Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 418 |
Wystartowało : | 367 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 361 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 10km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | B1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej | 2366 | GŁUCHOŁAZY | Senior I M - 20 | 00:00:02 | 00:47:13 | ||
2 | NÁPRAVNÍK Jan | 2382 | RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 00:55:25 | ||
3 | KITA Michał | 2179 | pędzący w miejscu | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:03 | 00:58:03 | |
4 | WILK Maciej | 2189 | Rambo 3 | BYTOM | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 00:59:27 | |
5 | GRACZYK Adrian | 2200 | biegi.wlkp | CZARNKÓW | Senior I M - 20 | 00:00:02 | 01:00:52 | |
6 | MYSZCZYSZYN Łukasz | 2093 | ANTRACYT | KUDOWA ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:01:00 | |
7 | PAJĄK Tomasz | 2304 | Vege Runners | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:01:08 | |
8 | KANTOR Martyna | 2402 | SALCO GARMIN TEAM | Senior I K - 20 | 00:00:02 | 01:01:24 | ||
9 | WOLAŃSKI Jan | 2338 | Stal Fox Bimarko | OŁAWA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:01:26 | |
10 | KOWAL Amadeusz | 2377 | Naprzód Młociny | LUBACZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:02:03 | |
11 | MICHALIK Adam | 2365 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:02:43 | ||
12 | PRZYBYLSKI Łukasz | 2218 | KS Idmar | MOSINA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:03:53 | |
13 | KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej | 2081 | Rocky Balboa Running Club | BYTOM | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 01:03:54 | |
14 | DURMAJ Bartek | 2014 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:05:00 | ||
15 | IGNACZAK Marcin | 2296 | IFB Broker | ŻYCHLIN | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:05:01 | |
16 | PAWŁOWSKI Marek | 2305 | Klub Biegacza Kompania Piwowarska | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:03 | 01:05:04 | |
17 | STACHOWIAK Marcin | 2222 | biegi.wlkp | PUSZCZYKOWO | Senior I M - 20 | 00:00:02 | 01:05:14 | |
18 | UGOREK Jarosław | 2149 | Kopeć Team | MILICZ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:05:29 | |
19 | SPYCHALSKI Adam | 2148 | RUDA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:06:00 | ||
20 | PIRÓG Arkadiusz | 2386 | PISFAK | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:06:10 | ||
21 | PIENIĄŻEK Patryk | 2309 | KŁOBUCZYN | Senior I M - 20 | 00:00:04 | 01:06:14 | ||
22 | MAJCHRZAK Marcin | 2367 | Deloitte Adventure Team | SWARZĘDZ | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:07:12 | |
23 | RĄCKI Dariusz | 2181 | Ronal Polska Run | WAŁBRZYCH | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:07:17 | |
24 | MĘŻYŃSKI Szymon | 2417 | Senior I M - 20 | 00:00:30 | 01:07:29 | |||
25 | KROWICKA Agnieszka | 2232 | Olimpijczyk Szczekociny | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:07:42 | |
26 | BRZESZKIEWICZ Michał | 2411 | Biegiem po piwo | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:07:47 | ||
27 | URBANEK Zbyszek | 2275 | PSZCZYNA | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:08:08 | ||
28 | DOMAŃSKI Patryk | 2216 | Grupa biegowa runnersclub.pl Poznań | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:03 | 01:08:20 | |
29 | ZIĘTERSKI Robert | 2351 | KŁODZKO | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:09:15 | ||
30 | PAWLAK Bartosz | 2370 | Załoga Gorska | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:10:05 | |
31 | STĘPIEŃ Marta | 2414 | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 01:10:07 | |||
32 | CITKO Maciej | 2208 | Bieg Opolski | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:10:10 | |
33 | KWIATKOWSKI Przemysław | 2054 | PISARZOWICE | Senior I M - 20 | 00:00:04 | 01:10:18 | ||
34 | KAŹMIERCZAK Marta | 2416 | Dream Run | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 01:10:52 | ||
35 | BIAŁY Adam | 2394 | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:10:53 | |||
36 | JANKOWSKI Janusz | 2358 | NYSA | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:12:45 | ||
37 | CHODOROWSKI Krzysztof | 2135 | Przebiega.pl | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:13:03 | |
38 | FIGAS Sebastian | 2036 | Ltt | WROCLAW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:13:14 | |
39 | WALEŃSKA Ewa | 2271 | GT RAT | WROCŁAW | Masters K - 40 | 00:00:11 | 01:13:30 | |
40 | DROŹDZIK Magdalena | 2244 | WKB Meta Lubliniec | NYSA | Senior II K - 30 | 00:00:04 | 01:13:31 | |
41 | OLESZOWSKI Marcin | 2332 | LUXON | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:13:42 | |
42 | TARASZKA Damian | 2363 | Bractwo Biegaczy Zielona Góra | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:13:46 | |
