IV EDYCJA BIEGU TROPEM WILCZYM - KOSZALIN - 1963M

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2016-02-28
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.963 km
Zgłoszonych:
254
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 1.805km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-13 | M-13 | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1.805kmCzas
netto
1.963km
Czas
brutto
1.963km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BARAŃSKI Przemysław 407KM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-181M 100:00:0000:06:28.1000:06:28.10 3:1718.2
2KOZAK Paweł 603TKKF KOSZALINKOSZALINM-141M 200:00:0000:06:36.0500:06:36.05+00:00:073:2217.8
3PEC Marek 536KOSZALINM-401M 300:00:0000:06:40.8500:06:40.85+00:00:123:2417.6
4SKIERKA Grzegorz 557MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM-301M 400:00:0000:06:48.6500:06:48.65+00:00:203:2817.3
5TATYS Bartosz 575GIMNAZJUM ŚWIDWINŚWIDWINM-142M 500:00:0000:06:51.7000:06:51.70+00:00:233:2917.2
6ZBOIŃSKI Wojciech 598KOSZALINM-402M 600:00:0000:07:01.0000:07:01.00+00:00:323:3416.8
7JAŹWIŃSKI Dawid 462TKKF KOSZALINKOSZALINM-143M 700:00:0000:07:05.4500:07:05.45+00:00:373:3616.6
8ŚWITLIŃSKI Damian 574RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEGM-182M 800:00:0000:07:12.5000:07:12.50+00:00:443:4016.3
9EMILIT Grzegorz 440KARLINOM-302M 900:00:0000:07:17.6000:07:17.60+00:00:493:4216.1
10LEMANCZYK Andrzej 509DORIAN TEAM SLAWNOWRZESNICAM-303M 1000:00:0000:07:22.8500:07:22.85+00:00:543:4516
11BIERKUS Mirosław 608TKKF KOSZALINKOSZALINM-601M 1100:00:0000:07:28.5500:07:28.55+00:01:003:4815.8
12WEBER Paweł 586AMADEUSCROSSGYMKOSZALINM-304M 1200:00:0000:07:28.9500:07:28.95+00:01:003:4815.8
13CHUDY Henryk 431K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOSŁAWSKOM-602M 1300:00:0000:07:29.0000:07:29.00+00:01:003:4915.7
14HRYCYK Anna 633KOŁOBRZEGK-131K 100:00:0000:07:29.8500:07:29.85+00:01:013:4915.7
15BADUREK Michał 532CSSP KOSZALINKOSZALINM-183M 1400:00:0000:07:31.1500:07:31.15+00:01:033:5015.6
16PINDRAL Piotr 538PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-403M 1500:00:0000:07:33.0000:07:33.00+00:01:043:5115.6
17BOGDANOWICZ Krzysztof 615TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1600:00:0000:07:33.6500:07:33.65+00:01:053:5115.6
18BORGUL Kamil 419POLANÓWM-131M 1700:00:0000:07:35.4500:07:35.45+00:01:073:5215.5
19LEBIODA Wojciech 507POLANÓWM-132M 1800:00:0000:07:37.9500:07:37.95+00:01:093:5315.4
20ŻMIEJKO Łukasz 601COBRA TEAMKOSZALINM-305M 1900:00:0000:07:39.0500:07:39.05+00:01:103:5415.4
21WOLAŃSKI Maciej 593KOŁOBRZEGM-144M 2000:00:0000:07:40.6500:07:40.65+00:01:123:5415.3
22BILEK Sebastian 411DORIAN TEAM SLAWNOSLUPSKM-184M 2100:00:0000:07:43.9000:07:43.90+00:01:153:5615.2
