ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 21 KM
Zimowy Półmaraton Gór Stołowych
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2022-01-22
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 582
Wystartowało : 431
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 424
Na trasie : 7
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaMoment startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
     
1JUREK Michał 196RMT TEAM PROWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:16:2700:43:1001:26:09
2GORZELAŃCZYK Jakub 142MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:43:3201:27:12
3KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 229SPELOCLUB WROCŁAWWROCŁAWM-30TAK2022-01-22 09:01:0700:47:5501:35:22
4ZIOBER Zbigniew 571EX TEAMWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:0200:48:3101:36:55
5BORZYSTOWSKI Patryk 54#ZALINIAMETYTEAMNOWA SÓLM-30TAK2022-01-22 09:23:5600:48:4201:37:30
6GRZESIEK Góral 154HEEJ HEJ GURALUKRAKÓW SWOSZOWICEM-30NIE2022-01-22 09:01:0300:50:0101:37:53
7ROSKOSZ Bartosz 425JELCZ TRIATHLON PROJECTMIŁOSZYCEM-30TAK2022-01-22 09:15:3600:49:2901:38:35
8POCIECHA Patryk 401WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:5000:49:5701:39:09
9GRUND Marek 150MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:49:2801:40:20
10MAJCHRZAK Maciej 301140MINUT.PLWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:12:1500:49:1801:40:45
11NOWACKI Mateusz 352PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:50:2801:42:43
12WRZESIŃSKI Michał 550KSG DIRETA/SKLEP GÓRSKI TATERNIKGNIEZNOM-30TAK2022-01-22 09:23:2400:54:0701:46:53
13PŁONOWSKI Maciej 400PSZCZÓŁKOWSKI TEAMWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:15:5800:54:3401:48:46
14FRANKIEWICZ Artur 127GLIWICEM-30TAK2022-01-22 09:21:3000:56:1401:49:41
15BOSAKIEWICZ Tomasz 55OLAWSZŁOTORYJAM-30NIE2022-01-22 09:09:0700:54:2301:50:08
16MICHALSKI Piotr 324WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:18:0500:56:1301:50:34
17SANKOWSKI Paweł 438PLACKI TEAMWOJCIECHOWICEM-30NIE2022-01-22 09:16:5800:56:4401:52:38
18ŁAŹNIOWSKI Dawid 288KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-30NIE2022-01-22 09:01:0300:55:1001:53:18
19TYŚ Radek 515NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM-30NIE2022-01-22 09:22:0800:56:3901:53:36
20GULCZYŃSKI Tomasz 156ZIELONKAM-30NIE2022-01-22 09:24:2500:56:3201:53:47
21ORACZ Mateusz 370BEZ LITOŚCIZALASEWOM-30NIE2022-01-22 09:04:1000:56:2501:53:49
22MAJCHRZAK Bartosz 300PKO BANK POLSKIPOZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:19:4100:56:4201:53:52
23ZAWOJAK Aleksander 561RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-30NIE2022-01-22 09:19:0000:59:5401:54:15
24LUBAŃSKI Mateusz 283KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKAM-30NIE2022-01-22 09:01:4600:57:0101:54:22
25ŚNIERZYŃSKI Robert 493SADKÓWM-30NIE2022-01-22 09:10:2000:59:4601:54:36
26CIĘŻKI Konrad 89EVERRUNŁÓDŹM-30NIE2022-01-22 09:11:2300:58:2201:54:52
