IV BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2019-09-07
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
141
Wystartowało:
130
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
130
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1SOKOŁOWSKI Ryszard 1307BOWSŁUPSKM-Open-Cywile
2ZACHARCZUK Albin 1331BZ/7BOWSŁUPSKM-Open-Mundurowi
3MASŁOWSKI Mateusz 60TEAM ROGELLISŁUPSKM-Open-Cywile
4CHOLEWIŃSKI Artur 8DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open-Cywile
5LIPIŃSKI Mateusz 53AML SŁUPSK/MUAY RUNNING TEAMSŁUPSKM-Open-Cywile
6JURCZYSZYN Rafał 112ŁYSOMICZKIM-Open-Cywile
7PELO Artur 1377BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASLUPSKM-Open-Mundurowi
8BORYCHOWSKI Mariusz 140KOBYLNICAM-Open-Cywile
9PANEK Ireneusz 777BRYGADA OBRONY WYBRZEŻAŻORUCHOWOM-Open-Mundurowi
10WALUŚ Szczepan 97SŁUPSKM-Open-Cywile
11POŹLEWICZ Michał 131SŁUPSKM-Open-Cywile
12OLESZEK Jerzy 74SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-Open-Cywile
13BRZEZIŃSKA Agnieszka 6SŁUPSKK-Open-Cywile
14GRACHEL Przemek 20ŚWIECICHOWOM-Open-Cywile
15GZIK Radoslaw 21WPK SLON TEAM USTKAUSTKAM-Open-Mundurowi
16WRÓBLEWSKI Leszek 104ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAM-Open-Cywile
17ŻYLICZ Paweł 110STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM-Open-Cywile
18KOLASA Tomek 121M-Open-Cywile
19ROSZKOWSKI Damian 138BAGNA SYBICKIEM-Open-Cywile
20LEWICZ Jan 141CSSPM-Open-Mundurowi
21MŁYNARCZYK Zbyszek 63SŁUPSKM-Open-Mundurowi
22DREWNIAK Tomasz 15SŁUPSKM-Open-Cywile
23KAMIŃSKI Marcin 30MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM-Open-Cywile
24LEWICZ Ewa 52GMINA SŁUPSKREDZIKOWOK-Open-Cywile
25ŁUBKOWSKA Magdalena 54SŁUPSKK-Open-Cywile
26MAJCHRZAK Dariusz 56USTKAM-Open-Mundurowi
27MAJCHRZAK Łukasz 57USTKAM-Open-Mundurowi
28SOBCZYK Mariusz 86SLUPSKM-Open-Cywile
29TOMCZAK Dominik 92NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile
30ZBLEWSKI Radosław 107USTKAM-Open-Mundurowi
31KOLASA Jan 124SŁUPSKM-Open-Cywile
32KONKEL Agnieszka 135KOSZALINK-Open-Cywile
33WIATRZYK Krzysztof 100DARŁOWODARŁOWOM-Open-Cywile
34KRECZMANN Krzysztof 40CHELMŻAM-Open-Cywile
35KSIĄŻEK Małgorzata 44SŁUPSKK-Open-Cywile
36PLUTA Marcin 78VACU ACTIV GYM ŁOSINOSŁUPSKM-Open-Cywile
37SIDOR Mariusz 84DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile
38SPYCHALSKI Artur 87MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAM-Open-Cywile
39ŚRODA Maciej 91KRĘPA SŁUPSKAM-Open-Cywile
40URBAN Ewelina 95GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-Open-Cywile
41JAŚKOWSKI Bogdan 119M-Open-Cywile
42BARTOSIK Bartłomiej 127WŁYNKÓWKOM-Open-Cywile
43MARCZAK Malgorzata 59ŻELKOWOK-Open-Cywile
44MICHALAK-MAŁECKA Anna 61VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK-Open-Cywile
45MINKO Bartek 62SŁUPSKM-Open-Cywile
46NIZIOŁ Patryk 70BEST BEASTSKOBYLNICAM-Open-Cywile
47NIZIOŁ Małgorzata 71BEST BEASTSKOBYLNICAK-Open-Cywile
48NOWACKI Zbigniew 72BOLESŁAWICEM-Open-Cywile
49NOWACKI Kamil 73BOLESŁAWICEM-Open-Cywile
50KARPOWICZ Joanna 32GEOVERTEXSŁUPSKK-Open-Cywile
51KRYSIAK Michalina 42NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile
52KRZYŻANEK Marta 43GARDNA WIELKAK-Open-Cywile
53KSIĄŻEK Waldemar 45SŁUPSKM-Open-Cywile
54LEWANDOWSKA Sylwia 49ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAK-Open-Cywile
55MAŁECKI Tomasz 58VACU ACTIV GYMKOBYLNICAM-Open-Cywile
56ŻYCKA Ewelina 109SŁUPSKK-Open-Cywile
57CHODOROWSKI Tomasz 128HU TANG CLANSŁUPSKM-Open-Cywile
58KĘSIK Agnieszka 126ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-Open-Cywile
59LESNER-MĄCZYŃSKA Monika 147 USB USTKAK-Open-Cywile
60ORZADA Anna 75STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile
61ADRYAN Adam 1WIELICHOWOM-Open-Cywile
62ANDRZEJCZAK Sławomir 2GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-Open-Cywile
63BORODZIUK Aneta 4SŁUPSKK-Open-Cywile
64JAŻDŻEWSKA Elżbieta 24BEST BEASTSSŁUPSKK-Open-Cywile
