ZIMOWY JANOSIK 30+KM | BEDZIES KWICOŁ
Zimowy Janosik 2022
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-01-22
Miejsce : Niedzica
Dystans : 30 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 286
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 229
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 25km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 9km | 14km | 21km | 25km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBarwinkowa Góra
4km
Łapsze Niżne
9km
OSP Dursztyn
14km
Łapsze Niżne
21km
Barwinkowa Góra
25km
       
1WALKOSZ Mateusz 3285SZAFLARYSZAFLARYSenior Mężczyzn00:00:0000:37:1800:53:3901:47:3602:36:2902:53:45
2TOKARSKI Szymon 3278NOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0000:37:2400:53:4601:47:4802:42:3803:02:28
3BIESZCZAD Mateusz 3013KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKASenior Mężczyzn00:00:0000:39:1900:57:0601:54:1402:48:3603:06:42
4DUDA Konrad 3040KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:38:5400:56:0101:54:2302:48:4703:06:44
5STEPANIUK Adam 3254BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEWeteran Mężczyzn00:00:0000:40:2200:58:1401:57:5302:53:2103:12:14
6PISKORZ Przemysław 3212TEAM PROGRESJAZAKOPANESenior Mężczyzn00:00:0000:40:1600:56:5501:54:1702:53:3703:12:56
7WYGANOWSKI Konrad 3306RUMIAWeteran Mężczyzn00:00:0000:39:0800:56:5401:56:4702:55:3703:15:39
8SCIEBURA Paweł 3240WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:43:3201:01:4002:01:4202:57:3903:16:38
9KRAWCZYK Karol 3131JAWORZNOJAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:38:4500:56:0901:56:2702:58:0303:16:58
10LESIAK Tomasz 3151ŁÓDŹMaster Mężczyzn00:00:0000:41:0800:59:3902:02:5403:02:2403:22:04
11MATUSZEWSKI Arek 3172ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0000:41:0100:59:3302:02:5503:02:3503:22:09
12KOZŁOWSKI Paweł 3127ŁAZYŁAZYMaster Mężczyzn00:00:0000:41:1601:00:2202:02:4903:03:5303:23:08
13KUŚMIERZAK Piotr 3146STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:45:3201:03:4702:04:2103:04:5003:23:34
14BIELAS Krzysztof 3011KAMIEŃMaster Mężczyzn00:00:0000:46:3401:05:5902:07:0903:05:0803:25:33
15LISOWSKI Jacek 3155STAY INSANEDĄBROWICAWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:3401:04:0102:08:0803:06:3903:27:02
16SALACHNA - NOWAK Magdalena 3238STAY INSANELUBLINMaster Kobiet00:00:0000:44:3101:04:0102:08:0903:06:4003:27:05
17GIERSZEWSKI Jarosław 3070ZAŁOGA GCIECHOCINEKWeteran Mężczyzn00:00:0000:40:2700:58:5202:02:4803:06:5303:27:34
18WITEK Maciej 3294TARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:1401:05:2402:08:3703:08:4503:29:34
19WITEK Wojciech 3295TARNÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:46:1601:05:2502:08:3803:08:4603:29:37
20SZWAJKA Aneta 3271STAJNIA BALONASTALOWA WOLAWeteran Kobiet00:00:0000:44:3901:04:1002:08:5403:08:5803:29:47
21MRZYGŁÓD Jurek 3184LUBYCZA KRÓLEWSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1001:02:4102:05:3603:08:4303:30:00
22LADRA Ryszard 3149KKM KALORYFERKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:45:5801:04:5402:11:3103:11:2103:31:50
23GOLONKA Łukasz 3077ELEKTRKOGOLLIMANOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:41:0500:59:2902:02:5303:09:1603:32:36
24ZIELIŃSKI Mateusz 3316KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:42:1101:00:3302:03:0303:10:1703:33:18
25JUREK Przemysław 3096KS STASZEWSCYWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:43:2501:02:0702:07:4903:11:1303:33:57
26KIŃCZYK Tomasz 3107OŁAWAOŁAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:45:2101:04:0402:08:4903:16:0203:35:22
