ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 21 KM
Zimowy Półmaraton Gór Stołowych
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2022-01-22
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 582
Wystartowało : 431
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 424
Na trasie : 7
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaMoment startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
     
1ŁOPATYŃSKI Irek 291REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJM-50NIE2022-01-22 09:23:2800:50:1801:41:31
2TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 507INŻYNIERIA BIEGANIAMYSŁOWICEM-50TAK2022-01-22 09:03:0700:53:4101:49:12
3KRAJEWSKI Wojtek 238KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-50NIE2022-01-22 09:01:1500:55:3601:49:27
4SKALSKI Radosław 447KB AKTYWNI KONINKONINM-50NIE2022-01-22 09:18:0900:55:2801:50:43
5RÓŻALSKI Ireneusz 427BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-50NIE2022-01-22 09:18:1200:00:3701:51:52
6MATUSZEWSKI Marek 317RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-50NIE2022-01-22 09:07:1700:55:3101:52:52
7MICHAŁKIEWICZ Wojciech 325WROCŁAWM-50NIE2022-01-22 09:15:0400:57:1001:53:27
8ZERZUT Jarosław 565FARTY PUSZCZYSZCZECINM-50NIE2022-01-22 09:22:4000:57:3401:54:42
9ZARODA Zbigniew 558ALOHA DZIKU!KONINM-50NIE2022-01-22 09:02:2601:01:0302:00:25
10BERNAT Arkadiusz 29BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-50NIE2022-01-22 09:01:1301:02:1002:05:21
11PAWLAK Maciej 3813 TEAM KONIN/MPEC - KONINKONINM-50NIE2022-01-22 09:01:0601:01:1602:05:56
12BYLINA Bartosz 72POZNANM-50NIE2022-01-22 09:01:0601:04:1102:10:25
13MÓLL Janusz 336WROCŁAWM-50NIE2022-01-22 09:01:0201:01:4102:11:03
14TWARDOWSKI Krzysztof 514AMATORWROCLAWM-50NIE2022-01-22 09:22:4301:08:2402:13:15
15GRZEGORCZYK Wojciech 152KONDYCJAWARSZAWAM-50NIE2022-01-22 09:01:1601:09:4702:18:04
16PILARSKI Jacek 394AKTYWNI KONINKONINM-50NIE2022-01-22 09:02:2701:08:4402:18:30
17KOZŁOWSKI Wojciech 236LISOWICEM-50NIE2022-01-22 09:09:1901:09:4302:21:13
18LUBELCZYK Grzegorz 284SPELEOCLUB WROCŁAWMIĘKINIAM-50TAK2022-01-22 09:22:3201:10:0102:22:29
19SKOKOWSKI Jacek 448FARTY PUSZCZYSZCZECINM-50NIE2022-01-22 09:22:4501:11:4702:23:42
20NOWAK Jarosław 356ŁOMNICAM-50NIE2022-01-22 09:10:3201:11:4302:24:55
21ROLIŃSKI Radosław 422OLEŚNICAM-50NIE2022-01-22 09:08:0201:13:0802:25:42
22WOSZCZAK Zbigniew 547STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINM-50NIE2022-01-22 09:01:0701:16:0102:28:13
23KAMIŃSKI Paweł 203MUROWANIECM-50NIE2022-01-22 09:04:0001:13:3002:28:25
24KOPKA Tomasz 227AGB TORFYKOLONIA BRUŻYCAM-50NIE2022-01-22 09:02:1701:19:1602:34:48
25WARA-WĄSOWSKI Maciej 523ŁÓDŹM-50NIE2022-01-22 09:02:4001:17:0302:35:56
26JAROSŁAWSKI Mariusz 181BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-50TAK2022-01-22 09:15:4701:14:0502:37:12
27DATA Dariusz 98KUGUAR XTREME RUNNERSKLETNOM-50TAK2022-01-22 09:18:5701:18:1202:37:27
28BUSS Jakub 68KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-50NIE2022-01-22 09:02:3301:18:2402:40:38
29STAMM Tomasz 461POZNAŃM-50NIE2022-01-22 09:01:5001:19:3402:41:00
30MAKOWSKI Dariusz 305KM TEAMCHOJNAM-50NIE2022-01-22 09:01:5401:18:4802:45:59
31WILKIN Miroslaw 536FUNTRIŻARYM-50NIE2022-01-22 09:08:3901:22:2502:46:13
32DŁUGOSZ Marek 104KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEM-50NIE2022-01-22 09:21:2301:21:0102:46:49
33STASZCZUK Jarosław 465BRZEGM-50NIE2022-01-22 09:22:4701:26:0202:57:09
34MALINOWSKI Przemek 308RYBNIKM-50NIE2022-01-22 09:01:0401:29:0803:08:55
35TOKARZ Robert 502TARNÓWM-50NO 2022-01-22 09:29:3601:35:4803:09:30
36ARMATYS Grzegorz 8ORANGE POLSKADĄBROWA GÓRNICZAM-502022-01-22 09:13:0401:39:5703:19:42
37KUDEŁKA Janusz 262PRĄDOCINM-50NIE2022-01-22 09:10:2101:42:4703:23:48
38MAZUR Marek 320BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-50NIE01:29:14
Znaleziono 38 wynik(ów)