IV BIEG GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Nasza Zielonka;Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach, Sołectwo Zielonka i Urząd Gminy Białe Błota
Data/ Date:
2018-09-29
Miejsce/ Place:
Zielonka
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
77
Wystartowało/ Started:
71
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
71
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Prądki | Zielonka | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WOŹNIAKOWSKA Agata 66RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30-391K 100:44:49.45 4:2813.4
2KULPA Paulina 75BUKOWIECBUKOWIECK20-291K 200:46:46.10+00:01:564:4012.8
3WYBORNA Renata 67BYDGOSZCZK30-392K 300:47:37.40+00:02:474:4512.6
4BŁAŻEJAK Krzysztofa 4RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK40-491K 400:50:02.30+00:05:125:0012
5GIERSZEWSKA Grażyna 16BYDGOSZCZK40-492K 500:54:35.30+00:09:455:2711
6TOMASZEWSKA Emilia 60OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKICIELEK30-393K 600:55:37.80+00:10:485:3310.8
7JEZIORSKA Monika 21FLOWER POWERBYDGOSZCZK30-394K 700:56:07.80+00:11:185:3610.7
8KOLASIŃSKA Joanna 71#ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK30-395K 800:56:19.85+00:11:305:3810.7
9CZERESZKO Agata 8IMPORTACO POLAND SP. Z O.O.ZIELONKAK30-396K 900:57:57.70+00:13:085:4710.4
10STYKAŁA Adrianna 55WKURW_TEAMBUKOWIECK16-191K 1001:00:59.90+00:16:106:069.8
11SZNEIDROWSKA Agnieszka 56HUSARIA RACE TEAMŚWIEKATOWOK20-292K 1101:01:00.10+00:16:106:069.8
12KROPIDŁOWSKA Magdalena 30OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPRĄDKIK30-397K 1201:02:33.40+00:17:436:159.6
13DOMŻALSKA Sławomira 13ŁOCHOWOK40-493K 1301:03:18.35+00:18:286:199.5
14MALICKA Beata 36BYDGOSZCZK50-591K 1401:03:27.65+00:18:386:209.5
15SCHAB-DROŻDŻYŃSKA Joanna 49KWW WYBIERAM MAISONCIELEK30-398K 1501:03:35.70+00:18:466:219.4
16OŻGA Agnieszka 41BYDGOSZCZK30-399K 1601:04:51.70+00:20:026:299.3
17MICHALIK Monika 39NOWE DĄBIEK30-3910K 1701:05:51.30+00:21:016:359.1
18BĄK-KUCZKOWSKA Dominika 3ZIELONKAK30-3911K 1801:06:48.20+00:21:586:409
19KWIATKOWSKA Elżbieta 73BYDGOSZCZK40-494K 1901:22:18.70+00:37:298:137.3
20CZYŻEWSKA Katarzyna 9NOWE DĄBIEK30-3912K 2001:22:20.30+00:37:308:147.3
Znaleziono 20 wynik(ów)