43 | JAMRÓZ Wojciech | 2295 | KW Gliwice | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:14:00 | |
44 | ZAWOJAK Aleksander | 2059 | Ronal Polska Run | WAŁBRZYCH | Senior I M - 20 | 00:00:20 | 01:14:22 | |
45 | KOCHMAN Karol | 2175 | wpiszcokolwiek | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:14:46 | |
46 | HEMMERLING Roman | 2168 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:14:47 | ||
47 | DEMKOWSKI Marcin | 2313 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:15:19 | ||
48 | MOLENDA Maciej | 2127 | Ronal Polska Run | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:15:21 | |
49 | BADEWICZ Tomasz | 2259 | GARAGE JIM BEAM | KRAPKOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:15:27 | |
50 | KOSMALA Szymon | 2150 | DĄBRÓWKA | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:15:28 | ||
51 | WOJCZUK Paweł | 2106 | LĄDEK ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 01:15:40 | ||
52 | KUBERA Piotr | 2374 | Lipiec Running Team | JÓZEFÓW | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:15:43 | |
53 | KUBACKA Sebastian | 2243 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:15:58 | ||
54 | IWAN Anna | 2311 | Podsiadło Team | DASZEWICE | Senior I K - 20 | 00:00:42 | 01:16:01 | |
55 | BIEŃKOWSKI Kamil | 2018 | BE BETTER | RADWANICE | Senior II M - 30 | 00:00:53 | 01:16:06 | |
56 | OLESZAK Piotr | 2280 | STREFA CHILLOUT'u / I LOVE ZIEMEK | ŚRODA WIELKOPOLSKA | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:16:08 | |
57 | KYCIA Piotr | 2188 | RAWICZ | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:16:17 | ||
58 | KOWALCZYK Adam | 2344 | STS BIEGATON | MIKOŁÓW | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:16:18 | |
59 | WYSTRYCHOWSKI Marcin | 2220 | bfagencja.pl | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:16:27 | |
60 | ANTOSIAK Tomasz | 2132 | Triathlon Mietków Team | ZŁOTORYJA | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:16:33 | |
61 | CZARNIECKI Daniel | 2128 | TIE-RUN | POLANICA-ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:16:41 | |
62 | UHEREK Michał | 2260 | yoda | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:16:44 | |
63 | HERMAN Michał | 2105 | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 00:00:41 | 01:16:54 | ||
64 | STEMPNIAK Daniel | 2210 | KS Maraton Ostrów Wlkp. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:17:19 | |
65 | PAWLAK Gabriel | 2321 | Ergoconcept | RADWANICW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:17:33 | |
66 | ELMINOWSKI Wojciech | 2306 | ELAKTYWNI | ELBLĄG | Weteran I M - 50 | 00:00:04 | 01:17:48 | |
67 | HACZKIEWICZ Bartosz | 2357 | Milky2017 | STRONIE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:38 | 01:17:51 | |
68 | JARMOLIŃSKI Piotr | 2123 | MIERZYN | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:17:59 | ||
69 | JANKOWIAK Krzysztof | 2012 | Marco | KROSINKO | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:18:17 | |
70 | OSTROWSKI Paweł | 2347 | Rehmedica.pl | KRZESZOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:18:19 | |
71 | NAJDEREK Maciej | 2201 | Piękna Helena | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:18:21 | |
72 | RYBARSKA Marta | 2017 | DOLSK | Senior I K - 20 | 00:00:09 | 01:18:42 | ||
73 | BACA Łukasz | 2252 | Rambo 3 | BYTOM | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 01:18:56 | |
74 | KUŹMA Przemysław | 2160 | 1960 | WIELICZKA | Weteran I M - 50 | 00:00:08 | 01:18:58 | |
75 | DOMAGAŁA Bartosz | 2191 | Leszczyńscy Patrioci | LESZNO | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:19:06 | |
76 | LEWANDOWSKI Piotr | 2102 | JACZKOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:19:06 | ||
77 | BUDZIŃSKI Damian | 2269 | Nysa Biega | NYSA | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:19:32 | |
78 | WILGAT Adam | 2053 | Dzikie Skrzydło | ZĄBKI | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:19:39 | |
79 | SZARLEJ Piotr | 2319 | Fudu&Co. Sport team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:19:42 | |
80 | FERCHMIN Alicja | 2292 | JESUS IS MY LEADER | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 01:19:48 | |
81 | SWIETEK-OZDOBA Sylwia | 2037 | Ltt | WROCŁAW | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:19:57 | |
82 | FALANDYSZ Piotr | 2073 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 00:00:36 | 01:20:07 | ||
83 | PLEŚNIAR Paweł | 2061 | Nieformalny Klub Tygrysków | BIECZ | Weteran I M - 50 | 00:00:13 | 01:20:22 | |
84 | GRĘDA Mariusz | 2134 | OZIMEK | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:20:30 | ||
85 | OCHMAN Paweł | 2361 | Future Processing Running Team | GLIWICE | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:20:41 | |
86 | SUCH Arkadiusz | 2389 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | Senior II M - 30 | 00:00:47 | 01:20:44 | ||
87 | PIOTROWSKI Rafael | 2418 | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:20:47 | |||
