IV BIEG O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W BYTOWIE
IV BIEG I MARSZ NORDIC WALKING O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W BYTOWIE
IV BIEG I MARSZ NORDIC WALKING O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W BYTOWIE
Organizator : | Klub Biegacza „Goch” Bytów; Komenda Powiatowa Policji w Bytowie |
Data : | 2017-07-08 |
Miejsce : | Płotowo |
Dystans : | 7 km |
Zgłoszonych : | 154 |
Wystartowało : | 134 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 133 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WIRKUS Łukasz | 992 | TALEX BORZYTUCHOM | LIPNICA | M2 | 00:00:05 | |
2 | RUDNIK Krzysztof | 936 | KRĘPA SŁUPSKA | M3 | 00:00:05 | ||
3 | GUZOWSKI Dariusz | 870 | SZKOŁA POLICJI SŁUPSK / TALEX BORZYTUCHOM | CETYŃ | M4 | 00:00:05 | |
4 | URZĘDOWSKI Przemysław | 985 | SIEMIROWICE | M3 | 00:00:05 | ||
5 | GARSKI Kryspin | 864 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M4 | 00:00:05 | |
6 | WIRKUS Antonina | 991 | MKL SZCZECINEK | SZCZECINEK | K3 | 00:00:05 | |
7 | GLAZIK Dariusz | 866 | ŚCIGAŁ TEAM | BYTÓW | M4 | 00:00:05 | |
8 | GRZONKA Piotr | 869 | OLIMPIA BYTÓW | BYTÓW | M3 | 00:00:05 | |
9 | JAKUBEK Patryk | 874 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M2 | 00:00:05 | |
10 | RYDWELSKI Krzysztof | 939 | BYTÓW | M2 | 00:00:05 | ||
11 | KĘSIK Agnieszka | 988 | PROTECTOR KUBATEAM | SŁUPSK | K3 | 00:00:05 | |
12 | JANISZEWSKI Marek | 875 | ŚCIGAŁ TEAM DRUTEX | BYTÓW | M3 | 00:00:05 | |
13 | ZIEMAN Michał | 971 | KB 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M2 | 00:00:06 | |
14 | SYWANYCZ Ireneusz | 953 | KWP GDAŃSK | GDAŃSK | M3 | 00:00:06 | |
15 | STOLTMAN Marcin | 950 | ŚCIGAŁ TEAM | BYTÓW | M2 | 00:00:06 | |
16 | BURANDT Łukasz | 850 | KPP BYTÓW | BYTÓW | M3 | 00:00:06 | |
17 | TRZUPEK Michał | 961 | KOMENDA POWIATOWA POLICJI W CZŁUCHOWIE | CZŁUCHÓW | M3 | 00:00:06 | |
18 | SADECKI Karol | 986 | CHEŁMNO | M2 | 00:00:06 | ||
19 | CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz | 855 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M3 | 00:00:06 | |
20 | BROVCHENKO Jurii | 847 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M2 | 00:00:06 | |
21 | OWŚNICKI Wojciech | 993 | LIPNICA | M4 | 00:00:06 | ||
22 | TOMCZAK Dominik | 959 | CSMW USTKA | SŁUPSK | M4 | 00:00:06 | |
23 | JERECZEK Rafał | 884 | BORZYTUCHOM | M4 | 00:00:06 | ||
24 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 841 | GRZESŁAW USTKA | USTKA | M4 | 00:00:06 | |
25 | RYBARCZYK Irena | 938 | BYTÓW | K4 | 00:00:06 | ||
26 | LEWAŃCZYK Marcin | 904 | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | SKORZEWO | M3 | 00:00:07 | |
27 | GRABOWSKI Andrzej | 989 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | CEWICE | M4 | 00:00:07 | |
