IV BIEG INSTALATORA ROTENSO 2018

Organizator/ Organizer:
HVACR.pl
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
412
Wystartowało/ Started:
351
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
351
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-Open

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Debiutanci | Kategorie Branżowe | Specjalne | Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9.8km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFirmaCzas startu/Start time9.8kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZENK Marta 85BYDGOSZCZK-301K 100:00:0100:39:0300:39:56.8000:39:58.55 3:5915
2SZWEDA Mirosława 358BYDGOSZCZK-302K 200:00:0100:40:0900:41:00.0500:41:01.95+00:01:034:0614.6
3WOŹNIAKOWSKA Agata 31RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-303K 300:00:0100:42:5000:43:47.8500:43:49.65+00:03:514:2213.7
4KOŻUCHOWSKA Natalia 351KLIMAT SOLECBYDGOSZCZK-201K 4KLIMAT SOLEC00:00:0400:43:4600:44:43.1500:44:47.90+00:04:464:2813.4
5PĘKAŁA Aleksandra 329RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-304K 5Art-Deco Remonty00:00:0200:45:0000:45:49.2500:45:51.65+00:05:524:3413.1
6JAROCH-LIDZBARSKA Magdalena 248AMBITIOUS RUNNERS TEAMGDYNIAK-305K 600:00:0400:45:0100:45:54.8000:45:59.40+00:05:584:3513.1
7KAŁAS Magdalena 150GDAŃSKK-202K 700:00:0400:45:1700:46:15.2000:46:19.95+00:06:184:3713
8CZAJKOWSKA Sylwia 50FOTOJOKERBYDGOSZCZK-401K 800:00:0600:45:2300:46:19.9500:46:26.15+00:06:234:3812.9
9GOLON Marlena 412RUN PASJA BYDGOSZCZSIECIENKOK-402K 900:00:0600:47:0100:47:52.2500:47:58.85+00:07:554:4712.5
10PALACZ Wioletta 38BYDGOSZCZK-403K 1000:00:0600:49:4300:50:39.5000:50:46.05+00:10:425:0411.8
11KRUPIŃSKA Izabela 109H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-306K 11Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0700:50:3800:51:36.7500:51:44.25+00:11:395:0911.6
12WIECZOREK Kamila 229ALNORWARSZAWAK-203K 1200:00:0800:50:4400:51:45.6000:51:53.75+00:11:485:1011.6
13LUZAK Magdalena 1BIEGNĘ DLA AGU I TOMECZKABYDGOSZCZK-204K 1300:00:1600:50:4600:51:48.5000:52:04.70+00:11:515:1011.6
14STASZKIEWICZ Lucyna 372BYDGOSZCZK-501K 1400:00:1300:50:5000:51:57.8500:52:11.80+00:12:015:1111.5
15ZIEMBAA Agaa 354BYDGOSZCZK-205K 1500:00:1100:51:0500:52:01.8500:52:13.60+00:12:055:1211.5
16SARNOWSKA Patrycja 254BYDGOSZCZK-206K 1600:00:0600:51:3900:52:42.8500:52:49.15+00:12:465:1611.4
17GROBELNA Angelika 79NIEMCZK-404K 1700:00:1300:52:1800:53:25.9500:53:38.95+00:13:295:2011.2
18RUDOL Magdalena 100PRĄDOCINK-405K 1800:00:1300:52:2700:53:30.0000:53:43.95+00:13:335:2111.2
19BŁAŻEJAK Krzysztofa` 176BYDGOSZCZK-406K 1900:00:0600:52:4600:53:44.0000:53:50.90+00:13:475:2211.2
20HORYD Justyna 269BYDGOSZCZK-407K 2000:00:0800:52:3700:53:47.6500:53:56.35+00:13:505:2211.2
21ZGLIŃSKA Anna 267UNISŁAWK-307K 2100:00:0500:53:0100:54:09.0000:54:14.75+00:14:125:2411.1
22FRONTCZAK Iwona 183INOWROCŁAWK-408K 2200:00:0400:53:4100:54:51.9500:54:56.10+00:14:555:2910.9
