IV BIEG SZLAKIEM LEŚNYCH

Organizator:
Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek
Data:
2018-06-02
Miejsce:
Lipinki
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
118
Wystartowało:
105
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
105
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-IPN | K-Lasy | K-Lipinki | Najszybsza Grudziądzanka | M-IPN | M-Lasy | M-Lipinki | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GUZMANN Mateusz 67GRUDZIĄDZM201M 100:00:0000:46:46.7000:46:46.70 3:5315,4
2KLEMAŃSKI Marcin 13The Runners ŚwiecieŚWIECIEM301M 200:00:0000:47:37.1500:47:37.15+00:00:503:5815,1
3JANUS Dawid 6ŚWIECIEM302M 300:00:0000:48:56.9000:48:56.90+00:02:104:0414,7
4HOŁTYN Patryk 44TKKF Kolejarz BydgoszczRADZIEJÓWM303M 400:00:0000:49:32.7500:49:32.75+00:02:464:0714,5
5GRZONKA Stanisław 108WARLUBIEM401M 500:00:0000:50:08.7500:50:08.75+00:03:224:1014,4
6LENC Sebastian 65TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLASKOWICE POMORSKIEM402M 600:00:0000:50:59.2500:50:59.25+00:04:124:1414,1
7CIMACHOWSKA Jakub 41CimaTechSOLEC KUJAWSKIM304M 700:00:0000:52:50.0500:52:50.05+00:06:034:2413,6
8WESIORA Mariusz 42Biegam bo chceDRZYCIMM403M 800:00:0000:53:25.9000:53:25.90+00:06:394:2713,5
9KARNECKI Rafał 71The Runners ŚwiecieŚWIECIEM305M 900:00:0000:54:13.4000:54:13.40+00:07:264:3113,3
10KULPA Marcin 17GRUDZIĄDZM306M 1000:00:0000:54:35.4500:54:35.45+00:07:484:3213,2
11GOLIŃSKI Michał 38The Runners ŚwiecieŚWIECIEM307M 1100:00:0000:55:27.5500:55:27.55+00:08:404:3713,0
12POŁAJDOWICZ Bartosz 74GDYNIAM308M 1200:00:0000:55:51.9000:55:51.90+00:09:054:3912,9
13BOREK Robert 5The Runners ŚwiecieŚWIECIEM404M 1300:00:0000:56:02.1000:56:02.10+00:09:154:4012,8
14STRĘCIWILK Tomasz 91BwmGRUDZIĄDZM309M 1400:00:0000:56:12.2000:56:12.20+00:09:254:4112,8
15PILARSKI Maksymilian 87Ochotnicza Straż Pożarna OsieOSIE/WAŁKOWISKAM161M 1500:00:0000:56:32.3500:56:32.35+00:09:454:4212,7
16GAWLIK Wojciech 106BYDGOSZCZM3010M 1600:00:0000:56:32.5000:56:32.50+00:09:454:4212,7
17PAWŁOWSKI Tomasz 81ŚWIECIEM202M 1700:00:0000:57:20.7500:57:20.75+00:10:344:4612,6
18GORCZYCA Grzegorz 62GRUDZIĄDZM405M 1800:00:0000:57:48.9000:57:48.90+00:11:024:4912,5
19KĘSKA Rafał 59Nadleśnictwo DąbrowaŚWIECIEM203M 1900:00:0000:58:37.1000:58:37.10+00:11:504:5312,3
20CZELEŃ Szymon 92BYDGOZCZM3011M 2000:00:0000:59:35.3000:59:35.30+00:12:484:5712,1
21KOLCZYŃSKI Adam 103DZIKIE BOBRYGNIEWKOWOM3012M 2100:00:0001:00:25.9001:00:25.90+00:13:395:0211,9
22ZARZYCKI Marek 48GDAŃSKM406M 2200:00:0001:00:38.7501:00:38.75+00:13:525:0311,9
