IV BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2019-09-07
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
141
Wystartowało:
130
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
130
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKI Mariusz 140KOBYLNICAM-Open-Cywile1M 100:20:54.04 3:2917.2
2SOKOŁOWSKI Ryszard 1307BOWSŁUPSKM-Open-Cywile2M 200:21:06.57+00:00:123:3117
3LIPIŃSKI Mateusz 53AML SŁUPSK/MUAY RUNNING TEAMSŁUPSKM-Open-Cywile3M 300:21:24.58+00:00:303:3416.8
4JURCZYSZYN Rafał 112ŁYSOMICZKIM-Open-Cywile4M 400:23:03.17+00:02:093:5015.6
5PELO Artur 1377BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASLUPSKM-Open-Mundurowi1M 500:23:39.98+00:02:453:5615.2
6WRÓBLEWSKI Leszek 104ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAM-Open-Cywile5M 600:24:10.89+00:03:164:0114.9
7ROSZKOWSKI Damian 138BAGNA SYBICKIEM-Open-Cywile6M 700:24:22.59+00:03:284:0314.8
8MASŁOWSKI Mateusz 60TEAM ROGELLISŁUPSKM-Open-Cywile7M 800:24:30.51+00:03:364:0514.7
9CHOLEWIŃSKI Artur 8DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open-Cywile8M 900:25:10.03+00:04:154:1114.3
10ZACHARCZUK Albin 1331BZ/7BOWSŁUPSKM-Open-Mundurowi2M 1000:26:27.87+00:05:334:2413.6
11GRACHEL Przemek 20ŚWIECICHOWOM-Open-Cywile9M 1100:27:16.10+00:06:224:3213.2
12PLUTA Marcin 78VACU ACTIV GYM ŁOSINOSŁUPSKM-Open-Cywile10M 1200:27:20.59+00:06:264:3313.2
13ŻYLICZ Paweł 110STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM-Open-Cywile11M 1300:27:29.57+00:06:354:3513.1
14DREWNIAK Tomasz 15SŁUPSKM-Open-Cywile12M 1400:27:35.92+00:06:414:3613
15OLESZEK Jerzy 74SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-Open-Cywile13M 1500:27:42.70+00:06:484:3713
16KLINKUSZ Adrian 148MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-Open-Cywile14M 1600:27:59.89+00:07:054:4012.9
17JĘCEK Krzysztof 25MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-Open-Cywile15M 1700:28:12.98+00:07:184:4212.8
18KONKEL Agnieszka 135KOSZALINK-Open-Cywile1K 100:28:25.26+00:07:314:4412.7
19HORBACZ Grzegorz 114SŁUPSKM-Open-Cywile16M 1800:29:04.25+00:08:104:5012.4
20KAMIŃSKI Marcin 30MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM-Open-Cywile17M 1900:29:15.90+00:08:214:5212.3
21TOMCZAK Dominik 92NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile18M 2000:29:18.05+00:08:244:5312.3
22PRZEWROCKI Andrzej 115WYTOWNOM-Open-Cywile19M 2100:29:38.37+00:08:444:5612.1
23ŚRODA Maciej 91KRĘPA SŁUPSKAM-Open-Cywile20M 2200:29:44.37+00:08:504:5712.1
24SPYCHALSKI Artur 87MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAM-Open-Cywile21M 2300:29:52.64+00:08:584:5812
25CHODOROWSKI Tomasz 128HU TANG CLANSŁUPSKM-Open-Cywile22M 2400:29:58.52+00:09:044:5912
26KARAŚ Radosław 129NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile23M 2500:29:58.90+00:09:044:5912
27PANEK Ireneusz 777BRYGADA OBRONY WYBRZEŻAŻORUCHOWOM-Open-Mundurowi3M 2600:30:02.86+00:09:085:0012
28WEILAND Cyprian 98NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile24M 2700:30:10.98+00:09:165:0111.9
