ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 21 KM
Zimowy Półmaraton Gór Stołowych
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2022-01-22
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 582
Wystartowało : 431
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 424
Na trasie : 7
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaMoment startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1ŁOPATYŃSKI Irek 291REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJM-501M 13NIE2022-01-22 09:23:2800:50:1801:41:3102:30:41.00 7:108,4
2KRAJEWSKI Wojtek 238KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-502M 22NIE2022-01-22 09:01:1500:55:3601:49:2702:38:11.50+00:07:307:318,0
3ZERZUT Jarosław 565FARTY PUSZCZYSZCZECINM-503M 33NIE2022-01-22 09:22:4000:57:3401:54:4202:45:04.00+00:14:237:517,6
4MATUSZEWSKI Marek 317RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-504M 35NIE2022-01-22 09:07:1700:55:3101:52:5202:45:40.70+00:14:597:537,6
5RÓŻALSKI Ireneusz 427BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-505M 39NIE2022-01-22 09:18:1200:00:3701:51:5202:46:39.35+00:15:587:567,6
6MICHAŁKIEWICZ Wojciech 325WROCŁAWM-506M 42NIE2022-01-22 09:15:0400:57:1001:53:2702:47:31.30+00:16:507:587,5
7SKALSKI Radosław 447KB AKTYWNI KONINKONINM-507M 43NIE2022-01-22 09:18:0900:55:2801:50:4302:47:44.60+00:17:037:597,5
8TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 507INŻYNIERIA BIEGANIAMYSŁOWICEM-508M 52TAK2022-01-22 09:03:0700:53:4101:49:1200:10:0002:50:36.25+00:19:557:387,8
9ZARODA Zbigniew 558ALOHA DZIKU!KONINM-509M 61NIE2022-01-22 09:02:2601:01:0302:00:2502:53:50.05+00:23:098:167,2
10BERNAT Arkadiusz 29BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-5010M 77NIE2022-01-22 09:01:1301:02:1002:05:2102:59:37.95+00:28:568:337,0
11PAWLAK Maciej 3813 TEAM KONIN/MPEC - KONINKONINM-5011M 87NIE2022-01-22 09:01:0601:01:1602:05:5603:03:04.50+00:32:238:436,9
12TWARDOWSKI Krzysztof 514AMATORWROCLAWM-5012M 121NIE2022-01-22 09:22:4301:08:2402:13:1503:12:01.35+00:41:209:086,6
13BYLINA Bartosz 72POZNANM-5013M 129NIE2022-01-22 09:01:0601:04:1102:10:2503:14:32.95+00:43:519:156,5
14MÓLL Janusz 336WROCŁAWM-5014M 130NIE2022-01-22 09:01:0201:01:4102:11:0303:14:52.85+00:44:119:166,5
15PILARSKI Jacek 394AKTYWNI KONINKONINM-5015M 147NIE2022-01-22 09:02:2701:08:4402:18:3003:19:59.65+00:49:189:316,3
16GRZEGORCZYK Wojciech 152KONDYCJAWARSZAWAM-5016M 148NIE2022-01-22 09:01:1601:09:4702:18:0403:20:08.10+00:49:279:316,3
17LUBELCZYK Grzegorz 284SPELEOCLUB WROCŁAWMIĘKINIAM-5017M 165TAK2022-01-22 09:22:3201:10:0102:22:2903:25:08.50+00:54:279:466,1
18SKOKOWSKI Jacek 448FARTY PUSZCZYSZCZECINM-5018M 174NIE2022-01-22 09:22:4501:11:4702:23:4203:27:04.25+00:56:239:516,1
19KOZŁOWSKI Wojciech 236LISOWICEM-5019M 178NIE2022-01-22 09:09:1901:09:4302:21:1303:28:05.60+00:57:249:546,1
20WOSZCZAK Zbigniew 547STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINM-5020M 181NIE2022-01-22 09:01:0701:16:0102:28:1303:29:38.85+00:58:579:586,0
21NOWAK Jarosław 356ŁOMNICAM-5021M 187NIE2022-01-22 09:10:3201:11:4302:24:5503:31:28.45+01:00:4710:046,0
22ROLIŃSKI Radosław 422OLEŚNICAM-5022M 190NIE2022-01-22 09:08:0201:13:0802:25:4203:32:45.60+01:02:0410:075,9
23KAMIŃSKI Paweł 203MUROWANIECM-5023M 203NIE2022-01-22 09:04:0001:13:3002:28:2503:39:01.00+01:08:2010:255,8
24BUSS Jakub 68KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-5024M 204NIE2022-01-22 09:02:3301:18:2402:40:3803:39:43.05+01:09:0210:275,7
25KOPKA Tomasz 227AGB TORFYKOLONIA BRUŻYCAM-5025M 206NIE2022-01-22 09:02:1701:19:1602:34:4803:42:14.25+01:11:3310:345,7
26WARA-WĄSOWSKI Maciej 523ŁÓDŹM-5026M 217NIE2022-01-22 09:02:4001:17:0302:35:5603:49:51.80+01:19:1010:565,5
27JAROSŁAWSKI Mariusz 181BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-5027M 218TAK2022-01-22 09:15:4701:14:0502:37:1203:50:27.05+01:19:4610:585,5
28DATA Dariusz 98KUGUAR XTREME RUNNERSKLETNOM-5028M 220TAK2022-01-22 09:18:5701:18:1202:37:2703:51:17.40+01:20:3611:005,4
29STAMM Tomasz 461POZNAŃM-5029M 230NIE2022-01-22 09:01:5001:19:3402:41:0003:55:13.15+01:24:3211:125,4
30DŁUGOSZ Marek 104KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEM-5030M 233NIE2022-01-22 09:21:2301:21:0102:46:4903:56:34.15+01:25:5311:155,3
31WILKIN Miroslaw 536FUNTRIŻARYM-5031M 239NIE2022-01-22 09:08:3901:22:2502:46:1304:01:42.25+01:31:0111:305,2
32MAKOWSKI Dariusz 305KM TEAMCHOJNAM-5032M 244NIE2022-01-22 09:01:5401:18:4802:45:5904:03:38.20+01:32:5711:365,2
33MAZUR Marek 320BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-5033M 247NIE01:29:1404:07:49.00+01:37:0811:485,1
34STASZCZUK Jarosław 465BRZEGM-5034M 258NIE2022-01-22 09:22:4701:26:0202:57:0904:13:34.70+01:42:5312:045,0
35MALINOWSKI Przemek 308RYBNIKM-5035M 270NIE2022-01-22 09:01:0401:29:0803:08:5504:33:09.50+02:02:2813:004,6
36TOKARZ Robert 502TARNÓWM-5036M 271NO 2022-01-22 09:29:3601:35:4803:09:3004:35:17.70+02:04:3613:064,6
37ARMATYS Grzegorz 8ORANGE POLSKADĄBROWA GÓRNICZAM-5037M 2732022-01-22 09:13:0401:39:5703:19:4204:41:02.70+02:10:2113:224,5
38KUDEŁKA Janusz 262PRĄDOCINM-5038M 277NIE2022-01-22 09:10:2101:42:4703:23:4804:52:46.50+02:22:0513:564,3
Znaleziono 38 wynik(ów)