IV BIEG INSTALATORA ROTENSO 2018

Organizator/ Organizer:
HVACR.pl
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
412
Wystartowało/ Started:
351
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
351
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Debiutant Biegu Instalatora

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Debiutanci | Kategorie Branżowe | Specjalne | Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9.8km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFirmaCzas startu/Start time9.8kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOTŁOWSKI Bartosz 350KLIMAT SOLECBYDGOSZCZM-201M 1KLIMAT SOLEC00:00:0100:34:5300:35:35.7000:35:37.15 3:3316.9
2LIDZBARSKI Janusz 235CHWASZCZYNOM-302M 3UP System00:00:0200:37:0500:37:54.8500:37:56.90+00:02:193:4715.8
3KUCZEK Piotr 359KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-401M 4Instalacje Grzewcze i Sanitarne Piotr Kuczek00:00:0300:37:3600:38:26.3500:38:29.50+00:02:503:5015.6
4MRUK Tomasz 368CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-402M 500:00:0100:37:4600:38:33.4000:38:34.85+00:02:573:5115.6
5KASPRZYK Piotr 22ANIRO RUN TEAMTORUŃM-403M 800:00:0100:39:0800:39:59.6500:40:01.00+00:04:234:0015
6PIĄTKOWSKI Michał 28TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZTORUŃM-202M 900:00:0300:39:3900:40:27.3000:40:30.95+00:04:514:0214.8
7SZWEDA Mirosława 358BYDGOSZCZK-302K 200:00:0100:40:0900:41:00.0500:41:01.95+00:05:244:0614.6
8WRÓBLEWSKI Tomasz 99MOGILNOM-404M 14ASZ-TOM00:00:0200:40:3000:41:21.4000:41:23.40+00:05:454:0814.5
9KUŚNIEREK Bartosz 287PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-309M 1600:00:0300:40:3400:41:27.8500:41:31.15+00:05:524:0814.5
10PIEKARSKI Marek 395BYDGOSZCZM-405M 1800:00:0200:41:0600:41:56.2000:41:58.25+00:06:204:1114.3
11PAWLIK Stanisław 209OSIELSKOM-501M 1900:00:0400:41:2000:42:09.0500:42:13.30+00:06:334:1214.2
12JUNIK Łukasz 217POZNAŃM-3011M 20RUREX00:00:0300:41:5400:42:43.8500:42:47.60+00:07:084:1614
13PIWOŃSKI Zbigniew 307WŁOCŁAWEKM-406M 2200:00:0700:42:1600:43:05.5500:43:13.20+00:07:294:1813.9
14OLEJNIK Krzysztof 215BYDGOSZCZM-3014M 2600:00:0600:42:3600:43:26.3500:43:33.20+00:07:504:2013.8
15MADERA Andrzej 384WROCŁAWM-409M 28WIGMORS00:00:0400:42:4500:43:33.6500:43:37.90+00:07:574:2113.8
16BRZUCHALSKI Mati 96BYDGOSZCZM-3016M 3000:00:2400:42:4800:43:39.7000:44:04.60+00:08:044:2213.7
17NOWAKOWSKI Jerzy 251ANIRO RUN TEAMTORUŃM-4010M 3200:00:0500:43:0500:43:54.4500:44:00.00+00:08:184:2313.7
18HELSZTAJN Robert 322PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-4011M 3400:00:0600:44:1100:45:05.3000:45:11.70+00:09:294:3013.3
19JASIŃSKI Arkadiusz 324SZCZECINM-4013M 38zwik szczecin00:00:0300:44:4200:45:37.7000:45:41.15+00:10:024:3313.1
20MODRZYŃSKI Jacek 24KROTOSZYNM-3020M 39NTs Daria Poczta00:00:0400:44:4900:45:44.8500:45:49.80+00:10:094:3413.1
