IV BIEG INSTALATORA ROTENSO 2018

Organizator/ Organizer:
HVACR.pl
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
412
Wystartowało/ Started:
351
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
351
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Debiutanci | Kategorie Branżowe | Specjalne | Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9.8km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFirmaCzas startu/Start time9.8kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOTŁOWSKI Bartosz 350KLIMAT SOLECBYDGOSZCZM-201M 1KLIMAT SOLEC00:00:0100:34:5300:35:35.7000:35:37.15 3:3316.9
2MOTOCZYŃSKI Wojciech 403TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-301M 200:00:0100:36:2300:37:12.6500:37:14.05+00:01:363:4316.1
3LIDZBARSKI Janusz 235CHWASZCZYNOM-302M 3UP System00:00:0200:37:0500:37:54.8500:37:56.90+00:02:193:4715.8
4KUCZEK Piotr 359KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-401M 4Instalacje Grzewcze i Sanitarne Piotr Kuczek00:00:0300:37:3600:38:26.3500:38:29.50+00:02:503:5015.6
5MRUK Tomasz 368CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-402M 500:00:0100:37:4600:38:33.4000:38:34.85+00:02:573:5115.6
6KOŁAKOWSKI Tomasz 165BYDGOSZCZM-303M 6HYDROTERM Krzysztof Chudy00:00:0200:38:3200:39:18.5000:39:20.90+00:03:423:5515.3
7MAĆKOWSKI Maciej 255UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-304M 700:00:0100:38:5500:39:39.7000:39:41.40+00:04:043:5815.1
8SZENK Marta 85BYDGOSZCZK-301K 100:00:0100:39:0300:39:56.8000:39:58.55+00:04:213:5915
9KASPRZYK Piotr 22ANIRO RUN TEAMTORUŃM-403M 800:00:0100:39:0800:39:59.6500:40:01.00+00:04:234:0015
10PIĄTKOWSKI Michał 28TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZTORUŃM-202M 900:00:0300:39:3900:40:27.3000:40:30.95+00:04:514:0214.8
11PELC Marcin 370BYDGOSZCZM-305M 1000:00:0100:39:5600:40:34.5500:40:36.45+00:04:584:0314.8
12KMITTA Leszek 398INOWROCŁAWM-306M 11PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:0300:39:4800:40:39.6000:40:42.95+00:05:034:0314.8
13SARNECKI Michał 194ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-307M 12ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:0500:39:4900:40:44.8500:40:50.15+00:05:094:0414.7
14SZWEDA Mirosława 358BYDGOSZCZK-302K 200:00:0100:40:0900:41:00.0500:41:01.95+00:05:244:0614.6
15ŁAZ Kamil 26RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-308M 1300:00:0300:40:2300:41:11.6000:41:15.05+00:05:354:0714.6
16WRÓBLEWSKI Tomasz 99MOGILNOM-404M 14ASZ-TOM00:00:0200:40:3000:41:21.4000:41:23.40+00:05:454:0814.5
17GROSKOP Grzegorz 52RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-203M 1500:00:3900:40:3400:41:22.9000:42:02.40+00:05:474:0814.5
18KUŚNIEREK Bartosz 287PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-309M 1600:00:0300:40:3400:41:27.8500:41:31.15+00:05:524:0814.5
19KUŁAKOWSKI Krzysztof 316RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3010M 17P.W. Jakub Oskiewicz00:00:0300:40:5300:41:42.5500:41:46.50+00:06:064:1014.4
20PIEKARSKI Marek 395BYDGOSZCZM-405M 1800:00:0200:41:0600:41:56.2000:41:58.25+00:06:204:1114.3
21PAWLIK Stanisław 209OSIELSKOM-501M 1900:00:0400:41:2000:42:09.0500:42:13.30+00:06:334:1214.2
22JUNIK Łukasz 217POZNAŃM-3011M 20RUREX00:00:0300:41:5400:42:43.8500:42:47.60+00:07:084:1614
23KLIMEK Łukasz 74H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZBLIZNOM-3012M 21Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0400:42:0400:42:54.6500:42:58.65+00:07:184:1714
24PIWOŃSKI Zbigniew 307WŁOCŁAWEKM-406M 2200:00:0700:42:1600:43:05.5500:43:13.20+00:07:294:1813.9
25GORZYCKI Sławomir 36ANIRO RUN TEAMTORUNM-3013M 23Aniro sp z.o.o00:00:0100:42:2000:43:07.1500:43:08.60+00:07:314:1813.9
26KOWALSKI Jacek 308BYDGOSZCZM-407M 2400:00:0400:42:2000:43:14.7500:43:19.50+00:07:394:1913.9
27RACZYŃSKI Krzysztof 102BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM-502M 25OMNIA Sp. J. K. i Z. Raczyńscy Bydgoszcz00:00:0300:42:3000:43:20.5500:43:24.00+00:07:444:2013.8
28OLEJNIK Krzysztof 215BYDGOSZCZM-3014M 2600:00:0600:42:3600:43:26.3500:43:33.20+00:07:504:2013.8
29MUSS Aleksander 400BYDGOSZCZM-408M 2700:00:0300:42:3800:43:29.8000:43:33.75+00:07:544:2113.8
30MADERA Andrzej 384WROCŁAWM-409M 28WIGMORS00:00:0400:42:4500:43:33.6500:43:37.90+00:07:574:2113.8
31ROMANOWSKI Michal 317BYDGOSZCZM-3015M 29Atelbud00:00:0200:42:5300:43:34.6500:43:37.55+00:07:584:2113.8
32BRZUCHALSKI Mati 96BYDGOSZCZM-3016M 3000:00:2400:42:4800:43:39.7000:44:04.60+00:08:044:2213.7
33WOŹNIAKOWSKA Agata 31RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-303K 300:00:0100:42:5000:43:47.8500:43:49.65+00:08:124:2213.7
34NAGORZYSKI Arkadiusz 17BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZM-3017M 31Instalacje wod-kan i c.o Grzegorz Gryszówka00:00:0500:43:0400:43:51.7000:43:57.15+00:08:164:2313.7
35NOWAKOWSKI Jerzy 251ANIRO RUN TEAMTORUŃM-4010M 3200:00:0500:43:0500:43:54.4500:44:00.00+00:08:184:2313.7
36FLORIANCZYK Damian 64H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-3018M 33MWiO Sp. z o.o. w Grudziądzu00:00:0300:43:0200:43:56.3000:44:00.15+00:08:204:2313.7
37KOŻUCHOWSKA Natalia 351KLIMAT SOLECBYDGOSZCZK-201K 4KLIMAT SOLEC00:00:0400:43:4600:44:43.1500:44:47.90+00:09:074:2813.4
