INWA NORDIC WALKING WORLD CUP - 5KM
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa |
Data : | 2022-05-14 |
Miejsce : | Mielno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 182 |
Wystartowało : | 142 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 140 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PUSZKARSKI Adam | 204 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:17:31 | |||
2 | LYFIARENKO Alin | 153 | KKNW | KOLBUSZOWA | M40-44 | 00:19:28 | |||
3 | JĘDRASZKO Jacek | 120 | WARSZAWA | M-Jun. | 00:18:02 | ||||
4 | KONIK Mikołaj | 132 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | M-Jun. | 00:17:12 | |||
5 | TOMCZYK Jakub | 242 | LUKI TEAM POLSKA | HUTA KOMOROWSKA | M-Jun. | 00:14:58 | |||
6 | GRZĄDZIEL Aleks | 110 | BIESZCZADZKI KLUB N.W | USTRZYKI DOLNE | M18-29 | 00:18:27 | |||
7 | STĘPAK Piotr | 223 | TARNÓW | M18-29 | 00:14:31 | ||||
8 | MISZTAL Grzegorz | 168 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM- MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M30-39 | 00:15:52 | |||
9 | NIEPOKÓJ Radosław | 174 | LUKI TEAM POLSKA/GMINA MIEJSCE PIASTOWE | WROCANKA | M30-39 | 00:14:28 | |||
10 | KŁAZ Mariusz | 290 | Z NURTEM SAWY NW KLUB | HANDZLÓWKA | M30-39 | 00:17:54 | |||
11 | KRAWCZYK Krzysztof | 145 | JEST LEPIEJ CZĘSTOCHOWA | ŻEGLCE | M30-39 | 00:19:08 | |||
12 | MADEJSKI Paweł | 157 | GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓW | ŻABNO | M40-44 | 1 | 00:18:07 | ||
13 | PILARZ Tomasz | 195 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | M40-44 | 00:16:39 | |||
14 | GĄGÓŁ Krzysztof | 259 | KGHM METRACO | GŁOGÓW | M40-44 | 00:17:39 | |||
15 | WOJTASIŃSKI Daniel | 251 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:16:09 | |||
16 | KORYCIŃSKI Daniel | 138 | HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE | HUTA KOMOROWSKA | M40-44 | 00:17:01 | |||
17 | PACYNA Jan | 187 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-44 | 00:16:43 | |||
18 | KONIK Jacek | 133 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | M45-49 | 00:15:44 | |||
19 | WINNICKI Robert | 291 | BKNW | USTRZYKI DOLNE | M45-49 | 00:16:27 | |||
20 | KOPACZ Marek | 136 | KOLBUSZOWA | M45-49 | 00:19:03 | ||||
21 | PANCHYRZ Piotr | 188 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GORY | M45-49 | 00:18:05 | |||
22 | WIĘCŁAW Tomasz | 247 | RZESZÓW | M45-49 | 00:18:47 | ||||
23 | KUS Andrzej | 208 | KKNW | RZESZÓW | M45-49 | 00:21:00 | |||
24 | CYRUS Bogdan | 89 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 00:15:49 | |||
25 | GRZĄDZIEL Darek | 109 | BIESZCZADZKI KLUB N.W | USTRZYKI DOLNE | M50-54 | 00:15:50 | |||
26 | RAJEK Tomasz | 205 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | 00:17:02 | |||
27 | SZPUNAR Mariusz | 237 | Z NURTEM SAWY NW KLUB | SONINA | M50-54 | 00:17:52 | |||
28 | FRANUSZKIEWICZ Marek | 99 | HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE | HUTA KOMOROWSKA | M50-54 | 00:17:00 | |||
29 | BARTYŃSKI Zdzisław | 83 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | M55-59 | 00:16:51 | |||
30 | ORDZOWIAŁY Piotr | 182 | NIWA OSIELEC | OSIELEC | M55-59 | 00:14:39 | |||
31 | SOKOŁOWSKI Marek | 219 | VINGBERG POLSKA-PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | M55-59 | 00:15:45 | |||
32 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 141 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M55-59 | 00:16:36 | |||
33 | WILK Dariusz | 248 | MARKI | M55-59 | 00:18:30 | ||||
