IV BIEG INSTALATORA ROTENSO 2018

Organizator/ Organizer:
HVACR.pl
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
412
Wystartowało/ Started:
351
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
351
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-50

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Debiutanci | Kategorie Branżowe | Specjalne | Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9.8km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFirmaCzas startu/Start time9.8kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PAWLIK Stanisław 209OSIELSKOM-501M 1900:00:0400:41:2000:42:09.0500:42:13.30 4:1214.2
2RACZYŃSKI Krzysztof 102BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM-502M 25OMNIA Sp. J. K. i Z. Raczyńscy Bydgoszcz00:00:0300:42:3000:43:20.5500:43:24.00+00:01:114:2013.8
3PALIGA Antoni 55RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-503M 4200:00:3500:45:0000:45:48.1500:46:23.20+00:03:394:3413.1
4JUREK Piotr 135SZUBINM-504M 5100:00:1300:45:5600:46:54.7500:47:08.70+00:04:454:4112.8
5WŁOCH Sylwester 101BYDGOSZCZM-505M 6000:00:0400:47:0900:48:08.1500:48:13.10+00:05:594:4812.5
6KOCHAŃSKI Dariusz 369BUKOWIECM-506M 6400:00:0600:47:2200:48:22.9000:48:29.75+00:06:134:5012.4
7CZARNECKI Mirosław 376ZŁOTÓWM-507M 6600:00:0900:47:4000:48:40.6000:48:50.50+00:06:314:5212.3
8MATUSZEWSKI Jarosław 88ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOM-508M 112ZWiK Chełmno00:00:2300:51:0900:52:12.3000:52:35.60+00:10:035:1311.5
9BRYJA Robert 367BYDGOSZCZM-509M 12100:00:0600:52:1300:53:19.4500:53:26.00+00:11:105:2011.3
10WESOŁEK Piotr 87PAKOŚĆM-5010M 138celt00:00:3100:53:5300:54:53.7500:55:24.85+00:12:445:2910.9
11SKOCZYŃSKI Eugeniusz 153GESALINOWROCŁAWM-5011M 14300:00:1700:54:1000:55:18.5000:55:35.55+00:13:095:3110.8
12WIŚNIEWSKI Włodzimierz 389TORUŃM-5012M 14600:00:3600:54:1900:55:23.3000:55:59.75+00:13:145:3210.8
13ŁOŃSKI Jerzy 270PRZYMUSZEWOM-5013M 15100:00:3900:55:1300:56:19.5000:56:59.25+00:14:105:3810.7
14BRZOZOWSKI Jarosław 39BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5014M 17000:00:4300:57:0600:58:15.6000:58:59.55+00:16:065:4910.3
15KULIKOWSKI Robert 227SKAWINAM-5015M 17300:00:3700:57:2200:58:28.6500:59:06.35+00:16:195:5010.3
16KOLANOWSKI Wojciech 158BYDGOSZCZM-5016M 17900:00:3500:57:5000:58:59.3500:59:34.85+00:16:505:5310.2
17SZYGOWSKI Mariusz 104H2O TEAM MWIO GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-5017M 183Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.00:00:0400:58:0300:59:12.9500:59:17.40+00:17:035:5510.1
18SIERANT Marian 210BYDGOSZCZM-5018M 19200:00:1800:59:0201:00:13.8001:00:32.60+00:18:046:0110
19JAWORSKI Janusz 3TOPORZYSKOM-5019M 19500:00:2900:59:1401:00:28.1501:00:57.25+00:18:196:029.9
20PRZYBYLSKI Mariusz 118BYDGOSZCZM-5020M 19800:00:2801:00:1401:01:21.8501:01:50.65+00:19:126:089.8
21WYPORKIEWICZ Jerzy 362WILCZE/OSIELSKOM-5021M 20300:00:4001:01:0101:02:13.7501:02:53.80+00:20:046:139.6
22BRAHIM Laurent 314MONTROUGEM-5022M 22700:00:3901:06:0501:07:32.7501:08:12.15+00:25:236:458.9
23DEJEWSKI Zbigniew 204ALFACO RUNNING TEAMLUBLINM-5023M 233ALFACO00:00:4501:09:0301:10:13.3501:10:58.45+00:28:047:018.5
Znaleziono 23 wynik(ów)