21GRZYWIŃSKI Grzegorz 65RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4014M 4000:00:0900:44:5400:45:45.1000:45:54.90+00:10:094:3413.1
22JAROCH-LIDZBARSKA Magdalena 248AMBITIOUS RUNNERS TEAMGDYNIAK-305K 600:00:0400:45:0100:45:54.8000:45:59.40+00:10:194:3513.1
23SAPA Kacper 323BYDGOSKIE ŻÓŁWIE BYDGOSZCZM-205M 4500:00:0700:45:0600:45:57.1500:46:04.90+00:10:214:3513.1
24KAŁAS Magdalena 150GDAŃSKK-202K 700:00:0400:45:1700:46:15.2000:46:19.95+00:10:394:3713
25CZAJKOWSKA Sylwia 50FOTOJOKERBYDGOSZCZK-401K 800:00:0600:45:2300:46:19.9500:46:26.15+00:10:444:3812.9
26GOŁATA Wojciech 95WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3024M 5000:00:0700:45:5500:46:39.5500:46:47.05+00:11:034:4012.9
27JUREK Piotr 135SZUBINM-504M 5100:00:1300:45:5600:46:54.7500:47:08.70+00:11:194:4112.8
28HEJNA Kamil 321BYDGOSZCZM-3025M 5200:00:2000:46:0100:46:54.7500:47:15.60+00:11:194:4112.8
29REDLARSKI Michał 141H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-3026M 53MWiO SP. Z O.O. GRUDZIĄDZ00:00:0400:46:0300:46:58.5000:47:02.95+00:11:224:4112.8
30STAFIEJ Sylwester 259ROTENSO TEAMKATOWICEM-3030M 58ROTENSO00:00:0200:46:5700:47:50.4000:47:53.00+00:12:144:4712.5
31BOROWSKI Radosław 280MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM-207M 6100:00:0700:47:0900:48:10.2000:48:18.05+00:12:344:4912.5
32TYCZYŃSKI Sławomir 249FILGROSOILLESZNOM-4020M 6300:00:1000:47:2300:48:16.9500:48:27.55+00:12:414:4912.4
33WASIK Łukasz 346GRUDZIĄDZM-208M 65ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:0500:47:2600:48:27.6500:48:33.20+00:12:514:5012.4
34CZARNECKI Mirosław 376ZŁOTÓWM-507M 6600:00:0900:47:4000:48:40.6000:48:50.50+00:13:044:5212.3
35CZYŻEWSKI Mateusz 332GRUPA KACZMAREKBYDGOSZCZM-3031M 67GRUPA KACZMAREK00:00:1300:47:5600:48:47.1500:49:00.45+00:13:114:5212.3
36WITEK Karol 90OSIEM-3032M 6800:00:1100:48:1300:49:02.6000:49:14.10+00:13:264:5412.2
37JARANTOWICZ Adam 388ŚWIECIEM-3033M 7000:00:2100:48:2500:49:22.2500:49:44.00+00:13:464:5612.1
38KACZOROWSKI Rafał 380BYDGOSZCZM-2010M 7200:00:3200:48:4100:49:32.1000:50:04.65+00:13:564:5712.1
39ZAMOJSKI Andrzej 86TORUŃM-3035M 7500:00:1200:48:4700:49:41.6000:49:53.65+00:14:054:5812.1
40BRZEZINSKI Maciej 364BYDGOSZCZM-4023M 7600:00:1400:48:5100:49:55.0000:50:09.25+00:14:194:5912
41CHMARA Rafał 374AMBARBYDGOSZCZM-4024M 7700:00:2000:48:5400:49:55.2000:50:15.80+00:14:194:5912
42GRAJZER Mirosław 222POZNAŃM-60+2M 78Warsztat Instalacyjny Wod.Kan.Gaz.i C.O.00:00:0500:48:5700:50:02.5500:50:07.55+00:14:265:0012
43WROBEL Mateusx 143FABIANKIM-2012M 8100:00:0900:49:1200:50:10.4500:50:19.95+00:14:345:0112
44PACZKOWSKI Mirosław 305BYDGOSZCZM-4026M 8300:00:1500:49:3500:50:31.6500:50:47.30+00:14:555:0311.9
45BUTRYM Piotr 121BYDGOSZCZM-3037M 8400:00:1200:49:2900:50:31.8500:50:44.65+00:14:565:0311.9
46WASILEWSKI Wojtek 385BYDGOSZCZM-2013M 9200:00:1000:49:5300:50:55.9500:51:06.45+00:15:205:0511.8