28 | KOŻYCZKOWSKI Witold | 893 | BYTÓW | M2 | 00:00:07 | ||
29 | DĘGA Ryszard | 859 | TUPOT USTKA | USTKA | M6 | 00:00:07 | |
30 | JANKOWSKI Paweł | 878 | GDAŃSK | M3 | 00:00:07 | ||
31 | OLESZEK Jerzy | 922 | GRZESŁAW USTKA | GRABNO | M4 | 00:00:07 | |
32 | JANTA-LIPIŃSKA Justyna | 879 | ŚCIGAŁ TEAM | BYTÓW | K3 | 00:00:07 | |
33 | ROKUSZEWSKI Paweł | 935 | KP PSP BYTOW JRG MIASTKO | KOŁTKI | M2 | 00:00:07 | |
34 | GONTARZ Rafał | 867 | POZYTYWNA ENDORFINA | KOŚCIERZYNA | M4 | 00:00:07 | |
35 | JANKOWSKI Grzegorz | 877 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M4 | 00:00:07 | |
36 | MUERAU-NOWICKA Hanna | 919 | KB 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | K5 | 00:00:07 | |
37 | KLUCZEWSKA Emilia | 890 | ŚCIGAŁ TEAM | BYTÓW | K3 | 00:00:07 | |
38 | CYRSON Anna | 856 | TENIS KLUB BYTÓW | BYTÓW | K4 | 00:00:07 | |
39 | JANKOWSKI Sławomir | 876 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M2 | 00:00:07 | |
40 | SULL Kacper | 951 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | M1 | 00:00:07 | |
41 | SŁAWSKI Michał | 980 | BYTOW | M1 | 00:00:07 | ||
42 | WENDT Patryk | 964 | WENCIK TEAM | KOŚCIERZYNA | M3 | 00:00:08 | |
43 | OBERZIG Tomasz | 921 | POLSKA | KMP GDAŃSK | M3 | 00:00:08 | |
44 | JAŻDŻEWSKI Sebastian | 883 | KB 'GOCH' BYTÓW | UGOSZCZ | M3 | 00:00:08 | |
45 | OLESZKIEWICZ Kamila | 923 | BYTÓW | K2 | 00:00:08 | ||
46 | SŁAWSKI Krzysztof | 947 | BYTÓW | M4 | 00:00:08 | ||
47 | SIENKIEWICZ Marcin | 945 | GDYNIA | M3 | 00:00:08 | ||
48 | ŁASZCZ Dariusz | 906 | REKOWO | M5 | 00:00:08 | ||
49 | MELZER Szymon | 916 | RUMIA | M1 | 00:00:08 | ||
50 | ŁOSIŃSKA Monika | 908 | JEDYNKA BYTOW | BYTÓW | K3 | 00:00:08 | |
51 | JĘDRASZKO Magda | 885 | MTS HAMER | MIASTKO | K3 | 00:00:08 | |
52 | DOMASZK Zbigniew | 860 | BYTÓW | M4 | 00:00:08 | ||
53 | WIRSKA Karolina | 966 | BYTÓW | K3 | 00:00:08 | ||
54 | DUDEK Edward | 862 | 1954. | RADZIECHOWY | M6 | 00:00:08 | |
55 | KRZOSKA Dorota | 896 | BRUSY | K4 | 00:00:08 | ||
56 | GAWRON Piotr | 865 | KB 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M4 | 00:00:09 | |
57 | ŁOSŃSKI Grzegorz | 909 | BYTÓW | M3 | 00:00:09 | ||
58 | KLOPOTEK Claudia | 979 | MAMY TO! | GDYNIA | K2 | 00:00:09 | |
59 | WNUK-LIPIŃSKI Konrad | 995 | PŁOTOWO | M2 | 00:00:09 | ||
60 | WALIŃSKA Agnieszka | 963 | BBL SŁUPSK | SŁUPSK | K4 | 00:00:09 | |
61 | KIKCIO Aleksander | 888 | KPP BYTÓW | BYTÓW | M4 | 00:00:09 | |
62 | OLIK Arkadiusz | 924 | KP PSP BYTÓW JRG BYTÓW | NIEZABYSZEWO | M3 | 00:00:09 | |
63 | CZAJKA Bartosz | 857 | GNIEZNO | M4 | 00:00:09 | ||
64 | GAPA Wiesław | 863 | TKKF WODNIK WIĘCBORK | SYPNIEWO | M4 | 00:00:09 | |
65 | MARCZAK Andrzej | 983 | ŻELKOWO | M5 | 00:00:09 | ||