23LIPSKI Michał 512POLANÓWM-306M 2200:00:0000:07:44.7500:07:44.75+00:01:163:5615.2
24PETKA Rafał 537CSSP KOSZALINKOSZALINM-185M 2300:00:0000:07:48.5000:07:48.50+00:01:203:5815.1
25FRONTCZAK Izabela 644TKKF KOSZALINSZCZECINEKK-181K 200:00:0000:07:59.6500:07:59.65+00:01:314:0414.7
26JANUS Grzegorz 456RONIN GOLD TEAM/RAMSKOŁOBRZEG/KOSZALINM-307M 2400:00:0000:08:05.6500:08:05.65+00:01:374:0714.5
27MATUS Robert 502CSSP KOSZALINKOSZALINM-186M 2500:00:0000:08:11.3500:08:11.35+00:01:434:1014.4
28SKRZYPEK Tomasz 559CSSP KOSZALINKOSZALINM-187M 2600:00:0000:08:12.6500:08:12.65+00:01:444:1114.3
29STACH Adrian 560CSSP KOSZALINKOSZALINM-188M 2700:00:0000:08:13.4000:08:13.40+00:01:454:1114.3
30GAWROŃSKI Paweł 443OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM-189M 2800:00:0000:08:16.0000:08:16.00+00:01:474:1314.2
31REMPLAKOWSKI Krzysztof 543CSSP KOSZALINROSNOWOM-404M 2900:00:0000:08:20.8000:08:20.80+00:01:524:1514.1
32GAWIECKI Piotr 617KOSZALINM-405M 3000:00:0000:08:28.4000:08:28.40+00:02:004:1913.9
33PEC Daniel 535KOSZALINM-133M 3100:00:0000:08:29.6500:08:29.65+00:02:014:1913.9
34JANUS Wojciech 457KOSZALINM-1810M 3200:00:0000:08:32.4500:08:32.45+00:02:044:2113.8
35PŁOSKI Krzysztof 632BOBOLINM-308M 3300:00:0000:08:33.7500:08:33.75+00:02:054:2113.8
36KACZMAREK Arkadiusz 630KOSZALINM-145M 3400:00:0000:08:35.9000:08:35.90+00:02:074:2213.7
37NAPIERAJ Adrian 529CSSP KOSZALINKOSZALINM-1811M 3500:00:0000:08:35.9500:08:35.95+00:02:074:2213.7
38JABŁOŃSKI Adrian 451WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-1812M 3600:00:0000:08:37.3000:08:37.30+00:02:094:2313.6
39CZAPSKI Kacper 610KOSZALINM-1813M 3700:00:0000:08:37.5500:08:37.55+00:02:094:2313.6
40MALEK Marcel 519POLANÓWM-134M 3800:00:0000:08:38.3500:08:38.35+00:02:104:2413.6
41BORGUL Hubert 420POLANÓWM-135M 3900:00:0000:08:38.7500:08:38.75+00:02:104:2413.6
42BOBER Jakub 611SIANÓWM-309M 4000:00:0000:08:38.7500:08:38.75+00:02:104:2413.6
43KRZEMIŃSKI Michał 503SKY PRO CYCYLINGKOSZALINM-3010M 4100:00:0000:08:39.7500:08:39.75+00:02:114:2413.6
44SZUBERT Julia 571USTRONIE MORSKIEK-141K 300:00:0000:08:43.6500:08:43.65+00:02:154:2613.5
45NIEMIEC Waldemar 531ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICENOWA RUDAM-502M 4200:00:0000:08:45.7000:08:45.70+00:02:174:2713.4
46WRÓBLEWSKI Jacek 594KOSZALINM-146M 4300:00:0000:08:46.6000:08:46.60+00:02:184:2813.4
47BOBER Sebastian 612SIANÓWM-406M 4400:00:0000:08:46.9500:08:46.95+00:02:184:2813.4
48KLIMEK Jarosław 483WOJSKO POLSKIESIEDLECM-1814M 4500:00:0000:08:49.9500:08:49.95+00:02:214:2913.3
49DĄBROWSKA Alicja 436ROZBIEGANY KOSZALINSIANÓWK-501K 400:00:0000:08:50.4500:08:50.45+00:02:224:3013.3