47KACZMAREK Sebastian 199BYDGOSZCZM-3043M 9400:00:2700:50:1300:51:01.8500:51:29.20+00:15:265:0611.8
48NOWICKI Adam 116PENTEL TEAMBYDGOSZCZM-4030M 9500:00:2700:50:1800:51:14.7500:51:42.10+00:15:395:0711.7
49KABAT Jakub 140RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KR.M-161M 9600:00:3500:50:3300:51:16.4500:51:52.30+00:15:405:0711.7
50DRZEWIECKI Rafał 342NIEMCZM-4031M 9700:00:2700:50:1700:51:16.6000:51:44.05+00:15:405:0711.7
51KOWAL Michał 310NAKŁO NAD NOTECIĄM-4032M 9800:00:1200:50:1600:51:20.3000:51:32.30+00:15:445:0811.7
52KUZERA Przemysław 382JANKOWOM-4033M 99Celt00:00:1100:50:2600:51:25.1000:51:36.40+00:15:495:0811.7
53LACH Paweł 275BYDGOSZCZM-3044M 10000:00:2500:50:2800:51:26.1000:51:51.10+00:15:505:0811.7
54KRUPIŃSKA Izabela 109H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-306K 11Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0700:50:3800:51:36.7500:51:44.25+00:16:015:0911.6
55TOBÓR Paweł 261ROTENSO TEAMKATOWICEM-2014M 104ROTENSO00:00:0200:50:4200:51:39.2000:51:41.25+00:16:035:0911.6
56KRASIŃSKI Piotr 257BYDGOSZCZM-4036M 10500:00:2800:50:4600:51:39.7500:52:08.65+00:16:045:1011.6
57WIECZOREK Kamila 229ALNORWARSZAWAK-203K 1200:00:0800:50:4400:51:45.6000:51:53.75+00:16:095:1011.6
58ARACH Przemysław 179BYDGOSZCZM-3045M 11000:00:1800:51:0500:51:55.9500:52:14.25+00:16:205:1111.6
59ZIEMBAA Agaa 354BYDGOSZCZK-205K 1500:00:1100:51:0500:52:01.8500:52:13.60+00:16:265:1211.5
60MIKLASZ Piotr 334KLIMOR TEAMKATOWICEM-3047M 113KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1400:51:2700:52:26.4000:52:41.30+00:16:505:1411.4
61SARNOWSKA Patrycja 254BYDGOSZCZK-206K 1600:00:0600:51:3900:52:42.8500:52:49.15+00:17:075:1611.4
62LOOSE Michał 132GRUPA KACZMAREKSŁUPOWIECM-2017M 115GRUPA KACZMAREK00:00:2800:51:5400:52:47.7000:53:16.50+00:17:125:1611.4
63KRUPIŃSKI Rafał 238KLIMOR TEAMGDAŃSKM-2018M 117KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0800:51:4500:52:52.7000:53:01.50+00:17:175:1711.3
64WIŚNIEWSKI Piotr 148BYDGOSZCZM-2019M 11800:00:2800:52:0200:52:56.6500:53:24.90+00:17:205:1711.3
65MARCYJANIAK Krzysztof 391KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4040M 11900:00:3600:51:5600:52:56.9500:53:33.55+00:17:215:1711.3
66BRYJA Robert 367BYDGOSZCZM-509M 12100:00:0600:52:1300:53:19.4500:53:26.00+00:17:435:2011.3
67BŁAŻEJAK Krzysztofa` 176BYDGOSZCZK-406K 1900:00:0600:52:4600:53:44.0000:53:50.90+00:18:085:2211.2
68HORYD Justyna 269BYDGOSZCZK-407K 2000:00:0800:52:3700:53:47.6500:53:56.35+00:18:115:2211.2
69ZGLIŃSKA Anna 267UNISŁAWK-307K 2100:00:0500:53:0100:54:09.0000:54:14.75+00:18:335:2411.1
70NOWAK Józef 283SKÓRZEWOM-60+7M 129HYDROWODKAN00:00:1200:53:1600:54:21.7500:54:34.60+00:18:465:2611
71DEKA Ireneusz 298NAKŁO NAD NOTECIĄM-3050M 130Body Joy Roma Deka fitness usługi transoprt00:00:1700:53:3500:54:30.2500:54:48.15+00:18:545:2711
