Filip 3022ZIELONKASenior Mężczyzn00:00:0005:17:53
172BUKIEL Klaudia 3026ZAKOPANESenior Kobiet00:00:0003:50:10
173CAJLER Dariusz 3027OPOLEWeteran Mężczyzn00:00:0003:41:06
174CIUBA Paweł 3032SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0004:01:39
175DYR Dorota 3041GDAŃSKMaster Kobiet00:00:0004:26:26
176DZIAMENTSYEVA Viyaleta 3042JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior Kobiet00:00:0004:22:28
177FISZER Jakub 3048TEEM DKMSTORUŃMaster Mężczyzn00:00:0003:44:53
178FURDYNA Maria 3052WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0004:46:50
179GACEK Michał 3054ULTRAGAZUNYSKAWINAMaster Mężczyzn00:00:0003:33:31
180GAJEWSKA-BROŻYNA Kamila 3057KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0004:47:04
181GIERSZEWSKI Maciek 3069ZAŁOGA GWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0003:45:21
182GLEBA Mariusz 3071PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNSenior Mężczyzn00:00:0003:34:41
183GUŁAS Daniel 3082LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0003:40:05
184GUMIELA Piotr 3083GUMISIOLANDIAGDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0004:17:45
184GUMIELA Michał 3085GUMISIOLANDIARZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:0004:17:42
186KANDEFER Beata 3102KBKORCZYNAWeteran Kobiet00:00:0003:50:37
187KOTOWSKI Andrzej 3120WROCŁAWWeteran Mężczyzn00:00:0004:01:46
188KOWALCZYK Aneta 3121KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0004:47:41
189KRACZKOWSKI Krzysztof 31288 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0004:06:48
190KUC Adam 3140THE OFFICEKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0004:19:18
191MATERA Kinga 3170GRUPĄ JURA PLWYSOKAWeteran Kobiet00:00:0005:11:07
192MELSON Maciej 3175FUNDACJA LIFE NATUREŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0004:09:58
193MICHAŁEK Emil 3176KB HARCOWNIK-JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:58:12
194MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 3185DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0005:16:22
195NADOLSKI Michał 3186SITNOSITNOMaster Mężczyzn00:00:0003:49:18
196OLENDER Marcin 3192PISZMaster Mężczyzn00:00:0004:00:40
197PABIAN Elżbieta 3196EKIPA Z TARNOWANIEDOMICEWeteran Kobiet00:00:0004:17:49
198SZCZERBATKO Konrad 3198LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0004:47:19
199PIÓRKOWSKI Marek 3210BIEGOWA KUŹNIABĘDZINWeteran Mężczyzn00:00:0004:20:06
200PŁAWECKA Katarzyna 3213PSZCZYNAWeteran Kobiet00:00:0004:08:36
201PONICHTERA Paweł 3217ZĄBKISenior Mężczyzn00:00:0003:58:17
202POTAŚ Agnieszka 3218BIEGOWA KUŹNIAKOMPRACHCICEMaster Kobiet00:00:0003:40:59
203PULKOWSKA Justyna 3224WARSZAWASenior Kobiet00:00:0004:49:47
204RUTKOWSKA Małgorzata 3234GOLUB-DOBRZYŃWeteran Kobiet00:00:0004:49:25
205RYCHARSKI Michał 3235ZŁOTORIAMaster Mężczyzn00:00:0004:01:01
206RZEPIŃSKI Łukasz 3237SAMOTNY WILKGRONOWOMaster Mężczyzn00:00:0003:47:57
207SOCHACKI Mariusz 3248GRUPA JURA.PLLGOTA MUROWANAWeteran Mężczyzn00:00:0004:45:05
208SOKOŁOWSKI Artur 3249TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKWeteran Mężczyzn00:00:0005:13:33
209STRZELCZYK Mariusz 3256KONSTANCIN-JEZIORNAMaster Mężczyzn00:00:0004:55:10
210SYGIET Andrzej 3257GLIWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:57:10
211SZLACHTA Dawid 3264JERZMANOWICESenior Mężczyzn00:00:0003:35:16
212SZLEMBARSKI Radosław 3265CZELADŹMaster Mężczyzn00:00:0003:41:54
213SZMAJDOWICZ Paweł 3266FACHDOM TEAMKONSTANCIN JEZIORNAWeteran Mężczyzn00:00:0004:02:18
214SZPORAK Bartłomiej 3267POŚWIĘTNESenior Mężczyzn00:00:0003:21:04
215SZUREK Joanna 3270GORLICEMaster Kobiet00:00:0004:16:57
216ŚWIDERSKA BEM Krystyna 3272KATOWICEMaster Kobiet00:00:0004:08:13
217ŚWIETLIK Paweł 3274ŁBISKAMaster Mężczyzn00:00:0004:09:01
218TOL Kamil 3279MAFIA TEAM LUBLINIECTANINASenior Mężczyzn00:00:0003:53:10
219TUSIŃSKA Mariola 3280MARIOLA TUSIŃSKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIWeteran Kobiet00:00:0004:47:59
220WAGLEWSKI Karol 3283KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0003:21:57
221WICHTOWSKI Marek 3287WORKDAYWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0003:53:52
222WIŚNIEWSKA Dorota 3291ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Kobiet00:00:0001:02:0101:34:0603:17:13
223WIŚNIEWSKI Tomasz 3293ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Mężczyzn00:00:0004:31:50
224WÓJCICKI Tomasz 3301KOMORÓWWeteran Mężczyzn00:00:0003:51:49
225WÓŁKIEWICZ Paweł 3303KS STASZEWSCYPRUSZKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0004:00:44
226WÓŁKIEWICZ Dorota 3304KS STASZEWSCYPRUSZKÓWWeteran Kobiet00:00:0004:11:08
227ZAJĄC Aga 331077CATSJÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet00:00:0004:46:53
228ZAKRZEWSKA Anna 3312JÓZEFOSŁAWMaster Kobiet00:00:0005:19:45
229ŻMIJEWSKI Dariusz 3319EKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:32:01
Niesklasyfikowani
. . 46DNF00:57:26 DNF DNF DNF DNF
FEDUNIK Karol 3044BIEGNIJ OŁAWOOŁAWASenior MężczyznDNF00:45:24 DNF03:15:38 DNF DNF DNF
FRYŚ-RZEZAK Justyna 3051WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster KobietDNF01:03:13 DNF01:35:07 DNF03:32:14 DNF DNF
ROSINSKA Monika 3230WYBIEGAJ SIEBIEWARSZAWAWeteran KobietDNF01:18:37 DNF DNF DNF DNF
WŁODARCZYK Anna 3296SPARTA LUBLINLUBLINSenior KobietDNF00:55:25 DNF01:21:43 DNF02:49:11 DNF DNF
Znaleziono 234 wynik(ów)