IV BIEG INSTALATORA ROTENSO 2018

Organizator/ Organizer:
HVACR.pl
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
412
Wystartowało/ Started:
351
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
351
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 9,8 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 9.8km: PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Debiutanci | Kategorie Branżowe | Specjalne | Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9.8km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryFirmaCzas startu/Start time9.8km
    
1KOTŁOWSKI Bartosz 350KLIMAT SOLECBYDGOSZCZM-20KLIMAT SOLEC00:00:0100:34:53
2MOTOCZYŃSKI Wojciech 403TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0100:36:23
3LIDZBARSKI Janusz 235CHWASZCZYNOM-30UP System00:00:0200:37:05
4KUCZEK Piotr 359KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-40Instalacje Grzewcze i Sanitarne Piotr Kuczek00:00:0300:37:36
5MRUK Tomasz 368CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-4000:00:0100:37:46
DQWITKOWSKI Błażej 147BYDGOSZCZM-20DQ00:38:26 DQ
7KOŁAKOWSKI Tomasz 165BYDGOSZCZM-30HYDROTERM Krzysztof Chudy00:00:0200:38:32
8MAĆKOWSKI Maciej 255UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0100:38:55
9SZENK Marta 85BYDGOSZCZK-3000:00:0100:39:03
10KASPRZYK Piotr 22ANIRO RUN TEAMTORUŃM-4000:00:0100:39:08
11PIĄTKOWSKI Michał 28TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZTORUŃM-2000:00:0300:39:39
12KMITTA Leszek 398INOWROCŁAWM-30PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:0300:39:48
13SARNECKI Michał 194ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-30ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:0500:39:49
14PELC Marcin 370BYDGOSZCZM-3000:00:0100:39:56
15SZWEDA Mirosława 358BYDGOSZCZK-3000:00:0100:40:09
16ŁAZ Kamil 26RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0300:40:23
17WRÓBLEWSKI Tomasz 99MOGILNOM-40ASZ-TOM00:00:0200:40:30
18KUŚNIEREK Bartosz 287PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-3000:00:0300:40:34
19GROSKOP Grzegorz 52RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2000:00:3900:40:34
20KUŁAKOWSKI Krzysztof 316RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30P.W. Jakub Oskiewicz00:00:0300:40:53
21PIEKARSKI Marek 395BYDGOSZCZM-4000:00:0200:41:06
22PAWLIK Stanisław 209OSIELSKOM-5000:00:0400:41:20
23JUNIK Łukasz 217POZNAŃM-30RUREX00:00:0300:41:54
24KLIMEK Łukasz 74H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZBLIZNOM-30Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0400:42:04
25PIWOŃSKI Zbigniew 307WŁOCŁAWEKM-4000:00:0700:42:16
26GORZYCKI Sławomir 36ANIRO RUN TEAMTORUNM-30Aniro sp z.o.o00:00:0100:42:20
27KOWALSKI Jacek 308BYDGOSZCZM-4000:00:0400:42:20
28RACZYŃSKI Krzysztof 102BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM-50OMNIA Sp. J. K. i Z. Raczyńscy Bydgoszcz00:00:0300:42:30
29OLEJNIK Krzysztof 215BYDGOSZCZM-3000:00:0600:42:36
30MUSS Aleksander 400BYDGOSZCZM-4000:00:0300:42:38
31MADERA Andrzej 384WROCŁAWM-40WIGMORS00:00:0400:42:45
32BRZUCHALSKI Mati 96BYDGOSZCZM-3000:00:2400:42:48
33WOŹNIAKOWSKA Agata 31RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:0100:42:50
