IV BIEG INSTALATORA ROTENSO 2018

Organizator/ Organizer:
HVACR.pl
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
412
Wystartowało/ Started:
351
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
351
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-40

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Debiutanci | Kategorie Branżowe | Specjalne | Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9.8km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFirmaCzas startu/Start time9.8kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KUCZEK Piotr 359KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-401M 4Instalacje Grzewcze i Sanitarne Piotr Kuczek00:00:0300:37:3600:38:26.3500:38:29.50 3:5015.6
2MRUK Tomasz 368CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-402M 500:00:0100:37:4600:38:33.4000:38:34.85+00:00:073:5115.6
3KASPRZYK Piotr 22ANIRO RUN TEAMTORUŃM-403M 800:00:0100:39:0800:39:59.6500:40:01.00+00:01:334:0015
4WRÓBLEWSKI Tomasz 99MOGILNOM-404M 14ASZ-TOM00:00:0200:40:3000:41:21.4000:41:23.40+00:02:554:0814.5
5PIEKARSKI Marek 395BYDGOSZCZM-405M 1800:00:0200:41:0600:41:56.2000:41:58.25+00:03:294:1114.3
6PIWOŃSKI Zbigniew 307WŁOCŁAWEKM-406M 2200:00:0700:42:1600:43:05.5500:43:13.20+00:04:394:1813.9
7KOWALSKI Jacek 308BYDGOSZCZM-407M 2400:00:0400:42:2000:43:14.7500:43:19.50+00:04:484:1913.9
8MUSS Aleksander 400BYDGOSZCZM-408M 2700:00:0300:42:3800:43:29.8000:43:33.75+00:05:034:2113.8
9MADERA Andrzej 384WROCŁAWM-409M 28WIGMORS00:00:0400:42:4500:43:33.6500:43:37.90+00:05:074:2113.8
10NOWAKOWSKI Jerzy 251ANIRO RUN TEAMTORUŃM-4010M 3200:00:0500:43:0500:43:54.4500:44:00.00+00:05:284:2313.7
11HELSZTAJN Robert 322PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-4011M 3400:00:0600:44:1100:45:05.3000:45:11.70+00:06:384:3013.3
12MAKOWSKI Sławomir 69RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4012M 3500:00:1200:44:1900:45:12.6500:45:25.00+00:06:464:3113.3
13JASIŃSKI Arkadiusz 324SZCZECINM-4013M 38zwik szczecin00:00:0300:44:4200:45:37.7000:45:41.15+00:07:114:3313.1
14GRZYWIŃSKI Grzegorz 65RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4014M 4000:00:0900:44:5400:45:45.1000:45:54.90+00:07:184:3413.1
15BARTKOWIAK Rafał 117BYDGOSZCZM-4015M 4300:00:0300:45:0200:45:54.2500:45:57.80+00:07:274:3513.1
16WTOREK Tomasz 110H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4016M 46Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. w Grudziądzu00:00:0400:45:0300:45:57.4000:46:01.70+00:07:314:3513.1
17KUTOWSKI Przemysław 177PRUSZCZM-4017M 4900:00:0700:45:3100:46:32.3000:46:40.00+00:08:054:3912.9
18ANDRZEJEWSKI Paweł 105NOWA WIEŚ WIELKAM-4018M 5900:00:1700:47:1900:48:07.1000:48:24.80+00:09:404:4812.5
19WIŚNIEWSKI Wojciech 77BYDGOSZCZM-4019M 6200:00:1600:47:1200:48:11.3500:48:28.30+00:09:454:4912.4
20TYCZYŃSKI Sławomir 249FILGROSOILLESZNOM-4020M 6300:00:1000:47:2300:48:16.9500:48:27.55+00:09:504:4912.4
21CZOŁGOSZEWSKI Krzysztof 397INOWROCŁAWM-4021M 69PWiK Sp. z o.o. Inowrocław00:00:1300:48:1700:49:16.1000:49:29.30+00:10:494:5512.2