27WILKOS Kamil 3288NIEMCESenior Mężczyzn00:00:0000:45:4801:04:1802:02:5303:15:3403:35:48
28RUDZIŃSKI Tomasz 3232KUNA W AGREŚCIELUBLINIECMaster Mężczyzn00:00:0000:47:2101:06:0202:11:0903:14:4103:37:28
29PRZYBYŁOWSKI Piotr 3222KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:48:0101:07:5202:15:0403:19:3003:39:32
30KLAJNERT Tomek 31108 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:43:4601:02:3802:08:1103:18:4103:39:44
31PAŁUBSKI Andrzej 3199TECHGISCZAJOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:46:2801:06:0102:14:2403:18:1803:40:26
32FILIPOWSKI Rafał 3046KUBAPIECHTEAMKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:3701:06:0802:14:2603:19:3203:40:32
33LASEK Joanna 3150KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:45:0901:04:3302:13:3903:20:4203:40:40
34CHOMIK Rafał 3030RAFAŁ CHOMIK 3COACHGLIWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:42:5501:03:5802:08:5203:17:3603:40:48
35BOŃSKA Karolina 3025A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:46:1901:06:1002:14:3603:20:0403:41:10
36BOKSA Bartłomiej 3024KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:45:4501:04:3702:11:0703:19:4403:41:16
37MAGIERA Adrian 3160TEAM KACWINKACWINSenior Mężczyzn00:00:0000:47:4101:07:4202:19:3503:21:2803:42:32
38MOLASY Dorota 3181AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet00:00:0000:45:1901:05:0202:14:3603:21:2703:42:39
39ŁYCZKO Anna 3159PODIUMSTOBIERNAMaster Kobiet00:00:0000:48:4601:10:0802:18:4103:21:5203:43:56
40STANIK Witold 3251YEOPY OPOCZNOBIAŁACZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:47:2801:07:0702:12:0303:22:1403:44:00
41GĘBALA Wojtek 3068WARSZAWAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:44:5101:04:2302:13:3203:22:4803:44:39
42KORZENIOWSKI Damian 3116REJOWIECMaster Mężczyzn00:00:0000:45:5101:05:0102:13:4203:21:2203:44:49
43SŁABOŃ Mariusz 3245KIWK-A BIEGAWOLBROMWeteran Mężczyzn00:00:0000:47:5201:07:4602:14:4703:23:0303:44:56
44GAWROŃSKI Sebastian 3066A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:46:2201:06:0902:15:3503:23:4303:46:01
45KACPRZYCKA Paulina 30984WMBOTOLSZTYNSenior Kobiet00:00:0000:46:4901:07:4802:19:3903:24:3003:46:55
46KUCHTA Maciek 3141TEAM KACWINKACWINSenior Mężczyzn00:00:0000:48:4201:09:0602:19:3603:25:3003:47:00
47WOJCIESZEK Andrzej 3299GEMINI POLSKA TEAMSOPOTMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1401:03:5702:10:5403:26:1303:47:10
48FILIPIAK Hieronim 3045MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:1501:08:4202:20:0003:28:5803:49:23
49MALINOWSKI Robert 3164OLSZANKAWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:0701:07:4402:15:0103:29:0803:49:51
50OSZYWA Damian 34DAMCZI RUNKIELCEMaster Mężczyzn00:00:0000:45:0101:04:2202:13:3803:28:3203:50:54
51SZPUNAR Daniel 3269DĘBINASenior Mężczyzn00:00:0000:47:1001:07:3902:18:0303:28:5203:53:00
52PULKOWSKI Łukasz 3225CHODKOWO-KUCHNYMaster Mężczyzn00:00:0000:44:0801:04:1102:13:2603:31:2403:53:33
53STASZEWSKI Wojciech 3253KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:4201:03:5302:14:3803:32:5003:56:23
54EFEMBERG Joanna 3043STAJNIA BALONASZCZECINWeteran Kobiet00:00:0000:48:2001:08:5402:19:4003:34:5203:57:19
55KOWALIK Jan 3123KRAKÓWDinozaur Mężczyzn00:00:0000:49:3901:09:0902:19:5503:35:1303:58:27
56GARNCARCZYK Piotr 3060ŻYWIECWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:4001:09:0002:21:2703:35:2803:58:34
57RYMKIEWICZ Zbigniew 3236ZĄBKIZĄBKIMaster Mężczyzn00:00:0000:44:4801:04:2302:13:3203:30:2604:01:55
58SIEMIESZ Paweł 3243JASŁOSenior Mężczyzn00:00:0000:45:2901:04:3402:13:3003:37:4804:02:05
