IV BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2019-09-07
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
141
Wystartowało:
130
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
130
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKI Mariusz 140KOBYLNICAM-Open-Cywile1M 100:20:54.04 3:2917,2
2SOKOŁOWSKI Ryszard 1307BOWSŁUPSKM-Open-Cywile2M 200:21:06.57+00:00:123:3117,0
3LIPIŃSKI Mateusz 53AML SŁUPSK/MUAY RUNNING TEAMSŁUPSKM-Open-Cywile3M 300:21:24.58+00:00:303:3416,8
4JURCZYSZYN Rafał 112ŁYSOMICZKIM-Open-Cywile4M 400:23:03.17+00:02:093:5015,6
5PELO Artur 1377BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASLUPSKM-Open-Mundurowi1M 500:23:39.98+00:02:453:5615,2
6WRÓBLEWSKI Leszek 104ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAM-Open-Cywile5M 600:24:10.89+00:03:164:0114,9
7ROSZKOWSKI Damian 138BAGNA SYBICKIEM-Open-Cywile6M 700:24:22.59+00:03:284:0314,8
8MASŁOWSKI Mateusz 60TEAM ROGELLISŁUPSKM-Open-Cywile7M 800:24:30.51+00:03:364:0514,7
9CHOLEWIŃSKI Artur 8DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open-Cywile8M 900:25:10.03+00:04:154:1114,3
10ZACHARCZUK Albin 1331BZ/7BOWSŁUPSKM-Open-Mundurowi2M 1000:26:27.87+00:05:334:2413,6
11GRACHEL Przemek 20ŚWIECICHOWOM-Open-Cywile9M 1100:27:16.10+00:06:224:3213,2
12PLUTA Marcin 78VACU ACTIV GYM ŁOSINOSŁUPSKM-Open-Cywile10M 1200:27:20.59+00:06:264:3313,2
13ŻYLICZ Paweł 110STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM-Open-Cywile11M 1300:27:29.57+00:06:354:3513,1
14DREWNIAK Tomasz 15SŁUPSKM-Open-Cywile12M 1400:27:35.92+00:06:414:3613,0
15OLESZEK Jerzy 74SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-Open-Cywile13M 1500:27:42.70+00:06:484:3713,0
16KLINKUSZ Adrian 148MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-Open-Cywile14M 1600:27:59.89+00:07:054:4012,9
17JĘCEK Krzysztof 25MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-Open-Cywile15M 1700:28:12.98+00:07:184:4212,8
18HORBACZ Grzegorz 114SŁUPSKM-Open-Cywile16M 1800:29:04.25+00:08:104:5012,4
19KAMIŃSKI Marcin 30MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM-Open-Cywile17M 1900:29:15.90+00:08:214:5212,3
20TOMCZAK Dominik 92NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile18M 2000:29:18.05+00:08:244:5312,3
21PRZEWROCKI Andrzej 115WYTOWNOM-Open-Cywile19M 2100:29:38.37+00:08:444:5612,1
22ŚRODA Maciej 91KRĘPA SŁUPSKAM-Open-Cywile20M 2200:29:44.37+00:08:504:5712,1
23SPYCHALSKI Artur 87MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAM-Open-Cywile21M 2300:29:52.64+00:08:584:5812,0
24CHODOROWSKI Tomasz 128HU TANG CLANSŁUPSKM-Open-Cywile22M 2400:29:58.52+00:09:044:5912,0
25KARAŚ Radosław 129NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile23M 2500:29:58.90+00:09:044:5912,0
26PANEK Ireneusz 777BRYGADA OBRONY WYBRZEŻAŻORUCHOWOM-Open-Mundurowi3M 2600:30:02.86+00:09:085:0012,0
27WEILAND Cyprian 98NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile24M 2700:30:10.98+00:09:165:0111,9
28WIATRZYK Krzysztof 100DARŁOWODARŁOWOM-Open-Cywile25M 2800:30:18.19+00:09:245:0311,9
29WALUŚ Szczepan 97SŁUPSKM-Open-Cywile26M 2900:30:43.89+00:09:495:0711,7
30DADACZ Rafał 13WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile27M 3000:30:55.38+00:10:015:0911,6
31SEWERYN Tomasz 14BUKÓWKAM-Open-Cywile28M 3100:30:56.86+00:10:025:0911,6
32KSIĄŻEK Waldemar 45SŁUPSKM-Open-Cywile29M 3200:31:03.51+00:10:095:1011,6
33ADRYAN Adam 1WIELICHOWOM-Open-Cywile30M 3300:31:26.89+00:10:325:1411,5
34NOWACKI Zbigniew 72BOLESŁAWICEM-Open-Cywile31M 3400:31:38.38+00:10:445:1611,4
35ADAMIEC Marek 120WPK SLON TEAMSŁUPSKM-Open-Cywile32M 3500:31:54.44+00:11:005:1911,3
36KOWALCZYK Wojciech 134DĘBNICA KASZUBSKAM-Open-Cywile33M 3600:32:01.55+00:11:075:2011,2
37ZARZYCKI Dariusz 106W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile34M 3700:32:10.88+00:11:165:2111,2
38BIKON Łukasz 113SŁUPSKM-Open-Cywile35M 3800:32:13.80+00:11:195:2211,2
39KONKEL Łukasz 34KOSZALINM-Open-Cywile36M 3900:32:15.09+00:11:215:2211,2
