IV BIEG O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W BYTOWIE

Organizator:
Klub Biegacza „Goch” Bytów; Komenda Powiatowa Policji w Bytowie
Data:
2017-07-08
Miejsce:
Płotowo
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
154
Wystartowało:
134
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
133
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Policja | M-Policja | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | K6 | M6

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WIRKUS Łukasz 992TALEX BORZYTUCHOMLIPNICAM21M 100:00:0500:30:44.6000:30:49.80 4:2313.7
2RUDNIK Krzysztof 936KRĘPA SŁUPSKAM31M 200:00:0500:31:28.3000:31:33.65+00:00:434:2913.3
3GUZOWSKI Dariusz 870SZKOŁA POLICJI SŁUPSK / TALEX BORZYTUCHOMCETYŃM41M 300:00:0500:31:53.9500:31:59.50+00:01:094:3313.2
4JANISZEWSKI Marek 875ŚCIGAŁ TEAM DRUTEXBYTÓWM32M 400:00:0500:32:28.3000:32:34.10+00:01:434:3812.9
5ZIEMAN Michał 971KB 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM22M 500:00:0600:32:47.7500:32:54.15+00:02:034:4112.8
6SYWANYCZ Ireneusz 953KWP GDAŃSKGDAŃSKM33M 600:00:0600:33:12.6500:33:19.20+00:02:284:4412.6
7STOLTMAN Marcin 950ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWM23M 700:00:0600:33:16.5500:33:23.05+00:02:314:4512.6
8URZĘDOWSKI Przemysław 985SIEMIROWICEM34M 800:00:0500:33:21.0000:33:26.90+00:02:364:4512.6
9GARSKI Kryspin 864ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM42M 900:00:0500:33:50.2500:33:56.20+00:03:054:5012.4
10BURANDT Łukasz 850KPP BYTÓWBYTÓWM35M 1000:00:0600:34:01.8500:34:08.25+00:03:174:5112.3
11WENDT Patryk 964WENCIK TEAMKOŚCIERZYNAM36M 1100:00:0800:34:25.0000:34:33.35+00:03:404:5512.2
12TRZUPEK Michał 961KOMENDA POWIATOWA POLICJI W CZŁUCHOWIECZŁUCHÓWM37M 1200:00:0600:34:26.0500:34:32.55+00:03:414:5512.2
13WIRKUS Antonina 991MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK31K 100:00:0500:34:41.1500:34:46.70+00:03:564:5712.1
14GLAZIK Dariusz 866ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWM43M 1300:00:0500:34:45.0000:34:50.90+00:04:004:5712.1
15OBERZIG Tomasz 921POLSKAKMP GDAŃSKM38M 1400:00:0800:35:11.1000:35:19.20+00:04:265:0111.9
16TARASZEWICZ Krystian 958TARLASSTUDZIENICEM24M 1500:00:1000:35:31.1000:35:41.35+00:04:465:0411.8
17GRZONKA Piotr 869OLIMPIA BYTÓWBYTÓWM39M 1600:00:0500:35:51.7000:35:57.05+00:05:075:0711.7
18JAKUBEK Patryk 874ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM25M 1700:00:0500:35:56.3000:36:01.90+00:05:115:0811.7
19LEWAŃCZYK Marcin 904AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINOSKORZEWOM310M 1800:00:0700:36:07.5000:36:15.35+00:05:225:0911.6
20SADECKI Karol 986CHEŁMNOM26M 1900:00:0600:36:55.8500:37:02.35+00:06:115:1611.4
21GRABOWSKI Andrzej 989ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINACEWICEM44M 2000:00:0700:37:04.6000:37:11.95+00:06:205:1711.3