59MIROWSKI Jarosław 3178WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:47:3401:07:3502:13:2703:40:1704:02:12
60NAPIERAŁA Marcin 3187KOZIEGŁOWYMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1701:07:1602:16:3503:41:1004:02:25
61ARCISZEWSKI Michał 3003SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:2901:14:4902:28:4103:39:1604:02:50
62GROMEK Edyta 3081LUBLINLUBLINMaster Kobiet00:00:0000:52:4401:14:0702:27:4403:41:0804:03:59
63INDRASZAK Adam 5067KATOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:49:1701:16:0902:36:5003:45:2604:07:26
64FLAK-WANCERZ Anna 3049KATOWICEKATOWICEMaster Kobiet00:00:0000:48:3201:10:2002:26:5403:45:4204:08:46
65BIGOŚ Monika 3014KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:51:3501:12:3602:29:0803:46:5904:10:07
66CZARDYBON Michał 3033CZARNE STOPYWYRYMaster Mężczyzn00:00:0000:47:1901:10:4102:26:3903:50:5904:10:10
67PIĄTEK Tomasz 5159WILD BUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:49:0701:09:2302:21:2603:45:1004:10:20
68KWIATKOWSKA Beata 3148CHOJNICEMaster Kobiet00:00:0000:50:2101:10:4502:26:3903:47:4004:10:32
69KULKA Monika 3142RĄCZE GAZELERUDAWAWeteran Kobiet00:00:0000:47:5601:07:4002:26:3703:47:4004:10:39
70PAĆKO Michał 3197SPARTA LUBLINLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0000:49:1101:14:4502:29:1603:49:0804:10:47
71KUZIOŁA Grzegorz 3147#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:5301:07:0802:19:4003:49:0504:12:47
72KOPEĆ Sebastian 3114RYCZÓWEKSenior Mężczyzn00:00:0000:48:3601:09:5002:25:0803:49:0604:12:54
73BIDAS Pawel 3010BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:0000:51:2501:13:0102:29:4103:51:0604:14:32
74PREISS Radosław 3219REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEGDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0000:48:5501:11:3203:55:1704:16:52
75SAWICKI Robert 3239BEE IS RUNNINGGORLICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:52:1101:13:1702:29:1503:52:2604:17:01
76CZICHY Barbara 3035WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYWeteran Kobiet00:00:0000:50:4601:13:2002:34:0503:53:0704:18:38
77KUBICKI Tadeusz 3138POZNAŃSenior Mężczyzn00:00:0000:50:3801:15:1802:33:0603:55:3604:19:56
78KRYCZEK Piotr 3137WARSZAWAWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:51:5001:15:1902:33:0703:55:3604:20:21
79PĘKALA Anna 3203MIRAZ TACE TEAMZABRZEWeteran Kobiet00:00:0000:54:3801:17:2402:37:4803:55:2504:20:26
80PĘKALA Jarosław 3204ZABRZEWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:3401:17:0102:37:4603:55:3104:20:30
81TARNOWSKI Michał 3277TURKAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:4801:17:3002:38:5103:57:3604:20:33
82ADAMCZYK Jacek 3002CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:1201:09:4502:28:2403:55:1804:21:50
83SOBCZAK Mikołaj 3247WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOMaster Mężczyzn00:00:0000:50:4901:12:4002:37:2403:58:0604:23:08
84PUDŁOWSKI Adam 3223CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:49:4501:13:3102:32:5803:58:3804:23:42
85KLAJNERT Marta 31098BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Kobiet00:00:0000:49:4201:13:3002:32:5503:58:4004:23:46
86SZKAMRUK Alicja 3262EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICESenior Kobiet00:00:0000:57:0701:23:3802:42:4503:57:2304:23:51
87ŚWIERCZEWSKI Krzysztof 3273BIEGOWA KUŹNIASOSNOWIECWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:2801:10:0702:30:5003:58:3904:24:23
88KORDOS Elzbieta 3115JKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:54:5201:17:5302:42:4803:58:0504:28:30