22CHOJNACKI Andrzej 195ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4022M 73ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:1200:48:4300:49:34.8500:49:47.60+00:11:084:5712.1
23BRZEZINSKI Maciej 364BYDGOSZCZM-4023M 7600:00:1400:48:5100:49:55.0000:50:09.25+00:11:284:5912
24CHMARA Rafał 374AMBARBYDGOSZCZM-4024M 7700:00:2000:48:5400:49:55.2000:50:15.80+00:11:284:5912
25MARKIEWICZ Mirek 337TORUŃM-4025M 8200:00:2800:49:1100:50:10.5000:50:38.50+00:11:445:0112
26PACZKOWSKI Mirosław 305BYDGOSZCZM-4026M 8300:00:1500:49:3500:50:31.6500:50:47.30+00:12:055:0311.9
27WESOŁOWSKI Dariusz 82BYDGOSZCZM-4027M 8600:00:1000:49:3400:50:35.2000:50:45.30+00:12:085:0311.9
28KOWALIK Waldemar 363BYDGOSZCZM-4028M 8700:00:1200:49:3900:50:39.7500:50:51.95+00:12:135:0311.8
29KOWALCZYK Tomasz 172ZP SERWISBYDGOSZCZM-4029M 93ZP SERWIS00:00:1900:49:5100:50:58.6000:51:17.70+00:12:325:0511.8
30NOWICKI Adam 116PENTEL TEAMBYDGOSZCZM-4030M 9500:00:2700:50:1800:51:14.7500:51:42.10+00:12:485:0711.7
31DRZEWIECKI Rafał 342NIEMCZM-4031M 9700:00:2700:50:1700:51:16.6000:51:44.05+00:12:505:0711.7
32KOWAL Michał 310NAKŁO NAD NOTECIĄM-4032M 9800:00:1200:50:1600:51:20.3000:51:32.30+00:12:535:0811.7
33KUZERA Przemysław 382JANKOWOM-4033M 99Celt00:00:1100:50:2600:51:25.1000:51:36.40+00:12:585:0811.7
34BIEL Marek 2331% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM-4034M 10100:00:2100:50:2200:51:26.5000:51:48.35+00:13:005:0811.7
35TYMCZEWSKI Maciej 162TYMGAZ GNIEZNOGNIEZNOM-4035M 103TYMGAZ Maciej Tymczewski00:00:1300:50:2900:51:32.3500:51:45.85+00:13:065:0911.6
36KRASIŃSKI Piotr 257BYDGOSZCZM-4036M 10500:00:2800:50:4600:51:39.7500:52:08.65+00:13:135:1011.6
37KLINIKOWSKI Jacek 112KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4037M 10700:00:2000:50:5700:51:42.6000:52:03.20+00:13:165:1011.6
38PEPLIŃSKI Grzegorz 155SZTUMM-4038M 108PWiK Sp. z o.o. w Sztumie00:00:3500:50:4500:51:46.1500:52:21.85+00:13:195:1011.6
39BUCZKOWSKI Wojciech 197RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4039M 10900:00:1900:51:0400:51:55.7000:52:14.95+00:13:295:1111.6
40MARCYJANIAK Krzysztof 391KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4040M 11900:00:3600:51:5600:52:56.9500:53:33.55+00:14:305:1711.3
41RUDOL Seba 98PRĄDOCINM-4041M 12200:00:2300:52:1700:53:20.4000:53:43.70+00:14:545:2011.3
42MYŻYŃSKI Maciej 60TORUŃM-4042M 12300:00:2400:52:1800:53:22.1000:53:46.30+00:14:555:2011.2
43STAWCZYK Dariusz 333BYDGOSZCZM-4043M 12400:00:2600:52:2800:53:30.6000:53:57.45+00:15:045:2111.2
44KOPICKI Mariusz 21BYDGOSZCZM-4044M 12800:00:1100:53:1900:54:11.8000:54:22.85+00:15:455:2511.1
45FERENS Paweł 281INOWROCŁAWM-4045M 13400:00:1600:53:3500:54:44.0000:55:00.75+00:16:175:2811
46PRĄTNICKI Mariusz 301INOWROCŁAWM-4046M 14100:00:1700:54:0000:55:11.6000:55:28.95+00:16:455:3110.9
47RAUCHFLEISZ Andrzej 45ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4047M 14400:00:2300:54:0900:55:18.9000:55:42.70+00:16:525:3110.8
48ZYGMUNT Robert 256BYDGOSZCZM-4048M 14500:00:1600:54:2300:55:22.1500:55:38.15+00:16:555:3210.8
49CZAJA Jarosław 34BYDGOSZCZM-4049M 14700:00:4200:54:2600:55:24.4000:56:07.00+00:16:585:3210.8