34ROMANOWSKI Michal 317BYDGOSZCZM-30Atelbud00:00:0200:42:53
35FLORIANCZYK Damian 64H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-30MWiO Sp. z o.o. w Grudziądzu00:00:0300:43:02
36NAGORZYSKI Arkadiusz 17BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZM-30Instalacje wod-kan i c.o Grzegorz Gryszówka00:00:0500:43:04
37NOWAKOWSKI Jerzy 251ANIRO RUN TEAMTORUŃM-4000:00:0500:43:05
38KOŻUCHOWSKA Natalia 351KLIMAT SOLECBYDGOSZCZK-20KLIMAT SOLEC00:00:0400:43:46
39HELSZTAJN Robert 322PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-4000:00:0600:44:11
40MAKOWSKI Sławomir 69RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:1200:44:19
41ZARECKI Piotr 319PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-3000:00:0600:44:33
42JASIŃSKI Arkadiusz 324SZCZECINM-40zwik szczecin00:00:0300:44:42
43SZCZĘSNY Piotr 2TORUŃM-2000:00:0300:44:42
44MODRZYŃSKI Jacek 24KROTOSZYNM-30NTs Daria Poczta00:00:0400:44:49
45GRZYWIŃSKI Grzegorz 65RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:0900:44:54
46JANCZARSKI Marcin 20ANIRO RUN TEAMTORUŃM-3000:00:0500:44:55
47SOŁECKI Michał 18ANIRO RUN TEAMTORUŃM-3000:00:0500:44:57
48PĘKAŁA Aleksandra 329RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30Art-Deco Remonty00:00:0200:45:00
49PALIGA Antoni 55RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-5000:00:3500:45:00
50JAROCH-LIDZBARSKA Magdalena 248AMBITIOUS RUNNERS TEAMGDYNIAK-3000:00:0400:45:01
51BARTKOWIAK Rafał 117BYDGOSZCZM-4000:00:0300:45:02
52WTOREK Tomasz 110H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-40Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. w Grudziądzu00:00:0400:45:03
53SAPA Kacper 323BYDGOSKIE ŻÓŁWIE BYDGOSZCZM-2000:00:0700:45:06
54KRZEMIŃSKI Bartosz 328RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30Art-Deco Remonty00:00:0200:45:12
55KAŁAS Magdalena 150GDAŃSKK-2000:00:0400:45:17
56PALIGA Mateusz 54RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2000:00:0700:45:17
57CZAJKOWSKA Sylwia 50FOTOJOKERBYDGOSZCZK-4000:00:0600:45:23
58KUTOWSKI Przemysław 177PRUSZCZM-4000:00:0700:45:31
59GOŁATA Wojciech 95WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0700:45:55
60JUREK Piotr 135SZUBINM-5000:00:1300:45:56
61HEJNA Kamil 321BYDGOSZCZM-3000:00:2000:46:01
62REDLARSKI Michał 141H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-30MWiO SP. Z O.O. GRUDZIĄDZ00:00:0400:46:03
63NIEDBALSKI Grzegorz 232RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+00:00:1000:46:23
64ŚWIERCZYŃSKI Marcin 16ATHLETICOMED BYDGOSZCZOSIELSKOM-3000:00:1200:46:41
65PAWEŁ MARCZYŃSKI Marshall 58BOŻEJEWICZKIM-3000:00:0500:46:44
66CYL Dawid 4BYDGOSZCZM-3000:00:1100:46:56
67STAFIEJ Sylwester 259ROTENSO TEAMKATOWICEM-30ROTENSO00:00:0200:46:57
68GOLON Marlena 412RUN PASJA BYDGOSZCZSIECIENKOK-4000:00:0600:47:01
69WŁOCH Sylwester 101BYDGOSZCZM-5000:00:0400:47:09
70BOROWSKI Radosław 280MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM-2000:00:0700:47:09
71WIŚNIEWSKI Wojciech 77BYDGOSZCZM-4000:00:1600:47:12
72ANDRZEJEWSKI Paweł 105NOWA WIEŚ WIELKAM-4000:00:1700:47:19
73KOCHAŃSKI Dariusz 369BUKOWIECM-5000:00:0600:47:22
74TYCZYŃSKI Sławomir 249FILGROSOILLESZNOM-4000:00:1000:47:23