27WINTER Piotr 538NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM-30NIE2022-01-22 09:03:1100:59:0001:56:11
28MÓLL Mateusz 335#SOBASTEAMWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:55:0301:56:34
29KARASIAK Piotr 204WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:1400:55:5401:57:06
30SZALA Krzysztof 47680DNI.PLŁAZISKA GÓRNEM-30NIE2022-01-22 09:03:3201:00:2101:58:21
31GRZESIAK Grzegorz 153BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2022-01-22 09:18:0700:57:1201:59:06
32JAKUS Michał 176OTM.BNYSAM-30NIE2022-01-22 09:25:5500:59:5102:00:24
33LACHOWSKI Robert 272ROSSMANNŁÓDŹM-30NIE2022-01-22 09:14:1301:01:2702:01:30
34URBAŃSKI Michał 517WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:26:5501:00:3802:01:54
35PAPROCKI Michał 380CZELADŹM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:58:1602:01:58
36HETMAŃCZYK Jakub 160XIN CHAOKATOWICEM-30TAK2022-01-22 09:12:1701:00:1202:03:06
37FLASZEWSKI Adam 125SPORTOWY KAŹMIERZRADZYNYM-30NIE2022-01-22 09:08:2501:02:1802:03:36
38PANZ Krzysztof 379KLESZCZÓWM-30TAK2022-01-22 09:21:3001:01:0802:04:31
39POŁCZYŃSKI Paweł 407STALOWA ŁYDACEREKWICAM-30NIE2022-01-22 09:09:2501:01:2202:04:36
40MADERA Michał 298LECIMY TUTAJWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:09:0400:59:5402:04:43
41NOWAK Marcin 354TIMJESTTIMKRASIEJÓWM-30NIE2022-01-22 09:25:3201:04:2402:06:46
42KRYSIŃSKI Maciej 251DABROWAM-30NIE2022-01-22 09:25:0901:02:2802:07:15
43DATA Marek 100KUGUAR XTREME RUNNERSSTRONIE ŚLĄSKIEM-30NIE2022-01-22 09:10:2701:01:1402:07:39
44ZIELIŃSKI Dominik 568ŚREMM-30NIE2022-01-22 09:23:2601:03:5602:08:01
45HOJAN Lukasz 164CHOMECICEM-30NIE2022-01-22 09:04:4801:05:0802:08:12
46GALIŃSKI Kamil 130KRĘPICEM-30NIE2022-01-22 09:08:0101:04:3602:09:51
47GINTER Grzegorz 137AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30NIE2022-01-22 09:27:3001:06:2002:11:46
48LUBIK Adam 285POZNAŃM-30TAK2022-01-22 09:26:2501:05:4202:12:21
49PONIATOWSKI Seweryn 409TROPEM ULTRAWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:1701:04:0402:12:47
50BIAŁEK Paweł 31KB HERMES GRYFINOSZCZECINM-30TAK2022-01-22 09:01:4001:07:0502:12:52
51ROJEWSKI Paweł 421EVERRUNŁÓDŹM-30NIE2022-01-22 09:14:1001:04:4402:12:53
52TRZPIOLA Tycjan 509WROCŁAWM-302022-01-22 09:14:5601:06:5102:14:30
53WESOŁEK Daniel 531POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:01:5401:02:2502:14:36
54KOWANSKI Jacek 232PLESZEWM-30NIE2022-01-22 09:01:5101:07:3202:15:31
55BIEL Łukasz 35WARSZAWAM-30NIE2022-01-22 09:17:5001:11:0202:15:58
56MAJCHRZYCKI Sławomir 302TKKF MPK POZNAŃKIJEWO/ŚRODA WLKP.M-30NIE2022-01-22 09:01:1901:08:0402:16:06
57HACUŚ Jacek 157DUSZNIKI ZDRÓJM-30NIE2022-01-22 09:05:5601:06:1702:16:08
58JANOWSKI Michał 180POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:08:2501:02:4102:16:22
59ŻYLAK Marek 576WROCŁAWM-30NO 2022-01-22 09:03:5401:09:3102:17:32
60WITEK Tomasz 539KROTOSZYNM-30NIE2022-01-22 09:07:5901:09:3302:17:32