88 | SIEMIENIEC Marta | 2183 | 1990 | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:45 | 01:20:49 | |
89 | PUSTELNIK Karolina | 2419 | AK6 | Senior II K - 30 | 00:00:32 | 01:21:07 | ||
90 | WOJTKOWIAK Stefan | 2157 | Piątkowo na Biegowo | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:21:15 | |
91 | GRZĘDZIELSKI Jacek | 2387 | DYNAFIT | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:21:15 | ||
92 | WOJTKOWIAK Renata | 2156 | Piątkowo na Biegowo | POZNAŃ | Masters K - 40 | 00:00:22 | 01:21:16 | |
93 | KUCZERA Paweł | 2242 | ŚWIERKLANY | Senior I M - 20 | 00:00:29 | 01:21:17 | ||
94 | SAJEWICZ Grzegorz | 2261 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 01:21:18 | ||
95 | NOLBRZYK Adrian | 2080 | GreatGratula (SP) | OSIECZNA | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:21:20 | |
96 | CZEBOTAR Barbara | 2385 | Masters K - 40 | 00:00:21 | 01:21:24 | |||
97 | SŁOWIKOWSKA Klaudia | 2047 | GDAŃSK | Senior I K - 20 | 00:00:06 | 01:21:30 | ||
98 | RACZKIEWICZ Jarek | 2056 | BE3 CityZen Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:21:36 | |
99 | KACZMARCZYK Urszula | 2158 | Karkonosz Running Team / Pro Run Wrocław | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:29 | 01:21:36 | |
100 | GAWRON Bartłomiej | 2085 | POLSKA NOWA WIEŚ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:21:40 | ||
101 | FUKS Michał | 2315 | grupa fux | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:21:44 | |
102 | SKRZYPIEC Katarzyna | 2019 | OPOLE | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:21:46 | ||
103 | MALENDOWICZ Przemysław | 2151 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:21:48 | ||
104 | MAZUR Rafał | 2204 | LEGNICA | Senior I M - 20 | 00:00:04 | 01:21:59 | ||
105 | PIENIĘŻNY Marek | 2251 | KOŹMIN BIEGA | KOŹMIN WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:21:59 | |
106 | ORZECHOWSKI Daniel | 2320 | i-Sport | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:22:07 | |
107 | JĘDRYCA Przemysław | 2412 | SPARTA ULTRA TEAM | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:22:11 | ||
108 | UBYSZ Natalia | 2112 | Serpentine RC | LONDON | Senior II K - 30 | 00:00:36 | 01:22:14 | |
109 | OZIMEK Michał | 2378 | Pro Run Wrocław | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:22:19 | |
110 | DRUMMOND Adam | 2113 | Serpentine RC | LONDON | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:22:22 | |
111 | ABULEWICZ Wojciech | 2327 | STP Synergia | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:22:25 | |
112 | BURTNY Przemysław | 2169 | Bizon Bąkowice | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:22:30 | |
113 | KRUPA Bartłomiej | 2110 | LĄDEK ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:22:31 | ||
114 | HOFMAN Paweł | 2381 | KALISZ | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:22:32 | ||
115 | DRAMIŃSKI Adam | 2383 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:22:59 | ||
116 | WRUK Remigiusz | 2074 | BiegOpolski | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:23:02 | |
117 | TUCHOŁKA Marta | 2270 | Poco Loco Adventure Team | KROBIA | Senior II K - 30 | 00:00:26 | 01:23:19 | |
118 | FĄFARA Marek | 2284 | KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle | KEDZIERZYN-KOŹLE | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:23:22 | |
119 | LASZCZYŃSKI Michał | 2240 | BORÓW | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:23:30 | ||
120 | MACHETA Patrycja | 2068 | NOWY SĄCZ | Senior I K - 20 | 00:00:33 | 01:23:42 | ||
121 | BARZYK Mateusz | 2323 | Fudu&Co. Sport team | PIOTRKOW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:23:55 | |
122 | MIZERNY Maria | 2072 | PI | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:36 | 01:23:57 | |
123 | OSKWAREK Bogdan | 2322 | DĘBOWA ŁĄKA | Masters M - 40 | 00:00:41 | 01:24:19 | ||
124 | GRABIŃSKA Gizela | 2206 | DREAM RUN/ AZS UW | WARSZAWA-WESOŁA | Masters K - 40 | 00:00:12 | 01:24:36 | |
125 | CZERWONKA Zbigniew | 2324 | 1983 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:24:38 | |
126 | CHĘCIŃSKI Łukasz | 2063 | ALEKSANDRIA II | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:24:43 | ||
127 | KARDAS Piotr | 2077 | TKK Stara Paka | TARNOWO PODGÓRNE | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:24:55 | |
128 | RYCHLEWICZ Tomasz | 2078 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:25:08 | ||
129 | GAŁKA Stanisław | 2283 | Flunkyball Team Lądek Zdrój | LĄDEK ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:25:10 | |
130 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 2117 | KALISZ | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:25:23 | ||
131 | DRESZER Bartosz | 2103 | PRZEWORNO | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 01:25:25 | ||