75WASIK Łukasz 346GRUDZIĄDZM-20ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:0500:47:26
76CZARNECKI Mirosław 376ZŁOTÓWM-5000:00:0900:47:40
77CZYŻEWSKI Mateusz 332GRUPA KACZMAREKBYDGOSZCZM-30GRUPA KACZMAREK00:00:1300:47:56
78WITEK Karol 90OSIEM-3000:00:1100:48:13
79CZOŁGOSZEWSKI Krzysztof 397INOWROCŁAWM-40PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:1300:48:17
80JARANTOWICZ Adam 388ŚWIECIEM-3000:00:2100:48:25
81DRWĘCKI Daniel 336BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM-3000:00:1400:48:36
82DEMBEK Maciej 29LOS KUMPLOSBYDGOSZCZM-2000:00:1500:48:37
83KACZOROWSKI Rafał 380BYDGOSZCZM-2000:00:3200:48:41
84CHOJNACKI Andrzej 195ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-40ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:1200:48:43
85ZAMOJSKI Andrzej 86TORUŃM-3000:00:1200:48:47
86BRZEZINSKI Maciej 364BYDGOSZCZM-4000:00:1400:48:51
87ŻEGLICZ Marek 57BIAŁE BŁOTAM-2000:00:0500:48:54
88CHMARA Rafał 374AMBARBYDGOSZCZM-4000:00:2000:48:54
89GRAJZER Mirosław 222POZNAŃM-60+Warsztat Instalacyjny Wod.Kan.Gaz.i C.O.00:00:0500:48:57
90MARKIEWICZ Mirek 337TORUŃM-4000:00:2800:49:11
91WROBEL Mateusx 143FABIANKIM-2000:00:0900:49:12
92RUSZKIEWICZ Łukasz 151PRZYŁĘKIM-30GFI00:00:2900:49:18
93BUTRYM Piotr 121BYDGOSZCZM-3000:00:1200:49:29
94BIAŁOBŁOCKI Marek 378KB LECH RYPINRYPINM-3000:00:2000:49:33
95WESOŁOWSKI Dariusz 82BYDGOSZCZM-4000:00:1000:49:34
96PACZKOWSKI Mirosław 305BYDGOSZCZM-4000:00:1500:49:35
97WŁADYKA Paweł 236KLIMOR TEAMGDYNIAM-30KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0900:49:39
98KOWALIK Waldemar 363BYDGOSZCZM-4000:00:1200:49:39
99PALACZ Wioletta 38BYDGOSZCZK-4000:00:0600:49:43
100RADKA Michał 237KLIMOR TEAMLUZINOM-30KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0900:49:44
101KOWALCZYK Tomasz 172ZP SERWISBYDGOSZCZM-40ZP SERWIS00:00:1900:49:51
102WASILEWSKI Wojtek 385BYDGOSZCZM-2000:00:1000:49:53
103JELIŃSKI Krzysztof 291MECHVENT TEAMWEJHEROWOM-30MechVent Team00:00:3300:49:54
104SZULC Radek 386BYDGOSZCZM-3000:00:2000:50:03
105KACZMAREK Sebastian 199BYDGOSZCZM-3000:00:2700:50:13
106KOWAL Michał 310NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:1200:50:16
107DRZEWIECKI Rafał 342NIEMCZM-4000:00:2700:50:17
108MAŁKIŃSKI Józef 396BYDGOSZCZM-60+00:00:0600:50:18
109NOWICKI Adam 116PENTEL TEAMBYDGOSZCZM-4000:00:2700:50:18
110BIEL Marek 2331% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM-4000:00:2100:50:22
111KUZERA Przemysław 382JANKOWOM-40Celt00:00:1100:50:26
112LACH Paweł 275BYDGOSZCZM-3000:00:2500:50:28
113TYMCZEWSKI Maciej 162TYMGAZ GNIEZNOGNIEZNOM-40TYMGAZ Maciej Tymczewski00:00:1300:50:29
114KABAT Jakub 140RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KR.M-1600:00:3500:50:33
115KRUPIŃSKA Izabela 109H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-30Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0700:50:38
116TOBÓR Paweł 261ROTENSO TEAMKATOWICEM-20ROTENSO00:00:0200:50:42
117WIECZOREK Kamila 229ALNORWARSZAWAK-2000:00:0800:50:44
118PEPLIŃSKI Grzegorz 155SZTUMM-40PWiK Sp. z o.o. w Sztumie00:00:3500:50:45
119LUZAK Magdalena 1BIEGNĘ DLA AGU I TOMECZKABYDGOSZCZK-2000:00:1600:50:46
