IV BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO
IV Bieg przełajowy im. chor. szt. Tadeusza Kloskowskiego
IV Bieg przełajowy im. chor. szt. Tadeusza Kloskowskiego
Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum” |
Data : | 2019-09-07 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 141 |
Wystartowało : | 130 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 130 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open-Cywile | K-Open-Mundurowi | M-Open-Cywile | M-Open-Mundurowi
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 6km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BORYCHOWSKI Mariusz | 140 | KOBYLNICA | M-Open-Cywile | 1 | M 1 | 00:20:54.04 | 3:29 | 17.2 (100%) | |||
2 | SOKOŁOWSKI Ryszard | 130 | 7BOW | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 2 | M 2 | 00:21:06.57 | +00:00:12 (1.0%) | 3:31 | 17 (98.8%) | |
3 | LIPIŃSKI Mateusz | 53 | AML SŁUPSK/MUAY RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 3 | M 3 | 00:21:24.58 | +00:00:30 (2.4%) | 3:34 | 16.8 (97.7%) | |
4 | JURCZYSZYN Rafał | 112 | ŁYSOMICZKI | M-Open-Cywile | 4 | M 4 | 00:23:03.17 | +00:02:09 (9.3%) | 3:50 | 15.6 (90.7%) | ||
5 | PELO Artur | 137 | 7BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SLUPSK | M-Open-Mundurowi | 1 | M 5 | 00:23:39.98 | +00:02:45 (11.7%) | 3:56 | 15.2 (88.4%) | |
6 | WRÓBLEWSKI Leszek | 104 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | KOŚCIERZYNA | M-Open-Cywile | 5 | M 6 | 00:24:10.89 | +00:03:16 (13.6%) | 4:01 | 14.9 (86.6%) | |
7 | ROSZKOWSKI Damian | 138 | BAGNA SYBICKIE | M-Open-Cywile | 6 | M 7 | 00:24:22.59 | +00:03:28 (14.3%) | 4:03 | 14.8 (86.0%) | ||
8 | MASŁOWSKI Mateusz | 60 | TEAM ROGELLI | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 7 | M 8 | 00:24:30.51 | +00:03:36 (14.7%) | 4:05 | 14.7 (85.5%) | |
9 | CHOLEWIŃSKI Artur | 8 | DECATHLON POWER | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 8 | M 9 | 00:25:10.03 | +00:04:15 (17.0%) | 4:11 | 14.3 (83.1%) | |
10 | ZACHARCZUK Albin | 133 | 1BZ/7BOW | SŁUPSK | M-Open-Mundurowi | 2 | M 10 | 00:26:27.87 | +00:05:33 (21.0%) | 4:24 | 13.6 (79.1%) | |
11 | GRACHEL Przemek | 20 | ŚWIECICHOWO | M-Open-Cywile | 9 | M 11 | 00:27:16.10 | +00:06:22 (23.4%) | 4:32 | 13.2 (76.7%) | ||
12 | PLUTA Marcin | 78 | VACU ACTIV GYM ŁOSINO | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 10 | M 12 | 00:27:20.59 | +00:06:26 (23.6%) | 4:33 | 13.2 (76.7%) | |
13 | ŻYLICZ Paweł | 110 | STOPA SŁUPSK / USB USTKA | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 11 | M 13 | 00:27:29.57 | +00:06:35 (24.0%) | 4:35 | 13.1 (76.2%) | |
14 | DREWNIAK Tomasz | 15 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 12 | M 14 | 00:27:35.92 | +00:06:41 (24.3%) | 4:36 | 13 (75.6%) | ||
15 | OLESZEK Jerzy | 74 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M-Open-Cywile | 13 | M 15 | 00:27:42.70 | +00:06:48 (24.6%) | 4:37 | 13 (75.6%) | |
16 | KLINKUSZ Adrian | 148 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 14 | M 16 | 00:27:59.89 | +00:07:05 (25.3%) | 4:40 | 12.9 (75.0%) | |
17 | JĘCEK Krzysztof | 25 | MARKOS RUNNING TEAM | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open-Cywile | 15 | M 17 | 00:28:12.98 | +00:07:18 (25.9%) | 4:42 | 12.8 (74.4%) | |