50FORNALIK Jan 566CSSP KOSZALINKOSZALINM-1815M 4600:00:0000:08:50.6000:08:50.60+00:02:224:3013.3
51LEMANCZYK Alina 508DORIAN TEAM SLAWNOWRZESNICAK-301K 500:00:0000:08:52.0000:08:52.00+00:02:234:3113.3
52JANKOWSKA Barbara 454CSSP KOSZALINKOSZALINK-182K 600:00:0000:08:54.9500:08:54.95+00:02:264:3213.2
53SZUBERT Alicja 572USTRONIE MORSKIEK-132K 700:00:0000:08:57.0000:08:57.00+00:02:284:3313.1
54STACHOWIAK Gracjan 562KOSZALINM-136M 4700:00:0000:08:57.3000:08:57.30+00:02:294:3313.1
55SIMONOWICZ Aneta 556KOSZALINK-302K 800:00:0000:08:59.0500:08:59.05+00:02:304:3513.1
56ZACHCIAŁ-PEC Joanna 595KOSZALINK-401K 900:00:0000:09:03.4500:09:03.45+00:02:354:3713
57KOPCZEWSKI Dariusz 489KOSZALINM-503M 4800:00:0000:09:06.6500:09:06.65+00:02:384:3812.9
58BRĘK Ania 426OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINK-183K 1000:00:0000:09:07.7000:09:07.70+00:02:394:3912.9
59CHORUŻY Zdzisław 430KOSZALINM-3011M 4900:00:0000:09:08.3000:09:08.30+00:02:404:3912.9
60RAŹNIEWSKI Mateusz 542CSSP KOSZALINKOSZALINM-1816M 5000:00:0000:09:09.3500:09:09.35+00:02:414:4012.9
61WĄSICKI Jacek 585STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-407M 5100:00:0000:09:11.3500:09:11.35+00:02:434:4112.8
62WĄSICKA Wiktoria 584STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-133K 1100:00:0000:09:11.7000:09:11.70+00:02:434:4112.8
63WALERIAŃCZYK Kinga 582GRZYBOWOK-142K 1200:00:0000:09:12.0000:09:12.00+00:02:434:4112.8
64DALECKI Marcin 435CSSP KOSZALINKOSZALINM-1817M 5200:00:0000:09:12.1000:09:12.10+00:02:444:4112.8
65BOROWSKI Mateusz 421CSSP KOSZALINKOSZALINM-1818M 5300:00:0000:09:12.3000:09:12.30+00:02:444:4112.8
66GŁOWACKI Włodzimierz 444NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+1M 5400:00:0000:09:13.5500:09:13.55+00:02:454:4212.8
67KRYSIAK Adam 501CSSP KOSZALINROSNOWOM-408M 5500:00:0000:09:26.3500:09:26.35+00:02:584:4812.5
68PIROŃSKI Kuba 648KOSZALINM-147M 5600:00:0000:09:28.5500:09:28.55+00:03:004:4912.4
69PAWELCZUK Szymon 618KONIKOWOM-148M 5700:00:0000:09:29.3000:09:29.30+00:03:014:5012.4
70MEJER Aleksandra 524GIMNAZJUM W MANOWIEROSNOWOK-143K 1300:00:0000:09:36.1500:09:36.15+00:03:084:5312.3
71JAŹWIŃSKI Dominik 463KOSZALINM-137M 5800:00:0000:09:37.0500:09:37.05+00:03:084:5412.2
72KOLANEK Michał 484KOSZALINM-149M 5900:00:0000:09:37.1500:09:37.15+00:03:094:5412.2
73ZŁOTOWICZ Tomasz 600PREPDRZEWIANYM-3012M 6000:00:0000:09:38.9000:09:38.90+00:03:104:5412.2
74ROGANOWSKI Rafał 544KOSZALINM-409M 6100:00:0000:09:41.6000:09:41.60+00:03:134:5612.1
75RASIŃSKA Alicja 541HKTP PTTK SEZAMKOSZALINK-144K 1400:00:0000:09:44.1500:09:44.15+00:03:164:5712.1
76KRÓL Jan 499SZCZECINM-138M 6200:00:0000:09:47.2000:09:47.20+00:03:194:5912
77BOROWSKA Karolina 631NOWE ŁOZICEK-303K 1500:00:0000:09:48.5000:09:48.50+00:03:205:0012