120KRASIŃSKI Piotr 257BYDGOSZCZM-4000:00:2800:50:46
121WOJCIECHOWSKI Grzegorz 59ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2000:00:3600:50:48
122STASZKIEWICZ Lucyna 372BYDGOSZCZK-5000:00:1300:50:50
123KLINIKOWSKI Jacek 112KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4000:00:2000:50:57
124OLIJARCZYK Paweł 240KLIMOR TEAMPOZNAŃM-30KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0900:51:04
125BUCZKOWSKI Wojciech 197RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:1900:51:04
126ZIEMBAA Agaa 354BYDGOSZCZK-2000:00:1100:51:05
127ARACH Przemysław 179BYDGOSZCZM-3000:00:1800:51:05
128MATUSZEWSKI Jarosław 88ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOM-50ZWiK Chełmno00:00:2300:51:09
129MIKLASZ Piotr 334KLIMOR TEAMKATOWICEM-30KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1400:51:27
130STOŻEK Szymon 68ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOM-2000:00:2800:51:32
131SARNOWSKA Patrycja 254BYDGOSZCZK-2000:00:0600:51:39
132KRUPIŃSKI Rafał 238KLIMOR TEAMGDAŃSKM-20KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0800:51:45
133LOOSE Michał 132GRUPA KACZMAREKSŁUPOWIECM-20GRUPA KACZMAREK00:00:2800:51:54
134MARCYJANIAK Krzysztof 391KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4000:00:3600:51:56
135ŁOBOCKI Krzysztof 5BYDGOSZCZM-3000:00:2200:51:58
136WIŚNIEWSKI Piotr 148BYDGOSZCZM-2000:00:2800:52:02
137MIERZWA Damian 175RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-3000:00:3500:52:11
138BRYJA Robert 367BYDGOSZCZM-5000:00:0600:52:13
139RUDOL Seba 98PRĄDOCINM-4000:00:2300:52:17
140GROBELNA Angelika 79NIEMCZK-4000:00:1300:52:18
141MYŻYŃSKI Maciej 60TORUŃM-4000:00:2400:52:18
142RUDOL Magdalena 100PRĄDOCINK-4000:00:1300:52:27
143STAWCZYK Dariusz 333BYDGOSZCZM-4000:00:2600:52:28
144DOMAN Janusz 297BRZOZAM-60+00:00:0400:52:30
145ANDRZEJEWSKI Ryszard 413WZGÓRZE WOLNOŚCIBYDGOSZCZM-60+00:00:1000:52:31
146HORYD Justyna 269BYDGOSZCZK-4000:00:0800:52:37
147ŁOŚ Dariusz 356ZAMOŚĆM-60+00:00:3400:52:41
148BŁAŻEJAK Krzysztofa` 176BYDGOSZCZK-4000:00:0600:52:46
149ZGLIŃSKA Anna 267UNISŁAWK-3000:00:0500:53:01
150NOWAK Józef 283SKÓRZEWOM-60+HYDROWODKAN00:00:1200:53:16
151KOPICKI Mariusz 21BYDGOSZCZM-4000:00:1100:53:19
152GZYL Mikolaj 125JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:2900:53:29
153FERENS Paweł 281INOWROCŁAWM-4000:00:1600:53:35
154DEKA Ireneusz 298NAKŁO NAD NOTECIĄM-30Body Joy Roma Deka fitness usługi transoprt00:00:1700:53:35
155FRONTCZAK Iwona 183INOWROCŁAWK-4000:00:0400:53:41
156KOTLAREK Mariusz 371INOWROCŁAWM-2000:00:1800:53:44
157MARTYNELIS Jakub 274GRUPA KACZMAREKBIAŁE BŁOTAM-20GRUPA KACZMAREK00:00:4800:53:45
158ROZWADOWSKI Oskar 352KLIMAT SOLECTORUŃM-20KLIMAT SOLEC00:00:2300:53:47
159BEREDA Adam 242KLIMOR TEAMWARSZAWAM-30KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1000:53:52
160WESOŁEK Piotr 87PAKOŚĆM-50celt00:00:3100:53:53
161MAJCHRZAK Dawid 156BYDGOSZCZM-3000:00:3500:53:53
162BINKOWSKI Kamil 231GNIEWKOWOM-1600:00:1300:54:00
163PRĄTNICKI Mariusz 301INOWROCŁAWM-4000:00:1700:54:00
164KANNEBERG Maciej 181RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2000:00:3400:54:03
165POTRZEBOWSKA Agata 106BYDGOSZCZK-3000:00:2100:54:08