18 | HORBACZ Grzegorz | 114 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 16 | M 18 | 00:29:04.25 | +00:08:10 (28.1%) | 4:50 | 12.4 (72.1%) | ||
19 | KAMIŃSKI Marcin | 30 | MOCZYMORDY TEAM | SMOŁDZINO | M-Open-Cywile | 17 | M 19 | 00:29:15.90 | +00:08:21 (28.6%) | 4:52 | 12.3 (71.5%) | |
20 | TOMCZAK Dominik | 92 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 18 | M 20 | 00:29:18.05 | +00:08:24 (28.7%) | 4:53 | 12.3 (71.5%) | |
21 | PRZEWROCKI Andrzej | 115 | WYTOWNO | M-Open-Cywile | 19 | M 21 | 00:29:38.37 | +00:08:44 (29.5%) | 4:56 | 12.1 (70.3%) | ||
22 | ŚRODA Maciej | 91 | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open-Cywile | 20 | M 22 | 00:29:44.37 | +00:08:50 (29.7%) | 4:57 | 12.1 (70.3%) | ||
23 | SPYCHALSKI Artur | 87 | MOCZYMORDY TEAM | GARDNA WIELKA | M-Open-Cywile | 21 | M 23 | 00:29:52.64 | +00:08:58 (30.0%) | 4:58 | 12 (69.8%) | |
24 | CHODOROWSKI Tomasz | 128 | HU TANG CLAN | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 22 | M 24 | 00:29:58.52 | +00:09:04 (30.3%) | 4:59 | 12 (69.8%) | |
25 | KARAŚ Radosław | 129 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 23 | M 25 | 00:29:58.90 | +00:09:04 (30.3%) | 4:59 | 12 (69.8%) | |
26 | PANEK Ireneusz | 77 | 7BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | ŻORUCHOWO | M-Open-Mundurowi | 3 | M 26 | 00:30:02.86 | +00:09:08 (30.4%) | 5:00 | 12 (69.8%) | |
27 | WEILAND Cyprian | 98 | NIGHT WOLVES SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 24 | M 27 | 00:30:10.98 | +00:09:16 (30.8%) | 5:01 | 11.9 (69.2%) | |
28 | WIATRZYK Krzysztof | 100 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-Open-Cywile | 25 | M 28 | 00:30:18.19 | +00:09:24 (31.0%) | 5:03 | 11.9 (69.2%) | |
29 | WALUŚ Szczepan | 97 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 26 | M 29 | 00:30:43.89 | +00:09:49 (32.0%) | 5:07 | 11.7 (68.0%) | ||
30 | DADACZ Rafał | 13 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-Open-Cywile | 27 | M 30 | 00:30:55.38 | +00:10:01 (32.4%) | 5:09 | 11.6 (67.4%) | |
31 | SEWERYN Tomasz | 14 | BUKÓWKA | M-Open-Cywile | 28 | M 31 | 00:30:56.86 | +00:10:02 (32.5%) | 5:09 | 11.6 (67.4%) | ||
32 | KSIĄŻEK Waldemar | 45 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 29 | M 32 | 00:31:03.51 | +00:10:09 (32.7%) | 5:10 | 11.6 (67.4%) | ||
33 | ADRYAN Adam | 1 | WIELICHOWO | M-Open-Cywile | 30 | M 33 | 00:31:26.89 | +00:10:32 (33.5%) | 5:14 | 11.5 (66.9%) | ||
34 | NOWACKI Zbigniew | 72 | BOLESŁAWICE | M-Open-Cywile | 31 | M 34 | 00:31:38.38 | +00:10:44 (33.9%) | 5:16 | 11.4 (66.3%) | ||
35 | ADAMIEC Marek | 120 | WPK SLON TEAM | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 32 | M 35 | 00:31:54.44 | +00:11:00 (34.5%) | 5:19 | 11.3 (65.7%) | |
36 | KOWALCZYK Wojciech | 134 | DĘBNICA KASZUBSKA | M-Open-Cywile | 33 | M 36 | 00:32:01.55 | +00:11:07 (34.7%) | 5:20 | 11.2 (65.1%) | ||
37 | ZARZYCKI Dariusz | 106 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-Open-Cywile | 34 | M 37 | 00:32:10.88 | +00:11:16 (35.1%) | 5:21 | 11.2 (65.1%) | |
38 | BIKON Łukasz | 113 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 35 | M 38 | 00:32:13.80 | +00:11:19 (35.2%) | 5:22 | 11.2 (65.1%) | ||
39 | KONKEL Łukasz | 34 | KOSZALIN | M-Open-Cywile | 36 | M 39 | 00:32:15.09 | +00:11:21 (35.2%) | 5:22 | 11.2 (65.1%) | ||