38HELSZTAJN Robert 322PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-4011M 3400:00:0600:44:1100:45:05.3000:45:11.70+00:09:294:3013.3
39MAKOWSKI Sławomir 69RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4012M 3500:00:1200:44:1900:45:12.6500:45:25.00+00:09:364:3113.3
40ZARECKI Piotr 319PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-3019M 3600:00:0600:44:3300:45:28.7000:45:34.70+00:09:534:3213.2
41SZCZĘSNY Piotr 2TORUŃM-204M 3700:00:0300:44:4200:45:29.8500:45:32.90+00:09:544:3213.2
42JASIŃSKI Arkadiusz 324SZCZECINM-4013M 38zwik szczecin00:00:0300:44:4200:45:37.7000:45:41.15+00:10:024:3313.1
43MODRZYŃSKI Jacek 24KROTOSZYNM-3020M 39NTs Daria Poczta00:00:0400:44:4900:45:44.8500:45:49.80+00:10:094:3413.1
44GRZYWIŃSKI Grzegorz 65RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4014M 4000:00:0900:44:5400:45:45.1000:45:54.90+00:10:094:3413.1
45JANCZARSKI Marcin 20ANIRO RUN TEAMTORUŃM-3021M 4100:00:0500:44:5500:45:46.3000:45:51.85+00:10:104:3413.1
46PALIGA Antoni 55RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-503M 4200:00:3500:45:0000:45:48.1500:46:23.20+00:10:124:3413.1
47PĘKAŁA Aleksandra 329RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-304K 5Art-Deco Remonty00:00:0200:45:0000:45:49.2500:45:51.65+00:10:134:3413.1
48BARTKOWIAK Rafał 117BYDGOSZCZM-4015M 4300:00:0300:45:0200:45:54.2500:45:57.80+00:10:184:3513.1
49JAROCH-LIDZBARSKA Magdalena 248AMBITIOUS RUNNERS TEAMGDYNIAK-305K 600:00:0400:45:0100:45:54.8000:45:59.40+00:10:194:3513.1
50SOŁECKI Michał 18ANIRO RUN TEAMTORUŃM-3022M 4400:00:0500:44:5700:45:54.9000:46:00.80+00:10:194:3513.1
51SAPA Kacper 323BYDGOSKIE ŻÓŁWIE BYDGOSZCZM-205M 4500:00:0700:45:0600:45:57.1500:46:04.90+00:10:214:3513.1
52WTOREK Tomasz 110H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4016M 46Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. w Grudziądzu00:00:0400:45:0300:45:57.4000:46:01.70+00:10:214:3513.1
53PALIGA Mateusz 54RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-206M 4700:00:0700:45:1700:46:11.4500:46:19.15+00:10:354:3713
54KRZEMIŃSKI Bartosz 328RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3023M 48Art-Deco Remonty00:00:0200:45:1200:46:13.8000:46:16.40+00:10:384:3713
55KAŁAS Magdalena 150GDAŃSKK-202K 700:00:0400:45:1700:46:15.2000:46:19.95+00:10:394:3713
56CZAJKOWSKA Sylwia 50FOTOJOKERBYDGOSZCZK-401K 800:00:0600:45:2300:46:19.9500:46:26.15+00:10:444:3812.9
57KUTOWSKI Przemysław 177PRUSZCZM-4017M 4900:00:0700:45:3100:46:32.3000:46:40.00+00:10:564:3912.9
58GOŁATA Wojciech 95WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3024M 5000:00:0700:45:5500:46:39.5500:46:47.05+00:11:034:4012.9
59JUREK Piotr 135SZUBINM-504M 5100:00:1300:45:5600:46:54.7500:47:08.70+00:11:194:4112.8
60HEJNA Kamil 321BYDGOSZCZM-3025M 5200:00:2000:46:0100:46:54.7500:47:15.60+00:11:194:4112.8
61REDLARSKI Michał 141H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-3026M 53MWiO SP. Z O.O. GRUDZIĄDZ00:00:0400:46:0300:46:58.5000:47:02.95+00:11:224:4112.8
62NIEDBALSKI Grzegorz 232RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+1M 5400:00:1000:46:2300:47:24.0500:47:34.25+00:11:484:4412.7
63ŚWIERCZYŃSKI Marcin 16ATHLETICOMED BYDGOSZCZOSIELSKOM-3027M 5500:00:1200:46:4100:47:34.8500:47:47.15+00:11:594:4512.6
64PAWEŁ MARCZYŃSKI Marshall 58BOŻEJEWICZKIM-3028M 5600:00:0500:46:4400:47:37.6500:47:43.55+00:12:014:4512.6
65CYL Dawid 4BYDGOSZCZM-3029M 5700:00:1100:46:5600:47:48.2000:47:59.60+00:12:124:4612.6
66STAFIEJ Sylwester 259ROTENSO TEAMKATOWICEM-3030M 58ROTENSO00:00:0200:46:5700:47:50.4000:47:53.00+00:12:144:4712.5
67GOLON Marlena 412RUN PASJA BYDGOSZCZSIECIENKOK-402K 900:00:0600:47:0100:47:52.2500:47:58.85+00:12:164:4712.5
68ANDRZEJEWSKI Paweł 105NOWA WIEŚ WIELKAM-4018M 5900:00:1700:47:1900:48:07.1000:48:24.80+00:12:314:4812.5
69WŁOCH Sylwester 101BYDGOSZCZM-505M 6000:00:0400:47:0900:48:08.1500:48:13.10+00:12:324:4812.5
70BOROWSKI Radosław 280MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM-207M 6100:00:0700:47:0900:48:10.2000:48:18.05+00:12:344:4912.5
71WIŚNIEWSKI Wojciech 77BYDGOSZCZM-4019M 6200:00:1600:47:1200:48:11.3500:48:28.30+00:12:354:4912.4
72TYCZYŃSKI Sławomir 249FILGROSOILLESZNOM-4020M 6300:00:1000:47:2300:48:16.9500:48:27.55+00:12:414:4912.4
73KOCHAŃSKI Dariusz 369BUKOWIECM-506M 6400:00:0600:47:2200:48:22.9000:48:29.75+00:12:474:5012.4
74WASIK Łukasz 346GRUDZIĄDZM-208M 65ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:0500:47:2600:48:27.6500:48:33.20+00:12:514:5012.4
75CZARNECKI Mirosław 376ZŁOTÓWM-507M 6600:00:0900:47:4000:48:40.6000:48:50.50+00:13:044:5212.3
76CZYŻEWSKI Mateusz 332GRUPA KACZMAREKBYDGOSZCZM-3031M 67GRUPA KACZMAREK00:00:1300:47:5600:48:47.1500:49:00.45+00:13:114:5212.3
77WITEK Karol 90OSIEM-3032M 6800:00:1100:48:1300:49:02.6000:49:14.10+00:13:264:5412.2
78CZOŁGOSZEWSKI Krzysztof 397INOWROCŁAWM-4021M 69PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:1300:48:1700:49:16.1000:49:29.30+00:13:404:5512.2
79JARANTOWICZ Adam 388ŚWIECIEM-3033M 7000:00:2100:48:2500:49:22.2500:49:44.00+00:13:464:5612.1