89SZKAMRUK Małgorzata 3261EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEMaster Kobiet00:00:0000:57:1401:23:3902:44:5604:03:0204:28:45
90CZARNOMSKI Aleksander 3034GDYNIAGDYNIASenior Mężczyzn00:00:0000:48:5001:11:3402:29:3704:02:1404:31:30
91GACH Mariusz 3055KRAKOWMaster Mężczyzn00:00:0000:47:4901:10:4302:30:2804:03:4804:31:36
92WYSOCKI Rafał 3307KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:55:0701:22:2002:44:5304:08:1104:32:38
93GONERA Kazimierz 3078KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEDinozaur Mężczyzn00:00:0000:53:2301:16:2602:40:4104:07:0904:36:19
94GAJDA Mateusz 3056SPRUCHNIALI HERKULESIBŁAŻKOWASenior Mężczyzn00:00:0000:55:3001:19:1802:41:1304:07:5404:36:23
95KALICZYŃSKA Wioletta 3099PROJEKT1000UPRUMIAMaster Kobiet00:00:0000:49:4901:13:4402:37:2804:14:1204:38:20
96GARUS Marcin 3062CZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:49:5201:13:4402:37:3004:14:1204:38:27
97BOKSA Anna 3023KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:56:4401:22:2002:47:0704:13:5904:39:46
98WILŃSKA-ZYWERT Agnieszka 3289BORÓWKO 6Master Kobiet00:00:0000:55:2101:18:2402:43:4204:17:4304:41:09
99KOCHAN Piotr 3113KOBYŁKAMaster Mężczyzn00:00:0000:56:5501:20:3402:43:0004:12:2104:41:37
100PANEK Agata 3200GRUPA JURA.PLZAWIERCIEMaster Kobiet00:00:0000:50:1001:15:1702:44:3504:19:3204:45:11
101LEWIŃSKI Tomasz 3154JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:53:3601:16:2802:48:5704:19:3304:46:05
102KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 3129DĄBROWA GÓRNICZAWeteran Kobiet00:00:0000:56:3001:21:3102:50:1004:21:0304:46:33
103MODLIŃSKA Kinga 3180KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0000:59:3701:22:1402:46:4704:20:4304:48:30
104ZAMOJSKA Iwona 3313MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Kobiet00:00:0000:55:3401:20:2402:52:4904:23:2704:48:35
105WIŚNIEWSKA Ewa 3290WĄSY KOLONIAWeteran Kobiet00:00:0000:56:4901:22:1102:56:5904:25:0004:48:39
106ZYGMUNT Monika 3317GIEDLAROWAWeteran Kobiet00:00:0000:56:5201:22:1002:56:5804:23:5904:48:50
107NYKIEL Małgorzata 3190MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet00:00:0000:55:3801:20:2402:52:4604:23:2704:49:31
108MRACHACZ Dorota 3182MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet00:00:0000:57:4501:26:0002:52:4804:24:5304:52:45
109JĘDRZEJEWSKA Beata 3091KOBIETY WATAHYBYTOMMaster Kobiet00:00:0000:56:2501:22:0102:48:2804:28:3804:55:22
110JASEK Wioletta 3090KOBIETY WATAHYZABRZEWeteran Kobiet00:00:0000:55:0101:20:1502:49:0304:26:5504:55:50
111DĄBROWSKI Paweł 3038LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:0801:17:4802:47:5304:29:3605:01:06
112ROGUZIŃSKI Radosław 3228RDXSTARA IWICZNAMaster Mężczyzn00:00:0000:51:2101:15:4502:46:5704:32:1205:01:45
113POLSKI Jacek 3216AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran Mężczyzn00:00:0001:01:1301:27:1902:59:0204:36:0505:05:46
114JODKO Magda 3092GRUDZIĄDZWeteran Kobiet00:00:0001:01:1801:27:1902:59:0204:36:0605:05:49
115OBARSKI Norbert 3191KIELCEDinozaur Mężczyzn00:00:0000:54:5001:17:2302:45:2204:33:2505:06:20
116SZKLANNY-RECLIK Elżbieta 3263AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAMaster Kobiet00:00:0000:41:1101:29:3302:57:4904:36:4705:06:49
117HAUTON Monika 3087NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECMaster Kobiet00:00:0000:58:1701:24:1803:04:1104:38:4405:07:16
118MARCINEK Łukasz 3167NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Mężczyzn00:00:0000:58:2101:24:1803:04:0904:38:4505:07:20