40 | NOWACKI Kamil | 73 | BOLESŁAWICE | M-Open-Cywile | 37 | M 40 | 00:32:19.92 | +00:11:25 (35.4%) | 5:23 | 11.1 (64.5%) | ||
41 | NIZIOŁ Patryk | 70 | BEST BEASTS | KOBYLNICA | M-Open-Cywile | 38 | M 41 | 00:32:21.66 | +00:11:27 (35.4%) | 5:23 | 11.1 (64.5%) | |
42 | ZBLEWSKI Patryk | 123 | NIGHT RUNNERS | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 39 | M 42 | 00:32:22.15 | +00:11:28 (35.4%) | 5:23 | 11.1 (64.5%) | |
43 | MAŁECKI Tomasz | 58 | VACU ACTIV GYM | KOBYLNICA | M-Open-Cywile | 40 | M 43 | 00:32:22.48 | +00:11:28 (35.4%) | 5:23 | 11.1 (64.5%) | |
44 | POŹLEWICZ Michał | 131 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 41 | M 44 | 00:32:27.34 | +00:11:33 (35.6%) | 5:24 | 11.1 (64.5%) | ||
45 | SIDOR Mariusz | 84 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 42 | M 45 | 00:32:30.13 | +00:11:36 (35.7%) | 5:25 | 11.1 (64.5%) | |
46 | BANCEWICZ Radek | 3 | SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSK | BUKÓWKA | M-Open-Cywile | 43 | M 46 | 00:32:33.09 | +00:11:39 (35.8%) | 5:25 | 11.1 (64.5%) | |
47 | KACZMAROWSKI Andrzej | 26 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 44 | M 47 | 00:32:35.20 | +00:11:41 (35.9%) | 5:26 | 11 (64.0%) | ||
48 | SKIBISZ Krzysztof | 144 | SUCHORZE | M-Open-Cywile | 45 | M 48 | 00:32:35.61 | +00:11:41 (35.9%) | 5:26 | 11 (64.0%) | ||
49 | SOBCZYK Mariusz | 86 | SLUPSK | M-Open-Cywile | 46 | M 49 | 00:32:43.87 | +00:11:49 (36.1%) | 5:27 | 11 (64.0%) | ||
50 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 2 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M-Open-Cywile | 47 | M 50 | 00:33:21.63 | +00:12:27 (37.3%) | 5:33 | 10.8 (62.8%) | |
51 | KAMIŃSKI Witold | 29 | STOPA SŁUPSK | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open-Cywile | 48 | M 51 | 00:33:35.19 | +00:12:41 (37.8%) | 5:35 | 10.7 (62.2%) | |
52 | CZERWIŃSKI Szczęsny | 12 | BIAŁOGARD | M-Open-Cywile | 49 | M 52 | 00:34:15.15 | +00:13:21 (39.0%) | 5:42 | 10.5 (61.0%) | ||
53 | MINKO Bartek | 62 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 50 | M 53 | 00:34:33.98 | +00:13:39 (39.5%) | 5:45 | 10.4 (60.5%) | ||
54 | KOWALSKI Bartosz | 37 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | M-Open-Cywile | 51 | M 54 | 00:34:37.53 | +00:13:43 (39.6%) | 5:46 | 10.4 (60.5%) | |
55 | JAŚKOWSKI Bogdan | 119 | M-Open-Cywile | 52 | M 55 | 00:35:21.40 | +00:14:27 (40.9%) | 5:53 | 10.2 (59.3%) | |||
56 | MRUGALSKI Stanisław | 66 | MTS HAMER | MIASTKO | M-Open-Cywile | 53 | M 56 | 00:36:00.58 | +00:15:06 (42.0%) | 6:00 | 10 (58.1%) | |
57 | MYSZKOWSKI Maciej | 69 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 54 | M 57 | 00:36:05.06 | +00:15:11 (42.1%) | 6:00 | 10 (58.1%) | |
58 | MURAWSKI Rafał | 68 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 55 | M 58 | 00:36:15.58 | +00:15:21 (42.4%) | 6:02 | 9.9 (57.6%) | ||
59 | WILCZYŃSKI Piotr | 101 | JEZIERZYCE | M-Open-Cywile | 56 | M 59 | 00:36:28.49 | +00:15:34 (42.7%) | 6:04 | 9.9 (57.6%) | ||
60 | ZANIEWSKI Grzegorz | 105 | KOBYLNICA | M-Open-Cywile | 57 | M 60 | 00:36:36.81 | +00:15:42 (42.9%) | 6:06 | 9.8 (57.0%) | ||
61 | KUBIŃSKI Rafał | 47 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 58 | M 61 | 00:37:01.68 | +00:16:07 (43.6%) | 6:10 | 9.7 (56.4%) | |