72KOTLAREK Mariusz 371INOWROCŁAWM-2020M 13200:00:1800:53:4400:54:33.8000:54:52.75+00:18:585:2711
73FERENS Paweł 281INOWROCŁAWM-4045M 13400:00:1600:53:3500:54:44.0000:55:00.75+00:19:085:2811
74BINKOWSKI Kamil 231GNIEWKOWOM-162M 13600:00:1300:54:0000:54:46.6500:54:59.85+00:19:105:2811
75MARTYNELIS Jakub 274GRUPA KACZMAREKBIAŁE BŁOTAM-2023M 137GRUPA KACZMAREK00:00:4800:53:4500:54:48.7500:55:37.60+00:19:135:2810.9
76FRONTCZAK Iwona 183INOWROCŁAWK-408K 2200:00:0400:53:4100:54:51.9500:54:56.10+00:19:165:2910.9
77BEREDA Adam 242KLIMOR TEAMWARSZAWAM-3052M 139KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1000:53:5200:54:54.7000:55:05.20+00:19:195:2910.9
78MAJCHRZAK Dawid 156BYDGOSZCZM-3053M 14000:00:3500:53:5300:55:01.5000:55:37.35+00:19:255:3010.9
79PRĄTNICKI Mariusz 301INOWROCŁAWM-4046M 14100:00:1700:54:0000:55:11.6000:55:28.95+00:19:355:3110.9
80KOŁACZ Artur 219ALNORWARSZAWAM-3054M 14200:00:0800:54:1200:55:13.3500:55:21.60+00:19:375:3110.9
81POTRZEBOWSKA Agata 106BYDGOSZCZK-308K 2300:00:2100:54:0800:55:16.1500:55:37.35+00:19:405:3110.9
82ZAMIATOWSKA Kinga 330BELLA LINE BDGBYDGOSZCZK-409K 2400:00:2100:54:3300:55:37.1000:55:58.30+00:20:015:3310.8
83JAGIEŁO Sylwia 144BBL INOWROCŁAW/INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWK-4011K 2800:00:1400:54:5500:56:03.5500:56:18.05+00:20:275:3610.7
84SZYMAŃSKI Tomasz 154BYDGOSZCZM-3055M 149DTM System00:00:0800:55:1500:56:13.1000:56:21.70+00:20:375:3710.7
85REPCZYŃSKI Tomasz 7BYDGOSZCZM-2024M 15000:00:3300:55:2200:56:16.9000:56:50.20+00:20:415:3710.7
86ŁOŃSKI Jerzy 270PRZYMUSZEWOM-5013M 15100:00:3900:55:1300:56:19.5000:56:59.25+00:20:435:3810.7
87NOWAK Tomasz 286JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-3056M 15300:00:2500:55:1800:56:23.8000:56:49.00+00:20:485:3810.6
88FRYDRYCH Bartłomiej 285JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-3057M 15400:00:2500:55:1700:56:24.1000:56:49.40+00:20:485:3810.6
89MODRZEJEWSKI Wojciech 152JW.3775 CHOJNICECHOJNICEM-4051M 15500:00:3200:55:1900:56:30.3500:57:02.50+00:20:545:3910.6
90DULCET Maria 379DOBRCZK-161K 2900:00:2400:55:3200:56:43.6500:57:07.85+00:21:075:4010.6
91SZULAKOWSKI Tomasz 70KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM-4054M 15800:00:3800:56:0300:57:12.0000:57:50.90+00:21:365:4310.5
92CISZEWSKI Paweł 266BRZOSTOWO 30AM-3058M 15900:00:3300:56:3100:57:39.2000:58:13.10+00:22:035:4610.4
93PAŁKA Mariusz 264ROTENSO TEAMKATOWICEM-3059M 160ROTENSO00:00:0200:56:4100:57:43.5000:57:46.10+00:22:075:4610.4
94MICHALSKA Daria 338BYDGOSZCZK-208K 3200:00:2600:56:3800:57:45.5500:58:11.75+00:22:095:4610.4
95ZGÓRSKI Maciej 185BYDGOSZCZM-4056M 16200:00:3100:56:5000:57:54.1500:58:25.75+00:22:185:4710.4
96RENC Patryk 133SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-2026M 16300:00:3200:57:0000:57:58.7000:58:30.90+00:22:235:4710.4
97MURAWSKI Piotr 8ŻNINM-3063M 16700:00:5100:57:1300:58:09.2000:59:00.30+00:22:335:4810.3