80DEMBEK Maciej 29LOS KUMPLOSBYDGOSZCZM-209M 7100:00:1500:48:3700:49:23.2000:49:38.70+00:13:474:5612.1
81KACZOROWSKI Rafał 380BYDGOSZCZM-2010M 7200:00:3200:48:4100:49:32.1000:50:04.65+00:13:564:5712.1
82CHOJNACKI Andrzej 195ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4022M 73ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:1200:48:4300:49:34.8500:49:47.60+00:13:594:5712.1
83DRWĘCKI Daniel 336BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM-3034M 7400:00:1400:48:3600:49:36.0000:49:50.10+00:14:004:5712.1
84ZAMOJSKI Andrzej 86TORUŃM-3035M 7500:00:1200:48:4700:49:41.6000:49:53.65+00:14:054:5812.1
85BRZEZINSKI Maciej 364BYDGOSZCZM-4023M 7600:00:1400:48:5100:49:55.0000:50:09.25+00:14:194:5912
86CHMARA Rafał 374AMBARBYDGOSZCZM-4024M 7700:00:2000:48:5400:49:55.2000:50:15.80+00:14:194:5912
87GRAJZER Mirosław 222POZNAŃM-60+2M 78Warsztat Instalacyjny Wod.Kan.Gaz.i C.O.00:00:0500:48:5700:50:02.5500:50:07.55+00:14:265:0012
88ŻEGLICZ Marek 57BIAŁE BŁOTAM-2011M 7900:00:0500:48:5400:50:03.2500:50:09.00+00:14:275:0012
89RUSZKIEWICZ Łukasz 151PRZYŁĘKIM-3036M 80GFI00:00:2900:49:1800:50:09.7000:50:39.40+00:14:345:0112
90WROBEL Mateusx 143FABIANKIM-2012M 8100:00:0900:49:1200:50:10.4500:50:19.95+00:14:345:0112
91MARKIEWICZ Mirek 337TORUŃM-4025M 8200:00:2800:49:1100:50:10.5000:50:38.50+00:14:345:0112
92PACZKOWSKI Mirosław 305BYDGOSZCZM-4026M 8300:00:1500:49:3500:50:31.6500:50:47.30+00:14:555:0311.9
93BUTRYM Piotr 121BYDGOSZCZM-3037M 8400:00:1200:49:2900:50:31.8500:50:44.65+00:14:565:0311.9
94WŁADYKA Paweł 236KLIMOR TEAMGDYNIAM-3038M 85KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0900:49:3900:50:32.3500:50:42.30+00:14:565:0311.9
95WESOŁOWSKI Dariusz 82BYDGOSZCZM-4027M 8600:00:1000:49:3400:50:35.2000:50:45.30+00:14:595:0311.9
96PALACZ Wioletta 38BYDGOSZCZK-403K 1000:00:0600:49:4300:50:39.5000:50:46.05+00:15:035:0411.8
97KOWALIK Waldemar 363BYDGOSZCZM-4028M 8700:00:1200:49:3900:50:39.7500:50:51.95+00:15:045:0311.8
98BIAŁOBŁOCKI Marek 378KB LECH RYPINRYPINM-3039M 8800:00:2000:49:3300:50:40.8500:51:01.45+00:15:055:0411.8
99JELIŃSKI Krzysztof 291MECHVENT TEAMWEJHEROWOM-3040M 89MechVent Team00:00:3300:49:5400:50:45.5500:51:19.05+00:15:095:0411.8
100RADKA Michał 237KLIMOR TEAMLUZINOM-3041M 90KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0900:49:4400:50:48.4500:50:57.60+00:15:125:0411.8
101SZULC Radek 386BYDGOSZCZM-3042M 9100:00:2000:50:0300:50:55.1500:51:15.20+00:15:195:0511.8
102WASILEWSKI Wojtek 385BYDGOSZCZM-2013M 9200:00:1000:49:5300:50:55.9500:51:06.45+00:15:205:0511.8
103KOWALCZYK Tomasz 172ZP SERWISBYDGOSZCZM-4029M 93ZP SERWIS00:00:1900:49:5100:50:58.6000:51:17.70+00:15:225:0511.8
104KACZMAREK Sebastian 199BYDGOSZCZM-3043M 9400:00:2700:50:1300:51:01.8500:51:29.20+00:15:265:0611.8
105NOWICKI Adam 116PENTEL TEAMBYDGOSZCZM-4030M 9500:00:2700:50:1800:51:14.7500:51:42.10+00:15:395:0711.7
106KABAT Jakub 140RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KR.M-161M 9600:00:3500:50:3300:51:16.4500:51:52.30+00:15:405:0711.7
107DRZEWIECKI Rafał 342NIEMCZM-4031M 9700:00:2700:50:1700:51:16.6000:51:44.05+00:15:405:0711.7
108KOWAL Michał 310NAKŁO NAD NOTECIĄM-4032M 9800:00:1200:50:1600:51:20.3000:51:32.30+00:15:445:0811.7
109KUZERA Przemysław 382JANKOWOM-4033M 99Celt00:00:1100:50:2600:51:25.1000:51:36.40+00:15:495:0811.7
110LACH Paweł 275BYDGOSZCZM-3044M 10000:00:2500:50:2800:51:26.1000:51:51.10+00:15:505:0811.7
111BIEL Marek 2331% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM-4034M 10100:00:2100:50:2200:51:26.5000:51:48.35+00:15:505:0811.7
112MAŁKIŃSKI Józef 396BYDGOSZCZM-60+3M 10200:00:0600:50:1800:51:28.2500:51:35.20+00:15:525:0811.7
113TYMCZEWSKI Maciej 162TYMGAZ GNIEZNOGNIEZNOM-4035M 103TYMGAZ Maciej Tymczewski00:00:1300:50:2900:51:32.3500:51:45.85+00:15:565:0911.6
114KRUPIŃSKA Izabela 109H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-306K 11Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0700:50:3800:51:36.7500:51:44.25+00:16:015:0911.6
115TOBÓR Paweł 261ROTENSO TEAMKATOWICEM-2014M 104ROTENSO00:00:0200:50:4200:51:39.2000:51:41.25+00:16:035:0911.6
116KRASIŃSKI Piotr 257BYDGOSZCZM-4036M 10500:00:2800:50:4600:51:39.7500:52:08.65+00:16:045:1011.6
117WOJCIECHOWSKI Grzegorz 59ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2015M 10600:00:3600:50:4800:51:41.1500:52:17.60+00:16:055:1011.6
118KLINIKOWSKI Jacek 112KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4037M 10700:00:2000:50:5700:51:42.6000:52:03.20+00:16:065:1011.6
119WIECZOREK Kamila 229ALNORWARSZAWAK-203K 1200:00:0800:50:4400:51:45.6000:51:53.75+00:16:095:1011.6
120PEPLIŃSKI Grzegorz 155SZTUMM-4038M 108PWiK Sp. z o.o. w Sztumie00:00:3500:50:4500:51:46.1500:52:21.85+00:16:105:1011.6
121LUZAK Magdalena 1BIEGNĘ DLA AGU I TOMECZKABYDGOSZCZK-204K 1300:00:1600:50:4600:51:48.5000:52:04.70+00:16:125:1011.6
122BUCZKOWSKI Wojciech 197RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4039M 10900:00:1900:51:0400:51:55.7000:52:14.95+00:16:205:1111.6
123ARACH Przemysław 179BYDGOSZCZM-3045M 11000:00:1800:51:0500:51:55.9500:52:14.25+00:16:205:1111.6
124STASZKIEWICZ Lucyna 372BYDGOSZCZK-501K 1400:00:1300:50:5000:51:57.8500:52:11.80+00:16:225:1111.5