132 | SZMAJDA Dominik | 2297 | Nie Mam Pomysłu | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:25:36 | |
133 | KOSTROWICKI Jakub | 2121 | Sieradzbiega.pl | PIŁA | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:25:40 | |
134 | TROJANOWSKI Jakub | 2273 | KIEŁCZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:26:10 | ||
135 | MICHAŁOWICZ Marek | 2392 | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:26:15 | |||
136 | ŻUREK Żaneta | 2001 | PokeRun | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:17 | 01:26:28 | |
137 | CHWIAŁKOWSKI Wiesław | 2042 | TORUŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:16 | 01:26:36 | ||
138 | LUDWINIAK Arkadiusz | 2249 | ZAGOŚCINIEC | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:26:37 | ||
139 | ŚRÓDKA Bartłomiej | 2245 | TRZEBNICA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:26:55 | ||
140 | SUSMARSKA Ewa | 2384 | NO WOMAN NO TRI | Senior I K - 20 | 00:00:31 | 01:27:00 | ||
141 | KWIATKOWSKI Paweł | 2167 | Ceneo Running Team | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:39 | 01:27:00 | |
142 | NOWAK Barbara | 2193 | MarcinSwiercTEAM | LISOWICE | Senior II K - 30 | 00:00:27 | 01:27:05 | |
143 | CIESIELSKI Sebastian | 2021 | Kibole w biegu / Pakieciarze Team | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:27:09 | |
144 | JAŃSKI Tomasz | 2194 | NAMYSŁÓW | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:27:15 | ||
145 | WESOLOWSKA-KRUPA Paulina | 2109 | KLODZKO | Senior II K - 30 | 00:00:32 | 01:27:15 | ||
146 | JANUSZEK Leon | 2413 | Weteran I M - 50 | 00:00:48 | 01:27:15 | |||
147 | GĄSIOROWSKI Andrzej | 2329 | Różowe Gżegżółki Śmierci | ŁÓDŹ | Senior I M - 20 | 00:00:09 | 01:27:36 | |
148 | BURANT Agnieszka | 2065 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:27:37 | ||
149 | CZEKALSKA Maria | 2064 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:27:37 | ||
150 | SIP Mirosław | 2125 | ŚLESIN | Weteran I M - 50 | 00:00:18 | 01:27:39 | ||
151 | OLESZAK Jacek | 2279 | Polline | ŚRODA WIELKOPOLSKA | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:27:39 | |
152 | KULAK Michal | 2230 | MILTON KEYNES | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:28:02 | ||
153 | HADZICKA Sylwia | 2376 | WROCLAW | Senior II K - 30 | 00:00:45 | 01:28:04 | ||
154 | SKACZKOWSKA Barbara | 2298 | Polski Klub MTB | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 01:28:07 | |
155 | KUCHARCZYK Anna | 2337 | Willa Słoneczko Torpedos | DUSZNIKI-ZDRÓJ | Senior II K - 30 | 00:00:39 | 01:28:16 | |
156 | WONKO Ewa | 2400 | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 00:00:20 | 01:28:31 | ||
157 | DĄBROWSKI Roman | 2289 | CHOJNICZKI | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:28:48 | ||
158 | KOSZAREK Maciej | 2345 | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:33 | 01:28:50 | ||
159 | MICHALSKA Edyta | 2214 | Zabiegane ŚrePoLe | ŚREM | Senior II K - 30 | 00:00:33 | 01:28:50 | |
160 | POMASKI Paweł | 2300 | Pomascy Biegają | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:28:54 | |
161 | BEDNARCZYK Bogusław | 2048 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:32 | 01:28:56 | |
162 | BARTKIEWICZ Ireneusz | 2250 | ZAGOŚCINIEC | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:28:57 | ||
163 | PYTEL Mateusz | 2070 | NETBOX Biega | GOSTYŃ | Senior II M - 30 | 00:00:44 | 01:28:57 | |
164 | MAZIEC Roman | 2340 | CHOJNÓW | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:28:58 | ||
165 | BANDUROWSKA Agnieszka | 2067 | KB Spoceni Nowa Sól | NOWA SÓL | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:29:11 | |
166 | SKORUPSKI Szymon | 2353 | KURACJUSZE | STRZELIN | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:29:12 | |
167 | GAWRON Piotr | 2267 | KB GOCH BYTÒW | BYTÒW | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:29:13 | |
168 | MROWCA Joanna | 2057 | KRZESZÓW | Senior I K - 20 | 00:00:21 | 01:29:15 | ||
169 | TYRPA Jaroslaw | 2335 | Biegiem po piwo | CHOCZNIA | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:29:16 | |
170 | RUSIECKI Łukasz | 2333 | Różowe Gżegżółki Śmierci | KALISZ | Senior I M - 20 | 00:00:09 | 01:29:19 | |
171 | GRYCMAN Magdalena | 2362 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | Senior II K - 30 | 00:00:15 | 01:29:19 | |
172 | MATAK Paweł | 2186 | RADZYMIN | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:29:20 | ||
173 | WYBRAWIEC Tomasz | 2409 | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:29:21 | |||
174 | TALAREK Robert | 2182 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:29:24 | ||
175 | PASTUSZKA Mirosław | 2403 | Weteran I M - 50 | 00:00:25 | 01:29:41 | |||
176 | PLEWA Katarzyna | 2082 | DOBSOM | STRONIE ŚLASKIE | Senior II K - 30 | 00:00:12 | 01:29:44 | |
177 | KOSZAREK Andrzej | 2237 | Zabiegane ŚrePoLe | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:29:48 | |
