Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 412 |
Wystartowało : | 351 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 350 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF 9.8km : | |
Lista nagrodzonych : |
Debiutanci Kategorie Branżowe Specjalne Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu | Announcer 9.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZENK Marta | 85 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:01 | 00:39:03 | |||
2 | SZWEDA Mirosława | 358 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:01 | 00:40:09 | |||
3 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 31 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:01 | 00:42:50 | ||
4 | KOŻUCHOWSKA Natalia | 351 | KLIMAT SOLEC | BYDGOSZCZ | K-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:04 | 00:43:46 | |
5 | PĘKAŁA Aleksandra | 329 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | Art-Deco Remonty | 00:00:02 | 00:45:00 | |
6 | JAROCH-LIDZBARSKA Magdalena | 248 | Ambitious Runners Team | GDYNIA | K-30 | 00:00:04 | 00:45:01 | ||
7 | KAŁAS Magdalena | 150 | GDAŃSK | K-20 | 00:00:04 | 00:45:17 | |||
8 | CZAJKOWSKA Sylwia | 50 | Fotojoker | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:06 | 00:45:23 | ||
9 | GOLON Marlena | 412 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | SIECIENKO | K-40 | 00:00:06 | 00:47:01 | ||
10 | PALACZ Wioletta | 38 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:06 | 00:49:43 | |||
11 | KRUPIŃSKA Izabela | 109 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K-30 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. | 00:00:07 | 00:50:38 | |
12 | WIECZOREK Kamila | 229 | ALNOR | WARSZAWA | K-20 | 00:00:08 | 00:50:44 | ||
13 | LUZAK Magdalena | 1 | Biegnę dla Agu i Tomeczka | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:16 | 00:50:46 | ||
14 | STASZKIEWICZ Lucyna | 372 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:13 | 00:50:50 | |||
15 | ZIEMBAA Agaa | 354 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:11 | 00:51:05 | |||
16 | SARNOWSKA Patrycja | 254 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:06 | 00:51:39 | |||
17 | GROBELNA Angelika | 79 | NIEMCZ | K-40 | 00:00:13 | 00:52:18 | |||
18 | RUDOL Magdalena | 100 | PRĄDOCIN | K-40 | 00:00:13 | 00:52:27 | |||
19 | HORYD Justyna | 269 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:08 | 00:52:37 | |||
20 | BŁAŻEJAK Krzysztofa` | 176 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:06 | 00:52:46 | |||
21 | ZGLIŃSKA Anna | 267 | UNISŁAW | K-30 | 00:00:05 | 00:53:01 | |||
22 | FRONTCZAK Iwona | 183 | INOWROCŁAW | K-40 | 00:00:04 | 00:53:41 | |||
23 | POTRZEBOWSKA Agata | 106 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:21 | 00:54:08 | |||
24 | SZCZEPAŃSKA Anna | 401 | CZERWONAK | K-30 | PPRIUS REMKAN Sp. z oo. | 00:00:26 | 00:54:31 | ||
25 | ZAMIATOWSKA Kinga | 330 | BELLA LINE BDG | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:21 | 00:54:33 | ||
26 | WOJCIECHOWSKA Emilia | 405 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:29 | 00:54:47 | |||
27 | SIEWERT Hanna | 53 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:25 | 00:54:52 | |||
28 | JAGIEŁO Sylwia | 144 | BBL Inowrocław/Inowrocław Biega | INOWROCŁAW | K-40 | 00:00:14 | 00:54:55 | ||
29 | DULCET Maria | 379 | DOBRCZ | K-16 | 00:00:24 | 00:55:32 | |||
30 | DOBUCKA Katarzyna | 393 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:33 | 00:56:16 | |||
