IRONRACE JUNIOR KIDS RACE

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
IRON RACE POLSKA
Data/ Date:
2017-08-26
Miejsce/ Place:
Trzcianka
Dystans/ Distance:
1 km
Zgłoszonych/ Registered:
51
Wystartowało/ Started:
52
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
52
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SMAGA Sergiusz 143 M 100:06:49.35 6:498.8
2GAWROŃSKI Marcel 104 M 200:06:56.05+00:00:066:568.7
3KONIESZY Martyna 141 K 100:07:25.30+00:00:357:268.1
4ĆWIRZEŃ Marcin 101 M 300:07:39.00+00:00:497:397.8
5TANCOGNE Jeremi 146 M 400:07:40.45+00:00:517:407.8
6CIDKOWSKI Oskar 94 M 500:07:41.25+00:00:517:417.8
7RAJ Maja 102 K 200:07:43.20+00:00:537:437.8
8BLACHNIEREK Dominik 148 M 600:07:45.85+00:00:567:467.7
9BARANOWSKI Dominik 119 M 700:07:52.75+00:01:037:537.6
10MOWIŃSKI Grzegorz 150CHOJNICE M 800:07:54.05+00:01:047:547.6
11PIĄTEK Gabriel 135 M 900:07:54.35+00:01:057:557.6
12OTTO Oliwier 115 M 1000:08:12.60+00:01:238:127.3
13MAJEWSKI Jan 93 M 1100:09:22.95+00:02:339:236.4
14MALINOWSKA Wiktoria 103 K 300:09:24.05+00:02:349:246.4
15LEWANDOWSKA Wiktoria 149 K 400:09:44.40+00:02:559:446.2
16SOWALSKA Gabrysia 128 K 500:09:50.40+00:03:019:506.1
17JAWORSKA Julia 145 K 600:09:55.05+00:03:059:556.1
18IWANICKA Grażyna 134 K 700:09:55.95+00:03:069:566
19SEROCKA Jagoda 98 K 800:09:59.00+00:03:099:596
20BOHATKIEWICZ Weronia 100 K 900:10:08.25+00:03:1810:085.9
21ŁOTOCKA Julia 107 K 1000:10:23.65+00:03:3410:245.8
22NIEZBORAŁA Amelia 95 K 1100:10:31.80+00:03:4210:325.7
23JAKUBOWSKA Zuzanna 121 K 1200:10:59.05+00:04:0910:595.5
24LIPSKI Wiktor 116 M 1200:11:01.15+00:04:1111:015.4
25CHUDY Franciszek 112 M 1300:11:02.70+00:04:1311:025.4
26LIPSKI Krzysztof 118 M 1400:11:05.85+00:04:1611:065.4
27SUŚNIAK Michał 142 M 1500:11:19.10+00:04:2911:195.3
28SUCHORSKI Julian 122 M 1600:11:30.05+00:04:4011:305.2
29WIŚNIEWSKI Jakub 124 M 1700:11:53.40+00:05:0411:545
30SEROCKA Elżbieta 97 K 1300:12:02.45+00:05:1312:025
31MAJEWSKI Franciszek 120 M 1800:12:05.00+00:05:1512:055
32PACYBULENKO Szymon 123 M 1900:12:07.45+00:05:1812:075
33KACZMAREK Maria 96 K 1400:12:23.35+00:05:3412:234.8
34WOŁOCZUK Madzia 105 K 1500:12:24.00+00:05:3412:244.8
35WOŁOCZUK Ewa 106 K 1600:12:25.25+00:05:3512:254.8
36MACHOWIŃSKA Lena 144 K 1700:12:28.55+00:05:3912:284.8
37RYCZKOWSKA Pola 129 K 1800:12:33.05+00:05:4312:334.8
38KACZMARZEWSKI Jakub 126 M 2000:12:34.60+00:05:4512:354.8
39SOSNOWSKI Mateusz 147 M 2100:12:36.00+00:05:4612:364.8
40JANKOWSKA Oliwia 125 K 1900:12:42.90+00:05:5312:434.7
41CZAIŃSKA Zofia 131 K 2000:12:47.40+00:05:5812:474.7
42GRYŚLIK Jakub 114 M 2200:13:02.25+00:06:1213:024.6
43NOJI Nadia 127 K 2100:13:20.75+00:06:3113:214.5
44MAJEWSKI Stanisław 133 M 2300:13:21.40+00:06:3213:224.5
45BRYŚNIK Wiktor 113 M 2400:13:22.50+00:06:3313:224.5
46KULESZA Julia 117 K 2200:13:36.90+00:06:4713:374.4
47CYRKLEWICZ Marcel 108 M 2500:13:37.75+00:06:4813:384.4
48ŁOTOCKA Jagoda 99 K 2300:13:37.95+00:06:4813:384.4
49CZAIŃSKA Antonina 130 K 2400:13:42.20+00:06:5213:424.4
50STĘPIŃSKI Aleksander 111 M 2600:13:45.75+00:06:5613:454.4
51HANZEL Kacper 109 M 2700:13:48.40+00:06:5913:484.3
52HANZEL Marcel 110 M 2800:13:49.70+00:07:0013:504.3
Znaleziono 52 wynik(ów)