78KAJKOWSKI Rafał 466CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-4010M 6300:00:0000:09:54.0500:09:54.05+00:03:255:0311.9
79BĄK Zbigniew 410RUNNERSWALDEDARŁOWOM-3013M 6400:00:0000:09:54.9000:09:54.90+00:03:265:0311.9
80SARAMAK Paweł 555CSSP KOSZALINKOSZALINM-1819M 6500:00:0000:09:56.6000:09:56.60+00:03:285:0411.8
81BARCIKOWSKI Piotr 621KOSZALINM-3014M 6600:00:0000:09:57.6500:09:57.65+00:03:295:0411.8
82KUBIŃSKA Beata 505SŁUPSKK-402K 1600:00:0000:10:01.7000:10:01.70+00:03:335:0611.7
83WOCH Małgorzata 592KOSZALINK-502K 1700:00:0000:10:02.2500:10:02.25+00:03:345:0711.7
84KOMOROWSKA Beata 486BEZ KLUBUKOSZALINK-304K 1800:00:0000:10:04.0500:10:04.05+00:03:355:0811.7
85JUSZCZAK Wojtek 465SP5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-139M 6700:00:0000:10:04.2500:10:04.25+00:03:365:0811.7
86LIPIŃSKA Agnieszka 510DORIAN TEAM SŁAWNOSLAWNOK-184K 1900:00:0000:10:05.3000:10:05.30+00:03:375:0811.7
87ŚLIWA Rafał 573OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM-1820M 6800:00:0000:10:06.1000:10:06.10+00:03:385:0911.6
88WIŚNIEWSKI Artur 590KOSZALINM-4011M 6900:00:0000:10:07.2000:10:07.20+00:03:395:0911.6
89SOBOLEWSKI Mateusz 623KOSZALINM-1310M 7000:00:0000:10:08.8500:10:08.85+00:03:405:1011.6
90HAŁAJKO Magdalena 620KOSZALINK-305K 2000:00:0000:10:09.2500:10:09.25+00:03:415:1011.6
91TROŚNIAK Tomasz 578GIMNAZJUM NR1 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-1410M 7100:00:0000:10:10.1500:10:10.15+00:03:425:1111.6
92NAGÓRSKA Karolina 607KOSZALINK-306K 2100:00:0000:10:11.0000:10:11.00+00:03:425:1111.5
93KRASKA Sławomir 496CSSP KOSZALINKOSZALINM-1821M 7200:00:0000:10:12.5500:10:12.55+00:03:445:1211.5
94SAGAN Edyta 616KOŁOBRZEGK-145K 2200:00:0000:10:13.2500:10:13.25+00:03:455:1211.5
95DĄBROWSKA Katarzyna 437SIANÓWK-185K 2300:00:0000:10:14.2500:10:14.25+00:03:465:1311.5
96KOSZOWSKI Krystian 492KOSZALINM-3015M 7300:00:0000:10:19.0500:10:19.05+00:03:505:1511.4
97KASZUBA Łukasz 476CSSP KOSZALINKOSZALINM-1822M 7400:00:0000:10:20.3500:10:20.35+00:03:525:1611.4
98SAGAN Karolina 554SP5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-134K 2400:00:0000:10:20.9500:10:20.95+00:03:525:1611.4
99KRUPA Paweł 500KOSZALINM-1411M 7500:00:0000:10:21.0500:10:21.05+00:03:525:1611.4
100NIEMCZUK Anna 530KOSZALINK-503K 2500:00:0000:10:21.7000:10:21.70+00:03:535:1611.4
101PAULIŃSKI Jan 534KOSZALINM-603M 7600:00:0000:10:21.8000:10:21.80+00:03:535:1611.4
102JARZĄBEK Arkadiusz 461CSSPKOSZALINM-1823M 7700:00:0000:10:22.9000:10:22.90+00:03:545:1711.3
103URBANEK Adrian 649KOSZALINM-1412M 7800:00:0000:10:23.4000:10:23.40+00:03:555:1711.3
104KAZIMIERCZAK Leszek 635CS SP KOSZALINKOSZALINM-3016M 7900:00:0000:10:25.4000:10:25.40+00:03:575:1811.3