22KOŻYCZKOWSKI Witold 893BYTÓWM27M 2100:00:0700:37:13.4500:37:21.40+00:06:285:1911.3
23GAWRON Piotr 865KB 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM45M 2200:00:0900:37:20.8500:37:30.45+00:06:365:2011.2
24CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 855ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM311M 2300:00:0600:37:30.5000:37:37.35+00:06:455:2111.2
25JAŻDŻEWSKI Sebastian 883KB 'GOCH' BYTÓWUGOSZCZM312M 2400:00:0800:37:45.1000:37:53.15+00:07:005:2311.1
26OLESZKIEWICZ Kamila 923BYTÓWK21K 200:00:0800:37:47.7000:37:56.45+00:07:035:2411.1
27KASPERSKI Dariusz 887BYDLINOM46M 2500:00:1500:37:47.7500:38:03.65+00:07:035:2411.1
28SŁAWSKI Krzysztof 947BYTÓWM47M 2600:00:0800:37:53.8000:38:02.05+00:07:095:2411.1
29SIENKIEWICZ Marcin 945GDYNIAM313M 2700:00:0800:38:07.3000:38:16.20+00:07:225:2611
30DĘGA Ryszard 859TUPOT USTKAUSTKAM61M 2800:00:0700:38:17.1500:38:24.55+00:07:325:2811
31KUKLINSKI Maciej 900-MIROSZEWOM48M 2900:00:1100:38:22.6000:38:34.35+00:07:385:2910.9
32ŁASZCZ Dariusz 906REKOWOM51M 3000:00:0800:38:27.0000:38:35.90+00:07:425:2910.9
33JANKOWSKI Paweł 878GDAŃSKM314M 3100:00:0700:38:36.0500:38:43.70+00:07:515:3010.9
34OLESZEK Jerzy 922GRZESŁAW USTKAGRABNOM49M 3200:00:0700:38:37.8000:38:45.05+00:07:535:3110.9
35ŁOSŃSKI Grzegorz 909BYTÓWM315M 3300:00:0900:38:51.9500:39:01.60+00:08:075:3310.8
36BROVCHENKO Jurii 847ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM28M 3400:00:0600:38:58.0500:39:04.90+00:08:135:3410.8
37JANTA-LIPIŃSKA Justyna 879ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWK32K 300:00:0700:40:07.5000:40:14.60+00:09:225:4310.5
38RYDWELSKI Krzysztof 939BYTÓWM29M 3500:00:0500:40:08.8000:40:14.65+00:09:245:4410.5
39MELZER Szymon 916RUMIAM11M 3600:00:0800:40:16.1000:40:24.15+00:09:315:4510.4
40WNUK-LIPIŃSKI Konrad 995PŁOTOWOM210M 3700:00:0900:40:17.0000:40:26.80+00:09:325:4510.4
41OWŚNICKI Wojciech 993LIPNICAM410M 3800:00:0600:40:17.3500:40:23.45+00:09:325:4510.4
42KLOPOTEK Claudia 979MAMY TO!GDYNIAK22K 400:00:0900:40:17.4000:40:26.70+00:09:325:4510.4
43HOPPE Wiesław 872GARDA BYTÓWBYTÓWM316M 3900:00:1100:40:18.3000:40:29.35+00:09:335:4510.4
44KUCHCZYŃSKI Jakub 899BKS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM12M 4000:00:1100:40:20.2500:40:31.90+00:09:355:4510.4
45ŁOSIŃSKA Monika 908JEDYNKA BYTOWBYTÓWK33K 500:00:0800:40:21.5500:40:30.20+00:09:365:4610.4
46GALĘBA Szymon 982BYLE DOBIECSTUDZIENICEM317M 4100:00:1100:40:22.1000:40:33.70+00:09:375:4610.4
47JĘDRASZKO Magda 885MTS HAMERMIASTKOK34K 600:00:0800:40:26.5000:40:35.15+00:09:415:4610.4
48WITEK Tomasz 990KB 'GOCH' BYTÓWKOLCZYGŁOWYM411M 4200:00:1000:40:26.8500:40:37.55+00:09:425:4610.4
49TREDER Paweł 960OSŁAWA DĄBROWAM211M 4300:00:1100:40:32.8000:40:43.85+00:09:485:4710.4
50KAŁASKA Radosław 886WKB ŚLEDZIOWE WZGÓRZEREWAM318M 4400:00:1200:41:13.9000:41:26.15+00:10:295:5310.2
51CAŁA Bartosz 852KARATE KLUB BYTÓWBYTÓWM319M 4500:00:1200:41:18.2500:41:30.80+00:10:335:5410.2