125OLIJARCZYK Paweł 240KLIMOR TEAMPOZNAŃM-3046M 111KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0900:51:0400:51:59.0500:52:08.65+00:16:235:1111.5
126ZIEMBAA Agaa 354BYDGOSZCZK-205K 1500:00:1100:51:0500:52:01.8500:52:13.60+00:16:265:1211.5
127MATUSZEWSKI Jarosław 88ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOM-508M 112ZWiK Chełmno00:00:2300:51:0900:52:12.3000:52:35.60+00:16:365:1311.5
128MIKLASZ Piotr 334KLIMOR TEAMKATOWICEM-3047M 113KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1400:51:2700:52:26.4000:52:41.30+00:16:505:1411.4
129STOŻEK Szymon 68ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOM-2016M 11400:00:2800:51:3200:52:35.6000:53:03.85+00:16:595:1511.4
130SARNOWSKA Patrycja 254BYDGOSZCZK-206K 1600:00:0600:51:3900:52:42.8500:52:49.15+00:17:075:1611.4
131LOOSE Michał 132GRUPA KACZMAREKSŁUPOWIECM-2017M 115GRUPA KACZMAREK00:00:2800:51:5400:52:47.7000:53:16.50+00:17:125:1611.4
132ŁOBOCKI Krzysztof 5BYDGOSZCZM-3048M 11600:00:2200:51:5800:52:49.8500:53:12.15+00:17:145:1711.4
133KRUPIŃSKI Rafał 238KLIMOR TEAMGDAŃSKM-2018M 117KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0800:51:4500:52:52.7000:53:01.50+00:17:175:1711.3
134WIŚNIEWSKI Piotr 148BYDGOSZCZM-2019M 11800:00:2800:52:0200:52:56.6500:53:24.90+00:17:205:1711.3
135MARCYJANIAK Krzysztof 391KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4040M 11900:00:3600:51:5600:52:56.9500:53:33.55+00:17:215:1711.3
136MIERZWA Damian 175RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-3049M 12000:00:3500:52:1100:53:13.8000:53:49.15+00:17:385:1911.3
137BRYJA Robert 367BYDGOSZCZM-509M 12100:00:0600:52:1300:53:19.4500:53:26.00+00:17:435:2011.3
138RUDOL Seba 98PRĄDOCINM-4041M 12200:00:2300:52:1700:53:20.4000:53:43.70+00:17:445:2011.3
139MYŻYŃSKI Maciej 60TORUŃM-4042M 12300:00:2400:52:1800:53:22.1000:53:46.30+00:17:465:2011.2
140GROBELNA Angelika 79NIEMCZK-404K 1700:00:1300:52:1800:53:25.9500:53:38.95+00:17:505:2011.2
141RUDOL Magdalena 100PRĄDOCINK-405K 1800:00:1300:52:2700:53:30.0000:53:43.95+00:17:545:2111.2
142STAWCZYK Dariusz 333BYDGOSZCZM-4043M 12400:00:2600:52:2800:53:30.6000:53:57.45+00:17:545:2111.2
143DOMAN Janusz 297BRZOZAM-60+4M 12500:00:0400:52:3000:53:34.1500:53:38.55+00:17:585:2111.2
144ANDRZEJEWSKI Ryszard 413WZGÓRZE WOLNOŚCIBYDGOSZCZM-60+5M 12600:00:1000:52:3100:53:40.1000:53:51.00+00:18:045:2211.2
145BŁAŻEJAK Krzysztofa` 176BYDGOSZCZK-406K 1900:00:0600:52:4600:53:44.0000:53:50.90+00:18:085:2211.2
146ŁOŚ Dariusz 356ZAMOŚĆM-60+6M 12700:00:3400:52:4100:53:45.6000:54:20.10+00:18:095:2211.2
147HORYD Justyna 269BYDGOSZCZK-407K 2000:00:0800:52:3700:53:47.6500:53:56.35+00:18:115:2211.2
148ZGLIŃSKA Anna 267UNISŁAWK-307K 2100:00:0500:53:0100:54:09.0000:54:14.75+00:18:335:2411.1
149KOPICKI Mariusz 21BYDGOSZCZM-4044M 12800:00:1100:53:1900:54:11.8000:54:22.85+00:18:365:2511.1
150NOWAK Józef 283SKÓRZEWOM-60+7M 129HYDROWODKAN00:00:1200:53:1600:54:21.7500:54:34.60+00:18:465:2611
151DEKA Ireneusz 298NAKŁO NAD NOTECIĄM-3050M 130Body Joy Roma Deka fitness usługi transoprt00:00:1700:53:3500:54:30.2500:54:48.15+00:18:545:2711
152GZYL Mikolaj 125JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3051M 13100:00:2900:53:2900:54:33.1500:55:02.50+00:18:575:2711
153KOTLAREK Mariusz 371INOWROCŁAWM-2020M 13200:00:1800:53:4400:54:33.8000:54:52.75+00:18:585:2711
154ROZWADOWSKI Oskar 352KLIMAT SOLECTORUŃM-2021M 133KLIMAT SOLEC00:00:2300:53:4700:54:35.2500:54:58.35+00:18:595:2711
155FERENS Paweł 281INOWROCŁAWM-4045M 13400:00:1600:53:3500:54:44.0000:55:00.75+00:19:085:2811
156KANNEBERG Maciej 181RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2022M 13500:00:3400:54:0300:54:45.1500:55:19.65+00:19:095:2811
157BINKOWSKI Kamil 231GNIEWKOWOM-162M 13600:00:1300:54:0000:54:46.6500:54:59.85+00:19:105:2811
158MARTYNELIS Jakub 274GRUPA KACZMAREKBIAŁE BŁOTAM-2023M 137GRUPA KACZMAREK00:00:4800:53:4500:54:48.7500:55:37.60+00:19:135:2810.9
159FRONTCZAK Iwona 183INOWROCŁAWK-408K 2200:00:0400:53:4100:54:51.9500:54:56.10+00:19:165:2910.9
160WESOŁEK Piotr 87PAKOŚĆM-5010M 138celt00:00:3100:53:5300:54:53.7500:55:24.85+00:19:185:2910.9
161BEREDA Adam 242KLIMOR TEAMWARSZAWAM-3052M 139KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1000:53:5200:54:54.7000:55:05.20+00:19:195:2910.9
162MAJCHRZAK Dawid 156BYDGOSZCZM-3053M 14000:00:3500:53:5300:55:01.5000:55:37.35+00:19:255:3010.9
163PRĄTNICKI Mariusz 301INOWROCŁAWM-4046M 14100:00:1700:54:0000:55:11.6000:55:28.95+00:19:355:3110.9
164KOŁACZ Artur 219ALNORWARSZAWAM-3054M 14200:00:0800:54:1200:55:13.3500:55:21.60+00:19:375:3110.9
165POTRZEBOWSKA Agata 106BYDGOSZCZK-308K 2300:00:2100:54:0800:55:16.1500:55:37.35+00:19:405:3110.9
166SKOCZYŃSKI Eugeniusz 153GESALINOWROCŁAWM-5011M 14300:00:1700:54:1000:55:18.5000:55:35.55+00:19:425:3110.8
167RAUCHFLEISZ Andrzej 45ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4047M 14400:00:2300:54:0900:55:18.9000:55:42.70+00:19:435:3110.8
168ZYGMUNT Robert 256BYDGOSZCZM-4048M 14500:00:1600:54:2300:55:22.1500:55:38.15+00:19:465:3210.8
169WIŚNIEWSKI Włodzimierz 389TORUŃM-5012M 14600:00:3600:54:1900:55:23.3000:55:59.75+00:19:475:3210.8