31 | CZYŻEWSKA Justyna | 129 | BRZOZA | K-30 | 00:00:21 | 00:56:30 | |||
32 | MICHALSKA Daria | 338 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:26 | 00:56:38 | |||
33 | LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia | 56 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:31 | 00:57:06 | |||
34 | MAŁANIN Dorota | 113 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | K-40 | 00:00:27 | 00:57:31 | ||
35 | KOLANOWSKA Grażyna | 157 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:35 | 00:57:50 | |||
36 | WŁODARCZYK Olga | 167 | #TeamFarfalla | RUSZKOWICE | K-20 | 00:00:38 | 00:57:50 | ||
37 | BOROWIEC Wioleta | 145 | BBL SZUBIN | SZUBIN | K-30 | 00:00:15 | 00:57:59 | ||
38 | HAUS Katarzyna | 146 | SZUBIN | K-40 | 00:00:15 | 00:58:00 | |||
39 | GROBELNA Monika | 312 | KOBYLARNIA | K-30 | 00:00:22 | 00:58:07 | |||
40 | ADAMCZYK Agnieszka | 311 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-30 | 00:00:18 | 00:58:10 | |||
41 | STOŻEK Grażyna | 67 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | K-40 | ZWiK Chełmno | 00:00:27 | 00:58:26 | |
42 | KWARTA Ilona | 213 | SYSTHERM Sport Team | CZERWONAK | K-40 | SYSTHERM | 00:00:47 | 00:58:30 | |
43 | ZAGOZDZON Wioleta | 128 | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | 00:00:26 | 00:58:38 | |||
44 | KANIUK Maja | 149 | RUMIA | K-40 | 00:00:24 | 00:58:56 | |||
45 | GÓRKOWSKA Elzbieta | 214 | RUMIA | K-30 | 00:00:24 | 00:58:56 | |||
46 | GAWLIK Kinga | 190 | ŁĘCZYCA | K-30 | Projekt Complex | 00:00:19 | 00:58:57 | ||
47 | WALENTYNOWICZ Aneta | 40 | Pruszcz Biega | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-40 | 00:00:37 | 00:59:12 | ||
48 | KARASZEWSKA Paulina | 399 | K-30 | PWiK Sp. z o.o. Inowrocław | 00:00:15 | 00:59:14 | |||
49 | TOMKIEWICZ Martyna | 279 | Atos Bydgoszcz | PŁOCK | K-20 | 00:00:25 | 00:59:31 | ||
50 | TYMCZEWSKA Alicja | 163 | TYMGAZ GNIEZNO | GNIEZNO | K-20 | 00:00:23 | 00:59:48 | ||
51 | BARANOWSKA Julia | 10 | BYDGOSZCZ | K-16 | 00:00:30 | 00:59:52 | |||
52 | LACH Bogumiła | 343 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:25 | 01:00:01 | |||
53 | TRUSZCZYŃSKA Joanna | 138 | GDYNIA | K-40 | 00:00:26 | 01:00:04 | |||
54 | SOBOLEWSKA Aleksandra | 198 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:16 | 01:00:21 | |||
55 | CIEŚLAK Hanna | 6 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:08 | 01:00:44 | |||
56 | KOZACZYK Julia | 51 | INOWROCŁAW | K-16 | 00:00:14 | 01:00:57 | |||
57 | PRZYBYLSKA Grażyna | 119 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:29 | 01:01:11 | |||
58 | MARCINIAK Justyna | 160 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:36 | 01:01:29 | |||
59 | KRZYŻANOWSKA Patrycja | 42 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:48 | 01:02:09 | |||
60 | CZYŻAK Asia | 91 | AMS | NOWY DWÓR | K-40 | 00:00:31 | 01:02:19 | ||
61 | JARANTOWICZ Małgorzata | 390 | ŚWIECIE | K-30 | 00:00:21 | 01:02:36 | |||
62 | NIŚCIGORSKA Joanna | 208 | ALFACO RUNNING TEAM | WROCŁAW | K-30 | Alfaco Polska Sp. z o.o. | 00:00:45 | 01:02:44 | |
63 | NALIK Marta | 349 | KLIMAT SOLEC | BYDGOSZCZ | K-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:23 | 01:03:17 | |
64 | NALEWALSKA Justyna | 103 | Serce Tybetu | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:32 | 01:03:18 | ||
65 | - - | 168 | - | K-20 | 00:00:36 | 01:04:11 | |||
66 | BIERNACKA Anka | 72 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:24 | 01:04:21 | |||