178 | LĄCZAK Justyna | 2029 | SZCZECIN | Senior II K - 30 | 00:00:13 | 01:30:14 | ||
179 | SAJEWICZ Piotr | 2257 | TURBINA BALAKOWO | WROCLAW | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:30:19 | |
180 | WARYCH Andrzej | 2120 | STARGARD | Weteran I M - 50 | 00:00:21 | 01:30:25 | ||
181 | LUBAŃSKA Alicja | 2129 | BUKOWICE | Masters K - 40 | 00:00:05 | 01:30:48 | ||
182 | SIELUTIN Wadim | 2203 | kb lew Legnica | LEGNICA | Weteran II M - 60 | 00:00:46 | 01:30:56 | |
183 | SYNOWIEC Dorota | 2211 | MOL | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 01:31:04 | ||
184 | BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia | 2314 | PRO RUN WROCŁAW | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 01:31:14 | |
185 | STACHLIK Dawid | 2410 | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:31:23 | |||
186 | KWIATKOWSKA Zuzanna | 2317 | SZCZYTNA | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:31:29 | ||
187 | PIEKIELNA Angelika | 2388 | Wierunszów | Senior I K - 20 | 00:00:09 | 01:31:32 | ||
188 | LIPOWCZYK Eugeniusz | 2126 | KB Kąty Wrocławskie | KĄTY WROCŁAWSKIE | Weteran II M - 60 | 00:00:40 | 01:31:33 | |
189 | GINTER Grzegorz | 2390 | AZS Collegium Medicum UJ | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:31:36 | ||
190 | MORAWSKI Ryszard | 2090 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:31:40 | ||
191 | ZYGMUNT Małgorzata | 2153 | ZYGI&PRZEMO | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:31:40 | |
192 | DRYGAS Mariola | 2331 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:14 | 01:31:55 | ||
193 | RABSZTYN Andrzej | 2356 | Triathlon Mietków Team | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:31:59 | |
194 | BĄKOWSKI Piotr | 2330 | Zaparkowani/ Ośla Ławka | GNIEZNO | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:32:11 | |
195 | CZERWIŃSKI Wojciech | 2254 | CIECHANÓW | Senior I M - 20 | 00:00:35 | 01:32:22 | ||
196 | PRZETAKIEWICZ Maciej | 2334 | MarcinŚwiercTeam | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:32:43 | |
197 | BULIŃSKA Iwona | 2405 | Night Runners | Senior II K - 30 | 00:00:08 | 01:32:49 | ||
198 | MISIAK Dorota | 2285 | - | STRONIE ŚLĄSKIE | Senior II K - 30 | 00:00:31 | 01:33:01 | |
199 | PIWOWARCZYK Andrzej | 2075 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:33:10 | ||
200 | GRUSZCZYŃSKA Sandra | 2325 | Wild for the Run / Hercog Running Team | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:20 | 01:33:17 | |
201 | KOSTERA Tomasz | 2025 | Vege Runners | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:33:22 | |
202 | HĄCIA Sylwia | 2235 | KĘPNO | Senior I K - 20 | 00:00:15 | 01:33:38 | ||
203 | KRZECZKOWSKI Roman | 2015 | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:33:56 | ||
204 | ASPERSKA Julia | 2281 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:33 | 01:34:02 | ||
205 | MICHALSKI Grzegorz | 2277 | SezonStartowy.pl | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:34:12 | |
206 | PIETRASZEWSKI Tomasz | 2005 | TSG Młóckarnia | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:34:20 | |
207 | KUCZERA Tadeusz | 2241 | ŚWIERKLANY | Weteran I M - 50 | 00:00:02 | 01:34:30 | ||
208 | BURDAJEWICZ Magdalena | 2369 | MOSINA | Senior II K - 30 | 00:00:37 | 01:34:31 | ||
209 | KUŁACZKOWSKA Magdalena | 2221 | KŁODZKO | Senior I K - 20 | 00:00:32 | 01:34:45 | ||
210 | WESOLOWSKA Marta | 2111 | KLODZKO | Senior II K - 30 | 00:00:32 | 01:34:45 | ||
211 | KORDALEWSKI Łukasz | 2140 | nc+ | ALEKSANDRÓWKA | Senior II M - 30 | 00:00:49 | 01:34:46 | |
212 | CZESKI Wojciech | 2013 | Mosina biega | MOSINA | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:34:47 | |
213 | GARCZEWSKA-PASZKO Joanna | 2069 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:17 | 01:34:54 | ||
214 | SKWIERCZYŃSKI Sylwester | 2227 | ZĄBKI | Senior I M - 20 | 00:00:24 | 01:35:06 | ||
215 | URBAN Mieczysław | 2161 | rozbiegany rawicz | RAWICZ | Weteran II M - 60 | 00:00:14 | 01:35:13 | |
216 | OSICA Łukasz | 2328 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:50 | 01:35:13 | ||
217 | CZARNECKA Kamila | 2006 | ROKIETNICA | Senior II K - 30 | 00:00:17 | 01:35:14 | ||
218 | NIEDZIELA Kamil | 2020 | W pogoni za duchem | SOSNOWIEC | Senior I M - 20 | 00:00:31 | 01:35:35 | |
219 | BANASIK Karolina | 2253 | wkurw_team | KIELCE | Senior II K - 30 | 00:00:27 | 01:35:37 | |
220 | KOWALSKI Mariusz | 2147 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:42 | 01:35:54 | ||
221 | KLINKE Arkadiusz | 2171 | Grzmiące Kije | KATOWICE | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:36:01 | |
222 | ZUBIK Anna | 2301 | JB Warszawa | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:37 | 01:36:24 | |
223 | ZAGASKA Linda | 2258 | Wataha Team | GLIWICE | Senior I K - 20 | 00:00:21 | 01:36:43 | |
224 | FILIPOWICZ Aleksandra | 2316 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:24 | 01:36:43 | ||