170CZAJA Jarosław 34BYDGOSZCZM-4049M 14700:00:4200:54:2600:55:24.4000:56:07.00+00:19:485:3210.8
171ZAMIATOWSKA Kinga 330BELLA LINE BDGBYDGOSZCZK-409K 2400:00:2100:54:3300:55:37.1000:55:58.30+00:20:015:3310.8
172SZCZEPAŃSKA Anna 401CZERWONAKK-309K 25PPRIUS REMKAN Sp. z oo.00:00:2600:54:3100:55:38.4500:56:04.55+00:20:025:3310.8
173SIEWERT Hanna 53BYDGOSZCZK-3010K 2600:00:2500:54:5200:55:48.9500:56:14.65+00:20:135:3410.7
174WOJCIECHOWSKA Emilia 405BYDGOSZCZK-4010K 2700:00:2900:54:4700:55:56.0500:56:25.55+00:20:205:3510.7
175WOJCIECHOWSKI Jarosław 406BYDGOSZCZM-4050M 14800:00:2900:54:4700:55:56.2500:56:25.45+00:20:205:3510.7
176JAGIEŁO Sylwia 144BBL INOWROCŁAW/INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWK-4011K 2800:00:1400:54:5500:56:03.5500:56:18.05+00:20:275:3610.7
177SZYMAŃSKI Tomasz 154BYDGOSZCZM-3055M 149DTM System00:00:0800:55:1500:56:13.1000:56:21.70+00:20:375:3710.7
178REPCZYŃSKI Tomasz 7BYDGOSZCZM-2024M 15000:00:3300:55:2200:56:16.9000:56:50.20+00:20:415:3710.7
179ŁOŃSKI Jerzy 270PRZYMUSZEWOM-5013M 15100:00:3900:55:1300:56:19.5000:56:59.25+00:20:435:3810.7
180KAZIMIERUK Mateusz 221ALNORWARSZAWAM-2025M 15200:00:0900:55:1400:56:21.3500:56:30.45+00:20:455:3810.6
181NOWAK Tomasz 286JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-3056M 15300:00:2500:55:1800:56:23.8000:56:49.00+00:20:485:3810.6
182FRYDRYCH Bartłomiej 285JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-3057M 15400:00:2500:55:1700:56:24.1000:56:49.40+00:20:485:3810.6
183MODRZEJEWSKI Wojciech 152JW.3775 CHOJNICECHOJNICEM-4051M 15500:00:3200:55:1900:56:30.3500:57:02.50+00:20:545:3910.6
184DULCET Maria 379DOBRCZK-161K 2900:00:2400:55:3200:56:43.6500:57:07.85+00:21:075:4010.6
185TOMASZEWSKI Marcin 196BYDGOSZCZM-4052M 15600:00:1900:55:4100:56:49.3500:57:08.90+00:21:135:4010.6
186CZAJKOWSKI Maciej 193ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4053M 157ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:1200:55:4800:56:56.4500:57:08.75+00:21:205:4110.5
187SZULAKOWSKI Tomasz 70KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM-4054M 15800:00:3800:56:0300:57:12.0000:57:50.90+00:21:365:4310.5
188DOBUCKA Katarzyna 393BYDGOSZCZK-207K 3000:00:3300:56:1600:57:21.2000:57:54.40+00:21:455:4410.5
189CISZEWSKI Paweł 266BRZOSTOWO 30AM-3058M 15900:00:3300:56:3100:57:39.2000:58:13.10+00:22:035:4610.4
190CZYŻEWSKA Justyna 129BRZOZAK-3011K 3100:00:2100:56:3000:57:40.1500:58:01.25+00:22:045:4610.4
191PAŁKA Mariusz 264ROTENSO TEAMKATOWICEM-3059M 160ROTENSO00:00:0200:56:4100:57:43.5000:57:46.10+00:22:075:4610.4
192LIPIŃSKI Marek 92TORUŃM-4055M 16100:00:1800:56:3900:57:44.9500:58:03.85+00:22:095:4610.4
193MICHALSKA Daria 338BYDGOSZCZK-208K 3200:00:2600:56:3800:57:45.5500:58:11.75+00:22:095:4610.4
194ZGÓRSKI Maciej 185BYDGOSZCZM-4056M 16200:00:3100:56:5000:57:54.1500:58:25.75+00:22:185:4710.4
195RENC Patryk 133SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-2026M 16300:00:3200:57:0000:57:58.7000:58:30.90+00:22:235:4710.4
196BOLLIN Łukasz 288BYDGOSZCZM-3060M 164GFI00:00:2900:56:5000:57:59.6000:58:29.25+00:22:235:4810.3
197GROCHOWSKI Jakub 73JW1515WITOSŁAWM-3061M 16500:00:3200:56:5900:57:59.6000:58:31.60+00:22:235:4710.3
198ŚWIĘCIOK Andrzej 414BYDGOSZCZM-3062M 16600:00:2800:56:5600:58:05.9000:58:34.45+00:22:305:4810.3
199MURAWSKI Piotr 8ŻNINM-3063M 16700:00:5100:57:1300:58:09.2000:59:00.30+00:22:335:4810.3
200BOHDZIEWICZ Paweł 296ŁOMIANKIM-3064M 168Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne 'Eko-Babice' Sp. z o.o.00:00:1800:56:5000:58:10.3000:58:28.95+00:22:345:4910.3
201KUJAWA Przemysław 309GOŚCIERADZM-3065M 16900:00:4100:57:2000:58:13.3000:58:54.50+00:22:375:4910.3
202BRZOZOWSKI Jarosław 39BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5014M 17000:00:4300:57:0600:58:15.6000:58:59.55+00:22:395:4910.3
203LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 56BYDGOSZCZK-3012K 3300:00:3100:57:0600:58:17.7500:58:49.60+00:22:425:4910.3
204CIESIELSKI Damian 49BYDGOSZCZM-4057M 17100:00:3300:57:1300:58:21.6000:58:55.10+00:22:455:5010.3
205KODRANC Marcin 345TRZEMESZNOM-3066M 17200:00:2100:57:1400:58:26.5500:58:47.70+00:22:505:5010.3
206KULIKOWSKI Robert 227SKAWINAM-5015M 17300:00:3700:57:2200:58:28.6500:59:06.35+00:22:525:5010.3
207CYRANKOWSKA Aleksandra 108H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-3013K 34Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0000:58:29.0000:58:29.00+00:22:535:5010.3
208KRAŚNY Arkadiusz 13PIECHCINM-4058M 17400:00:3100:57:2300:58:30.2000:59:01.80+00:22:545:5110.3
209RYCHŁOWSKI Artur 223SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃM-3067M 175SYSTHERM00:00:4700:57:3000:58:32.1000:59:20.05+00:22:565:5110.2
210ŚLADEWSKI Rafał 127GĄDECZM-3068M 17600:00:3200:57:3100:58:43.5000:59:16.20+00:23:075:5210.2
211MAŁANIN Dorota 113ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-4012K 3500:00:2700:57:3100:58:45.7500:59:13.70+00:23:105:5210.2
212GORBASZEWICZ Lukasz 277BYDGOSZCZM-3069M 17700:00:4900:57:4300:58:46.5000:59:35.80+00:23:105:5210.2
213GRUSZECZKA Patryk 331POLSKA GRUPA BIEGOWAGRUDZIĄDZM-3070M 17800:00:0800:57:2600:58:49.5000:58:57.65+00:23:135:5210.2