23MONDRY Waldemar 3BYDGOSZCZM501M 2300:00:0001:00:41.2001:00:41.20+00:13:545:0311,9
24MURAWIEC Iza 39MUROWANIEC NADKANALEK301K 100:00:0001:00:45.5001:00:45.50+00:13:585:0311,9
25LEMAŃCZYK Michał 118JEŻEWOM3013M 2400:00:0001:01:27.5501:01:27.55+00:14:405:0711,7
26WILMA Wiesław 51KWIDZYNM502M 2500:00:0001:01:34.5001:01:34.50+00:14:475:0711,7
27DEINOWSKI Mariusz 57Oskie SękiOSIEM407M 2600:00:0001:01:35.7501:01:35.75+00:14:495:0711,7
28DEINOWSKI Mateusz 58Oskie SękiOSIEM204M 2700:00:0001:01:37.4501:01:37.45+00:14:505:0811,7
29KOSEDA Robert 2Honey BadgerKARTUZYM408M 2800:00:0001:01:41.5501:01:41.55+00:14:545:0811,7
30WITEK Karol 110Osp OsieOSIEM3014M 2900:00:0001:01:45.1501:01:45.15+00:14:585:0811,7
31STUCKI Marek 85OSP SulnówkoSULNOWOM205M 3000:00:0001:01:59.4501:01:59.45+00:15:125:0911,6
32ŁUSIAK Marek 35KWIDZYNM503M 3100:00:0001:02:17.8501:02:17.85+00:15:315:1111,6
33CHOJNACKI Krzysztof 86KWIDZYNM409M 3200:00:0001:02:24.1001:02:24.10+00:15:375:1211,5
34CHYREK Wojciech 50LAWA TEAMGDAŃSKM3015M 3300:00:0001:02:35.2001:02:35.20+00:15:485:1211,5
35POŁAJDOWICZ Tomek 28KOŹLINYM3016M 3400:00:0001:02:48.7001:02:48.70+00:16:025:1411,5
36SZYCHULDA Adam 47GDYNIAM601M 3500:00:0001:02:53.4001:02:53.40+00:16:065:1411,4
37PAWŁOWSKI Radosław 80ŚWIECIEM206M 3600:00:0001:03:25.8001:03:25.80+00:16:395:1711,4
38OREMUS Zuzanna 1LIPINKIK161K 200:00:0001:03:30.5501:03:30.55+00:16:435:1711,3
39STYKAŁA Magdalena 29BUKOWIECK401K 300:00:0001:03:45.8501:03:45.85+00:16:595:1811,3
40RATKOWSKA Małgorzata 102THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK402K 400:00:0001:04:18.8501:04:18.85+00:17:325:2111,2
41JAKÓBCZYK Krzysztof 4PGB Sportowa PaczkaGRUDZIĄDZM504M 3700:00:0001:04:56.8501:04:56.85+00:18:105:2411,1
42PYRKA Radosław 15OSP SulnówkoWYRWAM3017M 3800:00:0001:05:15.7501:05:15.75+00:18:295:2611,0
43STUKA Arek 100GNIEWKOWOM3018M 3900:00:0001:05:27.1501:05:27.15+00:18:405:2711,0
44CHABROS Małgorzata 7The Runners ŚwiecieŚWIECIEK201K 500:00:0001:05:40.8001:05:40.80+00:18:545:2811,0
45KOSTRO Kasia 49GDAŃSKK403K 600:00:0001:06:04.2001:06:04.20+00:19:175:3010,9
46KARCZEWSKA Olga 9GRUDZIĄDZK202K 700:00:0001:06:15.7501:06:15.75+00:19:295:3110,9
47ABCZYŃSKI Robert 18ŚWIECIEM4010M 4000:00:0001:06:35.5501:06:35.55+00:19:485:3210,8
48ŁUSIAK-OLSZEWSKA Justyna 55Kwidzyn BiegaKWIDZYNK203K 800:00:0001:06:43.4001:06:43.40+00:19:565:3310,8
49VAN TOL Karin 20The Runners ŚwiecieŚWIECIEK501K 900:00:0001:06:49.9501:06:49.95+00:20:035:3410,8
50KŁÓTKA Bartosz 27Wilcze EchoSZCZECINM3019M 4100:00:0001:06:50.5001:06:50.50+00:20:035:3410,8
