ZIMOWY JANOSIK 30+KM | BEDZIES KWICOŁ
Zimowy Janosik 2022
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-01-22
Miejsce : Niedzica
Dystans : 30 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 286
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 229
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 9km | 14km | 21km | 25km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBarwinkowa Góra
4km
Łapsze Niżne
9km
OSP Dursztyn
14km
Łapsze Niżne
21km
Barwinkowa Góra
25km
Czas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1SALACHNA - NOWAK Magdalena 3238STAY INSANELUBLINMaster Kobiet1K 100:00:0000:44:3101:04:0102:08:0903:06:4003:27:0503:55:36.9503:55:36.95 7:517,6
2SZWAJKA Aneta 3271STAJNIA BALONASTALOWA WOLAWeteran Kobiet1K 200:00:0000:44:3901:04:1002:08:5403:08:5803:29:4703:59:00.3003:59:00.30+00:03:237:587,5
3POTAŚ Agnieszka 3218BIEGOWA KUŹNIAKOMPRACHCICEMaster Kobiet2K 300:00:0003:40:5904:07:32.6504:07:32.65+00:11:558:157,3
4LASEK Joanna 3150KRAKÓWMaster Kobiet3K 400:00:0000:45:0901:04:3302:13:3903:20:4203:40:4004:07:51.4004:07:51.40+00:12:148:157,3
5BOŃSKA Karolina 3025A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWASenior Kobiet1K 500:00:0000:46:1901:06:1002:14:3603:20:0403:41:1004:09:32.2004:09:32.20+00:13:558:197,2
6MOLASY Dorota 3181AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet2K 600:00:0000:45:1901:05:0202:14:3603:21:2703:42:3904:10:54.9504:10:54.95+00:15:188:217,2
7ŁYCZKO Anna 3159PODIUMSTOBIERNAMaster Kobiet4K 700:00:0000:48:4601:10:0802:18:4103:21:5203:43:5604:14:37.3504:14:37.35+00:19:008:297,1
8BINIENDA Agnieszka 3015KOBIETY WATAHYZABRZEMaster Kobiet5K 800:00:0003:47:1304:17:23.4504:17:23.45+00:21:468:347,0
9BUKIEL Klaudia 3026ZAKOPANESenior Kobiet3K 900:00:0003:50:1004:19:42.3504:19:42.35+00:24:058:396,9
10KACPRZYCKA Paulina 30984WMBOTOLSZTYNSenior Kobiet4K 1000:00:0000:46:4901:07:4802:19:3903:24:3003:46:5504:20:21.2004:20:21.20+00:24:448:406,9
11KANDEFER Beata 3102KBKORCZYNAWeteran Kobiet2K 1100:00:0003:50:3704:24:46.7004:24:46.70+00:29:098:496,8
12EFEMBERG Joanna 3043STAJNIA BALONASZCZECINWeteran Kobiet3K 1200:00:0000:48:2001:08:5402:19:4003:34:5203:57:1904:29:02.0004:29:02.00+00:33:258:586,7
13ŁOZIŃSKA Magdalena 44JACEK BIEGAWARSZAWASenior Kobiet5K 1300:00:0001:11:0202:26:2003:40:1104:35:54.5004:35:54.50+00:40:179:116,5
14GROMEK Edyta 3081LUBLINLUBLINMaster Kobiet6K 1400:00:0000:52:4401:14:0702:27:4403:41:0804:03:5904:37:04.4504:37:04.45+00:41:279:146,5
15ŚWIDERSKA BEM Krystyna 3272KATOWICEMaster Kobiet7K 1500:00:0004:08:1304:40:42.7004:40:42.70+00:45:059:216,4
16BIGOŚ Monika 3014KRAKÓWMaster Kobiet8K 1600:00:0000:51:3501:12:3602:29:0803:46:5904:10:0704:42:27.6004:42:27.60+00:46:509:246,4
17PŁAWECKA Katarzyna 3213PSZCZYNAWeteran Kobiet4K 1700:00:0004:08:3604:42:38.5004:42:38.50+00:47:019:256,4