34 | SUDOŁ Andrzej | 230 | KOLBUSZOWA | M55-59 | 00:20:26 | ||||
35 | ROŻYNEK Miron | 258 | KGHM METRACO | WROCŁAW | M55-59 | 00:15:22 | |||
36 | DUSZEŃKO Zygmunt | 96 | KGHM METRACO | LUBIN | M60-64 | 00:17:47 | |||
37 | HARAF Wiesław | 115 | KOLBUSZOWA | M60-64 | 00:20:58 | ||||
38 | FRYC Jan | 100 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M60-64 | 00:20:57 | |||
39 | WOROCH Roman | 253 | KGHMMETRACORUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 00:15:35 | |||
40 | MAJCHRZYK Stefan | 158 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M60-64 | 00:21:40 | |||
41 | NIEMIEC Bogdan | 173 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M60-64 | 00:25:15 | |||
42 | MIELNICZEK Kazimierz | 167 | KOLBUSZOWA | M60-64 | 00:19:08 | ||||
43 | CZARNOTA Andrzej | 92 | Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUB | HANDZLÓWKA | M65-69 | 00:18:23 | |||
44 | PASIERB Marek | 189 | PTG SOKÓŁ 1896 MIELEC | RZESZOW | M65-69 | 00:16:28 | |||
45 | KARCZMARSKI Krzysztof | 126 | JOVI OBORY KOZIENICE | KOZIENICE | M65-69 | 00:19:27 | |||
46 | ŚWIRSZCZ Tomasz | 239 | LUBLIN CHODZI Z KIJKAMI | ŚWIDNIK | M65-69 | 00:18:25 | |||
47 | MAJEWSKI Jan | 159 | GORZYCE CHODZI Z KIJKAMI | GORZYCE | M70-74 | 00:19:05 | |||
48 | STARZEC Maksymilian | 222 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M70-74 | 00:20:21 | |||
49 | SZNAJDER Zenon | 235 | RYBNIK | M70-74 | 00:20:23 | ||||
50 | FEJDASZ Józef | 288 | RZESZÓW | M70-74 | 00:21:10 | ||||
51 | GRYGOROWICZ Bogdan | 108 | KGHM METRACO | LUBIN | M70-74 | 00:18:54 | |||
52 | STOLARCZYK Zenon | 226 | WROCŁAW | M70-74 | 00:18:06 | ||||
53 | STUDNICKI Ryszard | 227 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WAKING | KOLBUSZOWA | M75-79 | 00:23:09 | |||
54 | SAJDAK Stanisław | 212 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M75-79 | 00:23:06 | |||
55 | MUSKUS Kazimierz | 172 | KLUB NW WŁÓCZYKIJE LEŻAJSK | LEŻAJSK | M75-79 | 00:25:13 | |||
56 | PIĄTKOWSKI Józef | 193 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M75-79 | 00:21:46 | |||
57 | NOWORYTA Jacek | 177 | WARSZAWA | M80+ | 00:22:11 | ||||
58 | PODORSKI Roman | 199 | STG TARNÓW | TARNÓW | M80+ | 00:20:05 | |||
59 | TOPOLEWICZ Edward | 243 | KOLBUSZOWA | M80+ | 00:27:01 | ||||
60 | SKWIRUT Jerzy | 217 | SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:11 | |||
61 | ZAWADZKI Krzysztof | 257 | WETERAN | ZIELONA GORA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:17:41 | |||
62 | ORZECHOWSKI Grzegorz | 184 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WAKING | KOLBUSZOWA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:31:14 | |||
63 | GANCARZ Zbigniew | 101 | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 00:22:32 | ||||
64 | NIEPOKÓJ Paulina | 175 | PTG SOKÓŁ RYMANÓW | ŁAZY | K18-29 | 00:18:18 | |||
65 | PETRYSHYN Nataliia | 192 | KK NW KOLBUSZOWA | LVIV | K30-39 | 1 | 00:18:06 | ||
66 | ŁYSIAK Paulina | 156 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K30-39 | 00:18:14 | |||
67 | WILUSZ Erwina | 250 | VINGBERG POLSKA/ LUKI TEAM POLSKA | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 00:15:29 | |||
68 | LEJA Anna | 151 | NW WŁÓCZYKIJ LEŻAJSK | LEŻAJSK | K30-39 | 00:23:27 | |||
69 | SZYMAŃSKA Elżbieta | 238 | KOLBUSZOWA | K30-39 | 00:21:12 | ||||
70 | GUL Monika | 111 | KOLBUSZOWA | K30-39 | 00:21:08 | ||||
71 | KURDZIEL Anna | 149 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K40-44 | 00:20:04 | |||
