IV CHARYTATYWNA SZTAFETA MIKOŁAJKOWA

Organizator/ Organizer:
Fundacja Wujek Porada
Data/ Date:
2018-12-08
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
1 godz km
Zgłoszonych/ Registered:
30
Wystartowało/ Started:
29
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
29
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 10,0 km

Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF
Wyniki indywidualne/ Indywidual results : PDF | HTML
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2km | 4km | 6km | 8km | 10km | 12km | 14km | 16km | 18km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamKategoria/ CategoryCzas startu/Start time2km4km6km8km10km
       
1MRUK Tomasz
SOBCZAK Marcin
WŁODARCZYK Wojciech
BEDRA Robert
GABRYCH Maciej
5CZARNE STOPY.SM 00:00:0000:05:3100:11:4300:18:0100:24:2800:31:06
2DAMSKI Łukasz
RUTKOWSKI Szymon
SEWERYN Waldemar
JARZĄBEK Bartłomiej
CHODKIEWICZ Tomasz
16GARDENFLORA MTB TEAM 00:00:0000:05:2800:11:4400:18:1900:25:1300:31:53
3WANKIEWICZ Łukasz
ŁABENDA Robert
RUMIŃSKI Adam
NALEŻYTY Piotr
WEŁNIŃSKA Patrycja
29SZURUSIE TEAM 00:00:0000:05:3800:12:2200:19:0800:26:1300:33:30
4POLASIK Michał
CICHY Adam
DRZEWIECKI Rafał
WIECZOREK Łukasz
KASTRAU Tomasz
28RUN4FUN 00:00:0000:05:4200:12:2300:19:1600:26:3100:33:43
5NAGOW Michał
HEJNA Kamil
KOLMAJER Rafał
KADOW Ryszard
CZAJKOWSKA Sylwia
3BANDA WARIATÓW 00:00:0000:06:1500:12:5500:19:4800:26:5100:33:56
6GACKOWSKI Szymon
GRAPATYN Piotr
LEWICKI Maciej
MORAWSKI Maciej
KLUCZYK Mikołaj
2AŚ BYDGOSZCZ 00:00:0000:06:1000:13:0500:20:2200:27:3500:34:56
7KOZUCHOWSKA Natalia
STERING Kamila
NOWAKOWSKI Krzysztof
OCHIMOWSKI Tomasz
PISAREK Bogdan
13FREAKY FIT 00:00:0000:04:5500:11:5900:19:5000:27:3700:35:29
8LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
22LUTEK JUSTRUN.PL 00:00:0000:06:4400:13:5800:21:2200:28:5700:36:39
9BEDNAREK Marta
SOBCZAK Anna
RUDOL Magdalena
BĄK Oskar
WASILEWSKI Dariusz
6CZARNE STOPY.SM II 00:00:0000:05:3900:13:1000:20:5400:28:5400:36:54
10PALACZ Wioletta
ROMIANOWSKA Agnieszka
SZENK Marta
ULAN Natalia
GADZIŃSKA Aleksandra
21LADYQUEEN 00:00:0000:06:5400:14:3400:21:4600:29:2800:37:11
11ŁOBOCKI Krzysztof
ROSÓŁ Jacek
WIATROWSKA Katarzyna
CYL Dawid
KRUSZKA Łukasz
1AKTYWNA BYDGOSZCZ 00:00:0000:06:3900:14:0000:21:4100:29:2400:37:13
12KOZAKIEWICZ Marcin
PAWLAK Jakub
KEMPIŃSKA Beata
NIEWIADOMY Marcin
NIEWIADOMY Justyna
12EKIPA ANANSIEGO 00:00:0000:05:5700:13:5800:22:3100:31:1200:39:44
13POTRZEBOWSKA Agata
POTRZEBOWSKI Marek
NOWAKOWSKI Grzegorz
TOMASZEWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Marta
