IV BIEG SZLAKIEM LEŚNYCH

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek
Data/ Date:
2018-06-02
Miejsce/ Place:
Lipinki
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
118
Wystartowało/ Started:
105
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
105
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-IPN | K-Lasy | K-Lipinki | Najszybsza Grudziądzanka | M-IPN | M-Lasy | M-Lipinki | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GUZMANN Mateusz 67GRUDZIĄDZM201M 100:46:46.7000:46:46.70 3:5315.4
2KLEMAŃSKI Marcin 13THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM301M 200:47:37.1500:47:37.15+00:00:503:5815.1
3JANUS Dawid 6ŚWIECIEM302M 300:48:56.9000:48:56.90+00:02:104:0414.7
4HOŁTYN Patryk 44TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZRADZIEJÓWM303M 400:49:32.7500:49:32.75+00:02:464:0714.5
5GRZONKA Stanisław 108WARLUBIEM401M 500:50:08.7500:50:08.75+00:03:224:1014.4
6LENC Sebastian 65TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLASKOWICE POMORSKIEM402M 600:50:59.2500:50:59.25+00:04:124:1414.1
7CIMACHOWSKA Jakub 41CIMATECHSOLEC KUJAWSKIM304M 700:52:50.0500:52:50.05+00:06:034:2413.6
8WESIORA Mariusz 42BIEGAM BO CHCEDRZYCIMM403M 800:53:25.9000:53:25.90+00:06:394:2713.5
9KARNECKI Rafał 71THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM305M 900:54:13.4000:54:13.40+00:07:264:3113.3
10KULPA Marcin 17GRUDZIĄDZM306M 1000:54:35.4500:54:35.45+00:07:484:3213.2
11GOLIŃSKI Michał 38THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM307M 1100:55:27.5500:55:27.55+00:08:404:3713
12POŁAJDOWICZ Bartosz 74GDYNIAM308M 1200:55:51.9000:55:51.90+00:09:054:3912.9
13BOREK Robert 5THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM404M 1300:56:02.1000:56:02.10+00:09:154:4012.8
14STRĘCIWILK Tomasz 91BWMGRUDZIĄDZM309M 1400:56:12.2000:56:12.20+00:09:254:4112.8
15PILARSKI Maksymilian 87OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA OSIEOSIE/WAŁKOWISKAM161M 1500:56:32.3500:56:32.35+00:09:454:4212.7
16GAWLIK Wojciech 106BYDGOSZCZM3010M 1600:56:32.5000:56:32.50+00:09:454:4212.7
17PAWŁOWSKI Tomasz 81ŚWIECIEM202M 1700:57:20.7500:57:20.75+00:10:344:4612.6
18GORCZYCA Grzegorz 62GRUDZIĄDZM405M 1800:57:48.9000:57:48.90+00:11:024:4912.5
19KĘSKA Rafał 59NADLEŚNICTWO DĄBROWAŚWIECIEM203M 1900:58:37.1000:58:37.10+00:11:504:5312.3
20CZELEŃ Szymon 92BYDGOZCZM3011M 2000:59:35.3000:59:35.30+00:12:484:5712.1
21KOLCZYŃSKI Adam 103DZIKIE BOBRYGNIEWKOWOM3012M 2101:00:25.9001:00:25.90+00:13:395:0211.9
22ZARZYCKI Marek 48GDAŃSKM406M 2201:00:38.7501:00:38.75+00:13:525:0311.9
23MONDRY Waldemar 3BYDGOSZCZM501M 2301:00:41.2001:00:41.20+00:13:545:0311.9
24LEMAŃCZYK Michał 118JEŻEWOM3013M 2401:01:27.5501:01:27.55+00:14:405:0711.7
25WILMA Wiesław 51KWIDZYNM502M 2501:01:34.5001:01:34.50+00:14:475:0711.7
26DEINOWSKI Mariusz 57OSKIE SĘKIOSIEM407M 2601:01:35.7501:01:35.75+00:14:495:0711.7
27DEINOWSKI Mateusz 58OSKIE SĘKIOSIEM204M 2701:01:37.4501:01:37.45+00:14:505:0811.7
28KOSEDA Robert 2HONEY BADGERKARTUZYM408M 2801:01:41.5501:01:41.55+00:14:545:0811.7
29WITEK Karol 110OSP OSIEOSIEM3014M 2901:01:45.1501:01:45.15+00:14:585:0811.7
30STUCKI Marek 85OSP SULNÓWKOSULNOWOM205M 3001:01:59.4501:01:59.45+00:15:125:0911.6
31ŁUSIAK Marek 35KWIDZYNM503M 3101:02:17.8501:02:17.85+00:15:315:1111.6
32CHOJNACKI Krzysztof 86KWIDZYNM409M 3201:02:24.1001:02:24.10+00:15:375:1211.5
33CHYREK Wojciech 50LAWA TEAMGDAŃSKM3015M 3301:02:35.2001:02:35.20+00:15:485:1211.5
