IV BIEG GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Nasza Zielonka;Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach, Sołectwo Zielonka i Urząd Gminy Białe Błota
Data/ Date:
2018-09-29
Miejsce/ Place:
Zielonka
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
77
Wystartowało/ Started:
71
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
71
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Prądki | Zielonka | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KRYSKE Bartosz 74SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM30-391M 100:36:44.20 3:4016.3
2MIKA Oskar 40R&BBYDGOSZCZM30-392M 200:36:49.00+00:00:043:4016.3
3KULPA Michał 32GMD ZYKANBUKOWIECM30-393M 300:36:57.00+00:00:123:4116.2
4ŁAZ Kamil 34RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-394M 400:39:20.80+00:02:363:5615.2
5SENGER Michał 50PAŁUKI RUNNING TEAMGĄSAWAM30-395M 500:40:23.75+00:03:394:0214.9
6RESZKA Jarosław 48JRULEZZBYDGOSZCZM30-396M 600:41:27.20+00:04:434:0814.5
7KOWALSKI Jacek 29BYDGOSZCZM40-491M 700:42:36.25+00:05:524:1514.1
8MALICKI Łukasz 37KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-397M 800:43:29.35+00:06:454:2013.8
9ZWIEWKA Sebastian 77BUSHIDO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-492M 900:43:54.90+00:07:104:2313.7
10KAZUBOWSKI Jacek 25TRIDARKOBIAŁE BŁOTAM50-591M 1000:44:11.80+00:07:274:2513.6
11CZYŻEWSKI Daniel 10#SLIMAKIBARCINBARCINM20-291M 1100:45:54.90+00:09:104:3513.1
12KOTULA Slawomir 76BYDGOSZCZM30-398M 1200:46:24.30+00:09:404:3812.9
13KARWACKI Paweł 24TRISPACE/SOLANOZIELONKAM30-399M 1300:46:29.95+00:09:454:3912.9
14ZDEB Bogumił 68BYDGOSZCZM50-592M 1400:46:31.90+00:09:474:3912.9
15PAWLACZYK Paweł 42SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM20-292M 1500:46:35.70+00:09:514:3912.9
16DOMŻALSKI Marek 14FLOWER POWERŁOCHOWOM50-593M 1600:47:11.30+00:10:274:4312.7
17JOACHIMIAK Filip 52ZIELONKAM40-493M 1700:47:33.30+00:10:494:4512.6
18ŚWIATLAK Piotr 58BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM20-293M 1800:47:48.85+00:11:044:4612.5
19PODKÓWKA Zbigniew 46BYDGOSZCZM50-594M 1900:47:52.75+00:11:084:4712.5
20WIŚNIEWSKI Piotr 64BYDGOSZCZM20-294M 2000:47:58.05+00:11:134:4712.5
21ŻEGLICZ Marek 70SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM20-295M 2100:48:14.90+00:11:304:4912.4
22KAPUSTA Maciej 23BYDGOSZCZM40-494M 2200:48:15.45+00:11:314:4912.4
23WIŚNIEWSKI Piotr 65NO NAMEZIELONKAM30-3910M 2300:48:47.65+00:12:034:5212.3
24ŚWIĘCICKI Andrzej 59BYDGOSZCZM40-495M 2400:48:53.05+00:12:084:5312.3
25TRUSZKOWSKI Jakub 61KWW WYBIERAM MAISONBIAŁE BŁOTAM20-296M 2500:49:06.45+00:12:224:5412.2
26BRYJA Robert 5BYDGOSZCZM50-595M 2600:49:28.85+00:12:444:5612.1
27ANDRYSIAK Tomasz 1CIELEM40-496M 2700:49:48.80+00:13:044:5812
28BOBROWSKI Marcin 33PRĄDKIM30-3911M 2800:49:54.50+00:13:104:5912
29GŁOWSKI Dariusz 17BYDGOSZCZM40-497M 2900:50:24.30+00:13:405:0211.9
30DOMAN Janusz 12UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM60+1M 3000:50:36.30+00:13:525:0311.9
31BĄCZKOWSKI Maciej 2POLONIA BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM40-498M 3100:50:47.65+00:14:035:0411.8
32KAMIŃSKI Paweł 22MUROWANIECM40-499M 3200:51:07.00+00:14:225:0611.7
33RASZTUBOWICZ Damian 47ZIELONKAM30-3912M 3300:51:30.35+00:14:465:0911.7
34JANASZKIEWICZ Paweł 20KONINM40-4910M 3400:51:58.00+00:15:135:1111.5
35ŚWIATLAK Marek 57BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM40-4911M 3500:53:07.10+00:16:225:1811.3
36DĄBROWSKI Adam 11BYDGOSZCZM40-4912M 3600:53:12.25+00:16:285:1911.3
37SREBNY Kamil 53BYDGOSZCZM40-4913M 3700:53:44.25+00:17:005:2211.2
38SENGER Piotr 51PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM30-3913M 3800:53:58.30+00:17:145:2311.1
39STASZAK Szymon 54OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIBYDGOSZCZM30-3914M 3900:54:02.25+00:17:185:2411.1
40KAZUBOWSKI Jeremiasz 26JOTKAZBIAŁE BŁOTAM20-297M 4000:55:40.20+00:18:565:3410.8
41FUNDATOR Dariusz 15CIELEM50-596M 4100:57:43.15+00:20:585:4610.4
42KIELB Jakub 27ZIELONKAM40-4914M 4200:58:10.40+00:21:265:4910.3
43PAWLIKOWSKI Szymon 44BYDGOSZCZM30-3915M 4300:58:37.10+00:21:525:5110.2
44PAWLIKOWSKI Piotr 43KWW WYBIERAM MAISONBIAŁE BŁOTAM20-298M 4400:58:41.00+00:21:565:5210.2
45ŁOBODA Robert 35NIEBISKO-CZARNA EKIPKABYDGOSZCZM40-4915M 4500:59:04.05+00:22:195:5410.2
46WESOŁOWSKI Patryk 63WSRMAŁE RADOWISKAM16-191M 4600:59:04.65+00:22:205:5410.2
47KOLBERG Tomasz 72CIELEM30-3916M 4700:59:57.50+00:23:135:5910
48MANISZEWSKI Zbigniew 38TRISPACEUNISŁAWM60+2M 4801:01:55.85+00:25:116:119.7
49GRUDOWSKI Grzegorz 18WAŁYCZM40-4916M 4901:05:27.70+00:28:436:329.2
50URBANOWICZ Dariusz 62BIAŁE BŁOTAM50-597M 5001:29:44.80+00:53:008:586.7
51PERLIK Wiesław 45TADMAXZIELONKAM60+3M 5101:29:45.15+00:53:008:586.7
Znaleziono 51 wynik(ów)