IV CHARYTATYWNA SZTAFETA MIKOŁAJKOWA

Organizator:
Fundacja Wujek Porada
Data:
2018-12-08
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
1 godz km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
29
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
29
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 6,0 km

Wyniki uproszczone: PDF
Wyniki indywidualne: PDF | HTML
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2km | 4km | 6km | 8km | 10km | 12km | 14km | 16km | 18km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

MscZawodnikNumerKlubKategoriaCzas startu2km4km6km
     
1MRUK Tomasz
SOBCZAK Marcin
WŁODARCZYK Wojciech
BEDRA Robert
GABRYCH Maciej
5CZARNE STOPY.SM 00:00:0000:05:3100:11:4300:18:01
2DAMSKI Łukasz
RUTKOWSKI Szymon
SEWERYN Waldemar
JARZĄBEK Bartłomiej
CHODKIEWICZ Tomasz
16GARDENFLORA MTB TEAM 00:00:0000:05:2800:11:4400:18:19
3WANKIEWICZ Łukasz
ŁABENDA Robert
RUMIŃSKI Adam
NALEŻYTY Piotr
WEŁNIŃSKA Patrycja
29SZURUSIE TEAM 00:00:0000:05:3800:12:2200:19:08
4POLASIK Michał
CICHY Adam
DRZEWIECKI Rafał
WIECZOREK Łukasz
KASTRAU Tomasz
28RUN4FUN 00:00:0000:05:4200:12:2300:19:16
5NAGOW Michał
HEJNA Kamil
KOLMAJER Rafał
KADOW Ryszard
CZAJKOWSKA Sylwia
3BANDA WARIATÓW 00:00:0000:06:1500:12:5500:19:48
6KOZUCHOWSKA Natalia
STERING Kamila
NOWAKOWSKI Krzysztof
OCHIMOWSKI Tomasz
PISAREK Bogdan
13FREAKY FIT 00:00:0000:04:5500:11:5900:19:50
7GACKOWSKI Szymon
GRAPATYN Piotr
LEWICKI Maciej
MORAWSKI Maciej
KLUCZYK Mikołaj
2AŚ BYDGOSZCZ 00:00:0000:06:1000:13:0500:20:22
8BEDNAREK Marta
SOBCZAK Anna
RUDOL Magdalena
BĄK Oskar
WASILEWSKI Dariusz
6CZARNE STOPY.SM II 00:00:0000:05:3900:13:1000:20:54
9LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
22LUTEK JUSTRUN.PL 00:00:0000:06:4400:13:5800:21:22
10ROBAKOWSKI Waldemar
PLUCIŃSKA Aleksandra
KUŚ Michał
PALISZEWSKI Paweł
KILAN Kacper
24PACTUM 00:00:0000:05:1800:13:0700:21:34
11ŁOBOCKI Krzysztof
ROSÓŁ Jacek
WIATROWSKA Katarzyna
CYL Dawid
KRUSZKA Łukasz
1AKTYWNA BYDGOSZCZ 00:00:0000:06:3900:14:0000:21:41
12PALACZ Wioletta
ROMIANOWSKA Agnieszka
SZENK Marta
ULAN Natalia
GADZIŃSKA Aleksandra
21LADYQUEEN 00:00:0000:06:5400:14:3400:21:46
13POTRZEBOWSKA Agata
POTRZEBOWSKI Marek
NOWAKOWSKI Grzegorz
TOMASZEWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Marta
8DEAF 00:00:0000:05:1600:13:2400:22:24
14KOZAKIEWICZ Marcin
PAWLAK Jakub
KEMPIŃSKA Beata
NIEWIADOMY Marcin
NIEWIADOMY Justyna
12EKIPA ANANSIEGO 00:00:0000:05:5700:13:5800:22:31
15WŁODARCZYK Olga
ZYGOWSKI Michał
RYBKA Aldona
WŁODARCZYK Olga
WŁODARCZYK Olga
26PRZEBIERAŃCY 00:00:0000:05:1800:13:5400:23:04
16LEWANDOWSKI Piotr
LEWANDOWSKI Beata
LEWANDOWSKI Juliusz
PESTKA Anna
RUDOL Dominik
4BRODACZ I SPOLKA 00:00:0000:05:5700:14:0500:23:25
17CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika
RANISZEWSKI Mikołaj
BROSS Agata
GORYŃSKI Maciej
KWIATKOWSKA Lucyna
27RUN MIKOŁAJKOWY TEAM SIEDLISKOWY 00:00:0000:05:4900:14:2800:23:30
18PIECZKA Marcin
JELENIEWSKA Aneta
PIECZKA Ewelina
SZAMOCKI Wojciech
MAŁKOWSKI Iwo
30WYSTRZAŁOWA EKIPA 00:00:0000:06:1700:15:0100:23:52
19RYBICKI Artur
PATKOWSKI Maciej
TARNOWSKI Rafal
KRUPA Dorota
WÓJTOWICZ Monika
7CZYZKOWKO BIEGA 00:00:0000:06:5600:15:2300:24:15
20KRZYŻAŃSKI Kacper
KRZYŻAŃSKA Pola
MUSIAŁ Elwira
KRZYŻAŃSKI Przemysław
ŚMIAŁOWICZ Adam
20KRZYŻAKI 00:00:0000:06:2400:15:2100:24:22
21GÓRNA Karolina
BALCERZAK Dorota
DOBRUCHOWSKA Emilia
KOMISARCZYK Iwona
KUŚ Jagoda
18INOWROCŁAW GIRLS 00:00:0000:07:2800:16:0800:24:35
22NOWICKI Marcin
PRZYBYLSKI Sławek
TARASIEWICZ Beata
FALKIEWICZ Marek
PISAREK Natalia
15FREAKY FIT 00:00:0000:07:1900:16:0000:25:03
23KOPACZ Hanka
JANICKI Robert
PLUTKA Martyna
KAMIŃSKI Filip
JACKOWIAK Łukasz
14FREAKY FIT 00:00:0000:07:2500:16:0700:25:12
24PAWLEWSKA Joanna
CELUSTA Sylwia
AFFELDT Joanna
BYSTRYK Renia
PAWLEWSKA Klaudia
23NIEŚMIERTELNI 00:00:0000:07:3400:16:2200:25:28
25LEWANDOWSKI Paweł
LEWANDOWSKA Sylwia
RĘDZINA Agnieszka
RĘDZINA Michał
KOTECKI Marcin
19KREJZOLE 00:00:0000:06:0000:15:2100:25:43
26GĘBORYS Agnieszka
PIASECKI Przemysław
BEDNAREK Łukasz
BEDNAREK Sebastian
GRZEŚKOWIAK Paweł
17GRZMIĄCE PIERUNY 00:00:0000:07:0900:16:2300:25:51
27ROGALSKA Anna
KARWACKA Agnieszka
WOJCIECHOWSKA Olga
KACZMAREK Sandra
CHABASINSKA Ania
25PINUP POLE DANCE STUDIO 00:00:0000:07:2400:16:3700:26:32
28KUCHARSKI Adam
WIŚNIEWSKA Ewa
KUCHARSKI Adam
WIŚNIEWSKA Ewa
WIŚNIEWSKA Aleksandra
9DOBROTLIWI BIEGACZE 00:00:0000:08:5400:18:5000:28:25
29ZYGOWSKA Jolanta
PRZEOR Wioletta
MARKIEWICZ Karolina
NOSSOWICZ Weronika
WENCEL Andrzej
11DRUŻYNA RTZ 8 00:00:0000:06:3400:34:0000:53:22
Znaleziono 29 wynik(ów)