ZIMOWY JANOSIK 30+KM | BEDZIES KWICOŁ
Zimowy Janosik 2022
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-01-22
Miejsce : Niedzica
Dystans : 30 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 286
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 229
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 9km | 14km | 21km | 25km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBarwinkowa Góra
4km
Łapsze Niżne
9km
OSP Dursztyn
14km
Łapsze Niżne
21km
Barwinkowa Góra
25km
Czas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1SALACHNA - NOWAK Magdalena 3238STAY INSANELUBLINMaster Kobiet1K 100:00:0000:44:3101:04:0102:08:0903:06:4003:27:0503:55:36.9503:55:36.95 7:517,6
2POTAŚ Agnieszka 3218BIEGOWA KUŹNIAKOMPRACHCICEMaster Kobiet2K 300:00:0003:40:5904:07:32.6504:07:32.65+00:11:558:157,3
3LASEK Joanna 3150KRAKÓWMaster Kobiet3K 400:00:0000:45:0901:04:3302:13:3903:20:4203:40:4004:07:51.4004:07:51.40+00:12:148:157,3
4ŁYCZKO Anna 3159PODIUMSTOBIERNAMaster Kobiet4K 700:00:0000:48:4601:10:0802:18:4103:21:5203:43:5604:14:37.3504:14:37.35+00:19:008:297,1
5BINIENDA Agnieszka 3015KOBIETY WATAHYZABRZEMaster Kobiet5K 800:00:0003:47:1304:17:23.4504:17:23.45+00:21:468:347,0
6GROMEK Edyta 3081LUBLINLUBLINMaster Kobiet6K 1400:00:0000:52:4401:14:0702:27:4403:41:0804:03:5904:37:04.4504:37:04.45+00:41:279:146,5
7ŚWIDERSKA BEM Krystyna 3272KATOWICEMaster Kobiet7K 1500:00:0004:08:1304:40:42.7004:40:42.70+00:45:059:216,4
8BIGOŚ Monika 3014KRAKÓWMaster Kobiet8K 1600:00:0000:51:3501:12:3602:29:0803:46:5904:10:0704:42:27.6004:42:27.60+00:46:509:246,4
9FLAK-WANCERZ Anna 3049KATOWICEKATOWICEMaster Kobiet9K 1800:00:0000:48:3201:10:2002:26:5403:45:4204:08:4604:43:51.0504:43:51.05+00:48:149:276,3
10KWIATKOWSKA Beata 3148CHOJNICEMaster Kobiet10K 1900:00:0000:50:2101:10:4502:26:3903:47:4004:10:3204:44:22.9504:44:22.95+00:48:469:286,3
11SZUREK Joanna 3270GORLICEMaster Kobiet11K 2200:00:0004:16:5704:52:03.6504:52:03.65+00:56:269:446,2
12DYR Dorota 3041GDAŃSKMaster Kobiet12K 3000:00:0004:26:2605:02:23.1005:02:23.10+01:06:4610:046,0
13SZKAMRUK Małgorzata 3261EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEMaster Kobiet13K 3100:00:0000:57:1401:23:3902:44:5604:03:0204:28:4505:06:49.7005:06:49.70+01:11:1210:135,9
14KORDOS Elzbieta 3115JKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet14K 3200:00:0000:54:5201:17:5302:42:4803:58:0504:28:3005:10:22.0505:10:22.05+01:14:4510:205,8
15WILŃSKA-ZYWERT Agnieszka 3289BORÓWKO 6Master Kobiet15K 3300:00:0000:55:2101:18:2402:43:4204:17:4304:41:0905:14:36.3005:14:36.30+01:18:5910:295,7
16BOKSA Anna 3023KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet16K 3400:00:0000:56:4401:22:2002:47:0704:13:5904:39:4605:15:52.0005:15:52.00+01:20:1510:315,7
17KALICZYŃSKA Wioletta 3099PROJEKT1000UPRUMIAMaster Kobiet17K 3500:00:0000:49:4901:13:4402:37:2804:14:1204:38:2005:17:11.1005:17:11.10+01:21:3410:345,7
18PANEK Agata 3200GRUPA JURA.PLZAWIERCIEMaster Kobiet18K 3700:00:0000:50:1001:15:1702:44:3504:19:3204:45:1105:22:08.1005:22:08.10+01:26:3110:445,6
19GAJEWSKA-BROŻYNA Kamila 3057KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet19K 3900:00:0004:47:0405:22:20.6005:22:20.60+01:26:4310:445,6