225 | STASZEWSKI Dariusz | 2022 | TOMASZÓW MAZOWIECI | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:36:52 | ||
226 | BAŃKA Grzegorz | 2092 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:36:56 | ||
227 | POCIĘGIEL Michał | 2083 | RADZISZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:37:38 | ||
228 | KOCZAJA Malgorzata | 2248 | KRAKÓW | Senior I K - 20 | 00:00:21 | 01:37:38 | ||
229 | ŚWIDEREK Kasia | 2368 | JÓZEFOSŁAW | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:37:48 | ||
230 | NORWA Sylwester | 2352 | 3N Patków | PATKÓW | Masters M - 40 | 00:00:55 | 01:37:52 | |
231 | BARAŃSKA Małgorzata | 2086 | BBL opole | OPOLE | Masters K - 40 | 00:00:27 | 01:38:05 | |
232 | PASŁAWSKA Olga | 2266 | przebiega.pl | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:17 | 01:38:16 | |
233 | PACAN Jacek | 2360 | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:41 | 01:39:06 | ||
234 | ZIELIŃSKI Michał | 2406 | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:39:15 | |||
235 | GRZELKA Agata | 2162 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:15 | 01:39:19 | ||
236 | DUDZIAK Bartłomiej | 2247 | GreatGratula Osieczna | OSIECZNA | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:39:29 | |
237 | GÓRSKI Piotr | 2095 | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | OTWOCK | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:39:38 | |
238 | MOŃKA Karolina | 2326 | Sparta Ultra Team | WIERUSZÓW | Senior I K - 20 | 00:00:15 | 01:39:45 | |
239 | KRAWCZYK Jakub | 2219 | Go Sport | KIELCE | Senior I M - 20 | 00:00:40 | 01:39:45 | |
240 | KOSTERA Katarzyna | 2026 | Vege Runners | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:27 | 01:39:49 | |
241 | DRABIK Jacek | 2373 | KRAKOW | Weteran I M - 50 | 00:00:28 | 01:39:54 | ||
242 | RAPACZ - TOPIŁKO Anna | 2401 | ODLO Polska | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 01:39:58 | ||
243 | WRONA Agnieszka | 2236 | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Senior II K - 30 | 00:00:35 | 01:40:06 | ||
244 | TRZPIOŁA Tycjan | 2318 | KURACJUSZE | LEGNICA | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:40:10 | |
245 | GRISZCZENKO Ela | 2229 | SZCZECIN | Senior I K - 20 | 00:00:41 | 01:40:13 | ||
246 | GAPSKA Anna | 2262 | GDAŃSK | Senior I K - 20 | 00:00:26 | 01:40:15 | ||
247 | TOMCZYK Marek | 2372 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:54 | 01:40:17 | ||
248 | PORADA Magdalena | 2184 | KRZEPTÓW | Senior II K - 30 | 00:00:28 | 01:40:25 | ||
249 | MOKRZYCKA Weronika | 2379 | STARA ŁOMNICA | Senior II K - 30 | 00:00:15 | 01:40:26 | ||
250 | WOŁOS Marcin | 2071 | BOCHNIA | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:40:32 | ||
251 | CZERWONKA Katarzyna | 2122 | AZS Collegium Medicum UJ | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:00:21 | 01:40:37 | |
252 | KOZIEŁ Marta | 2136 | NOWY TOMYŚL | Senior I K - 20 | 00:00:40 | 01:40:39 | ||
253 | JÓZEFOWSKI Karol | 2137 | NOWY TOMYŚL | Senior I M - 20 | 00:00:39 | 01:40:40 | ||
254 | FRANKOWSKI Piotr | 2146 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:40:42 | ||
255 | RUTKOWSKA Hanna | 2185 | - | RUDA ŚLĄSKA | Senior I K - 20 | 00:00:20 | 01:40:43 | |
256 | PIELICHOWSKA Justyna | 2164 | Biegając z wilkami | GOZDNICA | Senior II K - 30 | 00:00:17 | 01:41:03 | |
257 | SZCZERBA Kasia | 2062 | Fans of Faraway | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:51 | 01:41:20 | |
258 | PAWLIK Tomasz | 2282 | JB Warsaw | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:41:34 | |
259 | MUSIELAK Magdalena | 2231 | M&M&M | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:41:40 | |
260 | KOJDER Iwona | 2079 | KRĘCZKI | Senior I K - 20 | 00:00:11 | 01:41:41 | ||
261 | DZIAŁAK Marian | 2124 | KB Aktywni Konin | KONIN | Weteran II M - 60 | 00:00:19 | 01:42:07 | |
262 | NOWICKI Andrzej | 2209 | Pomioty Szatana | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:09 | 01:42:08 | |
263 | ZAKRZEWSKI Grzegorz | 2349 | Power Training | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | 00:00:34 | 01:42:16 | |
264 | KRZYWICKI Tomasz | 2371 | Vege Runners | POZNAN | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:42:55 | |
265 | PATYRA Łukasz | 2119 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:42:58 | ||
266 | LASKOWSKA Maja | 2130 | obozybiegowe.pl | ŻYRARDÓW | Senior II K - 30 | 00:00:34 | 01:43:05 | |
267 | TERZONI Karina | 2339 | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:33 | 01:43:15 | ||
268 | SOBAŃSKA Paulina | 2040 | Wuef Club Decathlon Swadzim | TARNOWO PODGÓRNE | Senior II K - 30 | 00:00:16 | 01:43:18 | |
269 | LUBOCH Agnieszka | 2108 | SZYDŁÓW | Masters K - 40 | 00:00:11 | 01:43:23 | ||
270 | DUDARONEK Paulina | 2217 | SZCZECIN | Senior I K - 20 | 00:00:07 | 01:43:37 | ||
271 | HETKA Magdalena | 2302 | 1991 | WOLSZTYN | Senior I K - 20 | 00:00:40 | 01:43:45 | |