61PAWLAK Mateusz 382BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2022-01-22 09:15:4501:10:0502:18:36
62KURZYNIEC Łukasz 269WROCŁAWM-30TAK2022-01-22 09:04:1901:10:2902:18:57
63STASZEWSKI Dariusz 4667.BKPOWTOMASZÓW MAZOWIECKIM-30NIE2022-01-22 09:09:3801:09:3202:20:25
64JANOWICZ Wojtek 179KŁODZKOM-30NIE2022-01-22 09:25:2601:09:5402:20:31
65ŻAK Piotr 573FARTY PUSZCZYSZCZECINM-30NIE2022-01-22 09:22:3501:13:3902:20:48
66CHUDY Tobiasz 83RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM-30NIE2022-01-22 09:29:4401:09:2202:21:26
67CHUDY Ariel 84RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM-30NIE2022-01-22 09:29:4201:09:2602:21:33
68ŚWIĄTEK Łukasz 496GVTWYSOKAM-30NIE2022-01-22 09:01:4501:11:0602:22:39
69SOKOŁOWSKI Marcin 454OPOLEM-30NIE2022-01-22 09:29:2201:08:2102:23:20
70SZYSZKO Stanisław 49212 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPIŁAM-30NIE2022-01-22 09:10:3301:10:3502:24:58
71DREAS Jakub 108WĘDZIKOWSKI TEAM / DZIKIE BOBRYRYBITWYM-30NIE2022-01-22 09:05:2901:13:4102:25:59
72KAWA Krzysztof 206POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:07:5701:11:0902:26:16
73KACZMAREK Mirosław 200RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-30NIE2022-01-22 09:07:1801:14:0502:27:01
74JĘDRZEJCZYK Łukasz 191ZIELONA GORAM-30NIE2022-01-22 09:07:0101:12:2902:27:08
75JAMROZ Bartosz 177CHOJNÓWM-30NIE2022-01-22 09:03:1001:12:0702:27:54
76MATYLA Roman 319FUNTRIWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:04:1801:10:4502:28:27
77POMIANOWSKI Szymon 408KURACJUSZEWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:17:4501:08:3502:30:27
78ANDRYSZCZAK Łukasz 5BMW KLUB POZNAŃPIĘCZKOWOM-30NIE2022-01-22 09:02:2501:14:4602:30:58
79TARNOWSKI Maciej 499NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:25:4701:16:5702:33:11
80MAKOWSKI Tomasz 306NIGHT RUNNERSPOZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:04:4801:19:0202:34:13
81SIEPIELSKI Damian 442NOWA WOLAM-30NIE2022-01-22 09:08:2301:11:2602:35:32
82BARANOWSKI Szymon 20POZNAŃM-30TAK2022-01-22 09:04:3201:20:2602:39:18
83BUSS Konrad 69KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-30NIE2022-01-22 09:02:3301:20:0602:42:51
84BYKS Tomasz 71POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:18:2501:20:4402:50:27
85CZERWONKA Zbigniew 95ESKADRA ŁÓDŹŁÓDŹM-30NO 2022-01-22 09:23:2401:22:3202:50:42
86CHUDAŃSKI Jakub 82KNURÓWM-30NIE2022-01-22 09:03:1501:21:5502:53:00
87STRAMEK Lukasz 470TORUNM-30NO 2022-01-22 09:03:5201:25:4802:58:21
88JAWORSKI Jarosław 184LOVELY MOUNTAINS WINTER RUNNINGWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:25:0801:28:1203:01:28
89SAWICZ Piotr 439WROCŁAWM-30NIE01:52:0803:05:03
90TURKIEWICZ Dawid 512WOLIBÓRZ W BIEGUWOLIBÓRZM-30NIE2022-01-22 09:17:3401:31:5603:12:02
91STYPUŁA Michał 472TE CONNECTIVITYKRZYSZTOFORZYCEM-30NIE2022-01-22 09:12:0701:33:3103:12:57
92KĘPSKI Grzegorz 207WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:06:5501:54:1903:40:56
Znaleziono 92 wynik(ów)