214WŁODARCZYK Olga 167#TEAMFARFALLARUSZKOWICEK-209K 3600:00:3800:57:5000:58:54.6500:59:32.70+00:23:185:5310.2
215KOLANOWSKA Grażyna 157BYDGOSZCZK-502K 3700:00:3500:57:5000:58:59.3500:59:34.95+00:23:235:5310.2
216KOLANOWSKI Wojciech 158BYDGOSZCZM-5016M 17900:00:3500:57:5000:58:59.3500:59:34.85+00:23:235:5310.2
217RUTKOWSKI Rafał 239KLIMOR TEAMREDAM-4059M 180KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1200:57:4600:59:00.6000:59:12.60+00:23:245:5410.2
218JANKE Damian 306SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-3071M 18100:00:3800:57:4900:59:02.3000:59:41.00+00:23:265:5410.2
219GROBELNA Monika 312KOBYLARNIAK-3014K 3800:00:2200:58:0700:59:04.0000:59:26.00+00:23:285:5410.2
220BOROWIEC Wioleta 145BBL SZUBINSZUBINK-3015K 3900:00:1500:57:5900:59:08.7500:59:23.80+00:23:335:5410.1
221DACIO Darek 136SZUBINM-2027M 18200:00:1500:57:5900:59:12.2500:59:27.75+00:23:365:5510.1
222SZYGOWSKI Mariusz 104H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-5017M 183Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0400:58:0300:59:12.9500:59:17.40+00:23:375:5510.1
223DĘBSKI Jan 80SUCHARZEWO 6M-60+8M 18400:00:3000:57:5400:59:13.0500:59:43.75+00:23:375:5510.1
224HAUS Katarzyna 146SZUBINK-4013K 4000:00:1500:58:0000:59:16.5000:59:31.55+00:23:405:5510.1
225ŻUCHELKOWSKI Rafał 224BYDGOSZCZM-3072M 18500:00:2000:58:0300:59:18.9000:59:39.15+00:23:435:5510.1
226ADAMCZYK Agnieszka 311NAKŁO NAD NOTECIĄK-3016K 4100:00:1800:58:1000:59:28.2000:59:46.40+00:23:525:5610.1
227CZAJKOWSKI Maciej 212ALFACO RUNNING TEAMKATOWICEM-4060M 186ALFACO00:00:4500:58:1500:59:29.8501:00:15.45+00:23:545:5710.1
228STĘPSKI Sławomir 377BYDGOSZCZM-163M 18700:00:4300:58:4500:59:34.9001:00:18.05+00:23:595:5710.1
229CZERWIAKOWSKI Sebastian 225BYDGOSZCZM-4061M 18800:00:3100:58:2500:59:35.0501:00:06.40+00:23:595:5710.1
230MORAWSKI Piotr 315SZPETAL GÓRNYM-2028M 18900:00:2400:58:3700:59:42.4001:00:06.60+00:24:065:5810.1
231STOŻEK Grażyna 67ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-4014K 42ZWiK Chełmno00:00:2700:58:2600:59:45.7501:00:13.50+00:24:105:5810
232ZAGOZDZON Wioleta 128SOLEC KUJAWSKIK-3017K 4300:00:2600:58:3800:59:45.9501:00:12.15+00:24:105:5810
233KWARTA Ilona 213SYSTHERM SPORT TEAMCZERWONAKK-4015K 44SYSTHERM00:00:4700:58:3000:59:46.8501:00:34.35+00:24:115:5810
234GABRYSIAK Dawid 94SOLEC KUJAWSKIM-4062M 190Kompleks Instal00:00:2300:58:4100:59:48.8001:00:12.45+00:24:135:5810
235KANIUK Maja 149RUMIAK-4016K 4500:00:2400:58:5600:59:56.4001:00:21.00+00:24:205:5910
236GÓRKOWSKA Elzbieta 214RUMIAK-3018K 4600:00:2400:58:5600:59:56.5501:00:20.90+00:24:205:5910
237GAWLIK Kinga 190ŁĘCZYCAK-3019K 47Projekt Complex00:00:1900:58:5701:00:01.0001:00:20.75+00:24:256:0010
238SZEIB Robert 320BYDGOSZCZM-4063M 19100:00:2400:58:4701:00:02.1501:00:26.55+00:24:266:0010
239SIERANT Marian 210BYDGOSZCZM-5018M 19200:00:1800:59:0201:00:13.8001:00:32.60+00:24:386:0110
240KARASZEWSKA Paulina 399K-3020K 48PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:1500:59:1401:00:18.6001:00:34.25+00:24:426:019.9
241CZECH Arnold 245KLIMA-THERM TEAMGDAŃSKM-4064M 193KLIMA-THERM SP. Z O.O.00:00:5300:59:0701:00:20.8501:01:14.40+00:24:456:029.9
242SCHULZ Maciej 43PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM-4065M 19400:00:3700:59:1201:00:20.8501:00:58.65+00:24:456:029.9
243WALENTYNOWICZ Aneta 40PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK-4017K 4900:00:3700:59:1201:00:21.3501:00:58.55+00:24:456:029.9
244JAWORSKI Janusz 3TOPORZYSKOM-5019M 19500:00:2900:59:1401:00:28.1501:00:57.25+00:24:526:029.9
245MADZIŃSKI Dawid 131GRUPA KACZMAREKMROCZAM-2029M 196GRUPA KACZMAREK00:00:4800:59:3401:00:38.8001:01:27.50+00:25:036:039.9
246TOMKIEWICZ Martyna 279ATOS BYDGOSZCZPŁOCKK-2010K 5000:00:2500:59:3101:00:40.4001:01:06.30+00:25:046:049.9
247JÓŹWIAK Hubert 164TYMGAZ GNIEZNOGNIEZNOM-2030M 19700:00:2300:59:4701:00:49.2501:01:12.90+00:25:136:049.9
248TYMCZEWSKA Alicja 163TYMGAZ GNIEZNOGNIEZNOK-2011K 5100:00:2300:59:4801:00:49.5501:01:12.85+00:25:136:049.9
249BARANOWSKA Julia 10BYDGOSZCZK-162K 5200:00:3000:59:5201:00:57.7001:01:27.80+00:25:226:059.8
250LACH Bogumiła 343BYDGOSZCZK-3021K 5300:00:2501:00:0101:01:05.8501:01:30.95+00:25:306:069.8
251TRUSZCZYŃSKA Joanna 138GDYNIAK-4018K 5400:00:2601:00:0401:01:16.3501:01:43.20+00:25:406:079.8
252PRZYBYLSKI Mariusz 118BYDGOSZCZM-5020M 19800:00:2801:00:1401:01:21.8501:01:50.65+00:25:466:089.8
253SOBOLEWSKA Aleksandra 198BYDGOSZCZK-2012K 5500:00:1601:00:2101:01:29.4501:01:45.90+00:25:536:089.8
254SZAKALSKI Michał 19BYDGOSZCZM-3073M 19900:00:0801:00:4401:01:36.9001:01:45.45+00:26:016:099.7
255CIEŚLAK Hanna 6BYDGOSZCZK-3022K 5600:00:0801:00:4401:01:37.1501:01:45.60+00:26:016:099.7
256KASPROWICZ Piotr 15JW1515BYDGOSZCZM-3074M 20000:00:3001:00:2801:01:43.5501:02:13.95+00:26:076:109.7
257WIŚNIEWSKI Przemysław 387TORUŃM-3075M 20100:00:3401:00:2701:01:46.0501:02:20.85+00:26:106:109.7
258KOZACZYK Julia 51INOWROCŁAWK-163K 5700:00:1401:00:5701:01:56.0501:02:10.80+00:26:206:119.7
259MIZEREK Rafał 186WARSZAWAM-3076M 20200:00:3101:00:5601:02:00.2001:02:31.55+00:26:246:129.7
260WYPORKIEWICZ Jerzy 362WILCZE/OSIELSKOM-5021M 20300:00:4001:01:0101:02:13.7501:02:53.80+00:26:386:139.6