72 | ŁUKASIEWICZ-GODLEWSKA Anna | 155 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | 00:17:25 | |||
73 | RYKAŁA Irena | 294 | KROWICA HOŁODOWSKA | K40-44 | 00:16:54 | ||||
74 | ROCHNIA Kasia | 207 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K40-44 | 00:19:40 | |||
75 | TOPOLEWICZ Teresa | 244 | KOLBUSZOWA | K40-44 | 00:21:29 | ||||
76 | KŁAK Magdalena | 127 | ¸¸Z NURTEM SAWY' NORDIC WALKING CLUB | HANDZLÓWKA | K40-44 | 00:24:23 | |||
77 | SOMIAK Marta | 220 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:19:30 | |||
78 | PILARZ Zuzanna | 194 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K40-44 | 00:22:29 | |||
79 | GIEŁBAGA Aneta | 104 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | K45-49 | 00:17:10 | |||
80 | KONIK Aleksandra | 134 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | K45-49 | 00:18:09 | |||
81 | PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia | 190 | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 00:17:08 | ||||
82 | PUSZKARSKA Małgorzata | 203 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:17:12 | |||
83 | STĘPIEŃ Dorota | 224 | KIELCE | K45-49 | 00:16:59 | ||||
84 | BOROWIEC-WILK Agnieszka | 85 | HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE | HUTA KOMOROWSKA | K45-49 | 00:18:20 | |||
85 | FRANUSZKIEWICZ Ewa | 98 | HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE | HUTA KOMOROWSKA | K45-49 | 00:19:25 | |||
86 | GUTOWSKA Magda | 113 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:17:58 | |||
87 | SĘDZIK Katarzyna | 214 | LECYMY DURŚ | BYTOM | K45-49 | 00:19:54 | |||
88 | KOPEĆ Ewa | 137 | HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE | HUTA KOMOROWSKA | K45-49 | 00:23:04 | |||
89 | MORAWIEC Marzena | 169 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | 00:20:04 | |||
90 | GUL-BOGACZ Jolanta | 112 | KKNW | KOLBUSZOWA | K45-49 | 00:20:29 | |||
91 | KOPACZ Elżbieta | 135 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K45-49 | 00:20:59 | |||
92 | KOSMALA JASKÓLSKA Joanna | 139 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | 00:30:26 | |||
93 | TOMCZYK Dorota | 241 | HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE | HUTA KOMOROWSKA | K45-49 | 00:18:26 | |||
94 | LYFIARENKO Serhii | 154 | KOLBUSZOWA | M-Dzieci | 00:24:23 | ||||
95 | MIELECKA Agnieszka | 166 | GĄSAWA | K50-54 | 00:15:40 | ||||
96 | SZPILMAN Katarzyna | 236 | ESJA TEAM | GDYNIA | K50-54 | 00:17:01 | |||
97 | KOLB Barbara | 129 | HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE | HUTA KOMOROWSKA | K50-54 | 00:19:04 | |||
98 | MAŚLANKA Iwona | 162 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:16:51 | |||
99 | NOWAK Barbara | 176 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K50-54 | 00:24:22 | |||
100 | GRZYB Beata | 295 | KGHMMETRACORUDNA | LUBLIN | K50-54 | 00:21:35 | |||
101 | CZUBASIEWICZ Monika | 93 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K50-54 | 00:19:35 | |||
102 | HILGNER Katarzyna | 116 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:19:27 | |||
103 | MANSFELD Dorota | 160 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:21:47 | |||
104 | PISARSKA Barbara | 196 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:22:08 | |||
105 | BREGUŁA Ewa | 86 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K55-59 | 00:21:45 | |||
106 | OŚRÓDKA Jolanta | 185 | NORDICUS | TARNOWSKIE GÓRY | K55-59 | 00:22:14 | |||
107 | BARTYŃSKA Lidia | 82 | - | KOLBUSZOWA | K55-59 | 00:25:52 | |||
