IV BIEG INSTALATORA ROTENSO 2018

Organizator/ Organizer:
HVACR.pl
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
412
Wystartowało/ Started:
351
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
351
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-30

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Debiutanci | Kategorie Branżowe | Specjalne | Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9.8km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFirmaCzas startu/Start time9.8kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MOTOCZYŃSKI Wojciech 403TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-301M 200:00:0100:36:2300:37:12.6500:37:14.05 3:4316.1
2LIDZBARSKI Janusz 235CHWASZCZYNOM-302M 3UP System00:00:0200:37:0500:37:54.8500:37:56.90+00:00:423:4715.8
3KOŁAKOWSKI Tomasz 165BYDGOSZCZM-303M 6HYDROTERM Krzysztof Chudy00:00:0200:38:3200:39:18.5000:39:20.90+00:02:053:5515.3
4MAĆKOWSKI Maciej 255UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-304M 700:00:0100:38:5500:39:39.7000:39:41.40+00:02:273:5815.1
5PELC Marcin 370BYDGOSZCZM-305M 1000:00:0100:39:5600:40:34.5500:40:36.45+00:03:214:0314.8
6KMITTA Leszek 398INOWROCŁAWM-306M 11PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:0300:39:4800:40:39.6000:40:42.95+00:03:264:0314.8
7SARNECKI Michał 194ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-307M 12ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:0500:39:4900:40:44.8500:40:50.15+00:03:324:0414.7
8ŁAZ Kamil 26RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-308M 1300:00:0300:40:2300:41:11.6000:41:15.05+00:03:584:0714.6
9KUŚNIEREK Bartosz 287PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-309M 1600:00:0300:40:3400:41:27.8500:41:31.15+00:04:154:0814.5
10KUŁAKOWSKI Krzysztof 316RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3010M 17P.W. Jakub Oskiewicz00:00:0300:40:5300:41:42.5500:41:46.50+00:04:294:1014.4
11JUNIK Łukasz 217POZNAŃM-3011M 20RUREX00:00:0300:41:5400:42:43.8500:42:47.60+00:05:314:1614
12KLIMEK Łukasz 74H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZBLIZNOM-3012M 21Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0400:42:0400:42:54.6500:42:58.65+00:05:424:1714
13GORZYCKI Sławomir 36ANIRO RUN TEAMTORUNM-3013M 23Aniro sp z.o.o00:00:0100:42:2000:43:07.1500:43:08.60+00:05:544:1813.9
14OLEJNIK Krzysztof 215BYDGOSZCZM-3014M 2600:00:0600:42:3600:43:26.3500:43:33.20+00:06:134:2013.8
15ROMANOWSKI Michal 317BYDGOSZCZM-3015M 29Atelbud00:00:0200:42:5300:43:34.6500:43:37.55+00:06:224:2113.8
16BRZUCHALSKI Mati 96BYDGOSZCZM-3016M 3000:00:2400:42:4800:43:39.7000:44:04.60+00:06:274:2213.7
17NAGORZYSKI Arkadiusz 17BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZM-3017M 31Instalacje wod-kan i c.o Grzegorz Gryszówka00:00:0500:43:0400:43:51.7000:43:57.15+00:06:394:2313.7
18FLORIANCZYK Damian 64H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-3018M 33MWiO Sp. z o.o. w Grudziądzu00:00:0300:43:0200:43:56.3000:44:00.15+00:06:434:2313.7
19ZARECKI Piotr 319PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-3019M 3600:00:0600:44:3300:45:28.7000:45:34.70+00:08:164:3213.2