119BOJANOWSKI Jakub 3021ZIELONKAWeteran Mężczyzn00:00:0000:56:1801:24:0002:52:0704:44:5705:13:38
120BALCERZAK Cezary 3005ZĄBKIWeteran Mężczyzn00:00:0000:53:2801:22:2302:53:5404:44:4405:13:41
121MROZICKI Andrzej 3183WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:53:5201:22:1602:54:0304:44:4505:14:01
122MAŁEK Mariusz 3165BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0001:03:3801:29:1903:06:3904:49:2605:18:56
123WÓJCICKA Magdalena 3300WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWWeteran Kobiet00:00:0001:03:0801:35:0803:16:4404:56:1605:25:11
124GANCARZ Marek 3058BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁASenior Mężczyzn00:00:0000:56:0901:22:1002:58:1404:54:0105:25:53
125KALINOWSKA Joanna 3100ULTRA BESKID SPORTJASIENICAMaster Kobiet00:00:0000:56:0601:22:0902:58:1104:54:0305:26:03
126WIŚNIEWSKA Dorota 3291ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Kobiet00:00:0001:02:0101:34:0603:17:1305:32:25
127KĘPKA Robert 3106BIEGUSIEM.PLRYKIMaster Mężczyzn00:00:0001:11:0001:41:3303:32:4105:19:1605:52:38
128MANIAKOWSKA Agnieszka 3166WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:03:0201:37:0503:32:0905:29:0505:59:33
129BIENIEWSKA Agnieszka 3012WYBIEGAJ SIEBIECHOTOMÓWMaster Kobiet00:00:0001:05:1901:37:3603:32:1005:29:0606:00:04
130ROWIŃSKA Marta 3231LEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:02:5801:37:0603:32:1105:29:0506:00:17
131GNIADEK Elżbieta 3074WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet00:00:0001:10:1301:42:1503:53:0006:09:2506:48:22
132CIEŚLIKOWSKA Barbara 3031WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOWeteran Kobiet00:00:0001:00:1701:42:2503:49:3906:09:2906:48:26
133KARASIŃSKA Elżbieta 3103WYBIEGAJ SIEBIEJABŁONNAWeteran Kobiet00:00:0001:10:1601:42:1303:53:0906:09:2106:48:29
134GNIADEK Łukasz 3075WIELISZEWWIELISZEWMaster Mężczyzn00:00:0001:10:2001:46:1203:53:0606:10:0006:48:35
135MARYNIAK Katarzyna 3168WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:10:1101:46:0103:52:3906:10:0406:48:47
136LORANC Paweł 5115WILD BUCHAYSKOZYMaster Mężczyzn00:00:0004:10:28
137ZBOZIEN Jaroslaw 47Master Mężczyzn00:00:0000:53:4101:47:3502:36:22
138CISAK Maciek 10TEAM KACWINLIMANOWASenior Mężczyzn00:00:0003:47:04
139ZATORSKI Andrzej 26Dinozaur Mężczyzn00:00:0004:07:07
140PÔBIŠ Ivan 27ZUOLENWeteran Mężczyzn00:00:0000:37:3700:53:3801:47:3202:35:58
141GRZĄŚ Rafał 31Master Mężczyzn00:00:0004:18:30
142DZIKI Marek 32RUGOŻNIKMaster Mężczyzn00:00:0004:18:34
143ABRAMOWICZ Daniel 3001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0005:18:40
144BARAN Roman 3006DĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn00:00:0004:15:56
145BARSZCZ Marcin 3007SPARTA LUBLINLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0001:14:5202:36:3104:05:59
146BEDŁUSZAK Tomasz 3009CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0004:16:40
147BINIENDA Agnieszka 3015KOBIETY WATAHYZABRZEMaster Kobiet00:00:0003:47:13
148BOGUSŁAWSKA Julia 3019WARSZAWAWeteran Kobiet00:00:0000:51:5901:13:3102:40:2703:55:26
149BOJANOWSKI Filip 3022ZIELONKASenior Mężczyzn00:00:0005:17:53
150BUKIEL Klaudia 3026ZAKOPANESenior Kobiet00:00:0003:50:10
151CAJLER Dariusz 3027OPOLEWeteran Mężczyzn00:00:0003:41:06
152CHODZIŃSKI Piotr 3029RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:48:2301:08:5702:22:0503:43:30
153CIUBA Paweł 3032SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0004:01:39
154DYR Dorota 3041GDAŃSKMaster Kobiet00:00:0004:26:26
155DZIAMENTSYEVA Viyaleta 3042JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior Kobiet00:00:0004:22:28
