IRONRACE SPACER REKRUTA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
IRON RACE POLSKA
Data/ Date:
2017-08-26
Miejsce/ Place:
Trzcianka
Dystans/ Distance:
6.2 km
Zgłoszonych/ Registered:
76
Wystartowało/ Started:
68
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
68
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Fala 1 | Fala 2 | Fala 3

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
6.2km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MOWIŃSKI Grzegorz 150CHOJNICE M 100:33:37.00 5:2511.1
2KĘPA Bartosz 76WIELEŃFala 31M 200:35:05.45+00:01:285:3910.6
3CHUDY Dariusz 37PIŁAFala 11M 300:36:42.75+00:03:055:5510.1
4ZDRENKA Kamil 10ZAKRZEWOFala 12M 400:38:11.05+00:04:346:099.7
5ROMANOWSKI Jakub 30CZARNKÓWFala 13M 500:38:13.00+00:04:366:099.7
6GIERDYS Paweł 31TRZCIANKAFala 14M 600:39:13.15+00:05:366:199.5
7THOMAS Bartosz 24PIŁAFala 15M 700:40:03.90+00:06:266:279.3
8LUDZIAK Jakub 82TRZCIANKAFala 21M 800:40:18.10+00:06:416:309.2
9MUMOT Krystian 34WIELEŃFala 16M 900:40:25.85+00:06:486:319.2
10CZAIŃSKI Artur 28PIŁAFala 17M 1000:40:38.00+00:07:016:339.2
11MAĆKOWIAK Maciej 38PIŁAFala 18M 1100:40:48.85+00:07:116:359.1
12CZARNOTTA Artur 78ZAKRZEWO M 1200:41:00.05+00:07:236:369.1
13RADNY Pamela 35KROSNO ODRZAŃSKIEFala 32K 100:41:03.60+00:07:266:379.1
14GRUSZKIEWICZ Przemysław 36KROSNO ODRZAŃSKIEFala 33M 1300:41:05.10+00:07:286:379.1
15ZDRENKA Karolina 13ZAKRZEWOFala 19K 200:41:23.90+00:07:466:409
16SKRĘTNY Sebastian 11ZAKRZEWOFala 110M 1400:41:24.10+00:07:476:409
17SZYMCZYK Szymon 14ZAKRZEWOFala 111M 1500:41:25.70+00:07:486:409
18ZDRENKA Krystian 12ZAKRZEWOFala 112M 1600:41:28.05+00:07:516:419
19KOPAŃSKI Bogdan 61UJŚCIEFala 34M 1700:41:59.60+00:08:226:468.9
20KALNIUK Paweł 22TRZCIANKAFala 113M 1800:42:16.70+00:08:396:498.8
21JURGA Dawid 39PIŁAFala 114M 1900:43:59.30+00:10:227:058.5
22GODAWA Ola 91TRZCIANKAFala 35K 300:44:49.05+00:11:127:138.3
23WIŚNIEWSKA Róża 59TRZCIANKAFala 22K 400:45:49.10+00:12:127:238.1
24ŚWITALSKI Dawid 55Fala 115M 2000:46:18.50+00:12:417:288
25LIPSKI Patryk 23PIŁAFala 116M 2100:46:32.15+00:12:557:308
26KRASOŃ Piotr 83TRZCIANKAFala 23M 2200:49:22.45+00:15:457:577.5
27KULACIAK Gabriel 85TRZCIANKAFala 24M 2300:49:28.80+00:15:517:587.5
28MROZIK Tomasz 87TRZCIANKAFala 25M 2400:49:48.15+00:16:118:017.5
29BOHATKIEWICZ Robert 21PIŁAFala 117M 2500:49:53.45+00:16:168:027.5
30SMAGA Iwona 29MIASTECZKO KRAJEŃSKIEFala 118K 500:50:02.90+00:16:258:047.4
31RYCZKOWSKI Paweł 27PIŁAFala 119M 2600:50:30.85+00:16:538:087.4