29WIATRZYK Krzysztof 100DARŁOWODARŁOWOM-Open-Cywile25M 2800:30:18.19+00:09:245:0311.9
30WALUŚ Szczepan 97SŁUPSKM-Open-Cywile26M 2900:30:43.89+00:09:495:0711.7
31KĘSIK Agnieszka 126ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-Open-Cywile2K 200:30:50.37+00:09:565:0811.7
32DADACZ Rafał 13WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile27M 3000:30:55.38+00:10:015:0911.6
33SEWERYN Tomasz 14BUKÓWKAM-Open-Cywile28M 3100:30:56.86+00:10:025:0911.6
34LEWANDOWSKA Sylwia 49ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAK-Open-Cywile3K 300:31:01.68+00:10:075:1011.6
35KSIĄŻEK Waldemar 45SŁUPSKM-Open-Cywile29M 3200:31:03.51+00:10:095:1011.6
36ADRYAN Adam 1WIELICHOWOM-Open-Cywile30M 3300:31:26.89+00:10:325:1411.5
37ORZADA Anna 75STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile4K 400:31:34.96+00:10:405:1511.4
38NOWACKI Zbigniew 72BOLESŁAWICEM-Open-Cywile31M 3400:31:38.38+00:10:445:1611.4
39KRZYŻANEK Marta 43GARDNA WIELKAK-Open-Cywile5K 500:31:51.30+00:10:575:1811.3
40ADAMIEC Marek 120WPK SLON TEAMSŁUPSKM-Open-Cywile32M 3500:31:54.44+00:11:005:1911.3
41KOWALCZYK Wojciech 134DĘBNICA KASZUBSKAM-Open-Cywile33M 3600:32:01.55+00:11:075:2011.2
42ZARZYCKI Dariusz 106W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile34M 3700:32:10.88+00:11:165:2111.2
43BIKON Łukasz 113SŁUPSKM-Open-Cywile35M 3800:32:13.80+00:11:195:2211.2
44KONKEL Łukasz 34KOSZALINM-Open-Cywile36M 3900:32:15.09+00:11:215:2211.2
45KAŁUZIŃSKA Katarzyna 27VACU ACIV GYMSŁUPSKK-Open-Cywile6K 600:32:18.41+00:11:245:2311.1
46BRZEZIŃSKA Agnieszka 6SŁUPSKK-Open-Cywile7K 700:32:18.92+00:11:245:2311.1
47NOWACKI Kamil 73BOLESŁAWICEM-Open-Cywile37M 4000:32:19.92+00:11:255:2311.1
48NIZIOŁ Patryk 70BEST BEASTSKOBYLNICAM-Open-Cywile38M 4100:32:21.66+00:11:275:2311.1
49ZBLEWSKI Patryk 123NIGHT RUNNERSSŁUPSKM-Open-Cywile39M 4200:32:22.15+00:11:285:2311.1
50MAŁECKI Tomasz 58VACU ACTIV GYMKOBYLNICAM-Open-Cywile40M 4300:32:22.48+00:11:285:2311.1
51POŹLEWICZ Michał 131SŁUPSKM-Open-Cywile41M 4400:32:27.34+00:11:335:2411.1
52TRUSIAK Agnieszka 93SUB VENTUM TEAMSŁUPSKK-Open-Cywile8K 800:32:28.30+00:11:345:2411.1
53SIDOR Mariusz 84DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile42M 4500:32:30.13+00:11:365:2511.1
54KAMIŃSKA Justyna 28STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAK-Open-Cywile9K 900:32:32.28+00:11:385:2511.1
55BANCEWICZ Radek 3SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAM-Open-Cywile43M 4600:32:33.09+00:11:395:2511.1
56KACZMAROWSKI Andrzej 26SŁUPSKM-Open-Cywile44M 4700:32:35.20+00:11:415:2611
57SKIBISZ Krzysztof 144SUCHORZEM-Open-Cywile45M 4800:32:35.61+00:11:415:2611
58SOBCZYK Mariusz 86SLUPSKM-Open-Cywile46M 4900:32:43.87+00:11:495:2711
59ANDRZEJCZAK Sławomir 2GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-Open-Cywile47M 5000:33:21.63+00:12:275:3310.8
60KAMIŃSKI Witold 29STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-Open-Cywile48M 5100:33:35.19+00:12:415:3510.7
61ŻYCKA Ewelina 109SŁUPSKK-Open-Cywile10K 1000:33:42.93+00:12:485:3710.7