18FLAK-WANCERZ Anna 3049KATOWICEKATOWICEMaster Kobiet9K 1800:00:0000:48:3201:10:2002:26:5403:45:4204:08:4604:43:51.0504:43:51.05+00:48:149:276,3
19KWIATKOWSKA Beata 3148CHOJNICEMaster Kobiet10K 1900:00:0000:50:2101:10:4502:26:3903:47:4004:10:3204:44:22.9504:44:22.95+00:48:469:286,3
20KULKA Monika 3142RĄCZE GAZELERUDAWAWeteran Kobiet5K 2000:00:0000:47:5601:07:4002:26:3703:47:4004:10:3904:44:23.4504:44:23.45+00:48:469:286,3
21WÓŁKIEWICZ Dorota 3304KS STASZEWSCYPRUSZKÓWWeteran Kobiet6K 2100:00:0004:11:0804:44:44.5504:44:44.55+00:49:079:296,3
22SZUREK Joanna 3270GORLICEMaster Kobiet11K 2200:00:0004:16:5704:52:03.6504:52:03.65+00:56:269:446,2
23PABIAN Elżbieta 3196EKIPA Z TARNOWANIEDOMICEWeteran Kobiet7K 2300:00:0004:17:4904:53:55.8004:53:55.80+00:58:189:476,1
24CZICHY Barbara 3035WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYWeteran Kobiet8K 2400:00:0000:50:4601:13:2002:34:0503:53:0704:18:3804:54:52.6504:54:52.65+00:59:159:496,1
25BOGUSŁAWSKA Julia 3019WARSZAWAWeteran Kobiet9K 2500:00:0000:51:5901:13:3102:40:2703:55:2604:55:23.6504:55:23.65+00:59:469:506,1
26DZIAMENTSYEVA Viyaleta 3042JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior Kobiet6K 2600:00:0004:22:2804:55:44.0004:55:44.00+01:00:079:516,1
27PĘKALA Anna 3203MIRAZ TACE TEAMZABRZEWeteran Kobiet10K 2700:00:0000:54:3801:17:2402:37:4803:55:2504:20:2604:57:11.6004:57:11.60+01:01:349:546,1
28KLAJNERT Marta 31098BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Kobiet11K 2800:00:0000:49:4201:13:3002:32:5503:58:4004:23:4604:57:16.7504:57:16.75+01:01:399:546,1
29SZKAMRUK Alicja 3262EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICESenior Kobiet7K 2900:00:0000:57:0701:23:3802:42:4503:57:2304:23:5105:02:21.6005:02:21.60+01:06:4410:046,0
30DYR Dorota 3041GDAŃSKMaster Kobiet12K 3000:00:0004:26:2605:02:23.1005:02:23.10+01:06:4610:046,0
31SZKAMRUK Małgorzata 3261EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEMaster Kobiet13K 3100:00:0000:57:1401:23:3902:44:5604:03:0204:28:4505:06:49.7005:06:49.70+01:11:1210:135,9
32KORDOS Elzbieta 3115JKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet14K 3200:00:0000:54:5201:17:5302:42:4803:58:0504:28:3005:10:22.0505:10:22.05+01:14:4510:205,8
33WILŃSKA-ZYWERT Agnieszka 3289BORÓWKO 6Master Kobiet15K 3300:00:0000:55:2101:18:2402:43:4204:17:4304:41:0905:14:36.3005:14:36.30+01:18:5910:295,7
34BOKSA Anna 3023KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet16K 3400:00:0000:56:4401:22:2002:47:0704:13:5904:39:4605:15:52.0005:15:52.00+01:20:1510:315,7
35KALICZYŃSKA Wioletta 3099PROJEKT1000UPRUMIAMaster Kobiet17K 3500:00:0000:49:4901:13:4402:37:2804:14:1204:38:2005:17:11.1005:17:11.10+01:21:3410:345,7
36KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 3129DĄBROWA GÓRNICZAWeteran Kobiet12K 3600:00:0000:56:3001:21:3102:50:1004:21:0304:46:3305:21:15.2505:21:15.25+01:25:3810:425,6
37PANEK Agata 3200GRUPA JURA.PLZAWIERCIEMaster Kobiet18K 3700:00:0000:50:1001:15:1702:44:3504:19:3204:45:1105:22:08.1005:22:08.10+01:26:3110:445,6
