IV CHARYTATYWNA SZTAFETA MIKOŁAJKOWA

Organizator:
Fundacja Wujek Porada
Data:
2018-12-08
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
1 godz km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
29
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
29
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 2,0 km

Wyniki uproszczone: PDF
Wyniki indywidualne: PDF | HTML
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2km | 4km | 6km | 8km | 10km | 12km | 14km | 16km | 18km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

MscZawodnikNumerKlubKategoriaCzas startu2km
   
1KOZUCHOWSKA Natalia
STERING Kamila
NOWAKOWSKI Krzysztof
OCHIMOWSKI Tomasz
PISAREK Bogdan
13FREAKY FIT 00:00:0000:04:55
2POTRZEBOWSKA Agata
POTRZEBOWSKI Marek
NOWAKOWSKI Grzegorz
TOMASZEWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Marta
8DEAF 00:00:0000:05:16
3ROBAKOWSKI Waldemar
PLUCIŃSKA Aleksandra
KUŚ Michał
PALISZEWSKI Paweł
KILAN Kacper
24PACTUM 00:00:0000:05:18
4WŁODARCZYK Olga
ZYGOWSKI Michał
RYBKA Aldona
WŁODARCZYK Olga
WŁODARCZYK Olga
26PRZEBIERAŃCY 00:00:0000:05:18
5DAMSKI Łukasz
RUTKOWSKI Szymon
SEWERYN Waldemar
JARZĄBEK Bartłomiej
CHODKIEWICZ Tomasz
16GARDENFLORA MTB TEAM 00:00:0000:05:28
6MRUK Tomasz
SOBCZAK Marcin
WŁODARCZYK Wojciech
BEDRA Robert
GABRYCH Maciej
5CZARNE STOPY.SM 00:00:0000:05:31
7WANKIEWICZ Łukasz
ŁABENDA Robert
RUMIŃSKI Adam
NALEŻYTY Piotr
WEŁNIŃSKA Patrycja
29SZURUSIE TEAM 00:00:0000:05:38
8BEDNAREK Marta
SOBCZAK Anna
RUDOL Magdalena
BĄK Oskar
WASILEWSKI Dariusz
6CZARNE STOPY.SM II 00:00:0000:05:39
9POLASIK Michał
CICHY Adam
DRZEWIECKI Rafał
WIECZOREK Łukasz
KASTRAU Tomasz
28RUN4FUN 00:00:0000:05:42
10CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika
RANISZEWSKI Mikołaj
BROSS Agata
GORYŃSKI Maciej
KWIATKOWSKA Lucyna
27RUN MIKOŁAJKOWY TEAM SIEDLISKOWY 00:00:0000:05:49
11LEWANDOWSKI Piotr
LEWANDOWSKI Beata
LEWANDOWSKI Juliusz
PESTKA Anna
RUDOL Dominik
4BRODACZ I SPOLKA 00:00:0000:05:57
12KOZAKIEWICZ Marcin
PAWLAK Jakub
KEMPIŃSKA Beata
NIEWIADOMY Marcin
NIEWIADOMY Justyna
12EKIPA ANANSIEGO 00:00:0000:05:57
13LEWANDOWSKI Paweł
LEWANDOWSKA Sylwia
RĘDZINA Agnieszka
RĘDZINA Michał
KOTECKI Marcin
19KREJZOLE 00:00:0000:06:00
14GACKOWSKI Szymon
GRAPATYN Piotr
LEWICKI Maciej
MORAWSKI Maciej
KLUCZYK Mikołaj
2AŚ BYDGOSZCZ 00:00:0000:06:10
15NAGOW Michał
HEJNA Kamil
KOLMAJER Rafał
KADOW Ryszard
CZAJKOWSKA Sylwia
3BANDA WARIATÓW 00:00:0000:06:15
16PIECZKA Marcin
JELENIEWSKA Aneta
PIECZKA Ewelina
SZAMOCKI Wojciech
MAŁKOWSKI Iwo
30WYSTRZAŁOWA EKIPA 00:00:0000:06:17
17KRZYŻAŃSKI Kacper
KRZYŻAŃSKA Pola
MUSIAŁ Elwira
KRZYŻAŃSKI Przemysław
ŚMIAŁOWICZ Adam
20KRZYŻAKI 00:00:0000:06:24
18ZYGOWSKA Jolanta
PRZEOR Wioletta
MARKIEWICZ Karolina
NOSSOWICZ Weronika
WENCEL Andrzej
11DRUŻYNA RTZ 8 00:00:0000:06:34
19ŁOBOCKI Krzysztof
ROSÓŁ Jacek
WIATROWSKA Katarzyna
CYL Dawid
KRUSZKA Łukasz
1AKTYWNA BYDGOSZCZ 00:00:0000:06:39
20LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
22LUTEK JUSTRUN.PL 00:00:0000:06:44
21PALACZ Wioletta
ROMIANOWSKA Agnieszka
SZENK Marta
ULAN Natalia
GADZIŃSKA Aleksandra
21LADYQUEEN 00:00:0000:06:54
22RYBICKI Artur
PATKOWSKI Maciej
TARNOWSKI Rafal
KRUPA Dorota
WÓJTOWICZ Monika
7CZYZKOWKO BIEGA 00:00:0000:06:56
23GĘBORYS Agnieszka
PIASECKI Przemysław
BEDNAREK Łukasz
BEDNAREK Sebastian
GRZEŚKOWIAK Paweł
17GRZMIĄCE PIERUNY 00:00:0000:07:09
24NOWICKI Marcin
PRZYBYLSKI Sławek
TARASIEWICZ Beata
FALKIEWICZ Marek
PISAREK Natalia
15FREAKY FIT 00:00:0000:07:19
25ROGALSKA Anna
KARWACKA Agnieszka
WOJCIECHOWSKA Olga
KACZMAREK Sandra
CHABASINSKA Ania
25PINUP POLE DANCE STUDIO 00:00:0000:07:24
26KOPACZ Hanka
JANICKI Robert
PLUTKA Martyna
KAMIŃSKI Filip
JACKOWIAK Łukasz
14FREAKY FIT 00:00:0000:07:25
27GÓRNA Karolina
BALCERZAK Dorota
DOBRUCHOWSKA Emilia
KOMISARCZYK Iwona
KUŚ Jagoda
18INOWROCŁAW GIRLS 00:00:0000:07:28
28PAWLEWSKA Joanna
CELUSTA Sylwia
AFFELDT Joanna
BYSTRYK Renia
PAWLEWSKA Klaudia
23NIEŚMIERTELNI 00:00:0000:07:34
29KUCHARSKI Adam
WIŚNIEWSKA Ewa
KUCHARSKI Adam
WIŚNIEWSKA Ewa
WIŚNIEWSKA Aleksandra
9DOBROTLIWI BIEGACZE 00:00:0000:08:54
Znaleziono 29 wynik(ów)