INWA NORDIC WALKING WORLD CHAMPIONSHIPS 2022 - 21,1KM
INWA Nordic Walking World Championships | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA Nordic Walking World Championships | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polish Nordic Walking Association (PZNW) International Nordic Walking Federation (INWA) |
Data : | 2022-09-03 |
Miejsce : | SZKLARSKA PORĘBA |
Dystans : | 21,1 km |
Zgłoszonych : | 117 |
Wystartowało : | 91 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 90 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 1.8km 1.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALEC Marcin | 65 | TEAM POLAND | KROSNO | M18-34 | 00:14:01 | |||
2 | ROMANOWSKI Daniel | 120 | TEAM POLAND | RYBNIK | M18-34 | 1 | 00:14:17 | ||
3 | NIEPOKÓJ Radosław | 89 | TEAM POLAND | M18-34 | 1 | 00:14:25 | |||
4 | SKIBA Krzysztof | 85 | TEAM POLAND | LEGNICA | M60-64 | 1 | 00:14:31 | ||
5 | ALVAREZ BORRAS Ramon | 3 | S.M. CLUB ATLETISMO MARATHON CREVILLENT | BENIFAIRÓ DE LA VALLDIGNA | M40-44 | 00:14:34 | |||
6 | ROSAK Marcin | 50 | TEAM POLAND | ZIELONA GÓRA | M45-49 | 00:14:34 | |||
7 | GROSSMANN Florian | 29 | FIT MIT SCHMIDT | LANGEWIESEN | M35-39 | 2 | 00:14:42 | ||
8 | WETOSZKA Piotr | 101 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M35-39 | 00:14:50 | |||
9 | POŁUBIAK Paweł | 74 | SIECINO | M35-39 | 1 | 00:14:55 | |||
10 | HAŁAS Marcin | 117 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 00:14:56 | ||||
11 | CZERSKI Krzysztof | 14 | TEAM POLAND | XX | M40-44 | 00:15:09 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | MEDRANO RUIZ Jon | 62 | S.M. CLUB ATLETISMO MARATHON CREVILLENT | ELIZONDO | M40-44 | 1 | 00:15:16 DQ | ||
13 | SŁUPIANEK Paweł | 87 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-44 | 00:15:17 | |||
14 | PRZYSTARZ Grzegorz | 78 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 00:15:19 | |||
15 | MAKOWSKI Jan | 56 | RYBNIK | M60-64 | 00:15:27 | ||||
16 | WILCZEK Krzysztof | 103 | CIDRY LOTAJOM | ZĘBOWICE | M45-49 | 00:15:56 | |||
17 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 26 | ŚWIADOMI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 00:16:06 | |||
18 | VEIGL Jaroslav | 311 | TEAM CROATIA | M50-54 | 00:16:08 | ||||
19 | ZYCH Witold | 112 | ROGI | M50-54 | 00:16:09 | ||||
20 | STEPĀNS Dāvis | 91 | NORDIC FITNESS WALKING | RIGA | M35-39 | 2 | 00:16:23 | ||
21 | CELIŃSKI Tomasz | 11 | TUPTUŚ OTWOCK | OTWOCK | M50-54 | 00:16:23 | |||
DQ | POSTULKA Adam | 76 | RUDA ŚLĄSKA | M55-59 | 1 | 00:16:27 DQ | |||
23 | CZŁAPSKI Krzysztof | 15 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:16:28 | |||
24 | MĄDRY Grzegorz | 61 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-64 | 00:16:28 | |||
25 | ZĪBERGS Andris | 110 | WALK WITH THE WIND | LIEPĀJA | M45-49 | 00:16:29 | |||
26 | PARZYBUT Jan | 70 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 1 | 00:16:29 | ||
27 | ŽUGRIS Aivars | 111 | PREIĻI | M60-64 | 1 | 00:16:33 | |||
DQ | FEY Thorsten | 25 | TRISCHMIEDE WERRATAL¸LT HAUNETAL¸SC NEUENSTEIN | HAUNECK-BODES | M50-54 | 1 | 00:16:35 DQ | ||
29 | MEYER Olaf | 63 | FSV 1950 GOTHA E.V. | NESSETAL | M50-54 | 00:16:46 | |||
DQ | PLEWIŃSKI Rafał | 72 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BANINO | M35-39 | 1 | 00:16:53 DQ | ||
31 | ABELTIŅŠ Edgars | 1 | NORDIC FITNESS WALKING | RIGA | M40-44 | 1 | 00:17:02 | ||
32 | LOCMELIS Imants | 53 | WALK WITH THE WIND | GROBINA | M60-64 | 00:17:18 | |||
33 | ROMAN Krzysztof | 82 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA ZDRÓJ | M60-64 | 1 | 00:17:29 | ||
34 | CZMOCH Marian | 16 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70+ | 00:17:30 | |||
35 | TOBOLÍK Jan | 96 | NORDIC WALKING PŘEROV | PŘEROV | M40-44 | 00:17:36 | |||
36 | ADAMCZYK Adam | 2 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:17:38 | |||
37 | KRAWIEC Jacek | 39 | JACK NORDIC TEAM ELBLĄG | ELBLĄG | M55-59 | 00:17:40 | |||
38 | LAPŠANSKÝ Viktor | 48 | NORDIC WALKING - SARÁ ĽUBOVŇA | STARÁ ĽUBOVŇA | M55-59 | 00:17:41 | |||
39 | BEITIKS Andis | 5 | NŪJO AR VĒJU | LIEPĀJA | M60-64 | 00:17:41 | |||
40 | ZAGAJA Janusz | 109 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M65-69 | 00:17:52 | |||
41 | MANDZIUK Marek | 57 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M50-54 | 00:17:59 | |||
42 | WIEŃSKO Ryszard | 102 | PUŁAWY | M65-69 | 00:18:16 | ||||
43 | WOJTUNIK Andrzej | 66 | KKB MOSIR KROSNO | BYTOM | M65-69 | 1 | 00:18:19 | ||
44 | BIERKUS Mirosław | 8 | BALTIN MIELENKO | KOSZALIN | M65-69 | 00:18:21 | |||
45 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 556 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:18:22 | |||
46 | KSOK Miroslaw | 41 | WROCŁAW | M65-69 | 00:18:34 | ||||
47 | WALCZAK Ryszard | 99 | ZIELONA GÓRA | M70+ | 00:18:37 | ||||
48 | WIŚNIEWSKI Roman | 104 | TWARDORZECZKA | M65-69 | 00:18:46 | ||||
49 | NIERADKO Stanisław | 67 | BOG-TUR | BOGATYNIA | M60-64 | 2 | 00:18:49 | ||
50 | JAŚLARZ Jarosław | 119 | KOŁOBRZEG | M55-59 | 1 | 00:19:15 | |||
51 | KIELIN Grzegorz | 36 | BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM | POLKOWICE | M45-49 | 2 | 00:19:25 | ||
52 | POŁĄCARZ Adam | 73 | . | BIELSKO-BIAŁA | M40-44 | 00:20:03 | |||
DQ | PALENIK Emil | 310 | M70+ | 1 | 00:20:46 DQ |
Znaleziono 53 wynik(ów)