IV BIEG BOCIANA W NADLEŚNICTWIE CZARNOBÓR - BIEG 5 KM

Organizator:
Nadleśnictwo Czarnobór
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Szczecinek
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
89
Wystartowało:
83
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
80
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Służba Więzienna

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CERK Łukasz 17BIEGAJ Z CERKIEMSZCZECINEKM-OPEN1M 100:17:30.73 3:3017.1
2POŁUBIŃSKI Paweł 186SZCZECINEKM-OPEN2M 200:18:53.31+00:01:223:4615.9
3RYNDAK Mariusz 199SZCZECINM-OPEN3M 300:19:40.33+00:02:093:5615.3
4PAWŁOWICZ Roland 1347PRO SIÓDMIAK TRIATHLON TEAMSZCZECINEKM-OPEN4M 400:19:45.12+00:02:143:5715.2
5ŚWIGOŃSKI Piotr 126SZCZECINEKM-OPEN5M 500:20:03.80+00:02:334:0015
6WIECZOREK Daniel 8SZCZECINEKM-OPEN6M 600:20:47.35+00:03:164:0914.4
7SUCHOŃSKI Tomasz 175OSIEK DRAWSKIM-OPEN7M 700:21:27.42+00:03:564:1714
8GEMZA Marcin 39ZŁOTÓWM-OPEN8M 800:21:37.46+00:04:064:1913.9
9ŁUCZW Wiesław 146SZCZECINEKM-OPEN9M 900:21:56.96+00:04:264:2313.7
10ZIOJŁA Zbigniew 182SZCZECINEKM-OPEN10M 1000:22:16.03+00:04:454:2713.5
11STARZOMSKI Tomasz 168CROSSTEAM SZCZECINEKPIŁAM-OPEN11M 1100:22:19.16+00:04:484:2713.4
12IDZIAK Paweł 46100 LAT POLSKIEJ KURATELI SĄDOWEJSZCZECINEKM-OPEN12M 1200:23:18.73+00:05:474:3912.9
13PERLIK Katarzyna 136MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-OPEN1K 100:23:24.27+00:05:534:4012.8
14MROZIK Mariusz 191SZCZECINEKM-OPEN13M 1300:23:25.70+00:05:544:4112.8
15KOZŁOWSKI Dariusz 84ZAKŁAD KARNY W CZARNEMCZARNEM-OPEN14M 1400:23:30.04+00:05:594:4212.8
16POLGUJ Piotr 147PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEK 78-400M-OPEN15M 1500:23:35.07+00:06:044:4312.7
17SKIBICKA Marta 164CZAPLINEKK-OPEN2K 200:23:38.56+00:06:074:4312.7
18KOCIK Janusz 185CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN16M 1600:24:36.42+00:07:054:5512.2
19BEDNARSKI Piotr 185SZCZECINEKK-OPEN3K 300:24:48.04+00:07:174:5712.1
20ROKITA Emilia 153CZARNE BIEGACZARNEK-OPEN4K 400:25:01.15+00:07:305:0012
21KUSIAK Joanna 184SZCZECINEKK-OPEN5K 500:25:21.38+00:07:505:0411.8
22TRYBUŁA Magdalena 187SZCZECINEKK-OPEN6K 600:25:31.64+00:08:005:0611.8
23GORBACZ Urszula 40SZCZECINEKK-OPEN7K 700:25:44.11+00:08:135:0811.7
24KOWALSKI Sebastian 25SP NR 1 SZCZECINEKZIBLONWAM-OPEN17M 1700:25:50.65+00:08:195:1011.6
25DOLAT Justyna 24HUSARIA RACE TEAMTUROWOK-OPEN8K 800:25:57.06+00:08:265:1111.6
26BRACH Karolina 12SZCZECINEKK-OPEN9K 900:25:57.67+00:08:265:1111.6
27SUCHANOWSKI Zygmunt 173RESPECT LOTYŃLOTYŃM-OPEN18M 1800:26:18.68+00:08:475:1511.4
28BUTOWICZ Adam 112SZCZECINEKM-OPEN19M 1900:26:33.33+00:09:025:1811.3
29KUŚMIDER Katarzyna 94RUNDOLFINACZAPLINEKK-OPEN10K 1000:26:37.60+00:09:065:1911.3
30METKOWSKA Beata 115HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-OPEN11K 1100:26:38.82+00:09:085:1911.3
31RYNKIEWICZ Piotr 160TEAM BIEGOWY WALDEKSZCZECINEKM-OPEN20M 2000:27:18.49+00:09:475:2711
32RYNKIEWICZ Aleksandra 161SILNOWOK-OPEN12K 1200:27:24.95+00:09:545:2810.9
33LUTYŃSKA Ewa 104RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN13K 1300:27:37.33+00:10:065:3110.9
34BANACZYK Wioletta 7LILL-SPORTZŁOTÓWK-OPEN14K 1400:27:53.62+00:10:225:3410.8
35JANKOWSKA Monika 51TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN15K 1500:27:57.61+00:10:265:3510.7
36RADDATZ Alicja 151HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-OPEN16K 1600:27:58.72+00:10:275:3510.7
37ADAMCZYK Milena 100SZCZECINEKK-OPEN17K 1700:28:04.05+00:10:335:3610.7
38JUSZCZAK Karolina 59RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN18K 1800:28:17.17+00:10:465:3910.6
39SUPROŃ Izabela 176NADLEŚNICTWO TRZEBIELINOBIAŁY BÓRK-OPEN19K 1900:28:27.23+00:10:565:4110.5
