IV CHARYTATYWNA SZTAFETA MIKOŁAJKOWA

Organizator:
Fundacja Wujek Porada
Data:
2018-12-08
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
1 godz km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
29
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
29
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | 8km | 10km | 12km | 14km | 16km | 18km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

MscZawodnikNumerKlubKategoriaCzas startu2km4km6km8km10km12km14km16km18km20km
            
1ŁOBOCKI Krzysztof
ROSÓŁ Jacek
WIATROWSKA Katarzyna
CYL Dawid
KRUSZKA Łukasz
1AKTYWNA BYDGOSZCZ 00:00:0000:06:3900:14:0000:21:4100:29:2400:37:1300:45:0700:53:0501:00:51
2GACKOWSKI Szymon
GRAPATYN Piotr
LEWICKI Maciej
MORAWSKI Maciej
KLUCZYK Mikołaj
2AŚ BYDGOSZCZ 00:00:0000:06:1000:13:0500:20:2200:27:3500:34:5600:42:1500:49:3700:57:0101:04:06
3NAGOW Michał
HEJNA Kamil
KOLMAJER Rafał
KADOW Ryszard
CZAJKOWSKA Sylwia
3BANDA WARIATÓW 00:00:0000:06:1500:12:5500:19:4800:26:5100:33:5600:41:0100:47:5200:54:4501:01:34
4LEWANDOWSKI Piotr
LEWANDOWSKI Beata
LEWANDOWSKI Juliusz
PESTKA Anna
RUDOL Dominik
4BRODACZ I SPOLKA 00:00:0000:05:5700:14:0500:23:2500:32:1500:41:2200:50:4101:00:08
5MRUK Tomasz
SOBCZAK Marcin
WŁODARCZYK Wojciech
BEDRA Robert
GABRYCH Maciej
5CZARNE STOPY.SM 00:00:0000:05:3100:11:4300:18:0100:24:2800:31:0600:37:5000:44:2600:51:0700:57:5101:04:13
6BEDNAREK Marta
SOBCZAK Anna
RUDOL Magdalena
BĄK Oskar
WASILEWSKI Dariusz
6CZARNE STOPY.SM II 00:00:0000:05:3900:13:1000:20:5400:28:5400:36:5400:44:5000:52:4601:00:30
7RYBICKI Artur
PATKOWSKI Maciej
TARNOWSKI Rafal
KRUPA Dorota
WÓJTOWICZ Monika
7CZYZKOWKO BIEGA 00:00:0000:06:5600:15:2300:24:1500:33:0300:42:1000:51:1000:59:56
8POTRZEBOWSKA Agata
POTRZEBOWSKI Marek
NOWAKOWSKI Grzegorz
TOMASZEWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Marta
8DEAF 00:00:0000:05:1600:13:2400:22:2400:31:1500:40:1100:49:0200:57:33
9KUCHARSKI Adam
WIŚNIEWSKA Ewa
KUCHARSKI Adam
WIŚNIEWSKA Ewa
WIŚNIEWSKA Aleksandra
9DOBROTLIWI BIEGACZE 00:00:0000:08:5400:18:5000:28:2500:37:5800:47:4000:57:47
10ZYGOWSKA Jolanta
PRZEOR Wioletta
MARKIEWICZ Karolina
NOSSOWICZ Weronika
WENCEL Andrzej
11DRUŻYNA RTZ 8 00:00:0000:06:3400:34:0000:53:22
11KOZAKIEWICZ Marcin
PAWLAK Jakub
KEMPIŃSKA Beata
NIEWIADOMY Marcin
NIEWIADOMY Justyna
12EKIPA ANANSIEGO 00:00:0000:05:5700:13:5800:22:3100:31:1200:39:4400:48:3700:57:33
12KOZUCHOWSKA Natalia
STERING Kamila
NOWAKOWSKI Krzysztof
OCHIMOWSKI Tomasz
PISAREK Bogdan
13FREAKY FIT 00:00:0000:04:5500:11:5900:19:5000:27:3700:35:2900:43:0400:50:4400:58:1101:05:37
13KOPACZ Hanka
JANICKI Robert
PLUTKA Martyna
KAMIŃSKI Filip
JACKOWIAK Łukasz
14FREAKY FIT 00:00:0000:07:2500:16:0700:25:1200:34:1700:43:2300:52:3101:01:43
14NOWICKI Marcin
PRZYBYLSKI Sławek
TARASIEWICZ Beata