62 | JAROSZEWICZ Mirek | 23 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 59 | M 62 | 00:37:16.86 | +00:16:22 (43.9%) | 6:12 | 9.7 (56.4%) | ||
63 | KARWASZ Krzysztof | 33 | KWAKOWO | M-Open-Cywile | 60 | M 63 | 00:37:19.40 | +00:16:25 (44.0%) | 6:13 | 9.6 (55.8%) | ||
64 | TURCZYN Grzegorz | 94 | NIGHT RUNNERS | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 61 | M 64 | 00:37:21.20 | +00:16:27 (44.0%) | 6:13 | 9.6 (55.8%) | |
65 | KOLASA Jan | 124 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 62 | M 65 | 00:37:25.46 | +00:16:31 (44.2%) | 6:14 | 9.6 (55.8%) | ||
66 | KOLASA Tomek | 121 | M-Open-Cywile | 63 | M 66 | 00:37:26.42 | +00:16:32 (44.2%) | 6:14 | 9.6 (55.8%) | |||
67 | KOWALSKI Krzysztof | 38 | STOPA- SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 64 | M 67 | 00:38:16.30 | +00:17:22 (45.4%) | 6:22 | 9.4 (54.7%) | |
68 | BARTOSIK Bartłomiej | 127 | WŁYNKÓWKO | M-Open-Cywile | 65 | M 68 | 00:38:29.12 | +00:17:35 (45.7%) | 6:24 | 9.4 (54.7%) | ||
69 | LEWANDOWSKI Adam | 51 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-Open-Cywile | 66 | M 69 | 00:38:33.91 | +00:17:39 (45.8%) | 6:25 | 9.3 (54.1%) | |
70 | KRYGIER Ireneusz | 41 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-Open-Cywile | 67 | M 70 | 00:38:36.60 | +00:17:42 (45.9%) | 6:26 | 9.3 (54.1%) | |
71 | SKIBIŃSKI Rafał | 85 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 68 | M 71 | 00:38:51.82 | +00:17:57 (46.2%) | 6:28 | 9.3 (54.1%) | ||
72 | KRECZMANN Krzysztof | 40 | CHELMŻA | M-Open-Cywile | 69 | M 72 | 00:39:00.20 | +00:18:06 (46.4%) | 6:30 | 9.2 (53.5%) | ||
73 | ŻURAWIK Piotr | 108 | KĘPICE | M-Open-Cywile | 70 | M 73 | 00:39:46.44 | +00:18:52 (47.5%) | 6:37 | 9 (52.3%) | ||
74 | OSIŃSKI Wojciech | 76 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 71 | M 74 | 00:40:21.94 | +00:19:27 (48.2%) | 6:43 | 8.9 (51.7%) | ||
75 | PRZYTARSKI Rafał | 79 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 72 | M 75 | 00:40:22.58 | +00:19:28 (48.2%) | 6:43 | 8.9 (51.7%) | ||
76 | WOŚ Przemek | 116 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 73 | M 76 | 00:40:38.82 | +00:19:44 (48.6%) | 6:46 | 8.9 (51.7%) | ||
77 | FUDRO Piotr | 18 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 74 | M 77 | 00:40:42.82 | +00:19:48 (48.7%) | 6:47 | 8.8 (51.2%) | ||
78 | ROGALA Łukasz | 80 | SŁUPSK | M-Open-Cywile | 75 | M 78 | 00:41:10.77 | +00:20:16 (49.2%) | 6:51 | 8.7 (50.6%) | ||
79 | MAJCHRZAK Łukasz | 57 | USTKA | M-Open-Mundurowi | 4 | M 79 | 00:46:31.71 | +00:25:37 (55.1%) | 7:45 | 7.7 (44.8%) | ||
80 | MŁYNARCZYK Zbyszek | 63 | SŁUPSK | M-Open-Mundurowi | 5 | M 80 | 00:46:31.73 | +00:25:37 (55.1%) | 7:45 | 7.7 (44.8%) | ||
81 | ZBLEWSKI Radosław | 107 | USTKA | M-Open-Mundurowi | 6 | M 81 | 00:46:32.39 | +00:25:38 (55.1%) | 7:45 | 7.7 (44.8%) | ||
82 | MAJCHRZAK Dariusz | 56 | USTKA | M-Open-Mundurowi | 7 | M 82 | 00:46:32.44 | +00:25:38 (55.1%) | 7:45 | 7.7 (44.8%) | ||
83 | GZIK Radoslaw | 21 | WPK SLON TEAM USTKA | USTKA | M-Open-Mundurowi | 8 | M 83 | 00:46:32.72 | +00:25:38 (55.1%) | 7:45 | 7.7 (44.8%) | |
84 | LEWICZ Jan | 141 | CSSP | M-Open-Mundurowi | 9 | M 84 | 00:46:33.07 | +00:25:39 (55.1%) | 7:45 | 7.7 (44.8%) |
Znaleziono 84 wynik(ów)