40NOWACKI Kamil 73BOLESŁAWICEM-Open-Cywile37M 4000:32:19.92+00:11:255:2311,1
41NIZIOŁ Patryk 70BEST BEASTSKOBYLNICAM-Open-Cywile38M 4100:32:21.66+00:11:275:2311,1
42ZBLEWSKI Patryk 123NIGHT RUNNERSSŁUPSKM-Open-Cywile39M 4200:32:22.15+00:11:285:2311,1
43MAŁECKI Tomasz 58VACU ACTIV GYMKOBYLNICAM-Open-Cywile40M 4300:32:22.48+00:11:285:2311,1
44POŹLEWICZ Michał 131SŁUPSKM-Open-Cywile41M 4400:32:27.34+00:11:335:2411,1
45SIDOR Mariusz 84DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile42M 4500:32:30.13+00:11:365:2511,1
46BANCEWICZ Radek 3SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAM-Open-Cywile43M 4600:32:33.09+00:11:395:2511,1
47KACZMAROWSKI Andrzej 26SŁUPSKM-Open-Cywile44M 4700:32:35.20+00:11:415:2611,0
48SKIBISZ Krzysztof 144SUCHORZEM-Open-Cywile45M 4800:32:35.61+00:11:415:2611,0
49SOBCZYK Mariusz 86SLUPSKM-Open-Cywile46M 4900:32:43.87+00:11:495:2711,0
50ANDRZEJCZAK Sławomir 2GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-Open-Cywile47M 5000:33:21.63+00:12:275:3310,8
51KAMIŃSKI Witold 29STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-Open-Cywile48M 5100:33:35.19+00:12:415:3510,7
52CZERWIŃSKI Szczęsny 12BIAŁOGARDM-Open-Cywile49M 5200:34:15.15+00:13:215:4210,5
53MINKO Bartek 62SŁUPSKM-Open-Cywile50M 5300:34:33.98+00:13:395:4510,4
54KOWALSKI Bartosz 37SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-Open-Cywile51M 5400:34:37.53+00:13:435:4610,4
55JAŚKOWSKI Bogdan 119M-Open-Cywile52M 5500:35:21.40+00:14:275:5310,2
56MRUGALSKI Stanisław 66MTS HAMERMIASTKOM-Open-Cywile53M 5600:36:00.58+00:15:066:0010,0
57MYSZKOWSKI Maciej 69NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile54M 5700:36:05.06+00:15:116:0010,0
58MURAWSKI Rafał 68SŁUPSKM-Open-Cywile55M 5800:36:15.58+00:15:216:029,9
59WILCZYŃSKI Piotr 101JEZIERZYCEM-Open-Cywile56M 5900:36:28.49+00:15:346:049,9
60ZANIEWSKI Grzegorz 105KOBYLNICAM-Open-Cywile57M 6000:36:36.81+00:15:426:069,8
61KUBIŃSKI Rafał 47NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile58M 6100:37:01.68+00:16:076:109,7
62JAROSZEWICZ Mirek 23SŁUPSKM-Open-Cywile59M 6200:37:16.86+00:16:226:129,7
63KARWASZ Krzysztof 33KWAKOWOM-Open-Cywile60M 6300:37:19.40+00:16:256:139,6
64TURCZYN Grzegorz 94NIGHT RUNNERSSŁUPSKM-Open-Cywile61M 6400:37:21.20+00:16:276:139,6
65KOLASA Jan 124SŁUPSKM-Open-Cywile62M 6500:37:25.46+00:16:316:149,6
66KOLASA Tomek 121M-Open-Cywile63M 6600:37:26.42+00:16:326:149,6
67KOWALSKI Krzysztof 38STOPA- SŁUPSKSŁUPSKM-Open-Cywile64M 6700:38:16.30+00:17:226:229,4
68BARTOSIK Bartłomiej 127WŁYNKÓWKOM-Open-Cywile65M 6800:38:29.12+00:17:356:249,4
69LEWANDOWSKI Adam 51W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile66M 6900:38:33.91+00:17:396:259,3
70KRYGIER Ireneusz 41W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open-Cywile67M 7000:38:36.60+00:17:426:269,3
71SKIBIŃSKI Rafał 85SŁUPSKM-Open-Cywile68M 7100:38:51.82+00:17:576:289,3
72KRECZMANN Krzysztof 40CHELMŻAM-Open-Cywile69M 7200:39:00.20+00:18:066:309,2
73ŻURAWIK Piotr 108KĘPICEM-Open-Cywile70M 7300:39:46.44+00:18:526:379,0
74OSIŃSKI Wojciech 76SŁUPSKM-Open-Cywile71M 7400:40:21.94+00:19:276:438,9
75PRZYTARSKI Rafał 79SŁUPSKM-Open-Cywile72M 7500:40:22.58+00:19:286:438,9
76WOŚ Przemek 116SŁUPSKM-Open-Cywile73M 7600:40:38.82+00:19:446:468,9
77FUDRO Piotr 18SŁUPSKM-Open-Cywile74M 7700:40:42.82+00:19:486:478,8
78ROGALA Łukasz 80SŁUPSKM-Open-Cywile75M 7800:41:10.77+00:20:166:518,7
79MAJCHRZAK Łukasz 57USTKAM-Open-Mundurowi4M 7900:46:31.71+00:25:377:457,7
80MŁYNARCZYK Zbyszek 63SŁUPSKM-Open-Mundurowi5M 8000:46:31.73+00:25:377:457,7
81ZBLEWSKI Radosław 107USTKAM-Open-Mundurowi6M 8100:46:32.39+00:25:387:457,7
82MAJCHRZAK Dariusz 56USTKAM-Open-Mundurowi7M 8200:46:32.44+00:25:387:457,7
83GZIK Radoslaw 21WPK SLON TEAM USTKAUSTKAM-Open-Mundurowi8M 8300:46:32.72+00:25:387:457,7
84LEWICZ Jan 141CSSPM-Open-Mundurowi9M 8400:46:33.07+00:25:397:457,7
Znaleziono 84 wynik(ów)