52SZEMBERSKI Szymon 955GDAŃSKM320M 4600:00:1200:41:21.6500:41:34.10+00:10:375:5410.2
53ROKUSZEWSKI Paweł 935KP PSP BYTOW JRG MIASTKOKOŁTKIM212M 4700:00:0700:41:26.2000:41:33.55+00:10:415:5510.1
54RYŚ Agata 941AUDIOŁĄKA TEAMOSŁAWA DĄBROWAK23K 700:00:1000:41:34.1000:41:44.95+00:10:495:5610.1
55SŁAWSKI Michał 980BYTOWM13M 4800:00:0700:41:35.0000:41:42.40+00:10:505:5610.1
56BURANT Łukasz 851TARLASSTUDZIENICEM213M 4900:00:1000:41:44.5500:41:54.85+00:10:595:5710.1
57TOMCZAK Dominik 959CSMW USTKASŁUPSKM412M 5000:00:0600:41:46.0000:41:52.15+00:11:015:5810.1
58WÓJCIK Wiesław 967KOMENDA POWIATOWA POLICJI W CZŁUCHOWIECZŁUCHÓWM413M 5100:00:1200:41:46.3000:41:58.75+00:11:015:5810.1
59GONTARZ Rafał 867POZYTYWNA ENDORFINAKOŚCIERZYNAM414M 5200:00:0700:41:55.2500:42:02.70+00:11:105:5910
60LEKSYCKI Robert 903POLICJA GDYNIAGDYNIAM415M 5300:00:1100:41:55.8000:42:06.80+00:11:115:5910
61SAS Michał 943LĘBORKLĘBORKM321M 5400:00:1100:42:12.2500:42:23.30+00:11:276:0110
62JANKOWSKI Grzegorz 877ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM416M 5500:00:0700:42:22.8500:42:30.20+00:11:386:039.9
63KĘSIK Agnieszka 988PROTECTOR KUBATEAMSŁUPSKK35K 800:00:0500:42:28.4000:42:34.30+00:11:436:049.9
64DOMASZK Zbigniew 860BYTÓWM417M 5600:00:0800:42:32.6000:42:41.15+00:11:486:049.9
65JERECZEK Rafał 884BORZYTUCHOMM418M 5700:00:0600:42:43.1000:42:49.95+00:11:586:069.8
66WIRSKA Karolina 966BYTÓWK36K 900:00:0800:42:46.2500:42:54.80+00:12:016:069.8
67MUERAU-NOWICKA Hanna 919KB 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK51K 1000:00:0700:42:55.6000:43:03.55+00:12:116:089.8
68KUCHCZYŃSKI Adam 898BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZ/SWORNEGACIEM52M 5800:00:1100:43:18.0500:43:29.40+00:12:336:119.7
69REGLIŃSKA Joanna 933KB 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK24K 1100:00:1000:43:26.2500:43:36.55+00:12:416:129.7
70DUDEK Edward 8621954.RADZIECHOWYM62M 5900:00:0800:43:28.1000:43:36.25+00:12:436:129.7
71KLUCZEWSKA Emilia 890ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWK37K 1200:00:0700:43:36.6500:43:44.50+00:12:526:139.6
72CYRSON Anna 856TENIS KLUB BYTÓWBYTÓWK41K 1300:00:0700:43:39.7500:43:46.80+00:12:556:149.6
73KLOSKA Marcin 889KS STOLEMOSTRZYCEM322M 6000:00:1500:44:17.7000:44:32.90+00:13:336:199.5
74JANKOWSKI Sławomir 876ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM214M 6100:00:0700:44:20.2500:44:27.30+00:13:356:209.5
75WALIŃSKA Agnieszka 963BBL SŁUPSKSŁUPSKK42K 1400:00:0900:44:22.6000:44:32.15+00:13:386:209.5
76KIKCIO Aleksander 888KPP BYTÓWBYTÓWM419M 6200:00:0900:44:25.6000:44:35.10+00:13:416:209.5
77OLIK Arkadiusz 924KP PSP BYTÓW JRG BYTÓWNIEZABYSZEWOM323M 6300:00:0900:44:43.1500:44:52.45+00:13:586:239.4
78RADOMSKI Arkadiusz 931STOWARZYSZENIE ZIELONA LATARNIAGDAŃSKM420M 6400:00:1000:44:55.2500:45:05.35+00:14:106:259.4