65KAŁUZIŃSKA Katarzyna 27VACU ACIV GYMSŁUPSKK-Open-Cywile
66KONKEL Łukasz 34KOSZALINM-Open-Cywile
67DUDA Róża 83STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-Open-Cywile
68SYCHLA Monika 89ŁOSINOK-Open-Cywile
69ZANIEWSKI Grzegorz 105KOBYLNICAM-Open-Cywile
70HORBACZ Grzegorz 114SŁUPSKM-Open-Cywile
71WEILAND Cyprian 98NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile
72SKIBISZ Krzysztof 144SUCHORZEM-Open-Cywile
73MROZIK Joanna 65SŁUPSKK-Open-Cywile
74CZERWIŃSKI Szczęsny 12BIAŁOGARDM-Open-Cywile
75DADACZ Rafał 13WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile
76SEWERYN Tomasz 14BUKÓWKAM-Open-Cywile
77FUDRO Piotr 18SŁUPSKM-Open-Cywile
78KANIUK Maja 31RUMIAK-Open-Cywile
79KRYGIER Ireneusz 41W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile
80LEWANDOWSKA Maria 50W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open-Cywile
81WEILAND Agnieszka 99NIGHTWOLVESSLUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile
82KARAŚ Radosław 129NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile
83KLINKUSZ Adrian 148MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-Open-Cywile
84MYSZKOWSKI Maciej 69NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile
85FUDRO Agnieszka 19SŁUPSKK-Open-Cywile
86JĘCEK Krzysztof 25MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-Open-Cywile
87KACZMAROWSKI Andrzej 26SŁUPSKM-Open-Cywile
88KARWASZ Krzysztof 33KWAKOWOM-Open-Cywile
89KOŚLA Justyna 36SVT SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile
90KUBIŃSKA Beata 46NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile
91LEWANDOWSKI Adam 51W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile
92SZUMSKA Monika 90SUB VENTUM TEAMSŁUPSKK-Open-Cywile
93TRUSIAK Agnieszka 93SUB VENTUM TEAMSŁUPSKK-Open-Cywile
94BIKON Łukasz 113SŁUPSKM-Open-Cywile
95KOWALCZYK Wojciech 134DĘBNICA KASZUBSKAM-Open-Cywile
96WILCZYŃSKI Piotr 101JEZIERZYCEM-Open-Cywile
97CIACHLA Agnieszka 9SŁUPSKK-Open-Cywile
98CZARNECKA Barbara 11SŁUPSKK-Open-Cywile
99JAROSZEWICZ Mirek 23SŁUPSKM-Open-Cywile
100KAMIŃSKA Justyna 28STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAK-Open-Cywile
101KAMIŃSKI Witold 29STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-Open-Cywile
102KOWALSKI Bartosz 37SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-Open-Cywile
103KUBIŃSKI Rafał 47NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile
104WALISZEWSKA Joanna 96SŁUPSKK-Open-Cywile
105KONKEL Bonita 136POZNAŃK-Open-Cywile
106WOŹNIAK Monika 103SIEMIANICEK-Open-Cywile
107LIPIEC Barbara 145BEST BEASTSSŁUPSKK-Open-Cywile
108MURAWSKA Katarzyna 67SŁUPSKK-Open-Cywile
109MURAWSKI Rafał 68SŁUPSKM-Open-Cywile
110BANCEWICZ Radek 3SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAM-Open-Cywile
111KONKEL Joanna 35MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-Open-Cywile
112ZARZYCKI Dariusz 106W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile
113ŻURAWIK Piotr 108KĘPICEM-Open-Cywile
114PRZEWROCKI Andrzej 115WYTOWNOM-Open-Cywile
115ZBLEWSKI Patryk 123NIGHT RUNNERSSŁUPSKM-Open-Cywile
116MEGER Agata 132ŻYJ Z ENERGIĄK-Open-Cywile
117DUSZA Katarzyna 146NIGHT RUNNERSSŁUPSKK-Open-Cywile
118MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 64SŁUPSKK-Open-Cywile
119KOWALSKI Krzysztof 38STOPA- SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile
120KRASUCKA Izabela 39SŁUPSKK-Open-Cywile
121ADAMIEC Marek 120WPK SLON TEAMSŁUPSKM-Open-Cywile
122PRZYTARSKI Rafał 79SŁUPSKM-Open-Cywile
123SKIBIŃSKI Rafał 85SŁUPSKM-Open-Cywile
124WOŚ Przemek 116SŁUPSKM-Open-Cywile
125GLINIECKA WOŚ Anna 117SŁUPSKK-Open-Cywile
126OSIŃSKI Wojciech 76SŁUPSKM-Open-Cywile
127MRUGALSKI Stanisław 66MTS HAMERMIASTKOM-Open-Cywile
128CIŻMOWSKA Barbara 10MTS-HAMER MIASTKOKĘPICEK-Open-Cywile
129ROGALA Łukasz 80SŁUPSKM-Open-Cywile
130TURCZYN Grzegorz 94NIGHT RUNNERSSŁUPSKM-Open-Cywile
Znaleziono 130 wynik(ów)