23POTRZEBOWSKA Agata 106BYDGOSZCZK-308K 2300:00:2100:54:0800:55:16.1500:55:37.35+00:15:195:3110.9
24ZAMIATOWSKA Kinga 330BELLA LINE BDGBYDGOSZCZK-409K 2400:00:2100:54:3300:55:37.1000:55:58.30+00:15:405:3310.8
25SZCZEPAŃSKA Anna 401CZERWONAKK-309K 25PPRIUS REMKAN Sp. z oo.00:00:2600:54:3100:55:38.4500:56:04.55+00:15:415:3310.8
26SIEWERT Hanna 53BYDGOSZCZK-3010K 2600:00:2500:54:5200:55:48.9500:56:14.65+00:15:525:3410.7
27WOJCIECHOWSKA Emilia 405BYDGOSZCZK-4010K 2700:00:2900:54:4700:55:56.0500:56:25.55+00:15:595:3510.7
28JAGIEŁO Sylwia 144BBL INOWROCŁAW/INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWK-4011K 2800:00:1400:54:5500:56:03.5500:56:18.05+00:16:065:3610.7
29DULCET Maria 379DOBRCZK-161K 2900:00:2400:55:3200:56:43.6500:57:07.85+00:16:465:4010.6
30DOBUCKA Katarzyna 393BYDGOSZCZK-207K 3000:00:3300:56:1600:57:21.2000:57:54.40+00:17:245:4410.5
31CZYŻEWSKA Justyna 129BRZOZAK-3011K 3100:00:2100:56:3000:57:40.1500:58:01.25+00:17:435:4610.4
32MICHALSKA Daria 338BYDGOSZCZK-208K 3200:00:2600:56:3800:57:45.5500:58:11.75+00:17:485:4610.4
33LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 56BYDGOSZCZK-3012K 3300:00:3100:57:0600:58:17.7500:58:49.60+00:18:205:4910.3
34CYRANKOWSKA Aleksandra 108H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-3013K 34Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0000:58:29.0000:58:29.00+00:18:325:5010.3
35MAŁANIN Dorota 113ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-4012K 3500:00:2700:57:3100:58:45.7500:59:13.70+00:18:485:5210.2
36WŁODARCZYK Olga 167#TEAMFARFALLARUSZKOWICEK-209K 3600:00:3800:57:5000:58:54.6500:59:32.70+00:18:575:5310.2
37KOLANOWSKA Grażyna 157BYDGOSZCZK-502K 3700:00:3500:57:5000:58:59.3500:59:34.95+00:19:025:5310.2
38GROBELNA Monika 312KOBYLARNIAK-3014K 3800:00:2200:58:0700:59:04.0000:59:26.00+00:19:075:5410.2
39BOROWIEC Wioleta 145BBL SZUBINSZUBINK-3015K 3900:00:1500:57:5900:59:08.7500:59:23.80+00:19:115:5410.1
40HAUS Katarzyna 146SZUBINK-4013K 4000:00:1500:58:0000:59:16.5000:59:31.55+00:19:195:5510.1
41ADAMCZYK Agnieszka 311NAKŁO NAD NOTECIĄK-3016K 4100:00:1800:58:1000:59:28.2000:59:46.40+00:19:315:5610.1
42STOŻEK Grażyna 67ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-4014K 42ZWiK Chełmno00:00:2700:58:2600:59:45.7501:00:13.50+00:19:485:5810
43ZAGOZDZON Wioleta 128SOLEC KUJAWSKIK-3017K 4300:00:2600:58:3800:59:45.9501:00:12.15+00:19:495:5810
44KWARTA Ilona 213SYSTHERM SPORT TEAMCZERWONAKK-4015K 44SYSTHERM00:00:4700:58:3000:59:46.8501:00:34.35+00:19:505:5810
45KANIUK Maja 149RUMIAK-4016K 4500:00:2400:58:5600:59:56.4001:00:21.00+00:19:595:5910
46GÓRKOWSKA Elzbieta 214RUMIAK-3018K 4600:00:2400:58:5600:59:56.5501:00:20.90+00:19:595:5910
47GAWLIK Kinga 190ŁĘCZYCAK-3019K 47Projekt Complex00:00:1900:58:5701:00:01.0001:00:20.75+00:20:046:0010
48KARASZEWSKA Paulina 399K-3020K 48PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:1500:59:1401:00:18.6001:00:34.25+00:20:216:019.9