98KUJAWA Przemysław 309GOŚCIERADZM-3065M 16900:00:4100:57:2000:58:13.3000:58:54.50+00:22:375:4910.3
99LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 56BYDGOSZCZK-3012K 3300:00:3100:57:0600:58:17.7500:58:49.60+00:22:425:4910.3
100CIESIELSKI Damian 49BYDGOSZCZM-4057M 17100:00:3300:57:1300:58:21.6000:58:55.10+00:22:455:5010.3
101KODRANC Marcin 345TRZEMESZNOM-3066M 17200:00:2100:57:1400:58:26.5500:58:47.70+00:22:505:5010.3
102KULIKOWSKI Robert 227SKAWINAM-5015M 17300:00:3700:57:2200:58:28.6500:59:06.35+00:22:525:5010.3
103CYRANKOWSKA Aleksandra 108H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-3013K 34Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0000:58:29.0000:58:29.00+00:22:535:5010.3
104GRUSZECZKA Patryk 331POLSKA GRUPA BIEGOWAGRUDZIĄDZM-3070M 17800:00:0800:57:2600:58:49.5000:58:57.65+00:23:135:5210.2
105WŁODARCZYK Olga 167#TEAMFARFALLARUSZKOWICEK-209K 3600:00:3800:57:5000:58:54.6500:59:32.70+00:23:185:5310.2
106RUTKOWSKI Rafał 239KLIMOR TEAMREDAM-4059M 180KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1200:57:4600:59:00.6000:59:12.60+00:23:245:5410.2
107JANKE Damian 306SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-3071M 18100:00:3800:57:4900:59:02.3000:59:41.00+00:23:265:5410.2
108GROBELNA Monika 312KOBYLARNIAK-3014K 3800:00:2200:58:0700:59:04.0000:59:26.00+00:23:285:5410.2
109BOROWIEC Wioleta 145BBL SZUBINSZUBINK-3015K 3900:00:1500:57:5900:59:08.7500:59:23.80+00:23:335:5410.1
110DACIO Darek 136SZUBINM-2027M 18200:00:1500:57:5900:59:12.2500:59:27.75+00:23:365:5510.1
111HAUS Katarzyna 146SZUBINK-4013K 4000:00:1500:58:0000:59:16.5000:59:31.55+00:23:405:5510.1
112ŻUCHELKOWSKI Rafał 224BYDGOSZCZM-3072M 18500:00:2000:58:0300:59:18.9000:59:39.15+00:23:435:5510.1
113ADAMCZYK Agnieszka 311NAKŁO NAD NOTECIĄK-3016K 4100:00:1800:58:1000:59:28.2000:59:46.40+00:23:525:5610.1
114STĘPSKI Sławomir 377BYDGOSZCZM-163M 18700:00:4300:58:4500:59:34.9001:00:18.05+00:23:595:5710.1
115CZERWIAKOWSKI Sebastian 225BYDGOSZCZM-4061M 18800:00:3100:58:2500:59:35.0501:00:06.40+00:23:595:5710.1
116MORAWSKI Piotr 315SZPETAL GÓRNYM-2028M 18900:00:2400:58:3700:59:42.4001:00:06.60+00:24:065:5810.1
117SCHULZ Maciej 43PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM-4065M 19400:00:3700:59:1201:00:20.8501:00:58.65+00:24:456:029.9
118MADZIŃSKI Dawid 131GRUPA KACZMAREKMROCZAM-2029M 196GRUPA KACZMAREK00:00:4800:59:3401:00:38.8001:01:27.50+00:25:036:039.9
119TOMKIEWICZ Martyna 279ATOS BYDGOSZCZPŁOCKK-2010K 5000:00:2500:59:3101:00:40.4001:01:06.30+00:25:046:049.9
120JÓŹWIAK Hubert 164TYMGAZ GNIEZNOGNIEZNOM-2030M 19700:00:2300:59:4701:00:49.2501:01:12.90+00:25:136:049.9
121TYMCZEWSKA Alicja 163TYMGAZ GNIEZNOGNIEZNOK-2011K 5100:00:2300:59:4801:00:49.5501:01:12.85+00:25:136:049.9
122LACH Bogumiła 343BYDGOSZCZK-3021K 5300:00:2501:00:0101:01:05.8501:01:30.95+00:25:306:069.8