32WCISŁO Magdalena 77PIŁAFala 36K 600:50:32.15+00:16:558:097.4
33ŁASTOWSKI Dariusz 68TRZCIANKAFala 37M 2700:50:32.50+00:16:558:097.4
34GRUSZKIEWICZ Przemysław 46 M 2800:50:32.80+00:16:558:097.4
35SKRZYPCZAK Paulina 69TRZCIANKAFala 38K 700:50:33.30+00:16:568:097.4
36MAJEWSKA Magdalena 71TRZCIANKAFala 39K 800:50:33.80+00:16:568:097.4
37HOFFMAN Natalia 63ŚRODA WIELKOPOLSKAFala 310K 900:50:56.65+00:17:198:137.3
38PAWLAK Michał 62ŚRODA WIELKOPOLSKAFala 311M 2900:50:59.20+00:17:228:137.3
39TOMPOROWSKA Sylwia 73LUBOŃFala 312K 1000:51:33.05+00:17:568:197.2
40JAKUBOWSKI Wojciech 75POZNAŃFala 313M 3000:51:35.35+00:17:588:197.2
41TOMPOROWSKI Ariel 72LUBOŃFala 314M 3100:51:35.85+00:17:588:197.2
42KUSKOWSKA Katarzyna 48Fala 26K 1100:52:00.75+00:18:238:237.2
43KUSKOWSKI Łukasz 47Fala 27M 3200:52:02.65+00:18:258:237.1
44GRZYSNIK Agata 50Fala 28K 1200:52:04.60+00:18:278:247.1
45NOWICKI Arkadiusz 86TRZCIANKAFala 29M 3300:52:34.90+00:18:578:287.1
46MALINOWSKA Ewa 70TRZCIANKAFala 315K 1300:53:47.55+00:20:108:406.9
47ŚWIATOWY Wojciech 81TRZCIANKAFala 210M 3400:54:58.55+00:21:218:526.8
48KOŚCIELNIAK Krystian 84TRZCIANKAFala 211M 3500:55:17.30+00:21:408:556.7
49JANECZEK Julia 57TRZCIANKAFala 316K 1400:55:28.30+00:21:518:566.7
50MAZUR Katarzyna 52Fala 212K 1500:55:34.65+00:21:578:576.7
51KRZYŻANIAK Paulina 60ROSKOFala 213K 1600:55:34.90+00:21:578:576.7
52SKRZYPSKA Małgorzata 53Fala 214K 1700:55:34.95+00:21:578:576.7
53STEFANIAK Paweł 43Fala 120M 3600:56:41.00+00:23:049:086.6
54DUDA Maciej 44Fala 121M 3700:56:42.00+00:23:059:086.6
55KRASZEWSKI Adam 42Fala 122M 3800:56:43.70+00:23:069:096.6
56KRASZEWSKA Katarzyna 41Fala 123K 1800:56:45.35+00:23:089:096.6
57JASTRZĘBSKI Jacek 26TRZCIANKAFala 124M 3900:57:46.30+00:24:099:196.4
58KACZMAREK Jakub 33TRZCIANKAFala 125M 4000:57:46.50+00:24:099:196.4
59KŁOS- ŁOTOCKA Justyna 67TRZCIANKAFala 317K 1900:57:50.35+00:24:139:196.4
60SAGANOWSKI Mariusz 90TRZCIANKAFala 215M 4100:59:02.90+00:25:259:316.3
61SAGANOWSKA Aleksandra 88TRZCIANKAFala 216K 2000:59:03.50+00:25:269:316.3
62ŚLIWIŃSKA Emilia 89TRZCIANKAFala 217K 2100:59:03.65+00:25:269:316.3
63KASPRZAK Katarzyna 45Fala 218K 2200:59:04.50+00:25:279:316.3
64KASPRZAK Jakub 54Fala 219K 2300:59:15.20+00:25:389:336.3
65CHALIMONIUK Katarzyna 74STOBNOFala 318K 2401:04:21.00+00:30:4410:225.8
66ALCHIMOWICZ Dorota 64PIŁAFala 319K 2501:04:21.30+00:30:4410:225.8
67DOŁOWY Magdalena 58PIŁA K 2601:04:21.55+00:30:4410:225.8
68OLSZEWSKA Marta 25TRZCIANKAFala 126K 2701:15:03.75+00:41:2612:065
Znaleziono 68 wynik(ów)