20MODRZYŃSKI Jacek 24KROTOSZYNM-3020M 39NTs Daria Poczta00:00:0400:44:4900:45:44.8500:45:49.80+00:08:324:3413.1
21JANCZARSKI Marcin 20ANIRO RUN TEAMTORUŃM-3021M 4100:00:0500:44:5500:45:46.3000:45:51.85+00:08:334:3413.1
22SOŁECKI Michał 18ANIRO RUN TEAMTORUŃM-3022M 4400:00:0500:44:5700:45:54.9000:46:00.80+00:08:424:3513.1
23KRZEMIŃSKI Bartosz 328RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3023M 48Art-Deco Remonty00:00:0200:45:1200:46:13.8000:46:16.40+00:09:014:3713
24GOŁATA Wojciech 95WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3024M 5000:00:0700:45:5500:46:39.5500:46:47.05+00:09:264:4012.9
25HEJNA Kamil 321BYDGOSZCZM-3025M 5200:00:2000:46:0100:46:54.7500:47:15.60+00:09:424:4112.8
26REDLARSKI Michał 141H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-3026M 53MWiO SP. Z O.O. GRUDZIĄDZ00:00:0400:46:0300:46:58.5000:47:02.95+00:09:454:4112.8
27ŚWIERCZYŃSKI Marcin 16ATHLETICOMED BYDGOSZCZOSIELSKOM-3027M 5500:00:1200:46:4100:47:34.8500:47:47.15+00:10:224:4512.6
28PAWEŁ MARCZYŃSKI Marshall 58BOŻEJEWICZKIM-3028M 5600:00:0500:46:4400:47:37.6500:47:43.55+00:10:254:4512.6
29CYL Dawid 4BYDGOSZCZM-3029M 5700:00:1100:46:5600:47:48.2000:47:59.60+00:10:354:4612.6
30STAFIEJ Sylwester 259ROTENSO TEAMKATOWICEM-3030M 58ROTENSO00:00:0200:46:5700:47:50.4000:47:53.00+00:10:374:4712.5
31CZYŻEWSKI Mateusz 332GRUPA KACZMAREKBYDGOSZCZM-3031M 67GRUPA KACZMAREK00:00:1300:47:5600:48:47.1500:49:00.45+00:11:344:5212.3
32WITEK Karol 90OSIEM-3032M 6800:00:1100:48:1300:49:02.6000:49:14.10+00:11:494:5412.2
33JARANTOWICZ Adam 388ŚWIECIEM-3033M 7000:00:2100:48:2500:49:22.2500:49:44.00+00:12:094:5612.1
34DRWĘCKI Daniel 336BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM-3034M 7400:00:1400:48:3600:49:36.0000:49:50.10+00:12:234:5712.1
35ZAMOJSKI Andrzej 86TORUŃM-3035M 7500:00:1200:48:4700:49:41.6000:49:53.65+00:12:284:5812.1
36RUSZKIEWICZ Łukasz 151PRZYŁĘKIM-3036M 80GFI00:00:2900:49:1800:50:09.7000:50:39.40+00:12:575:0112
37BUTRYM Piotr 121BYDGOSZCZM-3037M 8400:00:1200:49:2900:50:31.8500:50:44.65+00:13:195:0311.9
38WŁADYKA Paweł 236KLIMOR TEAMGDYNIAM-3038M 85KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0900:49:3900:50:32.3500:50:42.30+00:13:195:0311.9
39BIAŁOBŁOCKI Marek 378KB LECH RYPINRYPINM-3039M 8800:00:2000:49:3300:50:40.8500:51:01.45+00:13:285:0411.8
40JELIŃSKI Krzysztof 291MECHVENT TEAMWEJHEROWOM-3040M 89MechVent Team00:00:3300:49:5400:50:45.5500:51:19.05+00:13:325:0411.8
41RADKA Michał 237KLIMOR TEAMLUZINOM-3041M 90KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0900:49:4400:50:48.4500:50:57.60+00:13:355:0411.8
42SZULC Radek 386BYDGOSZCZM-3042M 9100:00:2000:50:0300:50:55.1500:51:15.20+00:13:425:0511.8
43KACZMAREK Sebastian 199BYDGOSZCZM-3043M 9400:00:2700:50:1300:51:01.8500:51:29.20+00:13:495:0611.8
44LACH Paweł 275BYDGOSZCZM-3044M 10000:00:2500:50:2800:51:26.1000:51:51.10+00:14:135:0811.7
45ARACH Przemysław 179BYDGOSZCZM-3045M 11000:00:1800:51:0500:51:55.9500:52:14.25+00:14:435:1111.6
46OLIJARCZYK Paweł 240KLIMOR TEAMPOZNAŃM-3046M 111KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0900:51:0400:51:59.0500:52:08.65+00:14:465:1111.5
