IV BIEG SZLAKIEM LEŚNYCH

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek
Data/ Date:
2018-06-02
Miejsce/ Place:
Lipinki
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
118
Wystartowało/ Started:
105
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
105
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-IPN | K-Lasy | K-Lipinki | Najszybsza Grudziądzanka | M-IPN | M-Lasy | M-Lipinki | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KLEMAŃSKI Marcin 13THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM301M 200:47:37.1500:47:37.15 3:5815.1
2JANUS Dawid 6ŚWIECIEM302M 300:48:56.9000:48:56.90+00:01:194:0414.7
3HOŁTYN Patryk 44TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZRADZIEJÓWM303M 400:49:32.7500:49:32.75+00:01:554:0714.5
4CIMACHOWSKA Jakub 41CIMATECHSOLEC KUJAWSKIM304M 700:52:50.0500:52:50.05+00:05:124:2413.6
5KARNECKI Rafał 71THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM305M 900:54:13.4000:54:13.40+00:06:364:3113.3
6KULPA Marcin 17GRUDZIĄDZM306M 1000:54:35.4500:54:35.45+00:06:584:3213.2
7GOLIŃSKI Michał 38THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM307M 1100:55:27.5500:55:27.55+00:07:504:3713
8POŁAJDOWICZ Bartosz 74GDYNIAM308M 1200:55:51.9000:55:51.90+00:08:144:3912.9
9STRĘCIWILK Tomasz 91BWMGRUDZIĄDZM309M 1400:56:12.2000:56:12.20+00:08:354:4112.8
10GAWLIK Wojciech 106BYDGOSZCZM3010M 1600:56:32.5000:56:32.50+00:08:554:4212.7
11CZELEŃ Szymon 92BYDGOZCZM3011M 2000:59:35.3000:59:35.30+00:11:584:5712.1
12KOLCZYŃSKI Adam 103DZIKIE BOBRYGNIEWKOWOM3012M 2101:00:25.9001:00:25.90+00:12:485:0211.9
13LEMAŃCZYK Michał 118JEŻEWOM3013M 2401:01:27.5501:01:27.55+00:13:505:0711.7
14WITEK Karol 110OSP OSIEOSIEM3014M 2901:01:45.1501:01:45.15+00:14:085:0811.7
15CHYREK Wojciech 50LAWA TEAMGDAŃSKM3015M 3301:02:35.2001:02:35.20+00:14:585:1211.5
16POŁAJDOWICZ Tomek 28KOŹLINYM3016M 3401:02:48.7001:02:48.70+00:15:115:1411.5
17PYRKA Radosław 15OSP SULNÓWKOWYRWAM3017M 3801:05:15.7501:05:15.75+00:17:385:2611
18STUKA Arek 100GNIEWKOWOM3018M 3901:05:27.1501:05:27.15+00:17:505:2711
19KŁÓTKA Bartosz 27WILCZE ECHOSZCZECINM3019M 4101:06:50.5001:06:50.50+00:19:135:3410.8
20JUŁKOWSKI Marcin 8GDYNIAM3020M 4301:08:24.0501:08:24.05+00:20:465:4210.5
21OKOŃSKI Piort 94GRUDZIADZM3021M 4401:08:43.4501:08:43.45+00:21:065:4310.5
22MICHALSKI Marcin 64MOKRETORUŃM3022M 4601:09:18.3001:09:18.30+00:21:415:4610.4
23JEZIORSKI Winicjusz 115GRUDZIĄDZM3023M 5001:10:00.2501:10:00.25+00:22:235:5010.3
24JUR Andrzej 54NADLEŚNICTWO DĄBROWACZARNKÓWM3024M 5101:10:45.0001:10:45.00+00:23:075:5310.2
25KUZIEMSKI Adam 19PUE WERGONLIPNIKIM3025M 5201:10:50.2001:10:50.20+00:23:135:5410.2
26BIAŁKA Paweł 75NAKŁO NAD NOTECIĄM3026M 5501:11:33.9001:11:33.90+00:23:565:5710.1
27BLEJA Krystian 52PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM3027M 6101:15:17.9501:15:17.95+00:27:406:169.6
28WOJCIECHOWSKI Radosław 1126.KILOMETRBYDGOSZCZM3028M 6401:16:42.5501:16:42.55+00:29:056:239.4
29WOJCIECHOWSKI Kacper 69NOWY STAWM3029M 6601:18:09.7501:18:09.75+00:30:326:309.2
30GRUŻLEWSKI Przemysław 78TORUŃM3030M 7201:28:34.3501:28:34.35+00:40:577:228.1
Znaleziono 30 wynik(ów)