272 | RATAJCZAK Tomasz | 2364 | Teraz albo nigdy | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:54 | 01:43:57 | |
273 | MILEJSKA Joanna | 2087 | BBL Opole | OPOLE | Masters K - 40 | 00:00:45 | 01:44:00 | |
274 | KOSZYK Rafał | 2088 | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:45 | 01:44:00 | ||
275 | WOŹNIAK Paulina | 2265 | CKBabcie | KIELCE | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 01:44:06 | |
275 | GRĘZEL-GAWRON Jolanta | 2084 | POLSKA NOWA WIEŚ | Masters K - 40 | 00:00:13 | 01:44:16 | ||
277 | SOSZYŃSKA Gosia | 2052 | Człapacze | WARSZAWA | Weteran K - 50 | 00:00:37 | 01:44:28 | |
278 | GARBOWSKA Monika | 2089 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 01:44:32 | |
279 | ŻARSKA Izabela | 2307 | Fudu&Co Sport team | PIOTRKÓW TRYB. | Masters K - 40 | 00:00:13 | 01:44:33 | |
280 | STĘPIEŃ Wojciech | 2091 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:44:33 | |
281 | PISKORZ Robert | 2355 | POLKOWICE | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:44:50 | ||
282 | PISKORZ Daria | 2354 | Drużyna Szpiku Sitech | POLKOWICE | Masters K - 40 | 00:00:47 | 01:44:50 | |
283 | MĄCZKA Krystyna | 2395 | OTK Rzeźnik | Weteran II K - 60 | 00:00:07 | 01:45:05 | ||
284 | WIĘCZKOWSKI Wojciech | 2380 | HUSARIA RACE TEAM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:45:05 | |
285 | SZYMAŁA Marek | 2404 | Kluczborska Grupa Biegowa | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:45:15 | ||
286 | RYNKOWSKA Katarzyna | 2177 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:24 | 01:45:19 | ||
287 | PRZYSIWEK Magdalena | 2196 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:45:27 | ||
288 | SEREDA Andrii | 2178 | KRAKOW | Senior I M - 20 | 00:00:44 | 01:45:52 | ||
289 | OLSZEWSKA Anna | 2287 | SULEJÓW | Senior II K - 30 | 00:00:54 | 01:46:08 | ||
290 | KRZACZKOWSKA Joanna | 2233 | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:49 | 01:46:12 | ||
291 | MARZYCKI Wojciech | 2234 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:49 | 01:46:17 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
TOWAROWSKI Andrzej | 2264 | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:46:25 DNF | |||
293 | ŻEBRAK Anna | 2033 | KŁODZKO | Senior I K - 20 | 00:00:47 | 01:46:34 | ||
294 | NOWACZYK Zuzanna | 2293 | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:43 | 01:46:41 | ||
295 | PIETROWICZ Weronika | 2336 | Zabiegani Lusówko | LUSOWKO | Senior I K - 20 | 00:00:43 | 01:46:42 | |
296 | DEMBNY Bogdan | 2288 | SYCÓW | Senior II M - 30 | 00:00:50 | 01:46:49 | ||
297 | BALICKI Jakub | 2350 | ASAP Runners | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:46:52 | |
298 | JAŹNIECKI Marcin | 2391 | MUAY Running Team | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:47:27 | ||
299 | GÓRSKA-NOWAK Tatiana | 2255 | AGB Torfy | ŁÓDŹ | Masters K - 40 | 00:00:27 | 01:47:30 | |
300 | BARTOSIEWICZ Dorota | 2202 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:08 | 01:48:13 | ||
301 | KAŁWA Anna | 2099 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:46 | 01:48:30 | ||
302 | KUKUŁA Patrycja | 2097 | KRAKÓW | Senior I K - 20 | 00:00:43 | 01:49:00 | ||
303 | KUKUŁA Maciej | 2096 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 00:00:43 | 01:49:01 | ||
304 | BAŁYS Dariusz | 2207 | WK GOPR | STRONIE ŚLĄSKIE | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:49:16 | |
305 | KĘSY Krystian | 2003 | MRS96 | SIERAKÓW | Senior I M - 20 | 00:00:28 | 01:49:25 | |
306 | ZARĘBA Julia | 2291 | Nie Za Daleko | LUSÓWKO | Senior I K - 20 | 00:00:18 | 01:49:38 | |
307 | WITKOWSKA Maria | 2009 | Klub Królika Stefana | KATOWICE | Weteran II K - 60 | 00:00:53 | 01:49:46 | |
308 | PRĘDKA Magdalena | 2045 | Ola Club | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:51 | 01:50:23 | |
309 | SALONI-SADOWSKA Maria | 2274 | ObozyBiegowe.pl | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:24 | 01:51:16 | |
310 | PODSIADŁY Robert | 2023 | Chata Biegacza K34 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:52 | 01:51:20 | |
311 | LAZAR Joanna | 2155 | Mirotrans | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:49 | 01:51:47 | |
312 | BAJAK Mirosław | 2004 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:51:49 | ||
313 | GARGAS-DZIEDZINA Joanna | 2276 | Night Runners | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:00:08 | 01:51:50 | |
314 | FLORCZAK Monika | 2407 | Kobieta w biegu | Senior I K - 20 | 00:00:46 | 01:51:54 | ||
315 | ŚLEMP Bernadetta | 2375 | JASIONKA | Masters K - 40 | 00:00:49 | 01:51:58 | ||
316 | PRZYBYŁ Jolanta | 2028 | biegologia.pl / EASY RUNNERS | GOSTYŃ | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:52:09 | |
317 | KUCZERA Hanna | 2239 | ŚWIERKLANY | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:52:18 | ||