47MIKLASZ Piotr 334KLIMOR TEAMKATOWICEM-3047M 113KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1400:51:2700:52:26.4000:52:41.30+00:15:135:1411.4
48ŁOBOCKI Krzysztof 5BYDGOSZCZM-3048M 11600:00:2200:51:5800:52:49.8500:53:12.15+00:15:375:1711.4
49MIERZWA Damian 175RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-3049M 12000:00:3500:52:1100:53:13.8000:53:49.15+00:16:015:1911.3
50DEKA Ireneusz 298NAKŁO NAD NOTECIĄM-3050M 130Body Joy Roma Deka fitness usługi transoprt00:00:1700:53:3500:54:30.2500:54:48.15+00:17:175:2711
51GZYL Mikolaj 125JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3051M 13100:00:2900:53:2900:54:33.1500:55:02.50+00:17:205:2711
52BEREDA Adam 242KLIMOR TEAMWARSZAWAM-3052M 139KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1000:53:5200:54:54.7000:55:05.20+00:17:425:2910.9
53MAJCHRZAK Dawid 156BYDGOSZCZM-3053M 14000:00:3500:53:5300:55:01.5000:55:37.35+00:17:485:3010.9
54KOŁACZ Artur 219ALNORWARSZAWAM-3054M 14200:00:0800:54:1200:55:13.3500:55:21.60+00:18:005:3110.9
55SZYMAŃSKI Tomasz 154BYDGOSZCZM-3055M 149DTM System00:00:0800:55:1500:56:13.1000:56:21.70+00:19:005:3710.7
56NOWAK Tomasz 286JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-3056M 15300:00:2500:55:1800:56:23.8000:56:49.00+00:19:115:3810.6
57FRYDRYCH Bartłomiej 285JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-3057M 15400:00:2500:55:1700:56:24.1000:56:49.40+00:19:115:3810.6
58CISZEWSKI Paweł 266BRZOSTOWO 30AM-3058M 15900:00:3300:56:3100:57:39.2000:58:13.10+00:20:265:4610.4
59PAŁKA Mariusz 264ROTENSO TEAMKATOWICEM-3059M 160ROTENSO00:00:0200:56:4100:57:43.5000:57:46.10+00:20:305:4610.4
60BOLLIN Łukasz 288BYDGOSZCZM-3060M 164GFI00:00:2900:56:5000:57:59.6000:58:29.25+00:20:465:4810.3
61GROCHOWSKI Jakub 73JW1515WITOSŁAWM-3061M 16500:00:3200:56:5900:57:59.6000:58:31.60+00:20:465:4710.3
62ŚWIĘCIOK Andrzej 414BYDGOSZCZM-3062M 16600:00:2800:56:5600:58:05.9000:58:34.45+00:20:535:4810.3
63MURAWSKI Piotr 8ŻNINM-3063M 16700:00:5100:57:1300:58:09.2000:59:00.30+00:20:565:4810.3
64BOHDZIEWICZ Paweł 296ŁOMIANKIM-3064M 168Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne 'Eko-Babice' Sp. z o.o.00:00:1800:56:5000:58:10.3000:58:28.95+00:20:575:4910.3
65KUJAWA Przemysław 309GOŚCIERADZM-3065M 16900:00:4100:57:2000:58:13.3000:58:54.50+00:21:005:4910.3
66KODRANC Marcin 345TRZEMESZNOM-3066M 17200:00:2100:57:1400:58:26.5500:58:47.70+00:21:135:5010.3
67RYCHŁOWSKI Artur 223SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃM-3067M 175SYSTHERM00:00:4700:57:3000:58:32.1000:59:20.05+00:21:195:5110.2
68ŚLADEWSKI Rafał 127GĄDECZM-3068M 17600:00:3200:57:3100:58:43.5000:59:16.20+00:21:305:5210.2
69GORBASZEWICZ Lukasz 277BYDGOSZCZM-3069M 17700:00:4900:57:4300:58:46.5000:59:35.80+00:21:335:5210.2
70GRUSZECZKA Patryk 331POLSKA GRUPA BIEGOWAGRUDZIĄDZM-3070M 17800:00:0800:57:2600:58:49.5000:58:57.65+00:21:365:5210.2
71JANKE Damian 306SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-3071M 18100:00:3800:57:4900:59:02.3000:59:41.00+00:21:495:5410.2
72ŻUCHELKOWSKI Rafał 224BYDGOSZCZM-3072M 18500:00:2000:58:0300:59:18.9000:59:39.15+00:22:065:5510.1
