IV BIEG SZLAKIEM LEŚNYCH

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek
Data/ Date:
2018-06-02
Miejsce/ Place:
Lipinki
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
118
Wystartowało/ Started:
105
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
105
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-IPN | K-Lasy | K-Lipinki | Najszybsza Grudziądzanka | M-IPN | M-Lasy | M-Lipinki | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MURAWIEC Iza 39MUROWANIEC NADKANALEK301K 101:00:45.5001:00:45.50 5:0311.9
2OREMUS Zuzanna 1LIPINKIK161K 201:03:30.5501:03:30.55+00:02:455:1711.3
3STYKAŁA Magdalena 29BUKOWIECK401K 301:03:45.8501:03:45.85+00:03:005:1811.3
4RATKOWSKA Małgorzata 102THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK402K 401:04:18.8501:04:18.85+00:03:335:2111.2
5CHABROS Małgorzata 7THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK201K 501:05:40.8001:05:40.80+00:04:555:2811
6KOSTRO Kasia 49GDAŃSKK403K 601:06:04.2001:06:04.20+00:05:185:3010.9
7KARCZEWSKA Olga 9GRUDZIĄDZK202K 701:06:15.7501:06:15.75+00:05:305:3110.9
8ŁUSIAK-OLSZEWSKA Justyna 55KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK203K 801:06:43.4001:06:43.40+00:05:575:3310.8
9VAN TOL Karin 20THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK501K 901:06:49.9501:06:49.95+00:06:045:3410.8
10SUCHOMSKA Beata 32ŚWIEKATOWOK404K 1001:07:22.3501:07:22.35+00:06:365:3610.7
11ZABOROWSKA Beata 43BIEGAM BO LUBIEDRZYCIMK405K 1101:08:00.6001:08:00.60+00:07:155:4010.6
12PYRKA Marta 162LOWYRWAK302K 1201:08:26.1001:08:26.10+00:07:405:4210.5
13PRUS Justyna 84ŚWIECIEK303K 1301:10:53.0001:10:53.00+00:10:075:5410.2
14STRYSIK Magdalena 61FIT JEŻEWOJEŻEWOK304K 1401:10:54.2001:10:54.20+00:10:085:5410.2
15RUGE Monika 14BYDGOSZCZK204K 1501:10:56.8501:10:56.85+00:10:115:5410.2
16MICHNA Justyna 33ŚWIECIEK406K 1601:11:15.9001:11:15.90+00:10:305:5610.1
17PIOTROWSKA Justyna 60FIT JEŻEWOPIĘĆMORGIK305K 1701:12:18.2001:12:18.20+00:11:326:0110
18RAKOWSKA Natalia 66HDR WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK205K 1801:12:30.7501:12:30.75+00:11:456:029.9
19WOJTOWICZ Agnieszka 105TORUŃK306K 1901:13:51.7001:13:51.70+00:13:066:099.7
20GNIOT Bożena 95MINIKOWOK307K 2001:14:20.1001:14:20.10+00:13:346:119.7
21DALKE Jowita 12ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK308K 2101:17:59.0001:17:59.00+00:17:136:299.2
22WIŚNIEWSKA Kornelia 11ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK407K 2201:17:59.4001:17:59.40+00:17:136:299.2
23STYKAŁA Adrianna 30BUKOWIECK162K 2301:18:36.5501:18:36.55+00:17:516:339.2
24CHABROS Teresa 53THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK502K 2401:20:58.3001:20:58.30+00:20:126:448.9
25BRAC Grażyna 24GRUDZIĄDZK601K 2501:22:10.1001:22:10.10+00:21:246:508.8
26CHYLIŃSKA Dorota 99GRUDZIĄDZK503K 2601:22:20.1001:22:20.10+00:21:346:518.7
27KAWSKA Ewa 89GRUDZIĄDZK408K 2701:22:44.0001:22:44.00+00:21:586:538.7
28LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 97SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZK309K 2801:25:11.9501:25:11.95+00:24:267:058.5
29KALINOWSKA Patrycja 111TBKM WILKSOLEC KUJAWSKIK3010K 2901:25:12.2501:25:12.25+00:24:267:068.5
30MAZUREK Agnieszka 23OSIEK3011K 3001:30:30.0001:30:30.00+00:29:447:328
31BRAC-WALCZYK Małgorzata 26DOLNA GRUPAK602K 3101:32:02.5001:32:02.50+00:31:177:407.8
RADOWSKA Anna 73OSIEK50 DNF DNF--
MRUK Patrycja 114TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIK30 DNF DNF--
Znaleziono 33 wynik(ów)