50WOJCIECHOWSKI Jarosław 406BYDGOSZCZM-4050M 14800:00:2900:54:4700:55:56.2500:56:25.45+00:17:295:3510.7
51MODRZEJEWSKI Wojciech 152JW.3775 CHOJNICECHOJNICEM-4051M 15500:00:3200:55:1900:56:30.3500:57:02.50+00:18:045:3910.6
52TOMASZEWSKI Marcin 196BYDGOSZCZM-4052M 15600:00:1900:55:4100:56:49.3500:57:08.90+00:18:235:4010.6
53CZAJKOWSKI Maciej 193ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4053M 157ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz00:00:1200:55:4800:56:56.4500:57:08.75+00:18:305:4110.5
54SZULAKOWSKI Tomasz 70KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM-4054M 15800:00:3800:56:0300:57:12.0000:57:50.90+00:18:455:4310.5
55LIPIŃSKI Marek 92TORUŃM-4055M 16100:00:1800:56:3900:57:44.9500:58:03.85+00:19:185:4610.4
56ZGÓRSKI Maciej 185BYDGOSZCZM-4056M 16200:00:3100:56:5000:57:54.1500:58:25.75+00:19:275:4710.4
57CIESIELSKI Damian 49BYDGOSZCZM-4057M 17100:00:3300:57:1300:58:21.6000:58:55.10+00:19:555:5010.3
58KRAŚNY Arkadiusz 13PIECHCINM-4058M 17400:00:3100:57:2300:58:30.2000:59:01.80+00:20:035:5110.3
59RUTKOWSKI Rafał 239KLIMOR TEAMREDAM-4059M 180KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K.00:00:1200:57:4600:59:00.6000:59:12.60+00:20:345:5410.2
60CZAJKOWSKI Maciej 212ALFACO RUNNING TEAMKATOWICEM-4060M 186ALFACO00:00:4500:58:1500:59:29.8501:00:15.45+00:21:035:5710.1
61CZERWIAKOWSKI Sebastian 225BYDGOSZCZM-4061M 18800:00:3100:58:2500:59:35.0501:00:06.40+00:21:085:5710.1
62GABRYSIAK Dawid 94SOLEC KUJAWSKIM-4062M 190Kompleks Instal00:00:2300:58:4100:59:48.8001:00:12.45+00:21:225:5810
63SZEIB Robert 320BYDGOSZCZM-4063M 19100:00:2400:58:4701:00:02.1501:00:26.55+00:21:356:0010
64CZECH Arnold 245KLIMA-THERM TEAMGDAŃSKM-4064M 193KLIMA-THERM SP. Z O.O.00:00:5300:59:0701:00:20.8501:01:14.40+00:21:546:029.9
65SCHULZ Maciej 43PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM-4065M 19400:00:3700:59:1201:00:20.8501:00:58.65+00:21:546:029.9
66ŁOBODA Robert 392BYDGOSZCZM-4066M 21100:00:5001:03:3501:04:47.9501:05:38.10+00:26:216:289.3
67IWANIAK Dariusz 295UJŚCIEM-4067M 21400:00:4301:03:5501:05:07.3001:05:50.70+00:26:406:309.2
68GRACZYKOWSKI Andrzej 71BYDGOSZCZM-4068M 22000:00:5301:05:1601:06:19.5501:07:12.75+00:27:536:379
69KUCHTA Jacek 347KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIM-4069M 225KLIMAT SOLEC00:00:2601:05:4701:07:05.1501:07:31.85+00:28:386:428.9
70GUMIENNY Maciej 139BYDGOSZCZM-4070M 22900:00:2701:06:1901:07:47.0501:08:14.80+00:29:206:468.9
71SOBOWIEC Szymon 115BYDGOSZCZM-4071M 23000:00:4201:06:4701:08:09.2001:08:51.95+00:29:426:488.8
72DEC Jarosław 203ALFACO RUNNING TEAMSOSNOWIECM-4072M 231ALFACO00:00:4601:07:1301:08:31.5001:09:17.50+00:30:056:518.8
73KOZERA Marcin 360BYDGOSZCZM-4073M 23200:00:5001:08:1001:09:33.2001:10:24.00+00:31:066:578.6
74KAŁUSKI Jacek 289MECHVENT TEAMWEJHEROWOM-4074M 237MechVent Team00:00:3601:09:5001:11:15.8001:11:52.40+00:32:497:078.4
75DANIELEK Adam 14BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZ 11M-4075M 24400:00:4801:16:0701:16:56.6501:17:44.65+00:38:307:417.8
76ŚLĘZAK Rafał 123BYDGOSZCZM-4076M 24600:00:5101:20:5501:22:07.6001:22:59.30+00:43:418:127.3
Znaleziono 76 wynik(ów)