166RAUCHFLEISZ Andrzej 45ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4000:00:2300:54:09
167SKOCZYŃSKI Eugeniusz 153GESALINOWROCŁAWM-5000:00:1700:54:10
168KOŁACZ Artur 219ALNORWARSZAWAM-3000:00:0800:54:12
169WIŚNIEWSKI Włodzimierz 389TORUŃM-5000:00:3600:54:19
170ZYGMUNT Robert 256BYDGOSZCZM-4000:00:1600:54:23
171CZAJA Jarosław 34BYDGOSZCZM-4000:00:4200:54:26
172SZCZEPAŃSKA Anna 401CZERWONAKK-30PPRIUS REMKAN Sp. z oo.00:00:2600:54:31
173ZAMIATOWSKA Kinga 330BELLA LINE BDGBYDGOSZCZK-4000:00:2100:54:33
174WOJCIECHOWSKA Emilia 405BYDGOSZCZK-4000:00:2900:54:47
175WOJCIECHOWSKI Jarosław 406BYDGOSZCZM-4000:00:2900:54:47
176SIEWERT Hanna 53BYDGOSZCZK-3000:00:2500:54:52
177JAGIEŁO Sylwia 144BBL INOWROCŁAW/INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWK-4000:00:1400:54:55
178ŁOŃSKI Jerzy 270PRZYMUSZEWOM-5000:00:3900:55:13
179KAZIMIERUK Mateusz 221ALNORWARSZAWAM-2000:00:0900:55:14
180SZYMAŃSKI Tomasz 154BYDGOSZCZM-30DTM System00:00:0800:55:15
181FRYDRYCH Bartłomiej 285JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-3000:00:2500:55:17
182NOWAK Tomasz 286JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-3000:00:2500:55:18
183MODRZEJEWSKI Wojciech 152JW.3775 CHOJNICECHOJNICEM-4000:00:3200:55:19
184REPCZYŃSKI Tomasz 7BYDGOSZCZM-2000:00:3300:55:22
185DULCET Maria 379DOBRCZK-1600:00:2400:55:32
186TOMASZEWSKI Marcin 196BYDGOSZCZM-4000:00:1900:55:41
187CZAJKOWSKI Maciej 193ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-40ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:1200:55:48
188SZULAKOWSKI Tomasz 70KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM-4000:00:3800:56:03
189DOBUCKA Katarzyna 393BYDGOSZCZK-2000:00:3300:56:16
190CZYŻEWSKA Justyna 129BRZOZAK-3000:00:2100:56:30
191CISZEWSKI Paweł 266BRZOSTOWO 30AM-3000:00:3300:56:31
192MICHALSKA Daria 338BYDGOSZCZK-2000:00:2600:56:38
193LIPIŃSKI Marek 92TORUŃM-4000:00:1800:56:39
194PAŁKA Mariusz 264ROTENSO TEAMKATOWICEM-30ROTENSO00:00:0200:56:41
195BOHDZIEWICZ Paweł 296ŁOMIANKIM-30Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne 'Eko-Babice' Sp. z o.o.00:00:1800:56:50
196BOLLIN Łukasz 288BYDGOSZCZM-30GFI00:00:2900:56:50
197ZGÓRSKI Maciej 185BYDGOSZCZM-4000:00:3100:56:50
198ŚWIĘCIOK Andrzej 414BYDGOSZCZM-3000:00:2800:56:56
199GROCHOWSKI Jakub 73JW1515WITOSŁAWM-3000:00:3200:56:59
200RENC Patryk 133SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-2000:00:3200:57:00
201LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 56BYDGOSZCZK-3000:00:3100:57:06
202BRZOZOWSKI Jarosław 39BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5000:00:4300:57:06
203CIESIELSKI Damian 49BYDGOSZCZM-4000:00:3300:57:13
204MURAWSKI Piotr 8ŻNINM-3000:00:5100:57:13
205KODRANC Marcin 345TRZEMESZNOM-3000:00:2100:57:14
206KUJAWA Przemysław 309GOŚCIERADZM-3000:00:4100:57:20
207KULIKOWSKI Robert 227SKAWINAM-5000:00:3700:57:22
208KRAŚNY Arkadiusz 13PIECHCINM-4000:00:3100:57:23
209GRUSZECZKA Patryk 331POLSKA GRUPA BIEGOWAGRUDZIĄDZM-3000:00:0800:57:26
210RYCHŁOWSKI Artur 223SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃM-30SYSTHERM00:00:4700:57:30
211MAŁANIN Dorota 113ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-4000:00:2700:57:31