73SZAKALSKI Michał 19BYDGOSZCZM-3073M 19900:00:0801:00:4401:01:36.9001:01:45.45+00:24:246:099.7
74KASPROWICZ Piotr 15JW1515BYDGOSZCZM-3074M 20000:00:3001:00:2801:01:43.5501:02:13.95+00:24:306:109.7
75WIŚNIEWSKI Przemysław 387TORUŃM-3075M 20100:00:3401:00:2701:01:46.0501:02:20.85+00:24:336:109.7
76MIZEREK Rafał 186WARSZAWAM-3076M 20200:00:3101:00:5601:02:00.2001:02:31.55+00:24:476:129.7
77KOSIK Marcin 206ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-3077M 204ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:1201:01:1601:02:32.0501:02:44.95+00:25:196:159.6
78TOMASZEK Sebastian 211ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3078M 20500:00:4201:01:4201:02:55.8001:03:37.95+00:25:436:179.5
79SIERADZKI Damian 230KORONOWOM-3079M 20600:00:4101:01:4901:03:07.9501:03:49.80+00:25:556:189.5
80GAWLIK Jacek 191ŁĘCZYCAM-3080M 207Projekt Complex00:00:1901:02:0801:03:12.8001:03:32.65+00:26:006:199.5
81NIZWANTOWSKI Rafał 161WĄBRZEŹNOM-3081M 20800:00:1601:02:1301:03:31.0001:03:47.80+00:26:186:219.4
82SYLDATK Marcin 284BYDGOSZCZM-3082M 210Polimex Opole00:00:4901:02:5801:04:07.0001:04:56.00+00:26:546:249.4
83PISANKO Marcin 166ZP SERWISBYDGOSZCZM-3083M 212ZP SERWIS00:00:4101:03:4601:04:51.1501:05:32.50+00:27:386:299.3
84MARSZAŁEK Przemysław 207ALFACO RUNNING TEAMGDYNIAM-3084M 213ALFACO00:00:0001:04:58.4001:04:58.40+00:27:456:299.2
85JASTRZĘBOWSKI Artur 192SYSTHERM SPORT TEAMSWARZĘDZM-3085M 215SYSTHERM Technik Sp. z o.o.00:00:4701:03:5501:05:16.9001:06:04.85+00:28:046:319.2
86SKORUPKA Radek 304KS ULUNGBYDGOSZCZM-3086M 21700:00:4001:04:0301:05:28.2001:06:08.50+00:28:156:329.2
87MIOTK Marek 273KLIMOR TEAMBYTÓWM-3087M 218KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1001:04:2101:05:43.6001:05:54.40+00:28:306:349.1
88CYBUL Krzysztof 134BYDGOSZCZM-3088M 21900:00:4401:04:4301:05:46.5501:06:31.50+00:28:336:349.1
89MICHAŁOWSKI Cezary 220ALNORJÓZEFOSŁAWM-3089M 22100:00:0901:05:2101:06:20.2001:06:29.30+00:29:076:389
90KACZMAREK Paweł 130GRUPA KACZMAREKBYDGOSZCZM-3090M 222GRUPA KACZMAREK00:00:4801:05:3301:06:51.6501:07:40.20+00:29:396:419
91SPECJALSKI Paweł 205ALFACO RUNNING TEAMWARSZAWAM-3091M 223ALFACO00:00:4101:05:3701:06:53.6501:07:35.00+00:29:416:419
92CENTAŁA Jarosław 394TEAM KUCYKI BYDGOSZCZM-3092M 22600:00:4301:06:0601:07:29.1501:08:12.75+00:30:166:448.9
93STEĆ Jacek 241KLIMOR TEAMWARSZAWAM-3093M 234KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:0901:09:0801:10:16.0001:10:25.95+00:33:037:018.5
94KARASZEWSKI Mikołaj 373INOWROCŁAWM-3094M 23600:00:1501:09:3601:11:05.3501:11:21.15+00:33:527:068.4
95HALAMA Marcin 410INOWROCŁAWM-3095M 240PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:1601:11:3301:13:13.6501:13:30.10+00:36:017:198.2
96SMOLARA Sebastian 276ALFACO RUNNING TEAMWROCŁAWM-3096M 241ALFACO00:00:4401:12:3001:13:38.7001:14:23.20+00:36:267:218.1
97KOWALCZYK Piotr 234ALNORWARSZAWAM-3097M 24200:00:0001:14:2401:15:16.0001:15:16.00+00:38:037:318
98JANKOWSKI Dawid 142ŻNINM-3098M 24500:00:5101:21:0101:22:02.6501:22:53.75+00:44:508:127.3
99BORUCKI Rafał 202WARSZAWAM-3099M 24700:00:4401:21:1001:22:30.4001:23:14.90+00:45:178:157.3
Znaleziono 99 wynik(ów)