51SUCHOMSKA Beata 32ŚWIEKATOWOK404K 1000:00:0001:07:22.3501:07:22.35+00:20:355:3610,7
52ZABOROWSKA Beata 43Biegam bo lubieDRZYCIMK405K 1100:00:0001:08:00.6001:08:00.60+00:21:135:4010,6
53WODEJKO Artur 113TBKM WILK Solec KujawskiSOLEC KUJAWSKIM4011M 4200:00:0001:08:13.8001:08:13.80+00:21:275:4110,6
54JUŁKOWSKI Marcin 8GDYNIAM3020M 4300:00:0001:08:24.0501:08:24.05+00:21:375:4210,5
55PYRKA Marta 162LOWYRWAK302K 1200:00:0001:08:26.1001:08:26.10+00:21:395:4210,5
56OKOŃSKI Piort 94GRUDZIADZM3021M 4400:00:0001:08:43.4501:08:43.45+00:21:565:4310,5
57DRZYMALSKI Damian 79Akademia Biegania GrudziądzRULEWOM207M 4500:00:0001:09:11.5501:09:11.55+00:22:245:4510,4
58MICHALSKI Marcin 64MokreTORUŃM3022M 4600:00:0001:09:18.3001:09:18.30+00:22:315:4610,4
59OSIECKI Grzegorz 101KISIELICEM602M 4700:00:0001:09:26.3501:09:26.35+00:22:395:4710,4
60KUBKOWSKI Rafał 90TORUŃM208M 4800:00:0001:09:27.2501:09:27.25+00:22:405:4710,4
61KARWASZ Marek 68OSP OsieOSIEM4012M 4900:00:0001:09:35.3501:09:35.35+00:22:485:4710,3
62JEZIORSKI Winicjusz 115GRUDZIĄDZM3023M 5000:00:0001:10:00.2501:10:00.25+00:23:135:5010,3
63JUR Andrzej 54Nadleśnictwo DąbrowaCZARNKÓWM3024M 5100:00:0001:10:45.0001:10:45.00+00:23:585:5310,2
64KUZIEMSKI Adam 19PUE WERGONLIPNIKIM3025M 5200:00:0001:10:50.2001:10:50.20+00:24:035:5410,2
65PRUS Justyna 84ŚWIECIEK303K 1300:00:0001:10:53.0001:10:53.00+00:24:065:5410,2
66BURZYŃSKI Marek 83ŚWIECIEM4013M 5300:00:0001:10:53.1501:10:53.15+00:24:065:5410,2
67STRYSIK Magdalena 61Fit JeżewoJEŻEWOK304K 1400:00:0001:10:54.2001:10:54.20+00:24:075:5410,2
68RUGE Monika 14BYDGOSZCZK204K 1500:00:0001:10:56.8501:10:56.85+00:24:105:5410,2
69MICHNA Justyna 33ŚWIECIEK406K 1600:00:0001:11:15.9001:11:15.90+00:24:295:5610,1
70GUZMANN Andrzej 93GRUDZIĄDZM4014M 5400:00:0001:11:33.7001:11:33.70+00:24:475:5710,1
71BIAŁKA Paweł 75NAKŁO NAD NOTECIĄM3026M 5500:00:0001:11:33.9001:11:33.90+00:24:475:5710,1
72GUŹDZIOŁ Jarek 96SOLEC KUJAWSKIM4015M 5600:00:0001:11:59.4001:11:59.40+00:25:125:5910,0
73PIOTROWSKA Justyna 60Fit JeżewoPIĘĆMORGIK305K 1700:00:0001:12:18.2001:12:18.20+00:25:316:0110,0
74RAKOWSKA Natalia 66HDR Wataha BydgoszczBYDGOSZCZK205K 1800:00:0001:12:30.7501:12:30.75+00:25:446:029,9
75KLAJBOR Mariusz 34Leszcze bieganiaJEŻEWOM4016M 5700:00:0001:13:30.4501:13:30.45+00:26:436:079,8
76WOJTOWICZ Agnieszka 105TORUŃK306K 1900:00:0001:13:51.7001:13:51.70+00:27:056:099,7
77BRYCZKOWSKI Piotr 107UNISŁAWM4017M 5800:00:0001:13:52.6001:13:52.60+00:27:056:099,7
78MURAWIEC Krzysztof 40MUROWANIEC NADKANALEM4018M 5900:00:0001:13:58.4001:13:58.40+00:27:116:099,7
