IV BIEG SZLAKIEM LEŚNYCH

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek
Data/ Date:
2018-06-02
Miejsce/ Place:
Lipinki
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
118
Wystartowało/ Started:
105
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
105
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-IPN | K-Lasy | K-Lipinki | Najszybsza Grudziądzanka | M-IPN | M-Lasy | M-Lipinki | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GRZONKA Stanisław 108WARLUBIEM401M 500:50:08.7500:50:08.75 4:1014.4
2LENC Sebastian 65TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLASKOWICE POMORSKIEM402M 600:50:59.2500:50:59.25+00:00:504:1414.1
3WESIORA Mariusz 42BIEGAM BO CHCEDRZYCIMM403M 800:53:25.9000:53:25.90+00:03:174:2713.5
4BOREK Robert 5THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM404M 1300:56:02.1000:56:02.10+00:05:534:4012.8
5GORCZYCA Grzegorz 62GRUDZIĄDZM405M 1800:57:48.9000:57:48.90+00:07:404:4912.5
6ZARZYCKI Marek 48GDAŃSKM406M 2201:00:38.7501:00:38.75+00:10:305:0311.9
7DEINOWSKI Mariusz 57OSKIE SĘKIOSIEM407M 2601:01:35.7501:01:35.75+00:11:275:0711.7
8KOSEDA Robert 2HONEY BADGERKARTUZYM408M 2801:01:41.5501:01:41.55+00:11:325:0811.7
9CHOJNACKI Krzysztof 86KWIDZYNM409M 3201:02:24.1001:02:24.10+00:12:155:1211.5
10ABCZYŃSKI Robert 18ŚWIECIEM4010M 4001:06:35.5501:06:35.55+00:16:265:3210.8
11WODEJKO Artur 113TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM4011M 4201:08:13.8001:08:13.80+00:18:055:4110.6
12KARWASZ Marek 68OSP OSIEOSIEM4012M 4901:09:35.3501:09:35.35+00:19:265:4710.3
13BURZYŃSKI Marek 83ŚWIECIEM4013M 5301:10:53.1501:10:53.15+00:20:445:5410.2
14GUZMANN Andrzej 93GRUDZIĄDZM4014M 5401:11:33.7001:11:33.70+00:21:245:5710.1
15GUŹDZIOŁ Jarek 96SOLEC KUJAWSKIM4015M 5601:11:59.4001:11:59.40+00:21:505:5910
16KLAJBOR Mariusz 34LESZCZE BIEGANIAJEŻEWOM4016M 5701:13:30.4501:13:30.45+00:23:216:079.8
17BRYCZKOWSKI Piotr 107UNISŁAWM4017M 5801:13:52.6001:13:52.60+00:23:436:099.7
18MURAWIEC Krzysztof 40MUROWANIEC NADKANALEM4018M 5901:13:58.4001:13:58.40+00:23:496:099.7
19STOKFISZEWSKI Sebastian 88GRUDZIĄDZM4019M 6301:15:54.8501:15:54.85+00:25:466:199.5
20GRABINSKI Kamil 82GDANSKM4020M 7001:23:32.8501:23:32.85+00:33:246:578.6
Znaleziono 20 wynik(ów)