212ŚLADEWSKI Rafał 127GĄDECZM-3000:00:3200:57:31
213GORBASZEWICZ Lukasz 277BYDGOSZCZM-3000:00:4900:57:43
214RUTKOWSKI Rafał 239KLIMOR TEAMREDAM-40KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1200:57:46
215JANKE Damian 306SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-3000:00:3800:57:49
216KOLANOWSKA Grażyna 157BYDGOSZCZK-5000:00:3500:57:50
217KOLANOWSKI Wojciech 158BYDGOSZCZM-5000:00:3500:57:50
218WŁODARCZYK Olga 167#TEAMFARFALLARUSZKOWICEK-2000:00:3800:57:50
219DĘBSKI Jan 80SUCHARZEWO 6M-60+00:00:3000:57:54
220BOROWIEC Wioleta 145BBL SZUBINSZUBINK-3000:00:1500:57:59
221DACIO Darek 136SZUBINM-2000:00:1500:57:59
222HAUS Katarzyna 146SZUBINK-4000:00:1500:58:00
223SZYGOWSKI Mariusz 104H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-50Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0400:58:03
224ŻUCHELKOWSKI Rafał 224BYDGOSZCZM-3000:00:2000:58:03
225GROBELNA Monika 312KOBYLARNIAK-3000:00:2200:58:07
226ADAMCZYK Agnieszka 311NAKŁO NAD NOTECIĄK-3000:00:1800:58:10
227CZAJKOWSKI Maciej 212ALFACO RUNNING TEAMKATOWICEM-40ALFACO00:00:4500:58:15
228CZERWIAKOWSKI Sebastian 225BYDGOSZCZM-4000:00:3100:58:25
229STOŻEK Grażyna 67ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-40ZWiK Chełmno00:00:2700:58:26
230KWARTA Ilona 213SYSTHERM SPORT TEAMCZERWONAKK-40SYSTHERM00:00:4700:58:30
231MORAWSKI Piotr 315SZPETAL GÓRNYM-2000:00:2400:58:37
232ZAGOZDZON Wioleta 128SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:2600:58:38
233GABRYSIAK Dawid 94SOLEC KUJAWSKIM-40Kompleks Instal00:00:2300:58:41
234STĘPSKI Sławomir 377BYDGOSZCZM-1600:00:4300:58:45
235SZEIB Robert 320BYDGOSZCZM-4000:00:2400:58:47
236KANIUK Maja 149RUMIAK-4000:00:2400:58:56
237GÓRKOWSKA Elzbieta 214RUMIAK-3000:00:2400:58:56
238GAWLIK Kinga 190ŁĘCZYCAK-30Projekt Complex00:00:1900:58:57
239SIERANT Marian 210BYDGOSZCZM-5000:00:1800:59:02
240CZECH Arnold 245KLIMA-THERM TEAMGDAŃSKM-40KLIMA-THERM SP. Z O.O.00:00:5300:59:07
241WALENTYNOWICZ Aneta 40PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK-4000:00:3700:59:12
242SCHULZ Maciej 43PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM-4000:00:3700:59:12
243KARASZEWSKA Paulina 399K-30PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:1500:59:14
244JAWORSKI Janusz 3TOPORZYSKOM-5000:00:2900:59:14
245TOMKIEWICZ Martyna 279ATOS BYDGOSZCZPŁOCKK-2000:00:2500:59:31
246MADZIŃSKI Dawid 131GRUPA KACZMAREKMROCZAM-20GRUPA KACZMAREK00:00:4800:59:34
247JÓŹWIAK Hubert 164TYMGAZ GNIEZNOGNIEZNOM-2000:00:2300:59:47
248TYMCZEWSKA Alicja 163TYMGAZ GNIEZNOGNIEZNOK-2000:00:2300:59:48
249BARANOWSKA Julia 10BYDGOSZCZK-1600:00:3000:59:52
250LACH Bogumiła 343BYDGOSZCZK-3000:00:2501:00:01
251TRUSZCZYŃSKA Joanna 138GDYNIAK-4000:00:2601:00:04
252PRZYBYLSKI Mariusz 118BYDGOSZCZM-5000:00:2801:00:14
253SOBOLEWSKA Aleksandra 198BYDGOSZCZK-2000:00:1601:00:21
254WIŚNIEWSKI Przemysław 387TORUŃM-3000:00:3401:00:27
255KASPROWICZ Piotr 15JW1515BYDGOSZCZM-3000:00:3001:00:28
256CIEŚLAK Hanna 6BYDGOSZCZK-3000:00:0801:00:44
257SZAKALSKI Michał 19BYDGOSZCZM-3000:00:0801:00:44
258MIZEREK Rafał 186WARSZAWAM-3000:00:3101:00:56
259KOZACZYK Julia 51INOWROCŁAWK-1600:00:1401:00:57