8DEAF 00:00:0000:05:1600:13:2400:22:2400:31:1500:40:11
14ROBAKOWSKI Waldemar
PLUCIŃSKA Aleksandra
KUŚ Michał
PALISZEWSKI Paweł
KILAN Kacper
24PACTUM 00:00:0000:05:1800:13:0700:21:3400:30:2200:40:27
15PIECZKA Marcin
JELENIEWSKA Aneta
PIECZKA Ewelina
SZAMOCKI Wojciech
MAŁKOWSKI Iwo
30WYSTRZAŁOWA EKIPA 00:00:0000:06:1700:15:0100:23:5200:32:3500:40:30
16GÓRNA Karolina
BALCERZAK Dorota
DOBRUCHOWSKA Emilia
KOMISARCZYK Iwona
KUŚ Jagoda
18INOWROCŁAW GIRLS 00:00:0000:07:2800:16:0800:24:3500:33:0300:41:19
17LEWANDOWSKI Piotr
LEWANDOWSKI Beata
LEWANDOWSKI Juliusz
PESTKA Anna
RUDOL Dominik
4BRODACZ I SPOLKA 00:00:0000:05:5700:14:0500:23:2500:32:1500:41:22
18WŁODARCZYK Olga
ZYGOWSKI Michał
RYBKA Aldona
WŁODARCZYK Olga
WŁODARCZYK Olga
26PRZEBIERAŃCY 00:00:0000:05:1800:13:5400:23:0400:32:1600:41:45
19CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika
RANISZEWSKI Mikołaj
BROSS Agata
GORYŃSKI Maciej
KWIATKOWSKA Lucyna
27RUN MIKOŁAJKOWY TEAM SIEDLISKOWY 00:00:0000:05:4900:14:2800:23:3000:32:3200:41:46
20RYBICKI Artur
PATKOWSKI Maciej
TARNOWSKI Rafal
KRUPA Dorota
WÓJTOWICZ Monika
7CZYZKOWKO BIEGA 00:00:0000:06:5600:15:2300:24:1500:33:0300:42:10
21NOWICKI Marcin
PRZYBYLSKI Sławek
TARASIEWICZ Beata
FALKIEWICZ Marek
PISAREK Natalia
15FREAKY FIT 00:00:0000:07:1900:16:0000:25:0300:34:1900:43:16
22KOPACZ Hanka
JANICKI Robert
PLUTKA Martyna
KAMIŃSKI Filip
JACKOWIAK Łukasz
14FREAKY FIT 00:00:0000:07:2500:16:0700:25:1200:34:1700:43:23
23KRZYŻAŃSKI Kacper
KRZYŻAŃSKA Pola
MUSIAŁ Elwira
KRZYŻAŃSKI Przemysław
ŚMIAŁOWICZ Adam
20KRZYŻAKI 00:00:0000:06:2400:15:2100:24:2200:34:0800:44:01
24PAWLEWSKA Joanna
CELUSTA Sylwia
AFFELDT Joanna
BYSTRYK Renia
PAWLEWSKA Klaudia
23NIEŚMIERTELNI 00:00:0000:07:3400:16:2200:25:2800:35:0600:44:38
25GĘBORYS Agnieszka
PIASECKI Przemysław
BEDNAREK Łukasz
BEDNAREK Sebastian
GRZEŚKOWIAK Paweł
17GRZMIĄCE PIERUNY 00:00:0000:07:0900:16:2300:25:5100:35:4400:45:23
26LEWANDOWSKI Paweł
LEWANDOWSKA Sylwia
RĘDZINA Agnieszka
RĘDZINA Michał
KOTECKI Marcin
19KREJZOLE 00:00:0000:06:0000:15:2100:25:4300:35:4600:45:49
27ROGALSKA Anna
KARWACKA Agnieszka
WOJCIECHOWSKA Olga
KACZMAREK Sandra
CHABASINSKA Ania
25PINUP POLE DANCE STUDIO 00:00:0000:07:2400:16:3700:26:3200:36:4700:47:05
28KUCHARSKI Adam
WIŚNIEWSKA Ewa
KUCHARSKI Adam
WIŚNIEWSKA Ewa
WIŚNIEWSKA Aleksandra
9DOBROTLIWI BIEGACZE 00:00:0000:08:5400:18:5000:28:2500:37:5800:47:40
29ZYGOWSKA Jolanta
PRZEOR Wioletta
MARKIEWICZ Karolina
NOSSOWICZ Weronika
WENCEL Andrzej
11DRUŻYNA RTZ 8 00:00:0000:06:3400:34:0000:53:22
Znaleziono 29 wynik(ów)