67 | KRAJEWSKA Jagoda | 327 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:25 | 01:04:21 | |||
68 | PIECYK-CZAJA Sonia | 33 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:42 | 01:04:36 | |||
69 | BOŚ Hanna | 137 | GDAŃSK | K-40 | 00:00:42 | 01:04:47 | |||
70 | DUTKIEWICZ Urszula | 66 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:28 | 01:04:49 | ||
71 | KOZACZYK Joanna | 48 | INOWROCŁAW | K-40 | 00:00:15 | 01:05:01 | |||
72 | BEDNARCZYK Joanna | 282 | AXA Running Team | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:26 | 01:05:21 | ||
73 | NOWAK Agnieszka | 228 | INOWROCŁAW | K-30 | 00:00:34 | 01:05:22 | |||
74 | KOSZELA Renata | 271 | ZALASEWO | K-40 | 00:00:20 | 01:05:25 | |||
75 | BINKOWSKA Anita | 180 | GNIEWKOWO | K-40 | 00:00:15 | 01:05:26 | |||
76 | MIKLASZ Katarzyna | 335 | KLIMA-THERM TEAM | KATOWICE | K-30 | KLIMA-THERM SP. Z O.O. | 00:00:15 | 01:05:29 | |
77 | SYGULSKA Justyna | 340 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:31 | 01:05:44 | ||
78 | DANIELEK Ewa | 12 | WARSZAWA | K-30 | 00:00:27 | 01:05:58 | |||
79 | MAN Beata | 348 | KLIMAT SOLEC | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | KLIMAT SOLEC | 00:00:34 | 01:06:01 | |
80 | SZATKOWSKA Beata | 313 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:39 | 01:06:01 | |||
81 | BEDNAREK Algvida | 268 | ALNOR | JÓZEFOSŁAW | K-40 | ALNOR | 00:00:08 | 01:06:08 | |
82 | RUTKOWSKA Virginia | 107 | Atos Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:41 | 01:06:11 | ||
83 | RICHERT Teresa | 89 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | K-30 | ZWiK Chełmno | 00:00:22 | 01:06:32 | |
84 | JUNIK Aneta | 218 | POZNAŃ | K-30 | RUREX | 00:00:51 | 01:06:32 | ||
85 | RÓŻAŃSKA Agnieszka | 353 | ZWiK Chełmno | KLAMRY | K-40 | 00:00:22 | 01:06:38 | ||
86 | SOBOWIEC Mirka | 114 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:42 | 01:06:47 | |||
87 | CZARNECKA Małgorzata | 375 | ZŁOTÓW | K-50 | 00:00:19 | 01:07:28 | |||
88 | JANUSZKIEWICZ Kornelia | 37 | WATAHA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:17 | 01:07:55 | ||
89 | IGNATOWICZ Edyta | 188 | POZNAŃ | K-30 | RUREX | 00:00:50 | 01:08:16 | ||
90 | CZARNECKA-PIJAROWSKA Dominika | 78 | Wujek Porada Team | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:38 | 01:08:25 | ||
91 | NUNZEK Agnieszka | 122 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:26 | 01:08:34 | |||
92 | SZTEJKA Jolanta | 178 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:46 | 01:08:55 | |||
93 | SAPALSKA Michalina | 303 | LUBIEWO | K-20 | 00:00:48 | 01:09:34 | |||
94 | IWANIAK Wioletta | 294 | UJŚCIE | K-40 | 00:00:45 | 01:09:56 | |||
95 | BURZYŃSKA Anna | 258 | Rotenso Team | KATOWICE | K-30 | ROTENSO | 00:00:03 | 01:11:05 | |
96 | BOGDANÓW Karolina | 339 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:44 | 01:11:22 | |||
97 | KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hanna | 409 | Qbowicz - Rodzinna Mafia Biegowa | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:46 | 01:12:38 | ||
98 | CHOJNACKA Katarzyna | 408 | KRUSZE | K-40 | 00:00:13 | 01:12:44 | |||
99 | SZALA Monika | 83 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:47 | 01:14:59 | |||
100 | NIESPOREK Ewa | 32 | TORUŃ | K-60+ | 00:00:37 | 01:15:41 | |||
101 | MALCZEWSKA Mirka | 124 | BYDGOSZCZ | K-60+ | 00:00:47 | 01:16:33 | |||
102 | CYRANKOWSKA Aleksandra | 108 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K-30 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. | 00:00:00 |
Znaleziono 102 wynik(ów)