260WYPORKIEWICZ Jerzy 362WILCZE/OSIELSKOM-5000:00:4001:01:01
261PRZYBYLSKA Grażyna 119BYDGOSZCZK-5000:00:2901:01:11
262KOSIK Marcin 206ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-30ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:1201:01:16
263MARCINIAK Justyna 160BYDGOSZCZK-3000:00:3601:01:29
264TOMASZEK Sebastian 211ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:4201:01:42
265SIERADZKI Damian 230KORONOWOM-3000:00:4101:01:49
266GAWLIK Jacek 191ŁĘCZYCAM-30Projekt Complex00:00:1901:02:08
267KRZYŻANOWSKA Patrycja 42BYDGOSZCZK-2000:00:4801:02:09
268NIZWANTOWSKI Rafał 161WĄBRZEŹNOM-3000:00:1601:02:13
269CZYŻAK Asia 91AMSNOWY DWÓRK-4000:00:3101:02:19
270JARANTOWICZ Małgorzata 390ŚWIECIEK-3000:00:2101:02:36
271BRZOZOWSKI Piotr 41BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-2000:00:4301:02:42
272NIŚCIGORSKA Joanna 208ALFACO RUNNING TEAMWROCŁAWK-30Alfaco Polska Sp. z o.o.00:00:4501:02:44
273SYLDATK Marcin 284BYDGOSZCZM-30Polimex Opole00:00:4901:02:58
274NALIK Marta 349KLIMAT SOLECBYDGOSZCZK-20KLIMAT SOLEC00:00:2301:03:17
275NALEWALSKA Justyna 103SERCE TYBETUBYDGOSZCZK-2000:00:3201:03:18
276ŁOBODA Robert 392BYDGOSZCZM-4000:00:5001:03:35
277PISANKO Marcin 166ZP SERWISBYDGOSZCZM-30ZP SERWIS00:00:4101:03:46
278IWANIAK Dariusz 295UJŚCIEM-4000:00:4301:03:55
279JASTRZĘBOWSKI Artur 192SYSTHERM SPORT TEAMSWARZĘDZM-30SYSTHERM Technik Sp. z o.o.00:00:4701:03:55
280SKORUPKA Radek 304KS ULUNGBYDGOSZCZM-3000:00:4001:04:03
281ZAKRZEWSKI Adam 250BIAŁE BŁOTAM-2000:00:5001:04:06
282ULANDOWSKA-MONARCHA Patrycja 168BYDGOSZCZK-2000:00:3601:04:11
283MIOTK Marek 273KLIMOR TEAMBYTÓWM-30KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1001:04:21
284BIERNACKA Anka 72BYDGOSZCZK-3000:00:2401:04:21
285KRAJEWSKA Jagoda 327BYDGOSZCZK-3000:00:2501:04:21
286PIECYK-CZAJA Sonia 33BYDGOSZCZK-3000:00:4201:04:36
287CYBUL Krzysztof 134BYDGOSZCZM-3000:00:4401:04:43
288BOŚ Hanna 137GDAŃSKK-4000:00:4201:04:47
289DUTKIEWICZ Urszula 66TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:2801:04:49
290KOZACZYK Joanna 48INOWROCŁAWK-4000:00:1501:05:01
291GRACZYKOWSKI Andrzej 71BYDGOSZCZM-4000:00:5301:05:16
292MICHAŁOWSKI Cezary 220ALNORJÓZEFOSŁAWM-3000:00:0901:05:21
293BEDNARCZYK Joanna 282AXA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK-3000:00:2601:05:21
294NOWAK Agnieszka 228INOWROCŁAWK-3000:00:3401:05:22
295KOSZELA Renata 271ZALASEWOK-4000:00:2001:05:25
296BINKOWSKA Anita 180GNIEWKOWOK-4000:00:1501:05:26
297MIKLASZ Katarzyna 335KLIMA-THERM TEAMKATOWICEK-30KLIMA-THERM SP. Z O.O.00:00:1501:05:29
298KACZMAREK Paweł 130GRUPA KACZMAREKBYDGOSZCZM-30GRUPA KACZMAREK00:00:4801:05:33
299SPECJALSKI Paweł 205ALFACO RUNNING TEAMWARSZAWAM-30ALFACO00:00:4101:05:37
300SYGULSKA Justyna 340RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:3101:05:44
301KUCHTA Jacek 347KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIM-40KLIMAT SOLEC00:00:2601:05:47
302TRZYMKOWSKI Adrian 381BYDGOSZCZM-2000:00:3301:05:49
303DANIELEK Ewa 12WARSZAWAK-3000:00:2701:05:58
304MAN Beata 348KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIK-30KLIMAT SOLEC00:00:3401:06:01
305SZATKOWSKA Beata 313BYDGOSZCZK-5000:00:3901:06:01