FALKIEWICZ Marek
PISAREK Natalia
15FREAKY FIT 00:00:0000:07:1900:16:0000:25:0300:34:1900:43:1600:52:0901:01:14
15DAMSKI Łukasz
RUTKOWSKI Szymon
SEWERYN Waldemar
JARZĄBEK Bartłomiej
CHODKIEWICZ Tomasz
16GARDENFLORA MTB TEAM 00:00:0000:05:2800:11:4400:18:1900:25:1300:31:5300:38:3900:45:2000:52:0900:58:4701:05:12
16GĘBORYS Agnieszka
PIASECKI Przemysław
BEDNAREK Łukasz
BEDNAREK Sebastian
GRZEŚKOWIAK Paweł
17GRZMIĄCE PIERUNY 00:00:0000:07:0900:16:2300:25:5100:35:4400:45:2300:54:5701:04:13
17GÓRNA Karolina
BALCERZAK Dorota
DOBRUCHOWSKA Emilia
KOMISARCZYK Iwona
KUŚ Jagoda
18INOWROCŁAW GIRLS 00:00:0000:07:2800:16:0800:24:3500:33:0300:41:1900:49:3600:57:5701:05:33
18LEWANDOWSKI Paweł
LEWANDOWSKA Sylwia
RĘDZINA Agnieszka
RĘDZINA Michał
KOTECKI Marcin
19KREJZOLE 00:00:0000:06:0000:15:2100:25:4300:35:4600:45:4900:55:4401:05:23
19KRZYŻAŃSKI Kacper
KRZYŻAŃSKA Pola
MUSIAŁ Elwira
KRZYŻAŃSKI Przemysław
ŚMIAŁOWICZ Adam
20KRZYŻAKI 00:00:0000:06:2400:15:2100:24:2200:34:0800:44:0100:53:4401:03:48
20PALACZ Wioletta
ROMIANOWSKA Agnieszka
SZENK Marta
ULAN Natalia
GADZIŃSKA Aleksandra
21LADYQUEEN 00:00:0000:06:5400:14:3400:21:4600:29:2800:37:1100:44:3600:52:2901:00:03
21LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
22LUTEK JUSTRUN.PL 00:00:0000:06:4400:13:5800:21:2200:28:5700:36:3900:44:1700:52:0500:59:46
22PAWLEWSKA Joanna
CELUSTA Sylwia
AFFELDT Joanna
BYSTRYK Renia
PAWLEWSKA Klaudia
23NIEŚMIERTELNI 00:00:0000:07:3400:16:2200:25:2800:35:0600:44:3800:54:0001:02:54
23ROBAKOWSKI Waldemar
PLUCIŃSKA Aleksandra
KUŚ Michał
PALISZEWSKI Paweł
KILAN Kacper
24PACTUM 00:00:0000:05:1800:13:0700:21:3400:30:2200:40:2700:49:2400:56:57
24ROGALSKA Anna
KARWACKA Agnieszka
WOJCIECHOWSKA Olga
KACZMAREK Sandra
CHABASINSKA Ania
25PINUP POLE DANCE STUDIO 00:00:0000:07:2400:16:3700:26:3200:36:4700:47:0500:55:1001:03:58
25WŁODARCZYK Olga
ZYGOWSKI Michał
RYBKA Aldona
WŁODARCZYK Olga
WŁODARCZYK Olga
26PRZEBIERAŃCY 00:00:0000:05:1800:13:5400:23:0400:32:1600:41:4500:51:0001:00:17
26CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika
RANISZEWSKI Mikołaj
BROSS Agata
GORYŃSKI Maciej
KWIATKOWSKA Lucyna
27RUN MIKOŁAJKOWY TEAM SIEDLISKOWY 00:00:0000:05:4900:14:2800:23:3000:32:3200:41:4600:51:0801:00:27
27POLASIK Michał
CICHY Adam
DRZEWIECKI Rafał
WIECZOREK Łukasz
KASTRAU Tomasz
28RUN4FUN 00:00:0000:05:4200:12:2300:19:1600:26:3100:33:4300:40:5500:47:5700:54:4601:01:26
28WANKIEWICZ Łukasz
ŁABENDA Robert
RUMIŃSKI Adam
NALEŻYTY Piotr
WEŁNIŃSKA Patrycja
29SZURUSIE TEAM 00:00:0000:05:3800:12:2200:19:0800:26:1300:33:3000:40:2800:47:4200:54:4701:01:16
29PIECZKA Marcin
JELENIEWSKA Aneta
PIECZKA Ewelina
SZAMOCKI Wojciech
MAŁKOWSKI Iwo
30WYSTRZAŁOWA EKIPA 00:00:0000:06:1700:15:0100:23:5200:32:3500:40:3000:48:3500:56:3001:04:29
Znaleziono 29 wynik(ów)