79SZYMAŃSKI Adam 957LĘBORK BIEGACZELĘBORKM421M 6500:00:1500:45:01.0000:45:16.45+00:14:166:259.3
80MALEK Andrzej 911POZYTYWNA ENDORFINAKOŚCIERZYNAM63M 6600:00:1200:45:08.8000:45:21.35+00:14:246:279.3
81KRZOSKA Dorota 896BRUSYK43K 1500:00:0800:45:09.3000:45:18.25+00:14:246:279.3
82BŁASZCZYK Czarek 843SOPOTM53M 6700:00:1300:45:25.6000:45:38.65+00:14:416:299.2
83ANDRZEJCZAK Sławomir 841GRZESŁAW USTKAUSTKAM422M 6800:00:0600:45:26.6000:45:33.45+00:14:426:299.2
84MIĄSKOWSKI Łukasz 917OSP BORZYTUCHOMBYTÓWM324M 6900:00:1000:45:27.7500:45:38.15+00:14:436:299.2
85RYDWELSKI Tomasz 9402BCREATIVEBYTÓWM215M 7000:00:1000:45:28.0500:45:38.80+00:14:436:299.2
86GRABOWSKI Mariusz 868KP MIASTKOMIASTKOM423M 7100:00:1400:45:39.2000:45:53.30+00:14:546:319.2
87SULL Kacper 951NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM14M 7200:00:0700:46:17.3500:46:25.10+00:15:326:369.1
88MATYSIAK - REMBALSKA Anna 915ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK44K 1600:00:1300:46:22.2500:46:35.25+00:15:376:379.1
89JASTRZĘBSKI Dariusz 881SOPOTM325M 7300:00:1000:46:32.2000:46:42.90+00:15:476:389
90CZAJKA Bartosz 857GNIEZNOM424M 7400:00:0900:47:08.2000:47:17.25+00:16:236:448.9
91ŁASZCZ Adam 907PASIEKAM54M 7500:00:1700:47:15.1500:47:32.65+00:16:306:458.9
92CAŁA Małgorzata 853CAŁA TEAMBYTÓWK38K 1700:00:1400:47:18.8000:47:32.95+00:16:346:458.9
93KUPCZYK Maciej 901NIEZABYSZEWOM55M 7600:00:1200:47:22.2000:47:34.85+00:16:376:468.9
94BROVCHENKO Sylwia 975ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK25K 1800:00:1300:47:53.3000:48:06.55+00:17:086:508.8
95ZIEMAN Anna 972BYTÓWK26K 1900:00:1100:48:00.5000:48:12.45+00:17:156:518.7
96GAPA Wiesław 863TKKF WODNIK WIĘCBORKSYPNIEWOM425M 7700:00:0900:48:01.0500:48:10.55+00:17:166:518.7
97KONKOL Jacek 892KPP MALBORKMALBORKM426M 7800:00:1100:48:06.6000:48:17.95+00:17:226:528.7
98MAJKOWSKI Stanisław 910KB 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM64M 7900:00:1300:48:16.1000:48:29.25+00:17:316:538.7
99CZECH Roman 858KB 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM65M 8000:00:1400:48:30.2500:48:44.35+00:17:456:558.7
100ZAWADZIŃSKI Mariusz 970MALBORKM326M 8100:00:1000:48:43.1500:48:53.75+00:17:586:578.6
101BURANDT Katarzyna 849KPP BYTÓWBYTÓWK27K 2000:00:1100:48:51.3000:49:02.70+00:18:066:588.6
102RYBARCZYK Irena 938BYTÓWK45K 2100:00:0600:49:16.0500:49:22.20+00:18:317:028.5
103MARCZAK Andrzej 983ŻELKOWOM56M 8200:00:0900:49:20.5000:49:30.30+00:18:357:038.5
104RADTKE Rafał 932KB 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM327M 8300:00:1500:49:27.2500:49:42.85+00:18:427:038.5
105CIEPLIK Paweł 994BYTOWM328M 8400:00:1500:49:27.7500:49:42.95+00:18:437:038.5
106STAWSKA Anna 949BYTÓWK39K 2200:00:1600:49:33.4000:49:49.90+00:18:487:048.5
107KRYGIER Ireneusz 894W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM329M 8500:00:1600:49:36.9000:49:53.25+00:18:527:058.5
