IV BIEG INSTALATORA ROTENSO 2018

Organizator/ Organizer:
HVACR.pl
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
412
Wystartowało/ Started:
351
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
351
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-20

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Debiutanci | Kategorie Branżowe | Specjalne | Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9.8km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFirmaCzas startu/Start time9.8kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOTŁOWSKI Bartosz 350KLIMAT SOLECBYDGOSZCZM-201M 1KLIMAT SOLEC00:00:0100:34:5300:35:35.7000:35:37.15 3:3316.9
2PIĄTKOWSKI Michał 28TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZTORUŃM-202M 900:00:0300:39:3900:40:27.3000:40:30.95+00:04:514:0214.8
3GROSKOP Grzegorz 52RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-203M 1500:00:3900:40:3400:41:22.9000:42:02.40+00:05:474:0814.5
4SZCZĘSNY Piotr 2TORUŃM-204M 3700:00:0300:44:4200:45:29.8500:45:32.90+00:09:544:3213.2
5SAPA Kacper 323BYDGOSKIE ŻÓŁWIE BYDGOSZCZM-205M 4500:00:0700:45:0600:45:57.1500:46:04.90+00:10:214:3513.1
6PALIGA Mateusz 54RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-206M 4700:00:0700:45:1700:46:11.4500:46:19.15+00:10:354:3713
7BOROWSKI Radosław 280MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM-207M 6100:00:0700:47:0900:48:10.2000:48:18.05+00:12:344:4912.5
8WASIK Łukasz 346GRUDZIĄDZM-208M 65ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:0500:47:2600:48:27.6500:48:33.20+00:12:514:5012.4
9DEMBEK Maciej 29LOS KUMPLOSBYDGOSZCZM-209M 7100:00:1500:48:3700:49:23.2000:49:38.70+00:13:474:5612.1
10KACZOROWSKI Rafał 380BYDGOSZCZM-2010M 7200:00:3200:48:4100:49:32.1000:50:04.65+00:13:564:5712.1
11ŻEGLICZ Marek 57BIAŁE BŁOTAM-2011M 7900:00:0500:48:5400:50:03.2500:50:09.00+00:14:275:0012
12WROBEL Mateusx 143FABIANKIM-2012M 8100:00:0900:49:1200:50:10.4500:50:19.95+00:14:345:0112
13WASILEWSKI Wojtek 385BYDGOSZCZM-2013M 9200:00:1000:49:5300:50:55.9500:51:06.45+00:15:205:0511.8
14TOBÓR Paweł 261ROTENSO TEAMKATOWICEM-2014M 104ROTENSO00:00:0200:50:4200:51:39.2000:51:41.25+00:16:035:0911.6
15WOJCIECHOWSKI Grzegorz 59ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2015M 10600:00:3600:50:4800:51:41.1500:52:17.60+00:16:055:1011.6
16STOŻEK Szymon 68ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOM-2016M 11400:00:2800:51:3200:52:35.6000:53:03.85+00:16:595:1511.4
17LOOSE Michał 132GRUPA KACZMAREKSŁUPOWIECM-2017M 115GRUPA KACZMAREK00:00:2800:51:5400:52:47.7000:53:16.50+00:17:125:1611.4
18KRUPIŃSKI Rafał 238KLIMOR TEAMGDAŃSKM-2018M 117KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0800:51:4500:52:52.7000:53:01.50+00:17:175:1711.3
19WIŚNIEWSKI Piotr 148BYDGOSZCZM-2019M 11800:00:2800:52:0200:52:56.6500:53:24.90+00:17:205:1711.3
20KOTLAREK Mariusz 371INOWROCŁAWM-2020M 13200:00:1800:53:4400:54:33.8000:54:52.75+00:18:585:2711
21ROZWADOWSKI Oskar 352KLIMAT SOLECTORUŃM-2021M 133KLIMAT SOLEC00:00:2300:53:4700:54:35.2500:54:58.35+00:18:595:2711
22KANNEBERG Maciej 181RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2022M 13500:00:3400:54:0300:54:45.1500:55:19.65+00:19:095:2811
23MARTYNELIS Jakub 274GRUPA KACZMAREKBIAŁE BŁOTAM-2023M 137GRUPA KACZMAREK00:00:4800:53:4500:54:48.7500:55:37.60+00:19:135:2810.9
24REPCZYŃSKI Tomasz 7BYDGOSZCZM-2024M 15000:00:3300:55:2200:56:16.9000:56:50.20+00:20:415:3710.7
25KAZIMIERUK Mateusz 221ALNORWARSZAWAM-2025M 15200:00:0900:55:1400:56:21.3500:56:30.45+00:20:455:3810.6
26RENC Patryk 133SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-2026M 16300:00:3200:57:0000:57:58.7000:58:30.90+00:22:235:4710.4
27DACIO Darek 136SZUBINM-2027M 18200:00:1500:57:5900:59:12.2500:59:27.75+00:23:365:5510.1
28MORAWSKI Piotr 315SZPETAL GÓRNYM-2028M 18900:00:2400:58:3700:59:42.4001:00:06.60+00:24:065:5810.1
29MADZIŃSKI Dawid 131GRUPA KACZMAREKMROCZAM-2029M 196GRUPA KACZMAREK00:00:4800:59:3401:00:38.8001:01:27.50+00:25:036:039.9
30JÓŹWIAK Hubert 164TYMGAZ GNIEZNOGNIEZNOM-2030M 19700:00:2300:59:4701:00:49.2501:01:12.90+00:25:136:049.9
31BRZOZOWSKI Piotr 41BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-2031M 20900:00:4301:02:4201:03:54.0001:04:37.90+00:28:186:239.4
32ZAKRZEWSKI Adam 250BIAŁE BŁOTAM-2032M 21600:00:5001:04:0601:05:26.2001:06:16.30+00:29:506:329.2
33TRZYMKOWSKI Adrian 381BYDGOSZCZM-2033M 22400:00:3301:05:4901:06:56.1001:07:29.10+00:31:206:419
34TOMŻYŃSKI Maciej 262ROTENSO TEAMKATOWICEM-2034M 238ROTENSO00:00:0301:11:0601:12:13.9501:12:17.10+00:36:387:138.3
35SANIAK Piotr 260ROTENSO TEAMKATOWICEM-2035M 239ROTENSO00:00:1401:12:0001:12:55.4001:13:10.30+00:37:197:178.2
DQWITKOWSKI Błażej 147BYDGOSZCZM-20DQ00:38:26 DQ00:39:23.25 DQ DQ--
Znaleziono 36 wynik(ów)