49WALENTYNOWICZ Aneta 40PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK-4017K 4900:00:3700:59:1201:00:21.3501:00:58.55+00:20:246:029.9
50TOMKIEWICZ Martyna 279ATOS BYDGOSZCZPŁOCKK-2010K 5000:00:2500:59:3101:00:40.4001:01:06.30+00:20:436:049.9
51TYMCZEWSKA Alicja 163TYMGAZ GNIEZNOGNIEZNOK-2011K 5100:00:2300:59:4801:00:49.5501:01:12.85+00:20:526:049.9
52BARANOWSKA Julia 10BYDGOSZCZK-162K 5200:00:3000:59:5201:00:57.7001:01:27.80+00:21:006:059.8
53LACH Bogumiła 343BYDGOSZCZK-3021K 5300:00:2501:00:0101:01:05.8501:01:30.95+00:21:096:069.8
54TRUSZCZYŃSKA Joanna 138GDYNIAK-4018K 5400:00:2601:00:0401:01:16.3501:01:43.20+00:21:196:079.8
55SOBOLEWSKA Aleksandra 198BYDGOSZCZK-2012K 5500:00:1601:00:2101:01:29.4501:01:45.90+00:21:326:089.8
56CIEŚLAK Hanna 6BYDGOSZCZK-3022K 5600:00:0801:00:4401:01:37.1501:01:45.60+00:21:406:099.7
57KOZACZYK Julia 51INOWROCŁAWK-163K 5700:00:1401:00:5701:01:56.0501:02:10.80+00:21:596:119.7
58PRZYBYLSKA Grażyna 119BYDGOSZCZK-503K 5800:00:2901:01:1101:02:26.5501:02:55.90+00:22:296:149.6
59MARCINIAK Justyna 160BYDGOSZCZK-3023K 5900:00:3601:01:2901:02:46.4501:03:22.90+00:22:496:169.6
60KRZYŻANOWSKA Patrycja 42BYDGOSZCZK-2013K 6000:00:4801:02:0901:03:18.5001:04:06.80+00:23:216:199.5
61CZYŻAK Asia 91AMSNOWY DWÓRK-4019K 6100:00:3101:02:1901:03:23.8001:03:54.90+00:23:276:209.5
62JARANTOWICZ Małgorzata 390ŚWIECIEK-3024K 6200:00:2101:02:3601:03:52.8001:04:14.35+00:23:566:239.4
63NIŚCIGORSKA Joanna 208ALFACO RUNNING TEAMWROCŁAWK-3025K 63Alfaco Polska Sp. z o.o.00:00:4501:02:4401:04:02.6501:04:48.25+00:24:056:249.4
64NALEWALSKA Justyna 103SERCE TYBETUBYDGOSZCZK-2014K 6400:00:3201:03:1801:04:27.6001:05:00.05+00:24:306:269.3
65NALIK Marta 349KLIMAT SOLECBYDGOSZCZK-2015K 65KLIMAT SOLEC00:00:2301:03:1701:04:38.3001:05:01.90+00:24:416:279.3
66KRAJEWSKA Jagoda 327BYDGOSZCZK-3026K 6600:00:2501:04:2101:05:30.2501:05:55.30+00:25:336:339.2
67BIERNACKA Anka 72BYDGOSZCZK-3027K 6700:00:2401:04:2101:05:30.8501:05:55.55+00:25:346:339.2
68ULANDOWSKA-MONARCHA Patrycja 168BYDGOSZCZK-2016K 6800:00:3601:04:1101:05:34.4001:06:11.20+00:25:376:339.1
69PIECYK-CZAJA Sonia 33BYDGOSZCZK-3028K 6900:00:4201:04:3601:05:52.5001:06:35.00+00:25:556:359.1
70BOŚ Hanna 137GDAŃSKK-4020K 7000:00:4201:04:4701:06:00.9501:06:43.10+00:26:046:369.1
71DUTKIEWICZ Urszula 66TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3029K 7100:00:2801:04:4901:06:02.0501:06:30.90+00:26:056:369.1
72KOZACZYK Joanna 48INOWROCŁAWK-4021K 7200:00:1501:05:0101:06:14.6001:06:29.70+00:26:176:379.1
73BINKOWSKA Anita 180GNIEWKOWOK-4022K 7300:00:1501:05:2601:06:37.2501:06:52.65+00:26:406:399
74BEDNARCZYK Joanna 282AXA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK-3030K 7400:00:2601:05:2101:06:37.8001:07:04.50+00:26:416:399
75NOWAK Agnieszka 228INOWROCŁAWK-3031K 7500:00:3401:05:2201:06:38.3001:07:13.10+00:26:416:399
76KOSZELA Renata 271ZALASEWOK-4023K 7600:00:2001:05:2501:06:44.2501:07:04.60+00:26:476:409