108ZALEWSKI Grzegorz 969GRZESŁAW IGMAR TEAM USTKAUSTKAM330M 8600:00:1500:50:07.2500:50:23.20+00:19:227:098.4
109REMBALSKI Piotr 934ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM427M 8700:00:1300:50:28.8000:50:42.35+00:19:447:128.3
110MIECHOWSKA Iwona 984MALBORKK310K 2300:00:0900:51:20.0500:51:29.25+00:20:357:208.2
111KRZACZKOWSKA Izabela 895AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYSTĘŻYCAK46K 2400:00:1200:51:23.1500:51:35.15+00:20:387:208.2
112PIECHOWSKI Grzegorz 927JAROSŁAW PIECHOWSKICHOJNICEM428M 8800:00:1200:52:05.8000:52:18.05+00:21:217:268.1
113PIECHOWSKI Jarosław 926JAROSŁAW PIECHOWSKICHOJNICEM331M 8900:00:1100:52:06.4500:52:17.90+00:21:217:268.1
114BOLIN Piotr 845POLICJA SOPOTREDAM429M 9000:00:1100:52:16.4500:52:27.80+00:21:317:288
115BŁASZCZYK Bartłomiej 844SOPOTM216M 9100:00:1300:52:37.5500:52:50.85+00:21:527:318
116PIEKARZ Paweł 928DĘBE WIELKIEM430M 9200:00:1400:52:43.5000:52:58.20+00:21:587:328
117MARCZAK Małgorzata 913ŻELKOWOK52K 2500:00:0900:53:09.8000:53:19.35+00:22:257:357.9
118MUSZYŃSKI Jacek 987STOPA SŁUPSKSŁUPSKM66M 9300:00:1300:53:41.7000:53:55.65+00:22:577:407.8
119SULL Agnieszka 952NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK47K 2600:00:0900:53:46.1500:53:55.40+00:23:017:407.8
120JAWORSKI Marcin 882FORM ON BYTÓWBYTÓWM332M 9400:00:1000:53:54.9500:54:05.20+00:23:107:427.8
121BELA Elżbieta 842KB 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK311K 2700:00:1200:55:31.5000:55:43.85+00:24:467:557.6
122SERAFINOWSKA-WYSMYK Jadwiga 944KWP GDAŃSKGDYNIAK61K 2800:00:1000:57:32.6000:57:42.90+00:26:488:137.3
123KUŚMIERSKA Kamila 902KP MIASTKOPŁOTOWOK312K 2900:00:1300:58:50.1500:59:03.80+00:28:058:247.1
124SZWICHTENBERG Aldona 956WIEŻYCAK48K 3000:00:1300:59:13.5500:59:26.70+00:28:288:277.1
125ZACH Bogumił 9685580002112WIŚNIEWAM67M 9500:00:1400:59:21.0500:59:35.55+00:28:368:287.1
126BUDZYŃSKA Elżbieta 848BBL SŁUPSKSŁUPSKK53K 3100:00:1201:00:43.3501:00:55.65+00:29:588:406.9
127KAZIÓW Ryszard 981STOPA SŁUPSKSŁUPSKM68M 9600:00:1701:01:50.0501:02:07.30+00:31:058:506.8
128SKWERES-KUCHTA Gosia 946DRUŻYNA PLATYNOWEGO CHŁOPCZYKABORZYTUCHOMK313K 3200:00:1301:03:52.0501:04:05.50+00:33:079:076.6
129NAPIONTEK Elżbieta 920ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK62K 3300:00:1401:07:31.5001:07:45.90+00:36:469:386.2
130KUBIAK Paweł 897DĘBNICA KASZUBSKAM333M 9700:00:1601:09:40.5001:09:56.70+00:38:559:576
131SOLAK Halina 948ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK63K 3400:00:1401:11:33.2001:11:48.00+00:40:4810:135.9
132JARZEMBIŃSKA Beata 880KB 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK54K 3500:00:1101:11:36.1001:11:47.85+00:40:5110:135.9
133MŁODZIKOWSKA Joanna 918STAROGARD GDAŃSKIK49K 3600:00:1601:14:14.4501:14:30.75+00:43:2910:365.7
CHAŁUPA Daniel 854KB 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM4DNF DNF DNF--
Znaleziono 134 wynik(ów)