62LEWICZ Ewa 52GMINA SŁUPSKREDZIKOWOK-Open-Cywile11K 1100:34:12.02+00:13:175:4210.5
63CZERWIŃSKI Szczęsny 12BIAŁOGARDM-Open-Cywile49M 5200:34:15.15+00:13:215:4210.5
64KONKEL Bonita 136POZNAŃK-Open-Cywile12K 1200:34:18.93+00:13:245:4310.5
65LEWANDOWSKA Maria 50W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open-Cywile13K 1300:34:27.99+00:13:335:4410.4
66MINKO Bartek 62SŁUPSKM-Open-Cywile50M 5300:34:33.98+00:13:395:4510.4
67MROZIK Joanna 65SŁUPSKK-Open-Cywile14K 1400:34:35.49+00:13:415:4510.4
68KOWALSKI Bartosz 37SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-Open-Cywile51M 5400:34:37.53+00:13:435:4610.4
69JAŚKOWSKI Bogdan 119M-Open-Cywile52M 5500:35:21.40+00:14:275:5310.2
70ŁUBKOWSKA Magdalena 54SŁUPSKK-Open-Cywile15K 1500:35:36.00+00:14:415:5610.1
71KANIUK Maja 31RUMIAK-Open-Cywile16K 1600:35:40.03+00:14:455:5610.1
72KOŚLA Justyna 36SVT SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile17K 1700:35:42.19+00:14:485:5710.1
73MRUGALSKI Stanisław 66MTS HAMERMIASTKOM-Open-Cywile53M 5600:36:00.58+00:15:066:0010
74MYSZKOWSKI Maciej 69NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile54M 5700:36:05.06+00:15:116:0010
75LESNER-MĄCZYŃSKA Monika 147 USB USTKAK-Open-Cywile18K 1800:36:05.85+00:15:116:0110
76WEILAND Agnieszka 99NIGHTWOLVESSLUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile19K 1900:36:09.12+00:15:156:0110
77MURAWSKI Rafał 68SŁUPSKM-Open-Cywile55M 5800:36:15.58+00:15:216:029.9
78BORODZIUK Aneta 4SŁUPSKK-Open-Cywile20K 2000:36:21.00+00:15:266:039.9
79CZARNECKA Barbara 11SŁUPSKK-Open-Cywile21K 2100:36:26.53+00:15:326:049.9
80WILCZYŃSKI Piotr 101JEZIERZYCEM-Open-Cywile56M 5900:36:28.49+00:15:346:049.9
81KONKEL Joanna 35MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-Open-Cywile22K 2200:36:32.95+00:15:386:059.8
82ZANIEWSKI Grzegorz 105KOBYLNICAM-Open-Cywile57M 6000:36:36.81+00:15:426:069.8
83KARPOWICZ Joanna 32GEOVERTEXSŁUPSKK-Open-Cywile23K 2300:36:48.11+00:15:546:089.8
84KUBIŃSKI Rafał 47NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile58M 6100:37:01.68+00:16:076:109.7
85KUBIŃSKA Beata 46NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile24K 2400:37:02.57+00:16:086:109.7
86JAROSZEWICZ Mirek 23SŁUPSKM-Open-Cywile59M 6200:37:16.86+00:16:226:129.7
87KARWASZ Krzysztof 33KWAKOWOM-Open-Cywile60M 6300:37:19.40+00:16:256:139.6
88TURCZYN Grzegorz 94NIGHT RUNNERSSŁUPSKM-Open-Cywile61M 6400:37:21.20+00:16:276:139.6
89JAŻDŻEWSKA Elżbieta 24BEST BEASTSSŁUPSKK-Open-Cywile25K 2500:37:24.14+00:16:306:149.6
90NIZIOŁ Małgorzata 71BEST BEASTSKOBYLNICAK-Open-Cywile26K 2600:37:24.44+00:16:306:149.6
91KOLASA Jan 124SŁUPSKM-Open-Cywile62M 6500:37:25.46+00:16:316:149.6
92KOLASA Tomek 121M-Open-Cywile63M 6600:37:26.42+00:16:326:149.6
93MARCZAK Malgorzata 59ŻELKOWOK-Open-Cywile27K 2700:37:28.56+00:16:346:149.6
94MICHALAK-MAŁECKA Anna 61VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK-Open-Cywile28K 2800:37:41.81+00:16:476:179.5
95KOWALSKI Krzysztof 38STOPA- SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile64M 6700:38:16.30+00:17:226:229.4
96MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 64SŁUPSKK-Open-Cywile29K 2900:38:16.40+00:17:226:229.4
97BARTOSIK Bartłomiej 127WŁYNKÓWKOM-Open-Cywile65M 6800:38:29.12+00:17:356:249.4
98LEWANDOWSKI Adam 51W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile66M 6900:38:33.91+00:17:396:259.3
99KRYGIER Ireneusz 41W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile67M 7000:38:36.60+00:17:426:269.3
100URBAN Ewelina 95GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-Open-Cywile30K 3000:38:37.38+00:17:436:269.3
101SKIBIŃSKI Rafał 85SŁUPSKM-Open-Cywile68M 7100:38:51.82+00:17:576:289.3
102KRECZMANN Krzysztof 40CHELMŻAM-Open-Cywile69M 7200:39:00.20+00:18:066:309.2
103WALISZEWSKA Joanna 96SŁUPSKK-Open-Cywile31K 3100:39:04.20+00:18:106:309.2
104CIACHLA Agnieszka 9SŁUPSKK-Open-Cywile32K 3200:39:04.59+00:18:106:309.2
105KRASUCKA Izabela 39SŁUPSKK-Open-Cywile33K 3300:39:13.51+00:18:196:329.2
106MURAWSKA Katarzyna 67SŁUPSKK-Open-Cywile34K 3400:39:14.69+00:18:206:329.2
107DUDA Róża 83STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-Open-Cywile35K 3500:39:17.68+00:18:236:339.2
108SZUMSKA Monika 90SUB VENTUM TEAMSŁUPSKK-Open-Cywile36K 3600:39:33.27+00:18:396:359.1
109ŻURAWIK Piotr 108KĘPICEM-Open-Cywile70M 7300:39:46.44+00:18:526:379
110OSIŃSKI Wojciech 76SŁUPSKM-Open-Cywile71M 7400:40:21.94+00:19:276:438.9
111PRZYTARSKI Rafał 79SŁUPSKM-Open-Cywile72M 7500:40:22.58+00:19:286:438.9
112MEGER Agata 132ŻYJ Z ENERGIĄK-Open-Cywile37K 3700:40:30.05+00:19:366:458.9
113WOŹNIAK Monika 103SIEMIANICEK-Open-Cywile38K 3800:40:30.27+00:19:366:458.9
114GLINIECKA WOŚ Anna 117SŁUPSKK-Open-Cywile39K 3900:40:33.69+00:19:396:458.9
115FUDRO Agnieszka 19SŁUPSKK-Open-Cywile40K 4000:40:38.46+00:19:446:468.9
116WOŚ Przemek 116SŁUPSKM-Open-Cywile73M 7600:40:38.82+00:19:446:468.9
117FUDRO Piotr 18SŁUPSKM-Open-Cywile74M 7700:40:42.82+00:19:486:478.8
118DUSZA Katarzyna 146NIGHT RUNNERSSŁUPSKK-Open-Cywile41K 4100:41:08.54+00:20:146:518.8
119ROGALA Łukasz 80SŁUPSKM-Open-Cywile75M 7800:41:10.77+00:20:166:518.7
120SYCHLA Monika 89ŁOSINOK-Open-Cywile42K 4200:41:57.65+00:21:036:598.6
121CIŻMOWSKA Barbara 10MTS-HAMER MIASTKOKĘPICEK-Open-Cywile43K 4300:42:25.33+00:21:317:048.5
122KSIĄŻEK Małgorzata 44SŁUPSKK-Open-Cywile44K 4400:44:14.97+00:23:207:228.1
123LIPIEC Barbara 145BEST BEASTSSŁUPSKK-Open-Cywile45K 4500:45:48.91+00:24:547:387.9
124KRYSIAK Michalina 42NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile46K 4600:46:19.14+00:25:257:437.8
125MAJCHRZAK Łukasz 57USTKAM-Open-Mundurowi4M 7900:46:31.71+00:25:377:457.7
126MŁYNARCZYK Zbyszek 63SŁUPSKM-Open-Mundurowi5M 8000:46:31.73+00:25:377:457.7
127ZBLEWSKI Radosław 107USTKAM-Open-Mundurowi6M 8100:46:32.39+00:25:387:457.7
128MAJCHRZAK Dariusz 56USTKAM-Open-Mundurowi7M 8200:46:32.44+00:25:387:457.7
129GZIK Radoslaw 21WPK SLON TEAM USTKAUSTKAM-Open-Mundurowi8M 8300:46:32.72+00:25:387:457.7
130LEWICZ Jan 141CSSPM-Open-Mundurowi9M 8400:46:33.07+00:25:397:457.7
Znaleziono 130 wynik(ów)