66 | MIECHOWSKA Iwona | 984 | MALBORK | K3 | 00:00:09 | ||
67 | MARCZAK Małgorzata | 913 | ŻELKOWO | K5 | 00:00:09 | ||
68 | SULL Agnieszka | 952 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | K4 | 00:00:09 | |
69 | TARASZEWICZ Krystian | 958 | TARLAS | STUDZIENICE | M2 | 00:00:10 | |
70 | WITEK Tomasz | 990 | KB 'GOCH' BYTÓW | KOLCZYGŁOWY | M4 | 00:00:10 | |
71 | RYŚ Agata | 941 | AUDIOŁĄKA TEAM | OSŁAWA DĄBROWA | K2 | 00:00:10 | |
72 | BURANT Łukasz | 851 | TARLAS | STUDZIENICE | M2 | 00:00:10 | |
73 | REGLIŃSKA Joanna | 933 | KB 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | K2 | 00:00:10 | |
74 | RADOMSKI Arkadiusz | 931 | STOWARZYSZENIE ZIELONA LATARNIA | GDAŃSK | M4 | 00:00:10 | |
75 | MIĄSKOWSKI Łukasz | 917 | OSP BORZYTUCHOM | BYTÓW | M3 | 00:00:10 | |
76 | RYDWELSKI Tomasz | 940 | 2BCREATIVE | BYTÓW | M2 | 00:00:10 | |
77 | JASTRZĘBSKI Dariusz | 881 | SOPOT | M3 | 00:00:10 | ||
78 | ZAWADZIŃSKI Mariusz | 970 | MALBORK | M3 | 00:00:10 | ||
79 | JAWORSKI Marcin | 882 | FORM ON BYTÓW | BYTÓW | M3 | 00:00:10 | |
80 | SERAFINOWSKA-WYSMYK Jadwiga | 944 | KWP GDAŃSK | GDYNIA | K6 | 00:00:10 | |
81 | KUKLINSKI Maciej | 900 | - | MIROSZEWO | M4 | 00:00:11 | |
82 | HOPPE Wiesław | 872 | GARDA BYTÓW | BYTÓW | M3 | 00:00:11 | |
83 | KUCHCZYŃSKI Jakub | 899 | BKS BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:11 | |
84 | GALĘBA Szymon | 982 | BYLE DOBIEC | STUDZIENICE | M3 | 00:00:11 | |
85 | TREDER Paweł | 960 | OSŁAWA DĄBROWA | M2 | 00:00:11 | ||
86 | LEKSYCKI Robert | 903 | POLICJA GDYNIA | GDYNIA | M4 | 00:00:11 | |
87 | SAS Michał | 943 | LĘBORK | LĘBORK | M3 | 00:00:11 | |
88 | KUCHCZYŃSKI Adam | 898 | BÓL TO ŚCIEMA | BYDGOSZCZ/SWORNEGACIE | M5 | 00:00:11 | |
89 | ZIEMAN Anna | 972 | BYTÓW | K2 | 00:00:11 | ||
90 | KONKOL Jacek | 892 | KPP MALBORK | MALBORK | M4 | 00:00:11 | |
91 | BURANDT Katarzyna | 849 | KPP BYTÓW | BYTÓW | K2 | 00:00:11 | |
92 | PIECHOWSKI Jarosław | 926 | JAROSŁAW PIECHOWSKI | CHOJNICE | M3 | 00:00:11 | |
93 | BOLIN Piotr | 845 | POLICJA SOPOT | REDA | M4 | 00:00:11 | |
94 | JARZEMBIŃSKA Beata | 880 | KB 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | K5 | 00:00:11 | |
95 | KAŁASKA Radosław | 886 | WKB ŚLEDZIOWE WZGÓRZE | REWA | M3 | 00:00:12 | |
96 | CAŁA Bartosz | 852 | KARATE KLUB BYTÓW | BYTÓW | M3 | 00:00:12 | |
97 | SZEMBERSKI Szymon | 955 | GDAŃSK | M3 | 00:00:12 | ||
98 | WÓJCIK Wiesław | 967 | KOMENDA POWIATOWA POLICJI W CZŁUCHOWIE | CZŁUCHÓW | M4 | 00:00:12 | |
99 | MALEK Andrzej | 911 | POZYTYWNA ENDORFINA | KOŚCIERZYNA | M6 | 00:00:12 | |
100 | KUPCZYK Maciej | 901 | NIEZABYSZEWO | M5 | 00:00:12 | ||
101 | KRZACZKOWSKA Izabela | 895 | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | STĘŻYCA | K4 | 00:00:12 | |