156FISZER Jakub 3048TEEM DKMSTORUŃMaster Mężczyzn00:00:0003:44:53
157FURDYNA Maria 3052WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0004:46:50
158FURMAN Tomasz 3053WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:09:4602:28:5604:00:22
159GACEK Michał 3054ULTRAGAZUNYSKAWINAMaster Mężczyzn00:00:0003:33:31
160GAJEWSKA-BROŻYNA Kamila 3057KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0004:47:04
161GIERSZEWSKI Maciek 3069ZAŁOGA GWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0003:45:21
162GLEBA Mariusz 3071PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNSenior Mężczyzn00:00:0003:34:41
163GLIŃSKI Marcin 3072KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:1301:14:5702:26:4803:48:41
164GRABOWIECKI Michał 3079LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0001:10:3503:49:50
165GUŁAS Daniel 3082LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0003:40:05
166GUMIELA Piotr 3083GUMISIOLANDIAGDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0004:17:45
166GUMIELA Michał 3085GUMISIOLANDIARZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:0004:17:42
168KANDEFER Beata 3102KBKORCZYNAWeteran Kobiet00:00:0003:50:37
169KISZCZYŃSKI Filip 3108SIERRA TEQUILAŁAPSZE NIŻNESenior Mężczyzn00:00:0000:44:5801:07:5902:26:1903:42:21
170KNAP Tomasz 3111ULTRAGAZUNYKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:13:2202:34:1103:55:30
171KOTOWSKI Andrzej 3120WROCŁAWWeteran Mężczyzn00:00:0004:01:46
172KOWALCZYK Aneta 3121KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0004:47:41
173KOWALSKI Krzysztof 3126HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn00:00:0001:07:0602:14:4503:23:39
174KRACZKOWSKI Krzysztof 31288 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0004:06:48
175KRAŚNICKI Sławomir 3130CHEŁMCHEŁMSenior Mężczyzn00:00:0001:13:3002:33:5504:04:13
176KUBRAK Kamil 3139KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:10:4302:30:2903:50:58
177KUC Adam 3140THE OFFICEKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0004:19:18
178ŁOZIŃSKA Magdalena 44JACEK BIEGAWARSZAWASenior Kobiet00:00:0001:11:0202:26:2003:40:11
179MATERA Kinga 3170GRUPĄ JURA PLWYSOKAWeteran Kobiet00:00:0005:11:07
180MELSON Maciej 3175FUNDACJA LIFE NATUREŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0004:09:58
181MICHAŁEK Emil 3176KB HARCOWNIK-JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:58:12
182MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 3185DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0005:16:22
183NADOLSKI Michał 3186SITNOSITNOMaster Mężczyzn00:00:0003:49:18
184OLENDER Marcin 3192PISZMaster Mężczyzn00:00:0004:00:40
185ORZECHOWSKI Marek 3194TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:0001:10:0202:20:0803:30:14
186PABIAN Elżbieta 3196EKIPA Z TARNOWANIEDOMICEWeteran Kobiet00:00:0004:17:49
187SZCZERBATKO Konrad 3198LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0004:47:19
188PAWLAK Ewelina 3202PIASECZNOMaster Kobiet00:00:0000:54:4501:19:4902:45:0004:26:27
189PIETRZAK Maciej 3207WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:11:0202:26:1703:40:11
190PIÓRKOWSKI Marek 3210BIEGOWA KUŹNIABĘDZINWeteran Mężczyzn00:00:0004:20:06
191PŁAWECKA Katarzyna 3213PSZCZYNAWeteran Kobiet00:00:0004:08:36
192PONICHTERA Paweł 3217ZĄBKISenior Mężczyzn00:00:0003:58:17
193POTAŚ Agnieszka 3218BIEGOWA KUŹNIAKOMPRACHCICEMaster Kobiet00:00:0003:40:59
194PRUSZKOWSKI Mariusz 3220CHEŁM BIEGACHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0001:12:0202:30:4503:57:12
195PULKOWSKA Justyna 3224WARSZAWASenior Kobiet00:00:0004:49:47