79GNIOT Bożena 95MINIKOWOK307K 2000:00:0001:14:20.1001:14:20.10+00:27:336:119,7
80VAN TOL Rob 21The Runners ŚwiecieŚWIECIEM603M 6000:00:0001:14:58.7501:14:58.75+00:28:126:149,6
81BLEJA Krystian 52PGB Sportowa paczkaBYDGOSZCZM3027M 6100:00:0001:15:17.9501:15:17.95+00:28:316:169,6
82BRAC Marian 25Grupa WBGRUDZIĄDZM604M 6200:00:0001:15:32.8501:15:32.85+00:28:466:179,5
83STOKFISZEWSKI Sebastian 88GRUDZIĄDZM4019M 6300:00:0001:15:54.8501:15:54.85+00:29:086:199,5
84WOJCIECHOWSKI Radosław 1126.kilometrBYDGOSZCZM3028M 6400:00:0001:16:42.5501:16:42.55+00:29:556:239,4
85LEŚNIAK Michał 37GRUPAM209M 6500:00:0001:17:44.8001:17:44.80+00:30:586:289,3
86DALKE Jowita 12ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK308K 2100:00:0001:17:59.0001:17:59.00+00:31:126:299,2
87WIŚNIEWSKA Kornelia 11ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK407K 2200:00:0001:17:59.4001:17:59.40+00:31:126:299,2
88WOJCIECHOWSKI Kacper 69NOWY STAWM3029M 6600:00:0001:18:09.7501:18:09.75+00:31:236:309,2
89STYKAŁA Adrianna 30BUKOWIECK162K 2300:00:0001:18:36.5501:18:36.55+00:31:496:339,2
90KARCZEWSKI Dariusz 10GRUDZIĄDZM505M 6700:00:0001:20:53.7001:20:53.70+00:34:076:448,9
91RADOWSKI Lech 72OSIEM506M 6800:00:0001:20:57.9001:20:57.90+00:34:116:448,9
92CHABROS Teresa 53The Runners ŚwiecieŚWIECIEK502K 2400:00:0001:20:58.3001:20:58.30+00:34:116:448,9
93FAŁKOWSKI Zbigniew 56Oskie SękiOSIEM605M 6900:00:0001:21:05.0001:21:05.00+00:34:186:458,9
94BRAC Grażyna 24GRUDZIĄDZK601K 2500:00:0001:22:10.1001:22:10.10+00:35:236:508,8
95CHYLIŃSKA Dorota 99GRUDZIĄDZK503K 2600:00:0001:22:20.1001:22:20.10+00:35:336:518,7
96KAWSKA Ewa 89GRUDZIĄDZK408K 2700:00:0001:22:44.0001:22:44.00+00:35:576:538,7
97GRABINSKI Kamil 82GDANSKM4020M 7000:00:0001:23:32.8501:23:32.85+00:36:466:578,6
98NOWAK Wojciech 70Klub Biegacza PrzyP K AGdyniaGRÓDEKM606M 7100:00:0001:24:15.4001:24:15.40+00:37:287:018,5
99LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 97Soleccy BiegaczeBYDGOSZCZK309K 2800:00:0001:25:11.9501:25:11.95+00:38:257:058,5
100KALINOWSKA Patrycja 111Tbkm wilkSOLEC KUJAWSKIK3010K 2900:00:0001:25:12.2501:25:12.25+00:38:257:068,5
101GRUŻLEWSKI Przemysław 78TORUŃM3030M 7200:00:0001:28:34.3501:28:34.35+00:41:477:228,1
102MAZUREK Agnieszka 23OSIEK3011K 3000:00:0001:30:30.0001:30:30.00+00:43:437:328,0
103BRAC-WALCZYK Małgorzata 26DOLNA GRUPAK602K 3100:00:0001:32:02.5001:32:02.50+00:45:157:407,8
Niesklasyfikowani
RADOWSKA Anna 73OSIEK50DNF DNF DNF--
MRUK Patrycja 114TBKM WILK Solec KujawskiSOLEC KUJAWSKIK30DNF DNF DNF--
Znaleziono 105 wynik(ów)