123TRUSZCZYŃSKA Joanna 138GDYNIAK-4018K 5400:00:2601:00:0401:01:16.3501:01:43.20+00:25:406:079.8
124SZAKALSKI Michał 19BYDGOSZCZM-3073M 19900:00:0801:00:4401:01:36.9001:01:45.45+00:26:016:099.7
125CIEŚLAK Hanna 6BYDGOSZCZK-3022K 5600:00:0801:00:4401:01:37.1501:01:45.60+00:26:016:099.7
126KASPROWICZ Piotr 15JW1515BYDGOSZCZM-3074M 20000:00:3001:00:2801:01:43.5501:02:13.95+00:26:076:109.7
127WIŚNIEWSKI Przemysław 387TORUŃM-3075M 20100:00:3401:00:2701:01:46.0501:02:20.85+00:26:106:109.7
128MIZEREK Rafał 186WARSZAWAM-3076M 20200:00:3101:00:5601:02:00.2001:02:31.55+00:26:246:129.7
129KOSIK Marcin 206ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-3077M 204ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:1201:01:1601:02:32.0501:02:44.95+00:26:566:159.6
130KRZYŻANOWSKA Patrycja 42BYDGOSZCZK-2013K 6000:00:4801:02:0901:03:18.5001:04:06.80+00:27:426:199.5
131NIZWANTOWSKI Rafał 161WĄBRZEŹNOM-3081M 20800:00:1601:02:1301:03:31.0001:03:47.80+00:27:556:219.4
132JARANTOWICZ Małgorzata 390ŚWIECIEK-3024K 6200:00:2101:02:3601:03:52.8001:04:14.35+00:28:176:239.4
133NALEWALSKA Justyna 103SERCE TYBETUBYDGOSZCZK-2014K 6400:00:3201:03:1801:04:27.6001:05:00.05+00:28:516:269.3
134NALIK Marta 349KLIMAT SOLECBYDGOSZCZK-2015K 65KLIMAT SOLEC00:00:2301:03:1701:04:38.3001:05:01.90+00:29:026:279.3
135ŁOBODA Robert 392BYDGOSZCZM-4066M 21100:00:5001:03:3501:04:47.9501:05:38.10+00:29:126:289.3
136MARSZAŁEK Przemysław 207ALFACO RUNNING TEAMGDYNIAM-3084M 213ALFACO00:00:0001:04:58.4001:04:58.40+00:29:226:299.2
137IWANIAK Dariusz 295UJŚCIEM-4067M 21400:00:4301:03:5501:05:07.3001:05:50.70+00:29:316:309.2
138ZAKRZEWSKI Adam 250BIAŁE BŁOTAM-2032M 21600:00:5001:04:0601:05:26.2001:06:16.30+00:29:506:329.2
139SKORUPKA Radek 304KS ULUNGBYDGOSZCZM-3086M 21700:00:4001:04:0301:05:28.2001:06:08.50+00:29:526:329.2
140KRAJEWSKA Jagoda 327BYDGOSZCZK-3026K 6600:00:2501:04:2101:05:30.2501:05:55.30+00:29:546:339.2
141MIOTK Marek 273KLIMOR TEAMBYTÓWM-3087M 218KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1001:04:2101:05:43.6001:05:54.40+00:30:076:349.1
142NOWAK Agnieszka 228INOWROCŁAWK-3031K 7500:00:3401:05:2201:06:38.3001:07:13.10+00:31:026:399
143KOSZELA Renata 271ZALASEWOK-4023K 7600:00:2001:05:2501:06:44.2501:07:04.60+00:31:086:409
144MIKLASZ Katarzyna 335KLIMA-THERM TEAMKATOWICEK-3032K 77KLIMA-THERM SP. Z O.O.00:00:1501:05:2901:06:49.4001:07:04.60+00:31:136:409
145KACZMAREK Paweł 130GRUPA KACZMAREKBYDGOSZCZM-3090M 222GRUPA KACZMAREK00:00:4801:05:3301:06:51.6501:07:40.20+00:31:156:419
146TRZYMKOWSKI Adrian 381BYDGOSZCZM-2033M 22400:00:3301:05:4901:06:56.1001:07:29.10+00:31:206:419
147SYGULSKA Justyna 340RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3034K 7900:00:3101:05:4401:07:07.3501:07:38.85+00:31:316:428.9
148CENTAŁA Jarosław 394TEAM KUCYKI BYDGOSZCZM-3092M 22600:00:4301:06:0601:07:29.1501:08:12.75+00:31:536:448.9