196PYCIA Adam 3226KRAKÓWKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:59:3501:58:2702:54:04
197RUSIN Łukasz 3233RKSCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:51:4401:15:0502:32:4903:58:52
198RUTKOWSKA Małgorzata 3234GOLUB-DOBRZYŃWeteran Kobiet00:00:0004:49:25
199RYCHARSKI Michał 3235ZŁOTORIAMaster Mężczyzn00:00:0004:01:01
200RZEPIŃSKI Łukasz 3237SAMOTNY WILKGRONOWOMaster Mężczyzn00:00:0003:47:57
201SOCHACKI Mariusz 3248GRUPA JURA.PLLGOTA MUROWANAWeteran Mężczyzn00:00:0004:45:05
202SOKOŁOWSKI Artur 3249TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKWeteran Mężczyzn00:00:0005:13:33
203STRZELCZYK Mariusz 3256KONSTANCIN-JEZIORNAMaster Mężczyzn00:00:0004:55:10
204SYGIET Andrzej 3257GLIWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:57:10
205SZEWCZYK Mariusz 3260KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:52:1501:13:2002:27:3003:42:54
206SZLACHTA Dawid 3264JERZMANOWICESenior Mężczyzn00:00:0003:35:16
207SZLEMBARSKI Radosław 3265CZELADŹMaster Mężczyzn00:00:0003:41:54
208SZMAJDOWICZ Paweł 3266FACHDOM TEAMKONSTANCIN JEZIORNAWeteran Mężczyzn00:00:0004:02:18
209SZPORAK Bartłomiej 3267POŚWIĘTNESenior Mężczyzn00:00:0003:21:04
210SZUREK Joanna 3270GORLICEMaster Kobiet00:00:0004:16:57
211ŚWIDERSKA BEM Krystyna 3272KATOWICEMaster Kobiet00:00:0004:08:13
212ŚWIETLIK Paweł 3274ŁBISKAMaster Mężczyzn00:00:0004:09:01
213TOL Kamil 3279MAFIA TEAM LUBLINIECTANINASenior Mężczyzn00:00:0003:53:10
214TUSIŃSKA Mariola 3280MARIOLA TUSIŃSKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIWeteran Kobiet00:00:0004:47:59
215TUSIŃSKI Seweryn 40OSTROBIECCHMIELÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:11:3102:28:5103:53:14
216WAGLEWSKI Karol 3283KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0003:21:57
217WICHTOWSKI Marek 3287WORKDAYWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0003:53:52
218WIŚNIEWSKI Tomasz 3293ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Mężczyzn00:00:0004:31:50
219WÓJCICKI Tomasz 3301KOMORÓWWeteran Mężczyzn00:00:0003:51:49
220WÓJCIK Łukasz 3302SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn00:00:0001:00:2002:01:3303:00:36
221WÓŁKIEWICZ Paweł 3303KS STASZEWSCYPRUSZKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0004:00:44
222WÓŁKIEWICZ Dorota 3304KS STASZEWSCYPRUSZKÓWWeteran Kobiet00:00:0004:11:08
223WRÓBEL Sebastian 3305GEMINI POLSKAGDYNIAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:1801:13:5902:28:4803:47:34
224ZABOST Anna 3308WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0001:01:4601:29:3302:57:4804:36:48
225ZAJĄC Aga 331077CATSJÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet00:00:0004:46:53
226ZAKRZEWSKA Anna 3312JÓZEFOSŁAWMaster Kobiet00:00:0005:19:45
227ZAWISZA Beata 3314KOBIETY WATAHYŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Kobiet00:00:0001:21:5902:48:3104:28:42
228ZYGMUNT Paweł 3318GIEDLAROWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:02:5102:08:5903:12:32
229ŻMIJEWSKI Dariusz 3319EKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:32:01
Niesklasyfikowani
. . 46DNF00:57:26 DNF DNF DNF DNF DNF
FEDUNIK Karol 3044BIEGNIJ OŁAWOOŁAWASenior MężczyznDNF00:45:24 DNF03:15:38 DNF DNF DNF DNF
FRYŚ-RZEZAK Justyna 3051WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster KobietDNF01:03:13 DNF01:35:07 DNF03:32:14 DNF DNF DNF
ROSINSKA Monika 3230WYBIEGAJ SIEBIEWARSZAWAWeteran KobietDNF01:18:37 DNF DNF DNF DNF DNF
WŁODARCZYK Anna 3296SPARTA LUBLINLUBLINSenior KobietDNF00:55:25 DNF01:21:43 DNF02:49:11 DNF DNF DNF
Znaleziono 234 wynik(ów)