IV BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2019-09-07
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
141
Wystartowało:
130
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
130
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 135KOSZALINK-Open-Cywile1K 100:28:25.26 4:4412,7
2KĘSIK Agnieszka 126ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-Open-Cywile2K 200:30:50.37+00:02:255:0811,7
3LEWANDOWSKA Sylwia 49ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAK-Open-Cywile3K 300:31:01.68+00:02:365:1011,6
4ORZADA Anna 75STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile4K 400:31:34.96+00:03:095:1511,4
5KRZYŻANEK Marta 43GARDNA WIELKAK-Open-Cywile5K 500:31:51.30+00:03:265:1811,3
6KAŁUZIŃSKA Katarzyna 27VACU ACIV GYMSŁUPSKK-Open-Cywile6K 600:32:18.41+00:03:535:2311,1
7BRZEZIŃSKA Agnieszka 6SŁUPSKK-Open-Cywile7K 700:32:18.92+00:03:535:2311,1
8TRUSIAK Agnieszka 93SUB VENTUM TEAMSŁUPSKK-Open-Cywile8K 800:32:28.30+00:04:035:2411,1
9KAMIŃSKA Justyna 28STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAK-Open-Cywile9K 900:32:32.28+00:04:075:2511,1
10ŻYCKA Ewelina 109SŁUPSKK-Open-Cywile10K 1000:33:42.93+00:05:175:3710,7
11LEWICZ Ewa 52GMINA SŁUPSKREDZIKOWOK-Open-Cywile11K 1100:34:12.02+00:05:465:4210,5
12KONKEL Bonita 136POZNAŃK-Open-Cywile12K 1200:34:18.93+00:05:535:4310,5
13LEWANDOWSKA Maria 50W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open-Cywile13K 1300:34:27.99+00:06:025:4410,4
14MROZIK Joanna 65SŁUPSKK-Open-Cywile14K 1400:34:35.49+00:06:105:4510,4
15ŁUBKOWSKA Magdalena 54SŁUPSKK-Open-Cywile15K 1500:35:36.00+00:07:105:5610,1
16KANIUK Maja 31RUMIAK-Open-Cywile16K 1600:35:40.03+00:07:145:5610,1
17KOŚLA Justyna 36SVT SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile17K 1700:35:42.19+00:07:165:5710,1
18LESNER-MĄCZYŃSKA Monika 147 USB USTKAK-Open-Cywile18K 1800:36:05.85+00:07:406:0110,0
19WEILAND Agnieszka 99NIGHTWOLVESSLUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile19K 1900:36:09.12+00:07:436:0110,0
20BORODZIUK Aneta 4SŁUPSKK-Open-Cywile20K 2000:36:21.00+00:07:556:039,9
21CZARNECKA Barbara 11SŁUPSKK-Open-Cywile21K 2100:36:26.53+00:08:016:049,9
22KONKEL Joanna 35MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-Open-Cywile22K 2200:36:32.95+00:08:076:059,8
23KARPOWICZ Joanna 32GEOVERTEXSŁUPSKK-Open-Cywile23K 2300:36:48.11+00:08:226:089,8
24KUBIŃSKA Beata 46NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile24K 2400:37:02.57+00:08:376:109,7
25JAŻDŻEWSKA Elżbieta 24BEST BEASTSSŁUPSKK-Open-Cywile25K 2500:37:24.14+00:08:586:149,6
26NIZIOŁ Małgorzata 71BEST BEASTSKOBYLNICAK-Open-Cywile26K 2600:37:24.44+00:08:596:149,6
27MARCZAK Malgorzata 59ŻELKOWOK-Open-Cywile27K 2700:37:28.56+00:09:036:149,6
28MICHALAK-MAŁECKA Anna 61VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK-Open-Cywile28K 2800:37:41.81+00:09:166:179,5
29MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 64SŁUPSKK-Open-Cywile29K 2900:38:16.40+00:09:516:229,4
30URBAN Ewelina 95GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-Open-Cywile30K 3000:38:37.38+00:10:126:269,3
31WALISZEWSKA Joanna 96SŁUPSKK-Open-Cywile31K 3100:39:04.20+00:10:386:309,2
32CIACHLA Agnieszka 9SŁUPSKK-Open-Cywile32K 3200:39:04.59+00:10:396:309,2
33KRASUCKA Izabela 39SŁUPSKK-Open-Cywile33K 3300:39:13.51+00:10:486:329,2
34MURAWSKA Katarzyna 67SŁUPSKK-Open-Cywile34K 3400:39:14.69+00:10:496:329,2
35DUDA Róża 83STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-Open-Cywile35K 3500:39:17.68+00:10:526:339,2
36SZUMSKA Monika 90SUB VENTUM TEAMSŁUPSKK-Open-Cywile36K 3600:39:33.27+00:11:086:359,1
37MEGER Agata 132ŻYJ Z ENERGIĄK-Open-Cywile37K 3700:40:30.05+00:12:046:458,9
38WOŹNIAK Monika 103SIEMIANICEK-Open-Cywile38K 3800:40:30.27+00:12:056:458,9
39GLINIECKA WOŚ Anna 117SŁUPSKK-Open-Cywile39K 3900:40:33.69+00:12:086:458,9
40FUDRO Agnieszka 19SŁUPSKK-Open-Cywile40K 4000:40:38.46+00:12:136:468,9
41DUSZA Katarzyna 146NIGHT RUNNERSSŁUPSKK-Open-Cywile41K 4100:41:08.54+00:12:436:518,8
42SYCHLA Monika 89ŁOSINOK-Open-Cywile42K 4200:41:57.65+00:13:326:598,6
43CIŻMOWSKA Barbara 10MTS-HAMER MIASTKOKĘPICEK-Open-Cywile43K 4300:42:25.33+00:14:007:048,5
44KSIĄŻEK Małgorzata 44SŁUPSKK-Open-Cywile44K 4400:44:14.97+00:15:497:228,1
45LIPIEC Barbara 145BEST BEASTSSŁUPSKK-Open-Cywile45K 4500:45:48.91+00:17:237:387,9
46KRYSIAK Michalina 42NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open-Cywile46K 4600:46:19.14+00:17:537:437,8
Znaleziono 46 wynik(ów)