108 | WOLKO Barbara | 252 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K55-59 | 00:22:32 | |||
109 | IVANISHENA Tatiana | 118 | KKNW | KOLBUSZOWA | K55-59 | 1 | 00:19:45 | ||
110 | GÓRECKA Iwona | 106 | STADION ŚLĄSKI | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K55-59 | 00:19:31 | |||
111 | OLEKSYK Małgorzata | 179 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 00:17:39 | |||
112 | STYGA Krystyna | 229 | KOLBUSZOWA | K60-64 | 00:17:57 | ||||
113 | BARCZYK Jolanta | 81 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | 00:19:42 | |||
114 | CZARNOTA Wanda | 91 | Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUB | HANDZLÓWKA | K60-64 | 00:20:20 | |||
115 | WRÓBEL Halina | 254 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K60-64 | 00:19:40 | |||
116 | GIZA Elżbieta | 105 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K60-64 | 00:20:12 | |||
117 | LACHOWSKA Ewa | 150 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 00:19:45 | |||
118 | PUKAS Małgorzata | 202 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 00:17:51 | |||
119 | KOZAK Teresa | 140 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K60-64 | 00:22:43 | |||
120 | DRAUS Ewa | 95 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K60-64 | 00:27:56 | |||
121 | ZALISKO Oksana | 256 | KKNW KOLBUSZOWA | LWIW | K65-69 | 00:16:58 | |||
122 | KRÓL Grażyna | 147 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:21:30 | |||
123 | SZENDZIELORZ Ilona | 233 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K65-69 | 00:18:41 | |||
124 | SZNAJDER Teresa | 234 | RYBNIK | K65-69 | 00:21:10 | ||||
125 | KOCZUR Dorota | 128 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:22:18 | |||
126 | KRUDYSZ-STARZEC Jadwiga | 148 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:20:27 | |||
127 | SUDOŁ Maria | 231 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:22:02 | |||
128 | PŁAZA Anna | 197 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WAKING | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:22:18 | |||
129 | MAZAN Czesława | 163 | KKNW | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:25:32 | |||
130 | PONIATOWSKA Alina | 200 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | 00:24:31 | |||
131 | JAGIEŁŁA Danuta | 119 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | 00:22:10 | |||
132 | SKOWROŃSKA Elżbieta | 216 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:22:34 | |||
133 | RÓG Danuta | 210 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:23:13 | |||
134 | CHODOROWSKA Zenona | 87 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:32:45 | |||
135 | KOŁODZIEJ Halina | 130 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:23:04 | |||
136 | DYBEŁ Agnieszka | 97 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:28 | |||
137 | HANUS Joanna | 114 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:19:37 | |||
138 | ROZENBAJGER Helena | 209 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K75-79 | 00:25:51 | |||
139 | SULECKA Gabriela | 232 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:37 | ||||
140 | LASOCIŃSKA Ewa | 297 | NW WŁÓCZYKIJ LEŻAJSK | LEŻAJSK | K75-79 | 00:22:56 | |||
141 | MARGAŃSKA Stanisława | 161 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K75-79 | 00:32:05 | |||
142 | KRAMNYSTA Margaryta | 144 | KKNW | KOLBUSZOWA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:20:01 |
Znaleziono 142 wynik(ów)