IV BIEG INSTALATORA ROTENSO 2018

Organizator/ Organizer:
HVACR.pl
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
412
Wystartowało/ Started:
351
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
351
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-30

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Debiutanci | Kategorie Branżowe | Specjalne | Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9.8km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFirmaCzas startu/Start time9.8kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZENK Marta 85BYDGOSZCZK-301K 100:00:0100:39:0300:39:56.8000:39:58.55 3:5915
2SZWEDA Mirosława 358BYDGOSZCZK-302K 200:00:0100:40:0900:41:00.0500:41:01.95+00:01:034:0614.6
3WOŹNIAKOWSKA Agata 31RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-303K 300:00:0100:42:5000:43:47.8500:43:49.65+00:03:514:2213.7
4PĘKAŁA Aleksandra 329RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-304K 5Art-Deco Remonty00:00:0200:45:0000:45:49.2500:45:51.65+00:05:524:3413.1
5JAROCH-LIDZBARSKA Magdalena 248AMBITIOUS RUNNERS TEAMGDYNIAK-305K 600:00:0400:45:0100:45:54.8000:45:59.40+00:05:584:3513.1
6KRUPIŃSKA Izabela 109H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-306K 11Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0700:50:3800:51:36.7500:51:44.25+00:11:395:0911.6
7ZGLIŃSKA Anna 267UNISŁAWK-307K 2100:00:0500:53:0100:54:09.0000:54:14.75+00:14:125:2411.1
8POTRZEBOWSKA Agata 106BYDGOSZCZK-308K 2300:00:2100:54:0800:55:16.1500:55:37.35+00:15:195:3110.9
9SZCZEPAŃSKA Anna 401CZERWONAKK-309K 25PPRIUS REMKAN Sp. z oo.00:00:2600:54:3100:55:38.4500:56:04.55+00:15:415:3310.8
10SIEWERT Hanna 53BYDGOSZCZK-3010K 2600:00:2500:54:5200:55:48.9500:56:14.65+00:15:525:3410.7
11CZYŻEWSKA Justyna 129BRZOZAK-3011K 3100:00:2100:56:3000:57:40.1500:58:01.25+00:17:435:4610.4
12LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 56BYDGOSZCZK-3012K 3300:00:3100:57:0600:58:17.7500:58:49.60+00:18:205:4910.3
13CYRANKOWSKA Aleksandra 108H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-3013K 34Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0000:58:29.0000:58:29.00+00:18:325:5010.3
14GROBELNA Monika 312KOBYLARNIAK-3014K 3800:00:2200:58:0700:59:04.0000:59:26.00+00:19:075:5410.2
15BOROWIEC Wioleta 145BBL SZUBINSZUBINK-3015K 3900:00:1500:57:5900:59:08.7500:59:23.80+00:19:115:5410.1
16ADAMCZYK Agnieszka 311NAKŁO NAD NOTECIĄK-3016K 4100:00:1800:58:1000:59:28.2000:59:46.40+00:19:315:5610.1
17ZAGOZDZON Wioleta 128SOLEC KUJAWSKIK-3017K 4300:00:2600:58:3800:59:45.9501:00:12.15+00:19:495:5810
18GÓRKOWSKA Elzbieta 214RUMIAK-3018K 4600:00:2400:58:5600:59:56.5501:00:20.90+00:19:595:5910
19GAWLIK Kinga 190ŁĘCZYCAK-3019K 47Projekt Complex00:00:1900:58:5701:00:01.0001:00:20.75+00:20:046:0010
20KARASZEWSKA Paulina 399K-3020K 48PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:1500:59:1401:00:18.6001:00:34.25+00:20:216:019.9