261PRZYBYLSKA Grażyna 119BYDGOSZCZK-503K 5800:00:2901:01:1101:02:26.5501:02:55.90+00:26:506:149.6
262KOSIK Marcin 206ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-3077M 204ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:1201:01:1601:02:32.0501:02:44.95+00:26:566:159.6
263MARCINIAK Justyna 160BYDGOSZCZK-3023K 5900:00:3601:01:2901:02:46.4501:03:22.90+00:27:106:169.6
264TOMASZEK Sebastian 211ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3078M 20500:00:4201:01:4201:02:55.8001:03:37.95+00:27:206:179.5
265SIERADZKI Damian 230KORONOWOM-3079M 20600:00:4101:01:4901:03:07.9501:03:49.80+00:27:326:189.5
266GAWLIK Jacek 191ŁĘCZYCAM-3080M 207Projekt Complex00:00:1901:02:0801:03:12.8001:03:32.65+00:27:376:199.5
267KRZYŻANOWSKA Patrycja 42BYDGOSZCZK-2013K 6000:00:4801:02:0901:03:18.5001:04:06.80+00:27:426:199.5
268CZYŻAK Asia 91AMSNOWY DWÓRK-4019K 6100:00:3101:02:1901:03:23.8001:03:54.90+00:27:486:209.5
269NIZWANTOWSKI Rafał 161WĄBRZEŹNOM-3081M 20800:00:1601:02:1301:03:31.0001:03:47.80+00:27:556:219.4
270JARANTOWICZ Małgorzata 390ŚWIECIEK-3024K 6200:00:2101:02:3601:03:52.8001:04:14.35+00:28:176:239.4
271BRZOZOWSKI Piotr 41BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-2031M 20900:00:4301:02:4201:03:54.0001:04:37.90+00:28:186:239.4
272NIŚCIGORSKA Joanna 208ALFACO RUNNING TEAMWROCŁAWK-3025K 63Alfaco Polska Sp. z o.o.00:00:4501:02:4401:04:02.6501:04:48.25+00:28:266:249.4
273SYLDATK Marcin 284BYDGOSZCZM-3082M 210Polimex Opole00:00:4901:02:5801:04:07.0001:04:56.00+00:28:316:249.4
274NALEWALSKA Justyna 103SERCE TYBETUBYDGOSZCZK-2014K 6400:00:3201:03:1801:04:27.6001:05:00.05+00:28:516:269.3
275NALIK Marta 349KLIMAT SOLECBYDGOSZCZK-2015K 65KLIMAT SOLEC00:00:2301:03:1701:04:38.3001:05:01.90+00:29:026:279.3
276ŁOBODA Robert 392BYDGOSZCZM-4066M 21100:00:5001:03:3501:04:47.9501:05:38.10+00:29:126:289.3
277PISANKO Marcin 166ZP SERWISBYDGOSZCZM-3083M 212ZP SERWIS00:00:4101:03:4601:04:51.1501:05:32.50+00:29:156:299.3
278MARSZAŁEK Przemysław 207ALFACO RUNNING TEAMGDYNIAM-3084M 213ALFACO00:00:0001:04:58.4001:04:58.40+00:29:226:299.2
279IWANIAK Dariusz 295UJŚCIEM-4067M 21400:00:4301:03:5501:05:07.3001:05:50.70+00:29:316:309.2
280JASTRZĘBOWSKI Artur 192SYSTHERM SPORT TEAMSWARZĘDZM-3085M 215SYSTHERM Technik Sp. z o.o.00:00:4701:03:5501:05:16.9001:06:04.85+00:29:416:319.2
281ZAKRZEWSKI Adam 250BIAŁE BŁOTAM-2032M 21600:00:5001:04:0601:05:26.2001:06:16.30+00:29:506:329.2
282SKORUPKA Radek 304KS ULUNGBYDGOSZCZM-3086M 21700:00:4001:04:0301:05:28.2001:06:08.50+00:29:526:329.2
283KRAJEWSKA Jagoda 327BYDGOSZCZK-3026K 6600:00:2501:04:2101:05:30.2501:05:55.30+00:29:546:339.2
284BIERNACKA Anka 72BYDGOSZCZK-3027K 6700:00:2401:04:2101:05:30.8501:05:55.55+00:29:556:339.2
285ULANDOWSKA-MONARCHA Patrycja 168BYDGOSZCZK-2016K 6800:00:3601:04:1101:05:34.4001:06:11.20+00:29:586:339.1
286MIOTK Marek 273KLIMOR TEAMBYTÓWM-3087M 218KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1001:04:2101:05:43.6001:05:54.40+00:30:076:349.1
287CYBUL Krzysztof 134BYDGOSZCZM-3088M 21900:00:4401:04:4301:05:46.5501:06:31.50+00:30:106:349.1
288PIECYK-CZAJA Sonia 33BYDGOSZCZK-3028K 6900:00:4201:04:3601:05:52.5001:06:35.00+00:30:166:359.1
289BOŚ Hanna 137GDAŃSKK-4020K 7000:00:4201:04:4701:06:00.9501:06:43.10+00:30:256:369.1
290DUTKIEWICZ Urszula 66TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3029K 7100:00:2801:04:4901:06:02.0501:06:30.90+00:30:266:369.1
291KOZACZYK Joanna 48INOWROCŁAWK-4021K 7200:00:1501:05:0101:06:14.6001:06:29.70+00:30:386:379.1
292GRACZYKOWSKI Andrzej 71BYDGOSZCZM-4068M 22000:00:5301:05:1601:06:19.5501:07:12.75+00:30:436:379
293MICHAŁOWSKI Cezary 220ALNORJÓZEFOSŁAWM-3089M 22100:00:0901:05:2101:06:20.2001:06:29.30+00:30:446:389
294BINKOWSKA Anita 180GNIEWKOWOK-4022K 7300:00:1501:05:2601:06:37.2501:06:52.65+00:31:016:399
295BEDNARCZYK Joanna 282AXA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK-3030K 7400:00:2601:05:2101:06:37.8001:07:04.50+00:31:026:399
296NOWAK Agnieszka 228INOWROCŁAWK-3031K 7500:00:3401:05:2201:06:38.3001:07:13.10+00:31:026:399
297KOSZELA Renata 271ZALASEWOK-4023K 7600:00:2001:05:2501:06:44.2501:07:04.60+00:31:086:409
298MIKLASZ Katarzyna 335KLIMA-THERM TEAMKATOWICEK-3032K 77KLIMA-THERM SP. Z O.O.00:00:1501:05:2901:06:49.4001:07:04.60+00:31:136:409
299KACZMAREK Paweł 130GRUPA KACZMAREKBYDGOSZCZM-3090M 222GRUPA KACZMAREK00:00:4801:05:3301:06:51.6501:07:40.20+00:31:156:419
300SPECJALSKI Paweł 205ALFACO RUNNING TEAMWARSZAWAM-3091M 223ALFACO00:00:4101:05:3701:06:53.6501:07:35.00+00:31:176:419
301TRZYMKOWSKI Adrian 381BYDGOSZCZM-2033M 22400:00:3301:05:4901:06:56.1001:07:29.10+00:31:206:419
302DANIELEK Ewa 12WARSZAWAK-3033K 7800:00:2701:05:5801:07:04.9501:07:32.60+00:31:296:428.9
303KUCHTA Jacek 347KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIM-4069M 225KLIMAT SOLEC00:00:2601:05:4701:07:05.1501:07:31.85+00:31:296:428.9
304SYGULSKA Justyna 340RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3034K 7900:00:3101:05:4401:07:07.3501:07:38.85+00:31:316:428.9
305BEDNAREK Algvida 268ALNORJÓZEFOSŁAWK-4024K 80ALNOR00:00:0801:06:0801:07:21.1501:07:30.05+00:31:456:448.9