149SZATKOWSKA Beata 313BYDGOSZCZK-504K 8200:00:3901:06:0101:07:32.3001:08:11.30+00:31:566:458.9
150BRAHIM Laurent 314MONTROUGEM-5022M 22700:00:3901:06:0501:07:32.7501:08:12.15+00:31:576:458.9
151GATNER Adam Marek 365LUKS SEROCKSEROCKM-60+9M 22800:00:3801:06:1201:07:42.3501:08:20.75+00:32:066:468.9
152GUMIENNY Maciej 139BYDGOSZCZM-4070M 22900:00:2701:06:1901:07:47.0501:08:14.80+00:32:116:468.9
153RICHERT Teresa 89ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-3037K 84ZWiK Chełmno00:00:2201:06:3201:07:51.4001:08:13.90+00:32:156:478.8
154JUNIK Aneta 218POZNAŃK-3038K 85RUREX00:00:5101:06:3201:07:52.3501:08:43.45+00:32:166:478.8
155RÓŻAŃSKA Agnieszka 353ZWIK CHEŁMNOKLAMRYK-4025K 8600:00:2201:06:3801:08:08.2001:08:30.50+00:32:326:488.8
156SOBOWIEC Mirka 114BYDGOSZCZK-4026K 8700:00:4201:06:4701:08:09.0501:08:51.80+00:32:336:488.8
157SOBOWIEC Szymon 115BYDGOSZCZM-4071M 23000:00:4201:06:4701:08:09.2001:08:51.95+00:32:336:488.8
158CZARNECKA Małgorzata 375ZŁOTÓWK-505K 8800:00:1901:07:2801:08:52.2501:09:12.10+00:33:166:538.7
159JANUSZKIEWICZ Kornelia 37WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3039K 8900:00:1701:07:5501:09:10.5001:09:28.00+00:33:346:558.7
160IGNATOWICZ Edyta 188POZNAŃK-3040K 90RUREX00:00:5001:08:1601:09:43.9001:10:34.80+00:34:086:588.6
161NUNZEK Agnieszka 122BYDGOSZCZK-4027K 9200:00:2601:08:3401:09:56.9501:10:23.85+00:34:216:598.6
162SZTEJKA Jolanta 178BYDGOSZCZK-4028K 9300:00:4601:08:5501:10:05.3001:10:52.00+00:34:297:008.6
163STEĆ Jacek 241KLIMOR TEAMWARSZAWAM-3093M 234KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0901:09:0801:10:16.0001:10:25.95+00:34:407:018.5
164SAPALSKA Michalina 303LUBIEWOK-2017K 9400:00:4801:09:3401:10:53.4501:11:42.00+00:35:177:058.5
165KARASZEWSKI Mikołaj 373INOWROCŁAWM-3094M 23600:00:1501:09:3601:11:05.3501:11:21.15+00:35:297:068.4
166IWANIAK Wioletta 294UJŚCIEK-4029K 9500:00:4501:09:5601:11:20.7001:12:06.20+00:35:457:088.4
167TOMŻYŃSKI Maciej 262ROTENSO TEAMKATOWICEM-2034M 238ROTENSO00:00:0301:11:0601:12:13.9501:12:17.10+00:36:387:138.3
168BURZYŃSKA Anna 258ROTENSO TEAMKATOWICEK-3042K 96ROTENSO00:00:0301:11:0501:12:14.1501:12:17.20+00:36:387:138.3
169BOGDANÓW Karolina 339BYDGOSZCZK-2018K 9700:00:4401:11:2201:12:46.2001:13:31.00+00:37:107:168.2
170SANIAK Piotr 260ROTENSO TEAMKATOWICEM-2035M 239ROTENSO00:00:1401:12:0001:12:55.4001:13:10.30+00:37:197:178.2
171KOWALCZYK Piotr 234ALNORWARSZAWAM-3097M 24200:00:0001:14:2401:15:16.0001:15:16.00+00:39:407:318
172DANIELEK Adam 14BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZ 11M-4075M 24400:00:4801:16:0701:16:56.6501:17:44.65+00:41:207:417.8
173MALCZEWSKA Mirka 124BYDGOSZCZK-60+2K 10200:00:4701:16:3301:17:48.8501:18:36.55+00:42:137:467.7
174ŚLĘZAK Rafał 123BYDGOSZCZM-4076M 24600:00:5101:20:5501:22:07.6001:22:59.30+00:46:318:127.3
DQWITKOWSKI Błażej 147BYDGOSZCZM-20DQ00:38:26 DQ00:39:23.25 DQ DQ--
Znaleziono 175 wynik(ów)