318 | LESZCZYŃSKA Lidia | 2002 | PokeRun | POZNAŃ | Masters K - 40 | 00:00:17 | 01:52:24 | |
319 | KRAWCZAK Karolina | 2263 | Biegam Bo Lubię Głogów | GŁOGÓW | Senior I K - 20 | 00:00:25 | 01:52:24 | |
320 | PUSTELNIK Piotr | 2310 | AKG Łódź | ŁÓDŹ | Weteran II M - 60 | 00:00:18 | 01:52:25 | |
321 | KURDZIEL Tomasz | 2144 | LĄDEK ZDRÓJ | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:52:38 | ||
322 | MRÓZ Izabela | 2094 | Wolne Ślimaki | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:39 | 01:52:59 | |
323 | KULIBERDA Sylwia | 2308 | RZESZÓW | Masters K - 40 | 00:00:44 | 01:53:02 | ||
324 | PRIGAN Anna | 2154 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:14 | 01:53:25 | ||
325 | ŚLIWAK Katarzyna | 2359 | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:14 | 01:53:26 | ||
326 | KACZYŃSKI Michał | 2228 | Megavision | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:56:54 | |
327 | CHROMIŃSKI Maciej | 2032 | brak | GORZÓW WLKP. | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:56:57 | |
328 | KACZMARKIEWICZ Krzysztof | 2278 | ITAKA STUDIO FILMOE | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:06 | 01:57:03 | |
329 | ŚWIĄTEK Karolina | 2198 | GRUTA | Senior I K - 20 | 00:00:38 | 01:57:18 | ||
330 | ŚWIĄTEK Agnieszka | 2199 | GRUTA | Senior I K - 20 | 00:00:38 | 01:57:19 | ||
331 | WALCZAK-WOJTKOWSKA Iwona | 2173 | WARSZAWA | Weteran K - 50 | 00:00:37 | 01:57:55 | ||
332 | MUSZYŃSKI Wojciech | 2205 | KOLBUSZOWA | Masters M - 40 | 00:00:49 | 01:57:58 | ||
333 | MADAJ Jagoda | 2115 | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:40 | 01:58:05 | ||
334 | KRUZEL Rafał | 2398 | Biegowe Misie | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:58:28 | ||
335 | KUCZAKOWSKA Joanna | 2399 | Biegowe Misie | Senior II K - 30 | 00:00:15 | 01:58:33 | ||
336 | HRYŃKA Tomek | 2397 | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:58:35 | |||
337 | POMIANOWSKA Anna | 2107 | WRONKI | Senior II K - 30 | 00:00:45 | 01:58:45 | ||
338 | KOTYSZ Katarzyna | 2197 | BBL OPOLE | OPOLE | Weteran K - 50 | 00:00:46 | 01:59:29 | |
339 | SZULC Joanna | 2031 | Albatrosy | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:26 | 01:59:42 | |
340 | MICHALSKA Małgorzata | 2066 | FUDU&Co. Sport Team | PIOTRKÓW TRYB | Masters K - 40 | 00:00:14 | 01:59:58 | |
341 | RYNKOWSKA Magdalena | 2176 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:23 | 02:01:18 | ||
342 | REJMISZ Rafał | 2348 | UNIMAT RUNNERS | GARBY | Weteran I M - 50 | 00:00:16 | 02:01:19 | |
343 | CHOJNOWSKA Monika | 2131 | Biegam bo lubię ZąbkiTeam | ZĄBKI | Senior II K - 30 | 00:00:35 | 02:02:35 | |
344 | ROSZAK Romana | 2100 | kuracjusze | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 02:05:34 | |
345 | KUKLIŃSKA Joanna | 2294 | LUBIN | Weteran K - 50 | 00:00:38 | 02:06:42 | ||
346 | STRZELECKI Artur | 2408 | Weteran I M - 50 | 00:00:25 | 02:07:25 | |||
347 | KACZMAREK Agata | 2034 | TKD Szakal Jeżyce Runners | POZNAŃ | Masters K - 40 | 00:00:26 | 02:07:27 | |
348 | SPOZ Magdalena | 2039 | TKD Szakal Jeżyce Runners | POZNAŃ | Masters K - 40 | 00:00:26 | 02:07:27 | |
349 | JUSZKO Monika | 2225 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:31 | 02:09:51 | ||
350 | JUSZKO Aleksandra | 2226 | WARSZAWA | Senior I K - 20 | 00:00:31 | 02:09:52 | ||
351 | ZAJDLIC Renata | 2172 | KONIN | Masters K - 40 | 00:00:20 | 02:10:56 | ||
352 | SOSULSKA Janina | 2238 | ATHLETICS NYSA | WŁODARY | Weteran K - 50 | 00:00:46 | 02:12:27 | |
353 | KUTNA Agnieszka | 2101 | KŁODZKO | Senior II K - 30 | 00:00:29 | 02:12:41 | ||
354 | ZAGROBELNA Magdalena | 2116 | Drużyna Szpiku | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 02:12:41 | |
355 | GORGOL Renia | 2342 | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 00:00:42 | 02:20:00 | ||
356 | ANDRYSZAK Karolina | 2341 | #TeamFarfalla | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 00:00:42 | 02:20:04 | |
357 | NOWICKI Amdrzej | 2256 | ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:38 | 02:20:11 | |
358 | SYNORADZKA Agata | 2180 | VENLO | Senior I K - 20 | 00:00:05 | |||
359 | BIERNACKA Kasia | 2415 | Speleo Klub Warszawski | Masters K - 40 | 00:00:06 | |||
360 | SADOWSKI Piotr | 2016 | OSTRÓDA RESCUE TEAM | OSTRÓDA | Senior II M - 30 | 00:00:21 | ||
361 | BIEDROŃ Marcin | 2139 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:25 | |||
362 | ROSŁON Cezary | 2187 | RADZYMIN | Senior II M - 30 | 00:00:29 | |||
POLUS Magdalena | 2141 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | DNF | DNF | |||
KIERZKOWSKI Przemysław | 2142 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | DNF | DNF | |||
BANASZEK Adam | 2393 | BIEGUSIEM.PL | Senior II M - 30 | DNF | DNF | |||
CORREIA Andre | 2272 | QVC Runners | KRAKOW | Senior I M - 20 | DNF | DNF | ||
SZKWAREK Adrian | 2118 | LADEK ZDROJ | Senior II M - 30 | DNF | DNF |
Znaleziono 367 wynik(ów)