306MAN Beata 348KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIK-3035K 81KLIMAT SOLEC00:00:3401:06:0101:07:22.7001:07:56.70+00:31:476:448.9
307CENTAŁA Jarosław 394TEAM KUCYKI BYDGOSZCZM-3092M 22600:00:4301:06:0601:07:29.1501:08:12.75+00:31:536:448.9
308SZATKOWSKA Beata 313BYDGOSZCZK-504K 8200:00:3901:06:0101:07:32.3001:08:11.30+00:31:566:458.9
309BRAHIM Laurent 314MONTROUGEM-5022M 22700:00:3901:06:0501:07:32.7501:08:12.15+00:31:576:458.9
310RUTKOWSKA Virginia 107ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3036K 8300:00:4101:06:1101:07:34.1501:08:16.00+00:31:586:458.9
311GATNER Adam Marek 365LUKS SEROCKSEROCKM-60+9M 22800:00:3801:06:1201:07:42.3501:08:20.75+00:32:066:468.9
312GUMIENNY Maciej 139BYDGOSZCZM-4070M 22900:00:2701:06:1901:07:47.0501:08:14.80+00:32:116:468.9
313RICHERT Teresa 89ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-3037K 84ZWiK Chełmno00:00:2201:06:3201:07:51.4001:08:13.90+00:32:156:478.8
314JUNIK Aneta 218POZNAŃK-3038K 85RUREX00:00:5101:06:3201:07:52.3501:08:43.45+00:32:166:478.8
315RÓŻAŃSKA Agnieszka 353ZWIK CHEŁMNOKLAMRYK-4025K 8600:00:2201:06:3801:08:08.2001:08:30.50+00:32:326:488.8
316SOBOWIEC Mirka 114BYDGOSZCZK-4026K 8700:00:4201:06:4701:08:09.0501:08:51.80+00:32:336:488.8
317SOBOWIEC Szymon 115BYDGOSZCZM-4071M 23000:00:4201:06:4701:08:09.2001:08:51.95+00:32:336:488.8
318DEC Jarosław 203ALFACO RUNNING TEAMSOSNOWIECM-4072M 231ALFACO00:00:4601:07:1301:08:31.5001:09:17.50+00:32:556:518.8
319- - 413  100:00:3001:07:2801:08:42.6001:09:13.00+00:33:066:528.7
320CZARNECKA Małgorzata 375ZŁOTÓWK-505K 8800:00:1901:07:2801:08:52.2501:09:12.10+00:33:166:538.7
321JANUSZKIEWICZ Kornelia 37WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3039K 8900:00:1701:07:5501:09:10.5001:09:28.00+00:33:346:558.7
322KOZERA Marcin 360BYDGOSZCZM-4073M 23200:00:5001:08:1001:09:33.2001:10:24.00+00:33:576:578.6
323IGNATOWICZ Edyta 188POZNAŃK-3040K 90RUREX00:00:5001:08:1601:09:43.9001:10:34.80+00:34:086:588.6
324CZARNECKA-PIJAROWSKA Dominika 78WUJEK PORADA TEAM BYDGOSZCZK-3041K 9100:00:3801:08:2501:09:55.1001:10:33.30+00:34:196:598.6
325NUNZEK Agnieszka 122BYDGOSZCZK-4027K 9200:00:2601:08:3401:09:56.9501:10:23.85+00:34:216:598.6
326SZTEJKA Jolanta 178BYDGOSZCZK-4028K 9300:00:4601:08:5501:10:05.3001:10:52.00+00:34:297:008.6
327DEJEWSKI Zbigniew 204ALFACO RUNNING TEAMLUBLINM-5023M 233ALFACO00:00:4501:09:0301:10:13.3501:10:58.45+00:34:377:018.5
328STEĆ Jacek 241KLIMOR TEAMWARSZAWAM-3093M 234KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0901:09:0801:10:16.0001:10:25.95+00:34:407:018.5
329SAPALSKA Michalina 303LUBIEWOK-2017K 9400:00:4801:09:3401:10:53.4501:11:42.00+00:35:177:058.5
330JASTRZĘBSKI Mirosław 290MECHVENT TEAMWEJHEROWOM-60+10M 235MechVent Team00:00:3701:09:3301:10:54.3501:11:31.70+00:35:187:058.5
331KARASZEWSKI Mikołaj 373INOWROCŁAWM-3094M 23600:00:1501:09:3601:11:05.3501:11:21.15+00:35:297:068.4
332KAŁUSKI Jacek 289MECHVENT TEAMWEJHEROWOM-4074M 237MechVent Team00:00:3601:09:5001:11:15.8001:11:52.40+00:35:407:078.4
333IWANIAK Wioletta 294UJŚCIEK-4029K 9500:00:4501:09:5601:11:20.7001:12:06.20+00:35:457:088.4
334TOMŻYŃSKI Maciej 262ROTENSO TEAMKATOWICEM-2034M 238ROTENSO00:00:0301:11:0601:12:13.9501:12:17.10+00:36:387:138.3
335BURZYŃSKA Anna 258ROTENSO TEAMKATOWICEK-3042K 96ROTENSO00:00:0301:11:0501:12:14.1501:12:17.20+00:36:387:138.3
336BOGDANÓW Karolina 339BYDGOSZCZK-2018K 9700:00:4401:11:2201:12:46.2001:13:31.00+00:37:107:168.2
337SANIAK Piotr 260ROTENSO TEAMKATOWICEM-2035M 239ROTENSO00:00:1401:12:0001:12:55.4001:13:10.30+00:37:197:178.2
338HALAMA Marcin 410INOWROCŁAWM-3095M 240PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:1601:11:3301:13:13.6501:13:30.10+00:37:377:198.2
339SMOLARA Sebastian 276ALFACO RUNNING TEAMWROCŁAWM-3096M 241ALFACO00:00:4401:12:3001:13:38.7001:14:23.20+00:38:037:218.1
340KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hanna 409QBOWICZ - RODZINNA MAFIA BIEGOWABYDGOSZCZK-3043K 9800:00:4601:12:3801:13:56.7001:14:42.90+00:38:217:238.1
341CHOJNACKA Katarzyna 408KRUSZEK-4030K 9900:00:1301:12:4401:14:03.4001:14:16.90+00:38:277:248.1
342KOWALCZYK Piotr 234ALNORWARSZAWAM-3097M 24200:00:0001:14:2401:15:16.0001:15:16.00+00:39:407:318
343NOWACKI Leszek 171ZP SERWISBYDGOSZCZM-60+11M 243ZP SERWIS00:00:4001:14:4701:16:10.6501:16:50.90+00:40:347:377.9
344SZALA Monika 83BYDGOSZCZK-3044K 10000:00:4701:14:5901:16:17.6001:17:05.55+00:40:417:377.9
345DANIELEK Adam 14BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZ 11M-4075M 24400:00:4801:16:0701:16:56.6501:17:44.65+00:41:207:417.8
346NIESPOREK Ewa 32TORUŃK-60+1K 10100:00:3701:15:4101:17:09.9001:17:47.30+00:41:347:437.8
347MALCZEWSKA Mirka 124BYDGOSZCZK-60+2K 10200:00:4701:16:3301:17:48.8501:18:36.55+00:42:137:467.7
348JANKOWSKI Dawid 142ŻNINM-3098M 24500:00:5101:21:0101:22:02.6501:22:53.75+00:46:268:127.3
349ŚLĘZAK Rafał 123BYDGOSZCZM-4076M 24600:00:5101:20:5501:22:07.6001:22:59.30+00:46:318:127.3
350BORUCKI Rafał 202WARSZAWAM-3099M 24700:00:4401:21:1001:22:30.4001:23:14.90+00:46:548:157.3
DQWITKOWSKI Błażej 147BYDGOSZCZM-20DQ00:38:26 DQ00:39:23.25 DQ DQ--
Znaleziono 351 wynik(ów)