34POŁAJDOWICZ Tomek 28KOŹLINYM3016M 3401:02:48.7001:02:48.70+00:16:025:1411.5
35SZYCHULDA Adam 47GDYNIAM601M 3501:02:53.4001:02:53.40+00:16:065:1411.4
36PAWŁOWSKI Radosław 80ŚWIECIEM206M 3601:03:25.8001:03:25.80+00:16:395:1711.4
37JAKÓBCZYK Krzysztof 4PGB SPORTOWA PACZKAGRUDZIĄDZM504M 3701:04:56.8501:04:56.85+00:18:105:2411.1
38PYRKA Radosław 15OSP SULNÓWKOWYRWAM3017M 3801:05:15.7501:05:15.75+00:18:295:2611
39STUKA Arek 100GNIEWKOWOM3018M 3901:05:27.1501:05:27.15+00:18:405:2711
40ABCZYŃSKI Robert 18ŚWIECIEM4010M 4001:06:35.5501:06:35.55+00:19:485:3210.8
41KŁÓTKA Bartosz 27WILCZE ECHOSZCZECINM3019M 4101:06:50.5001:06:50.50+00:20:035:3410.8
42WODEJKO Artur 113TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM4011M 4201:08:13.8001:08:13.80+00:21:275:4110.6
43JUŁKOWSKI Marcin 8GDYNIAM3020M 4301:08:24.0501:08:24.05+00:21:375:4210.5
44OKOŃSKI Piort 94GRUDZIADZM3021M 4401:08:43.4501:08:43.45+00:21:565:4310.5
45DRZYMALSKI Damian 79AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZRULEWOM207M 4501:09:11.5501:09:11.55+00:22:245:4510.4
46MICHALSKI Marcin 64MOKRETORUŃM3022M 4601:09:18.3001:09:18.30+00:22:315:4610.4
47OSIECKI Grzegorz 101KISIELICEM602M 4701:09:26.3501:09:26.35+00:22:395:4710.4
48KUBKOWSKI Rafał 90TORUŃM208M 4801:09:27.2501:09:27.25+00:22:405:4710.4
49KARWASZ Marek 68OSP OSIEOSIEM4012M 4901:09:35.3501:09:35.35+00:22:485:4710.3
50JEZIORSKI Winicjusz 115GRUDZIĄDZM3023M 5001:10:00.2501:10:00.25+00:23:135:5010.3
51JUR Andrzej 54NADLEŚNICTWO DĄBROWACZARNKÓWM3024M 5101:10:45.0001:10:45.00+00:23:585:5310.2
52KUZIEMSKI Adam 19PUE WERGONLIPNIKIM3025M 5201:10:50.2001:10:50.20+00:24:035:5410.2
53BURZYŃSKI Marek 83ŚWIECIEM4013M 5301:10:53.1501:10:53.15+00:24:065:5410.2
54GUZMANN Andrzej 93GRUDZIĄDZM4014M 5401:11:33.7001:11:33.70+00:24:475:5710.1
55BIAŁKA Paweł 75NAKŁO NAD NOTECIĄM3026M 5501:11:33.9001:11:33.90+00:24:475:5710.1
56GUŹDZIOŁ Jarek 96SOLEC KUJAWSKIM4015M 5601:11:59.4001:11:59.40+00:25:125:5910
57KLAJBOR Mariusz 34LESZCZE BIEGANIAJEŻEWOM4016M 5701:13:30.4501:13:30.45+00:26:436:079.8
58BRYCZKOWSKI Piotr 107UNISŁAWM4017M 5801:13:52.6001:13:52.60+00:27:056:099.7
59MURAWIEC Krzysztof 40MUROWANIEC NADKANALEM4018M 5901:13:58.4001:13:58.40+00:27:116:099.7
60VAN TOL Rob 21THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM603M 6001:14:58.7501:14:58.75+00:28:126:149.6
61BLEJA Krystian 52PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM3027M 6101:15:17.9501:15:17.95+00:28:316:169.6
62BRAC Marian 25GRUPA WBGRUDZIĄDZM604M 6201:15:32.8501:15:32.85+00:28:466:179.5
63STOKFISZEWSKI Sebastian 88GRUDZIĄDZM4019M 6301:15:54.8501:15:54.85+00:29:086:199.5
64WOJCIECHOWSKI Radosław 1126.KILOMETRBYDGOSZCZM3028M 6401:16:42.5501:16:42.55+00:29:556:239.4
65LEŚNIAK Michał 37GRUPAM209M 6501:17:44.8001:17:44.80+00:30:586:289.3
66WOJCIECHOWSKI Kacper 69NOWY STAWM3029M 6601:18:09.7501:18:09.75+00:31:236:309.2
67KARCZEWSKI Dariusz 10GRUDZIĄDZM505M 6701:20:53.7001:20:53.70+00:34:076:448.9
68RADOWSKI Lech 72OSIEM506M 6801:20:57.9001:20:57.90+00:34:116:448.9
69FAŁKOWSKI Zbigniew 56OSKIE SĘKIOSIEM605M 6901:21:05.0001:21:05.00+00:34:186:458.9
70GRABINSKI Kamil 82GDANSKM4020M 7001:23:32.8501:23:32.85+00:36:466:578.6
71NOWAK Wojciech 70KLUB BIEGACZA PRZYP K AGDYNIAGRÓDEKM606M 7101:24:15.4001:24:15.40+00:37:287:018.5
72GRUŻLEWSKI Przemysław 78TORUŃM3030M 7201:28:34.3501:28:34.35+00:41:477:228.1
Znaleziono 72 wynik(ów)