38ZAJĄC Aga 331077CATSJÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet13K 3800:00:0004:46:5305:22:18.3505:22:18.35+01:26:4110:445,6
39GAJEWSKA-BROŻYNA Kamila 3057KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet19K 3900:00:0004:47:0405:22:20.6005:22:20.60+01:26:4310:445,6
40PULKOWSKA Justyna 3224WARSZAWASenior Kobiet8K 4000:00:0004:49:4705:22:26.6505:22:26.65+01:26:4910:445,6
41ZYGMUNT Monika 3317GIEDLAROWAWeteran Kobiet14K 4100:00:0000:56:5201:22:1002:56:5804:23:5904:48:5005:23:05.3005:23:05.30+01:27:2810:465,6
42FURDYNA Maria 3052WARSZAWAMaster Kobiet20K 4200:00:0004:46:5005:23:15.5005:23:15.50+01:27:3810:465,6
43NYKIEL Małgorzata 3190MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet15K 4300:00:0000:55:3801:20:2402:52:4604:23:2704:49:3105:24:41.8505:24:41.85+01:29:0410:495,5
44ZAMOJSKA Iwona 3313MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Kobiet21K 4400:00:0000:55:3401:20:2402:52:4904:23:2704:48:3505:24:42.0005:24:42.00+01:29:0510:495,5
45WIŚNIEWSKA Ewa 3290WĄSY KOLONIAWeteran Kobiet16K 4500:00:0000:56:4901:22:1102:56:5904:25:0004:48:3905:24:48.1505:24:48.15+01:29:1110:495,5
46KOWALCZYK Aneta 3121KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet22K 4600:00:0004:47:4105:25:08.0005:25:08.00+01:29:3110:505,5
47TUSIŃSKA Mariola 3280MARIOLA TUSIŃSKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIWeteran Kobiet17K 4700:00:0004:47:5905:27:15.8505:27:15.85+01:31:3810:545,5
48RUTKOWSKA Małgorzata 3234GOLUB-DOBRZYŃWeteran Kobiet18K 4800:00:0004:49:2505:29:06.5005:29:06.50+01:33:2910:585,5
49MRACHACZ Dorota 3182MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet19K 4900:00:0000:57:4501:26:0002:52:4804:24:5304:52:4505:32:11.0005:32:11.00+01:36:3411:045,4
50MODLIŃSKA Kinga 3180KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet23K 5000:00:0000:59:3701:22:1402:46:4704:20:4304:48:3005:32:24.7005:32:24.70+01:36:4711:045,4
51JĘDRZEJEWSKA Beata 3091KOBIETY WATAHYBYTOMMaster Kobiet24K 5100:00:0000:56:2501:22:0102:48:2804:28:3804:55:2205:34:13.4505:34:13.45+01:38:3611:085,4
52PAWLAK Ewelina 3202PIASECZNOMaster Kobiet25K 5200:00:0000:54:4501:19:4902:45:0004:26:2705:34:18.2005:34:18.20+01:38:4111:085,4
53ZAWISZA Beata 3314KOBIETY WATAHYŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Kobiet20K 5300:00:0001:21:5902:48:3104:28:4205:34:24.5005:34:24.50+01:38:4711:085,4
54JASEK Wioletta 3090KOBIETY WATAHYZABRZEWeteran Kobiet21K 5400:00:0000:55:0101:20:1502:49:0304:26:5504:55:5005:35:22.6505:35:22.65+01:39:4511:105,4
55JODKO Magda 3092GRUDZIĄDZWeteran Kobiet22K 5500:00:0001:01:1801:27:1902:59:0204:36:0605:05:4905:47:49.1005:47:49.10+01:52:1211:355,2
56HAUTON Monika 3087NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECMaster Kobiet26K 5600:00:0000:58:1701:24:1803:04:1104:38:4405:07:1605:48:30.7505:48:30.75+01:52:5311:375,2
