IV BIEG BOCIANA W NADLEŚNICTWIE CZARNOBÓR - BIEG 10 KM

Organizator:
Nadleśnictwo Czarnobór
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Szczecinek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
37
Wystartowało:
37
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
37
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Służba Więzienna

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PERLIK Tomasz 135MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-OPEN1M 100:36:29.55 3:3816.4
2LESYK Rafał 101PARSECKOM-OPEN2M 200:42:28.96+00:05:594:1414.1
3MICHAŁOWSKI Darisz 116CZARNI CZARNECZARNEM-OPEN3M 300:44:49.63+00:08:204:2813.4
4FURMAN Michał 36SZCZECINSZCZECINM-OPEN4M 400:45:09.29+00:08:394:3013.3
5KOWALCZYK Seweryn 79TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN5M 500:45:22.81+00:08:534:3213.2
6ROMANOWSKI Przemysław 156TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN6M 600:45:37.14+00:09:074:3313.2
7PIASKOWIAK Artur 99SZCZECINEKM-OPEN7M 700:45:47.46+00:09:174:3413.1
8KOCZWARA Joanna 71SZCZECINEKK-OPEN1K 100:45:50.26+00:09:204:3513.1
9ECKERT Zbigniew 31TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN8M 800:46:14.57+00:09:454:3713
10JAKIMIEC Tadeusz 48HUSARIA RAC TIMSZCZECINEKM-OPEN9M 900:46:26.84+00:09:574:3812.9
11JANIAK Sebastian 49SZCZECINEKM-OPEN10M 1000:46:41.88+00:10:124:4012.9
12JANKOWSKI Mariusz 53SZCZECINEKM-OPEN11M 1100:46:44.04+00:10:144:4012.8
13ZARĘBA Adam 200SZCZECINEKM-OPEN12M 1200:47:18.82+00:10:494:4312.7
14ŁOCHOCKI Łukasz 108SZCZECINEKM-OPEN13M 1300:48:01.19+00:11:314:4812.5
15LECKI Seweryn 181SZCZECINM-OPEN14M 1400:48:11.33+00:11:414:4912.5
16ROKITA Michał 154ZAKŁAD KARNY W CZARNEMCZARNEM-OPEN15M 1500:48:19.98+00:11:504:4912.4
17SZKOPEK Krzysztof 179SZCZECINEKM-OPEN16M 1600:48:43.12+00:12:134:5212.3
18KUICH Piotr 91LILL-SPORTZŁOTÓWM-OPEN17M 1700:49:59.11+00:13:294:5912
19KUSIAK Bartłomiej 93SZCZECINEKM-OPEN18M 1800:51:20.46+00:14:505:0811.7
20ZARĘBA Anna 199SZCZECINEKK-OPEN2K 200:51:39.18+00:15:095:0911.6
21ŚNIEŻKO Marek 198SZCZECINM-OPEN19M 1900:52:06.88+00:15:375:1211.5
22SYNORADZKI Łukasz 187SZCZECINM-OPEN20M 2000:52:07.16+00:15:375:1211.5
23JASKÓŁKA-STANISZ Paweł 55OSP LOTYŃLOTYŃM-OPEN21M 2100:52:58.75+00:16:295:1711.3
24KLUPŚ Janusz 68ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEM-OPEN22M 2200:53:03.48+00:16:335:1811.3
25KUTROWSKI Krzysztof 95SZCZECINEKM-OPEN23M 2300:53:13.49+00:16:435:1911.3
26NOWAK Emil 123LOTYŃM-OPEN24M 2400:53:31.04+00:17:015:2111.2
27KRAJEWSKI Wojciech 86PIŁAM-OPEN25M 2500:54:05.85+00:17:365:2411.1
28SOŁTYS Zbigniew 13SZCZECINM-OPEN26M 2600:54:11.77+00:17:425:2511.1
29LECHMAN Bożena 72SZCZECINEKK-OPEN3K 300:54:22.51+00:17:525:2611
30KOKOT Edward 74ORŁY BORNEGOBORNE SULINOWOM-OPEN27M 2700:56:35.08+00:20:055:3910.6
31LEŚNIEWSKI Dariusz 102TEAMBIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN28M 2800:57:20.44+00:20:505:4410.5
32KLUPŚ Monika 67ROZBIEGANEJASTROWIEJASTROWIEK-OPEN4K 400:58:55.63+00:22:265:5310.2
33KARWAT Stanisław 62PARKRUNSZCZECINEKM-OPEN29M 2901:00:23.98+00:23:546:029.9
34SKWIROWSKA Agnieszka 165DRAWSKO POMORSKIEK-OPEN5K 501:00:57.23+00:24:276:059.8
35MATUSZAK Justyna 113RUNDORFINAOTRZEPK-OPEN6K 601:01:38.85+00:25:096:099.7
36NOWAK Bartłomiej 124SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-OPEN30M 3001:01:53.65+00:25:246:119.7
37SOKÓŁ Monika 11SZCZECINEKK-OPEN7K 701:04:40.12+00:28:106:289.3
Znaleziono 37 wynik(ów)