306BRAHIM Laurent 314MONTROUGEM-5000:00:3901:06:05
307CENTAŁA Jarosław 394TEAM KUCYKI BYDGOSZCZM-3000:00:4301:06:06
308BEDNAREK Algvida 268ALNORJÓZEFOSŁAWK-40ALNOR00:00:0801:06:08
309RUTKOWSKA Virginia 107ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:4101:06:11
310GATNER Adam Marek 365LUKS SEROCKSEROCKM-60+00:00:3801:06:12
311GUMIENNY Maciej 139BYDGOSZCZM-4000:00:2701:06:19
312RICHERT Teresa 89ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-30ZWiK Chełmno00:00:2201:06:32
313JUNIK Aneta 218POZNAŃK-30RUREX00:00:5101:06:32
314RÓŻAŃSKA Agnieszka 353ZWIK CHEŁMNOKLAMRYK-4000:00:2201:06:38
315SOBOWIEC Mirka 114BYDGOSZCZK-4000:00:4201:06:47
316SOBOWIEC Szymon 115BYDGOSZCZM-4000:00:4201:06:47
317DEC Jarosław 203ALFACO RUNNING TEAMSOSNOWIECM-40ALFACO00:00:4601:07:13
318CZARNECKA Małgorzata 375ZŁOTÓWK-5000:00:1901:07:28
319- - 41300:00:3001:07:28
320JANUSZKIEWICZ Kornelia 37WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:1701:07:55
321KOZERA Marcin 360BYDGOSZCZM-4000:00:5001:08:10
322IGNATOWICZ Edyta 188POZNAŃK-30RUREX00:00:5001:08:16
323CZARNECKA-PIJAROWSKA Dominika 78WUJEK PORADA TEAM BYDGOSZCZK-3000:00:3801:08:25
324NUNZEK Agnieszka 122BYDGOSZCZK-4000:00:2601:08:34
325SZTEJKA Jolanta 178BYDGOSZCZK-4000:00:4601:08:55
326DEJEWSKI Zbigniew 204ALFACO RUNNING TEAMLUBLINM-50ALFACO00:00:4501:09:03
327STEĆ Jacek 241KLIMOR TEAMWARSZAWAM-30KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0901:09:08
328JASTRZĘBSKI Mirosław 290MECHVENT TEAMWEJHEROWOM-60+MechVent Team00:00:3701:09:33
329SAPALSKA Michalina 303LUBIEWOK-2000:00:4801:09:34
330KARASZEWSKI Mikołaj 373INOWROCŁAWM-3000:00:1501:09:36
331KAŁUSKI Jacek 289MECHVENT TEAMWEJHEROWOM-40MechVent Team00:00:3601:09:50
332IWANIAK Wioletta 294UJŚCIEK-4000:00:4501:09:56
333BURZYŃSKA Anna 258ROTENSO TEAMKATOWICEK-30ROTENSO00:00:0301:11:05
334TOMŻYŃSKI Maciej 262ROTENSO TEAMKATOWICEM-20ROTENSO00:00:0301:11:06
335BOGDANÓW Karolina 339BYDGOSZCZK-2000:00:4401:11:22
336HALAMA Marcin 410INOWROCŁAWM-30PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:1601:11:33
337SANIAK Piotr 260ROTENSO TEAMKATOWICEM-20ROTENSO00:00:1401:12:00
338SMOLARA Sebastian 276ALFACO RUNNING TEAMWROCŁAWM-30ALFACO00:00:4401:12:30
339KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hanna 409QBOWICZ - RODZINNA MAFIA BIEGOWABYDGOSZCZK-3000:00:4601:12:38
340CHOJNACKA Katarzyna 408KRUSZEK-4000:00:1301:12:44
341KOWALCZYK Piotr 234ALNORWARSZAWAM-3000:00:0001:14:24
342NOWACKI Leszek 171ZP SERWISBYDGOSZCZM-60+ZP SERWIS00:00:4001:14:47
343SZALA Monika 83BYDGOSZCZK-3000:00:4701:14:59
344NIESPOREK Ewa 32TORUŃK-60+00:00:3701:15:41
345DANIELEK Adam 14BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZ 11M-4000:00:4801:16:07
346MALCZEWSKA Mirka 124BYDGOSZCZK-60+00:00:4701:16:33
347ŚLĘZAK Rafał 123BYDGOSZCZM-4000:00:5101:20:55
348JANKOWSKI Dawid 142ŻNINM-3000:00:5101:21:01
349BORUCKI Rafał 202WARSZAWAM-3000:00:4401:21:10
350MARSZAŁEK Przemysław 207ALFACO RUNNING TEAMGDYNIAM-30ALFACO00:00:00
351CYRANKOWSKA Aleksandra 108H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-30Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:00
Znaleziono 351 wynik(ów)