102 | PIECHOWSKI Grzegorz | 927 | JAROSŁAW PIECHOWSKI | CHOJNICE | M4 | 00:00:12 | |
103 | BELA Elżbieta | 842 | KB 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | K3 | 00:00:12 | |
104 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 848 | BBL SŁUPSK | SŁUPSK | K5 | 00:00:12 | |
105 | BŁASZCZYK Czarek | 843 | SOPOT | M5 | 00:00:13 | ||
106 | MATYSIAK - REMBALSKA Anna | 915 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K4 | 00:00:13 | |
107 | BROVCHENKO Sylwia | 975 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K2 | 00:00:13 | |
108 | MAJKOWSKI Stanisław | 910 | KB 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M6 | 00:00:13 | |
109 | REMBALSKI Piotr | 934 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M4 | 00:00:13 | |
110 | BŁASZCZYK Bartłomiej | 844 | SOPOT | M2 | 00:00:13 | ||
111 | MUSZYŃSKI Jacek | 987 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M6 | 00:00:13 | |
112 | KUŚMIERSKA Kamila | 902 | KP MIASTKO | PŁOTOWO | K3 | 00:00:13 | |
113 | SZWICHTENBERG Aldona | 956 | WIEŻYCA | K4 | 00:00:13 | ||
114 | SKWERES-KUCHTA Gosia | 946 | DRUŻYNA PLATYNOWEGO CHŁOPCZYKA | BORZYTUCHOM | K3 | 00:00:13 | |
115 | GRABOWSKI Mariusz | 868 | KP MIASTKO | MIASTKO | M4 | 00:00:14 | |
116 | CAŁA Małgorzata | 853 | CAŁA TEAM | BYTÓW | K3 | 00:00:14 | |
117 | CZECH Roman | 858 | KB 'GOCH' BYTÓW | SŁUPSK | M6 | 00:00:14 | |
118 | PIEKARZ Paweł | 928 | DĘBE WIELKIE | M4 | 00:00:14 | ||
119 | ZACH Bogumił | 968 | 5580002112 | WIŚNIEWA | M6 | 00:00:14 | |
120 | NAPIONTEK Elżbieta | 920 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K6 | 00:00:14 | |
121 | SOLAK Halina | 948 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K6 | 00:00:14 | |
122 | KASPERSKI Dariusz | 887 | BYDLINO | M4 | 00:00:15 | ||
123 | KLOSKA Marcin | 889 | KS STOLEM | OSTRZYCE | M3 | 00:00:15 | |
124 | SZYMAŃSKI Adam | 957 | LĘBORK BIEGACZE | LĘBORK | M4 | 00:00:15 | |
125 | RADTKE Rafał | 932 | KB 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M3 | 00:00:15 | |
126 | CIEPLIK Paweł | 994 | BYTOW | M3 | 00:00:15 | ||
127 | ZALEWSKI Grzegorz | 969 | GRZESŁAW IGMAR TEAM USTKA | USTKA | M3 | 00:00:15 | |
128 | KRYGIER Ireneusz | 894 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M3 | 00:00:16 | |
129 | STAWSKA Anna | 949 | BYTÓW | K3 | 00:00:16 | ||
130 | KUBIAK Paweł | 897 | DĘBNICA KASZUBSKA | M3 | 00:00:16 | ||
131 | MŁODZIKOWSKA Joanna | 918 | STAROGARD GDAŃSKI | K4 | 00:00:16 | ||
132 | ŁASZCZ Adam | 907 | PASIEKA | M5 | 00:00:17 | ||
133 | KAZIÓW Ryszard | 981 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M6 | 00:00:17 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
CHAŁUPA Daniel | 854 | KB 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M4 | DNF |
Znaleziono 134 wynik(ów)