20FURDYNA Maria 3052WARSZAWAMaster Kobiet20K 4200:00:0004:46:5005:23:15.5005:23:15.50+01:27:3810:465,6
21ZAMOJSKA Iwona 3313MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Kobiet21K 4400:00:0000:55:3401:20:2402:52:4904:23:2704:48:3505:24:42.0005:24:42.00+01:29:0510:495,5
22KOWALCZYK Aneta 3121KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet22K 4600:00:0004:47:4105:25:08.0005:25:08.00+01:29:3110:505,5
23MODLIŃSKA Kinga 3180KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet23K 5000:00:0000:59:3701:22:1402:46:4704:20:4304:48:3005:32:24.7005:32:24.70+01:36:4711:045,4
24JĘDRZEJEWSKA Beata 3091KOBIETY WATAHYBYTOMMaster Kobiet24K 5100:00:0000:56:2501:22:0102:48:2804:28:3804:55:2205:34:13.4505:34:13.45+01:38:3611:085,4
25PAWLAK Ewelina 3202PIASECZNOMaster Kobiet25K 5200:00:0000:54:4501:19:4902:45:0004:26:2705:34:18.2005:34:18.20+01:38:4111:085,4
26HAUTON Monika 3087NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECMaster Kobiet26K 5600:00:0000:58:1701:24:1803:04:1104:38:4405:07:1605:48:30.7505:48:30.75+01:52:5311:375,2
27SZKLANNY-RECLIK Elżbieta 3263AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAMaster Kobiet27K 5700:00:0000:41:1101:29:3302:57:4904:36:4705:06:4905:49:48.6505:49:48.65+01:54:1111:395,1
27ZABOST Anna 3308WARSZAWAMaster Kobiet27K 5700:00:0001:01:4601:29:3302:57:4804:36:4805:49:48.6505:49:48.65+01:54:1111:395,1
29ZAKRZEWSKA Anna 3312JÓZEFOSŁAWMaster Kobiet29K 6000:00:0005:19:4506:01:45.8506:01:45.85+02:06:0812:035,0
30MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 3185DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAMaster Kobiet30K 6100:00:0005:16:2206:05:01.0006:05:01.00+02:09:2412:104,9
31WIŚNIEWSKA Dorota 3291ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Kobiet31K 6300:00:0001:02:0101:34:0603:17:1305:32:2506:20:01.8006:20:01.80+02:24:2412:404,7
32KALINOWSKA Joanna 3100ULTRA BESKID SPORTJASIENICAMaster Kobiet32K 6400:00:0000:56:0601:22:0902:58:1104:54:0305:26:0306:23:48.9506:23:48.95+02:28:1212:474,7
33MANIAKOWSKA Agnieszka 3166WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet33K 6500:00:0001:03:0201:37:0503:32:0905:29:0505:59:3306:38:25.7006:38:25.70+02:42:4813:164,5
34ROWIŃSKA Marta 3231LEGIONOWOMaster Kobiet34K 6600:00:0001:02:5801:37:0603:32:1105:29:0506:00:1706:42:07.4006:42:07.40+02:46:3013:244,5
35BIENIEWSKA Agnieszka 3012WYBIEGAJ SIEBIECHOTOMÓWMaster Kobiet35K 6700:00:0001:05:1901:37:3603:32:1005:29:0606:00:0406:48:04.9006:48:04.90+02:52:2713:364,4
36MARYNIAK Katarzyna 3168WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet36K 6800:00:0001:10:1101:46:0103:52:3906:10:0406:48:4707:47:08.0007:47:08.00+03:51:3115:343,9
37GNIADEK Elżbieta 3074WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet37K 6900:00:0001:10:1301:42:1503:53:0006:09:2506:48:2207:47:08.5007:47:08.50+03:51:3115:343,9
Niesklasyfikowani
FRYŚ-RZEZAK Justyna 3051WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster KobietDNF01:03:13 DNF01:35:07 DNF03:32:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 38 wynik(ów)