40KRASIŃSKA-GARSZTKA Anna 87STRONG BY ZUMBA BASIA KALENIKSZCZECINEKK-OPEN20K 2000:28:58.43+00:11:275:4710.4
41KALENIK Barbara 60ZUMBA SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN21K 2100:28:58.52+00:11:275:4710.4
42PIOTROWICZ Anna 1412PISZCZECINEKK-OPEN22K 2200:28:58.59+00:11:275:4710.4
43JANKOWSKA Bożena 50SZCZECINEKK-OPEN23K 2300:28:58.71+00:11:275:4710.4
44KUŹNIECKA Sylwia 97SZCZECINEKK-OPEN24K 2400:28:59.00+00:11:285:4710.4
45KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 76PARKRUN SZCZECINEKTUROWOM-OPEN21M 2100:29:12.20+00:11:415:5010.3
46PAWŁOWICZ Izabela 133HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-OPEN25K 2500:29:23.41+00:11:525:5210.2
47ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 2PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN22M 2200:29:26.52+00:11:555:5310.2
48KOCIK Magdalena 189CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN26K 2600:29:33.06+00:12:025:5410.2
49KOZIEŁ Rafał 82ZAZ CZARNE /4X4 SZCZECINEKCZARNEM-OPEN23M 2300:29:41.21+00:12:105:5610.1
50NIEDZIELA Dorota 119LILL-SPORTZŁOTÓWK-OPEN27K 2700:30:05.29+00:12:346:0110
51BRODZINSKA Barbara 103ZŁOTÓWK-OPEN28K 2800:30:19.83+00:12:496:039.9
52NOWAK-GEMZA Monika 127ZŁOTÓWK-OPEN29K 2900:30:20.07+00:12:496:049.9
53WDOWIAK Kasia 190SZCZECINEKK-OPEN30K 3000:30:47.96+00:13:176:099.7
54WOJDAN Iwona 194RUNDORFINAŚWIERCZYNAK-OPEN31K 3100:30:49.93+00:13:196:099.7
55STAŚ Adrianna 169BIAŁAK-OPEN32K 3200:30:50.24+00:13:196:109.7
56ZIOJŁA Violetta 190SZCZECINEKK-OPEN33K 3300:30:56.12+00:13:256:119.7
57SZPIEC Krystyna 183SZCZECINEKK-OPEN34K 3400:31:25.04+00:13:546:179.5
58ŁOCHOCKA Paulina 107SZCZECINEKK-OPEN35K 3500:31:33.44+00:14:026:189.5
59RUDNICKA Mariola 157SZCZECINEKK-OPEN36K 3600:31:42.21+00:14:116:209.5
60KISIEL Kasia 66SZCZECINEKK-OPEN37K 3700:31:58.91+00:14:286:239.4
61WIŚNIK Asia 192ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEK-OPEN38K 3800:32:20.80+00:14:506:289.3
62BUCHOWSKI Marek 16PARKRUNSZCZECINEKM-OPEN24M 2400:32:33.49+00:15:026:309.2
63DUBISZ Joanna 26LILL-SPORTZŁOTÓWK-OPEN39K 3900:33:15.28+00:15:446:399
64WRONA Ryszard 196LILL-SPORTZŁOTÓWM-OPEN25M 2500:33:15.40+00:15:446:399
65NOCEK Joanna 121SZCZECINEKK-OPEN40K 4000:33:26.40+00:15:556:419
66NOCEK Paweł 120SZCZECINEKM-OPEN26M 2600:33:27.20+00:15:566:419
67PAWLUŚ Kamilla 132SZCZECINEKK-OPEN41K 4100:33:42.81+00:16:126:448.9
68GRZYSTEK Katarzyna 45SZCZECINEKK-OPEN42K 4200:33:50.35+00:16:196:468.9
69BOGDAN Joanna 10BORNE SULINOWOK-OPEN43K 4300:33:51.47+00:16:206:468.9
70KUC - BREJNA Anna 89SULIKOWOK-OPEN44K 4400:33:55.00+00:16:246:478.8
71MAZUR Anna 114ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEK-OPEN45K 4500:33:56.82+00:16:266:478.8
72KĘDZIORA Lucyna 63ENDORFINY WAŁCZWAŁCZK-OPEN46K 4600:34:15.46+00:16:446:518.8
73KĘDZIORA Grzegorz 64WAŁCZM-OPEN27M 2700:34:17.13+00:16:466:518.8
74ROMANIUK Krzysztof 73SZCZECINEKM-OPEN28M 2800:34:22.40+00:16:516:528.7
75FIRLEJ Agnieszka 33RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN47K 4700:35:02.61+00:17:317:008.6
76DĄBROWSKA Katarzyna 20RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN48K 4800:35:02.67+00:17:317:008.6
77KOCIK Arleta 70ZUMBASZCZECINEKK-OPEN49K 4900:35:25.90+00:17:557:058.5
78KWIATKOWSKA Agnieszka 98RESPECT LOTYŃLOTYŃK-OPEN50K 5000:38:11.48+00:20:407:387.9
79WIŚNIK Marcin 193ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEM-OPEN29M 2900:38:23.19+00:20:527:407.8
80SUCHANOWSKA Anna 172RESPECT LOTYŃLOTYŃK-OPEN51K 5100:38:23.27+00:20:527:407.8
81SZYŁO Michał 184BIEGAJ Z CERKIEMSZCZECINEKM-OPEN30M 30+3:3616.6
82KIEŁTYKA Rafał 65SZCZECINEKM-OPEN31M 31+4:2813.4
83GRZYSTEK Marcin 43SITNOM-OPEN32M 32+5:5010.3
Znaleziono 83 wynik(ów)