57SZKLANNY-RECLIK Elżbieta 3263AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAMaster Kobiet27K 5700:00:0000:41:1101:29:3302:57:4904:36:4705:06:4905:49:48.6505:49:48.65+01:54:1111:395,1
57ZABOST Anna 3308WARSZAWAMaster Kobiet27K 5700:00:0001:01:4601:29:3302:57:4804:36:4805:49:48.6505:49:48.65+01:54:1111:395,1
59MATERA Kinga 3170GRUPĄ JURA PLWYSOKAWeteran Kobiet23K 5900:00:0005:11:0705:57:25.8005:57:25.80+02:01:4811:545,0
60ZAKRZEWSKA Anna 3312JÓZEFOSŁAWMaster Kobiet29K 6000:00:0005:19:4506:01:45.8506:01:45.85+02:06:0812:035,0
61MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 3185DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAMaster Kobiet30K 6100:00:0005:16:2206:05:01.0006:05:01.00+02:09:2412:104,9
62WÓJCICKA Magdalena 3300WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWWeteran Kobiet24K 6200:00:0001:03:0801:35:0803:16:4404:56:1605:25:1106:06:33.9006:06:33.90+02:10:5612:134,9
63WIŚNIEWSKA Dorota 3291ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Kobiet31K 6300:00:0001:02:0101:34:0603:17:1305:32:2506:20:01.8006:20:01.80+02:24:2412:404,7
64KALINOWSKA Joanna 3100ULTRA BESKID SPORTJASIENICAMaster Kobiet32K 6400:00:0000:56:0601:22:0902:58:1104:54:0305:26:0306:23:48.9506:23:48.95+02:28:1212:474,7
65MANIAKOWSKA Agnieszka 3166WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet33K 6500:00:0001:03:0201:37:0503:32:0905:29:0505:59:3306:38:25.7006:38:25.70+02:42:4813:164,5
66ROWIŃSKA Marta 3231LEGIONOWOMaster Kobiet34K 6600:00:0001:02:5801:37:0603:32:1105:29:0506:00:1706:42:07.4006:42:07.40+02:46:3013:244,5
67BIENIEWSKA Agnieszka 3012WYBIEGAJ SIEBIECHOTOMÓWMaster Kobiet35K 6700:00:0001:05:1901:37:3603:32:1005:29:0606:00:0406:48:04.9006:48:04.90+02:52:2713:364,4
68MARYNIAK Katarzyna 3168WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet36K 6800:00:0001:10:1101:46:0103:52:3906:10:0406:48:4707:47:08.0007:47:08.00+03:51:3115:343,9
69GNIADEK Elżbieta 3074WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet37K 6900:00:0001:10:1301:42:1503:53:0006:09:2506:48:2207:47:08.5007:47:08.50+03:51:3115:343,9
70KARASIŃSKA Elżbieta 3103WYBIEGAJ SIEBIEJABŁONNAWeteran Kobiet25K 7000:00:0001:10:1601:42:1303:53:0906:09:2106:48:2907:47:09.1007:47:09.10+03:51:3215:343,9
71CIEŚLIKOWSKA Barbara 3031WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOWeteran Kobiet26K 7100:00:0001:00:1701:42:2503:49:3906:09:2906:48:2607:47:10.5007:47:10.50+03:51:3315:343,9
Niesklasyfikowani
WŁODARCZYK Anna 3296SPARTA LUBLINLUBLINSenior KobietDNF00:55:25 DNF01:21:43 DNF02:49:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
FRYŚ-RZEZAK Justyna 3051WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster KobietDNF01:03:13 DNF01:35:07 DNF03:32:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSINSKA Monika 3230WYBIEGAJ SIEBIEWARSZAWAWeteran KobietDNF01:18:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 74 wynik(ów)