77MIKLASZ Katarzyna 335KLIMA-THERM TEAMKATOWICEK-3032K 77KLIMA-THERM SP. Z O.O.00:00:1501:05:2901:06:49.4001:07:04.60+00:26:526:409
78DANIELEK Ewa 12WARSZAWAK-3033K 7800:00:2701:05:5801:07:04.9501:07:32.60+00:27:086:428.9
79SYGULSKA Justyna 340RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3034K 7900:00:3101:05:4401:07:07.3501:07:38.85+00:27:106:428.9
80BEDNAREK Algvida 268ALNORJÓZEFOSŁAWK-4024K 80ALNOR00:00:0801:06:0801:07:21.1501:07:30.05+00:27:246:448.9
81MAN Beata 348KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIK-3035K 81KLIMAT SOLEC00:00:3401:06:0101:07:22.7001:07:56.70+00:27:256:448.9
82SZATKOWSKA Beata 313BYDGOSZCZK-504K 8200:00:3901:06:0101:07:32.3001:08:11.30+00:27:356:458.9
83RUTKOWSKA Virginia 107ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3036K 8300:00:4101:06:1101:07:34.1501:08:16.00+00:27:376:458.9
84RICHERT Teresa 89ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-3037K 84ZWiK Chełmno00:00:2201:06:3201:07:51.4001:08:13.90+00:27:546:478.8
85JUNIK Aneta 218POZNAŃK-3038K 85RUREX00:00:5101:06:3201:07:52.3501:08:43.45+00:27:556:478.8
86RÓŻAŃSKA Agnieszka 353ZWIK CHEŁMNOKLAMRYK-4025K 8600:00:2201:06:3801:08:08.2001:08:30.50+00:28:116:488.8
87SOBOWIEC Mirka 114BYDGOSZCZK-4026K 8700:00:4201:06:4701:08:09.0501:08:51.80+00:28:126:488.8
88CZARNECKA Małgorzata 375ZŁOTÓWK-505K 8800:00:1901:07:2801:08:52.2501:09:12.10+00:28:556:538.7
89JANUSZKIEWICZ Kornelia 37WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3039K 8900:00:1701:07:5501:09:10.5001:09:28.00+00:29:136:558.7
90IGNATOWICZ Edyta 188POZNAŃK-3040K 90RUREX00:00:5001:08:1601:09:43.9001:10:34.80+00:29:476:588.6
91CZARNECKA-PIJAROWSKA Dominika 78WUJEK PORADA TEAM BYDGOSZCZK-3041K 9100:00:3801:08:2501:09:55.1001:10:33.30+00:29:586:598.6
92NUNZEK Agnieszka 122BYDGOSZCZK-4027K 9200:00:2601:08:3401:09:56.9501:10:23.85+00:30:006:598.6
93SZTEJKA Jolanta 178BYDGOSZCZK-4028K 9300:00:4601:08:5501:10:05.3001:10:52.00+00:30:087:008.6
94SAPALSKA Michalina 303LUBIEWOK-2017K 9400:00:4801:09:3401:10:53.4501:11:42.00+00:30:567:058.5
95IWANIAK Wioletta 294UJŚCIEK-4029K 9500:00:4501:09:5601:11:20.7001:12:06.20+00:31:237:088.4
96BURZYŃSKA Anna 258ROTENSO TEAMKATOWICEK-3042K 96ROTENSO00:00:0301:11:0501:12:14.1501:12:17.20+00:32:177:138.3
97BOGDANÓW Karolina 339BYDGOSZCZK-2018K 9700:00:4401:11:2201:12:46.2001:13:31.00+00:32:497:168.2
98KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hanna 409QBOWICZ - RODZINNA MAFIA BIEGOWABYDGOSZCZK-3043K 9800:00:4601:12:3801:13:56.7001:14:42.90+00:33:597:238.1
99CHOJNACKA Katarzyna 408KRUSZEK-4030K 9900:00:1301:12:4401:14:03.4001:14:16.90+00:34:067:248.1
100SZALA Monika 83BYDGOSZCZK-3044K 10000:00:4701:14:5901:16:17.6001:17:05.55+00:36:207:377.9
101NIESPOREK Ewa 32TORUŃK-60+1K 10100:00:3701:15:4101:17:09.9001:17:47.30+00:37:137:437.8
102MALCZEWSKA Mirka 124BYDGOSZCZK-60+2K 10200:00:4701:16:3301:17:48.8501:18:36.55+00:37:527:467.7
Znaleziono 102 wynik(ów)