21LACH Bogumiła 343BYDGOSZCZK-3021K 5300:00:2501:00:0101:01:05.8501:01:30.95+00:21:096:069.8
22CIEŚLAK Hanna 6BYDGOSZCZK-3022K 5600:00:0801:00:4401:01:37.1501:01:45.60+00:21:406:099.7
23MARCINIAK Justyna 160BYDGOSZCZK-3023K 5900:00:3601:01:2901:02:46.4501:03:22.90+00:22:496:169.6
24JARANTOWICZ Małgorzata 390ŚWIECIEK-3024K 6200:00:2101:02:3601:03:52.8001:04:14.35+00:23:566:239.4
25NIŚCIGORSKA Joanna 208ALFACO RUNNING TEAMWROCŁAWK-3025K 63Alfaco Polska Sp. z o.o.00:00:4501:02:4401:04:02.6501:04:48.25+00:24:056:249.4
26KRAJEWSKA Jagoda 327BYDGOSZCZK-3026K 6600:00:2501:04:2101:05:30.2501:05:55.30+00:25:336:339.2
27BIERNACKA Anka 72BYDGOSZCZK-3027K 6700:00:2401:04:2101:05:30.8501:05:55.55+00:25:346:339.2
28PIECYK-CZAJA Sonia 33BYDGOSZCZK-3028K 6900:00:4201:04:3601:05:52.5001:06:35.00+00:25:556:359.1
29DUTKIEWICZ Urszula 66TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3029K 7100:00:2801:04:4901:06:02.0501:06:30.90+00:26:056:369.1
30BEDNARCZYK Joanna 282AXA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK-3030K 7400:00:2601:05:2101:06:37.8001:07:04.50+00:26:416:399
31NOWAK Agnieszka 228INOWROCŁAWK-3031K 7500:00:3401:05:2201:06:38.3001:07:13.10+00:26:416:399
32MIKLASZ Katarzyna 335KLIMA-THERM TEAMKATOWICEK-3032K 77KLIMA-THERM SP. Z O.O.00:00:1501:05:2901:06:49.4001:07:04.60+00:26:526:409
33DANIELEK Ewa 12WARSZAWAK-3033K 7800:00:2701:05:5801:07:04.9501:07:32.60+00:27:086:428.9
34SYGULSKA Justyna 340RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3034K 7900:00:3101:05:4401:07:07.3501:07:38.85+00:27:106:428.9
35MAN Beata 348KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIK-3035K 81KLIMAT SOLEC00:00:3401:06:0101:07:22.7001:07:56.70+00:27:256:448.9
36RUTKOWSKA Virginia 107ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3036K 8300:00:4101:06:1101:07:34.1501:08:16.00+00:27:376:458.9
37RICHERT Teresa 89ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-3037K 84ZWiK Chełmno00:00:2201:06:3201:07:51.4001:08:13.90+00:27:546:478.8
38JUNIK Aneta 218POZNAŃK-3038K 85RUREX00:00:5101:06:3201:07:52.3501:08:43.45+00:27:556:478.8
39JANUSZKIEWICZ Kornelia 37WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3039K 8900:00:1701:07:5501:09:10.5001:09:28.00+00:29:136:558.7
40IGNATOWICZ Edyta 188POZNAŃK-3040K 90RUREX00:00:5001:08:1601:09:43.9001:10:34.80+00:29:476:588.6
41CZARNECKA-PIJAROWSKA Dominika 78WUJEK PORADA TEAM BYDGOSZCZK-3041K 9100:00:3801:08:2501:09:55.1001:10:33.30+00:29:586:598.6
42BURZYŃSKA Anna 258ROTENSO TEAMKATOWICEK-3042K 96ROTENSO00:00:0301:11:0501:12:14.1501:12:17.20+00:32:177:138.3
43KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hanna 409QBOWICZ - RODZINNA MAFIA BIEGOWABYDGOSZCZK-3043K 9800:00:4601:12:3801:13:56.7001:14:42.90+00:33:597:238.1
44SZALA Monika 83BYDGOSZCZK-3044K 10000:00:4701:14:5901:16:17.6001:17:05.55+00:36:207:377.9
Znaleziono 44 wynik(ów)