105KAMECKI Marcel 468SP5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-1311M 8000:00:0000:10:26.0500:10:26.05+00:03:575:1911.3
106STACHOWIAK Pamela 561KOSZALINK-135K 2600:00:0000:10:26.1500:10:26.15+00:03:585:1911.3
107ZŁOTKOWSKI Jakub 599CSSP KOSZALINKOSZALINM-1824M 8100:00:0000:10:27.0500:10:27.05+00:03:585:1911.3
108BIAŁOKOWICZ Leon 614KOSZALINM-1312M 8200:00:0000:10:27.3500:10:27.35+00:03:595:1911.3
109RUSIECKI Paweł 548FAJNE CHŁOPAKIBIESIEKIERZM-4012M 8300:00:0000:10:30.1500:10:30.15+00:04:025:2111.2
110KOWALSKI Sławomir 494CS SP KOSZALINKOSZALINM-504M 8400:00:0000:10:31.6000:10:31.60+00:04:035:2111.2
111GAWIECKA Mariola 442ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-403K 2700:00:0000:10:32.4000:10:32.40+00:04:045:2211.2
112KRZYŻANIAK Justyna 606KOSZALINK-186K 2800:00:0000:10:39.1000:10:39.10+00:04:115:2611
113KUCHALSKA Justyna 613KOSZALINK-307K 2900:00:0000:10:41.2500:10:41.25+00:04:135:2711
114JUREWICZ Rajmund 464GARNIZON DRAWSKIDRAWSKO POMORSKIEM-604M 8500:00:0000:10:42.1500:10:42.15+00:04:145:2711
115URBAŃSKI Aleksander 58017WOG KOSZALINKOSZALINM-4013M 8600:00:0000:10:42.6500:10:42.65+00:04:145:2711
116BORSKOWICZ Mateusz 422KOSZALINM-1825M 8700:00:0000:10:44.3000:10:44.30+00:04:165:2811
117RYBACZEK Łucja 550FORMA ROSNOWOROSNOWOK-136K 3000:00:0000:10:48.4500:10:48.45+00:04:205:3010.9
118ROGOŻA Natalia 545BIEGNIJMY.PLKOSZALINK-146K 3100:00:0000:10:52.8500:10:52.85+00:04:245:3210.8
119RASIŃSKA Patrycja 636KOSZALINK-147K 3200:00:0000:10:53.1500:10:53.15+00:04:255:3310.8
120TETER Marta 576ONR KOSZALIN, GWARDIA KOSZALINKOSZALINK-187K 3300:00:0000:10:56.2500:10:56.25+00:04:285:3410.8
121OLKOWSKA Krysia 641KOSZALINK-188K 3400:00:0000:10:57.7500:10:57.75+00:04:295:3510.7
122RASINSKI Krzysztof 637KOSZALINM-1313M 8800:00:0000:10:58.6500:10:58.65+00:04:305:3510.7
123JAŁYŃSKI Adam 453OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM-4014M 8900:00:0000:10:59.0000:10:59.00+00:04:305:3610.7
124CZARNECKI Dominik 474CSSP KOSZALINKOSZALINM-1826M 9000:00:0000:11:00.2000:11:00.20+00:04:325:3610.7
125BONISŁAWSKI Paweł 417WRZEŚNICAM-1827M 9100:00:0000:11:01.0000:11:01.00+00:04:325:3710.7
126MAJCHER-ROSOWSKA Natalia 518KOSZALINK-308K 3500:00:0000:11:01.8000:11:01.80+00:04:335:3710.7
127CINCIO Wojciech 646KOSZALINM-1314M 9200:00:0000:11:03.8500:11:03.85+00:04:355:3810.6
128BARTCZAK Klaudyna 408CSSP KOSZALINKOSZALINK-189K 3600:00:0000:11:04.3500:11:04.35+00:04:365:3810.6
129KAMELSKI Piotr 470B/KSŁAWNOM-4015M 9300:00:0000:11:08.0500:11:08.05+00:04:395:4010.6
130KOROL Elżbieta 490KOSZALINK-404K 3700:00:0000:11:09.2500:11:09.25+00:04:415:4110.5
131JAKUBOWSKA Anna 452KOSZALINK-1810K 3800:00:0000:11:09.5000:11:09.50+00:04:415:4110.5
132JARCZAK Katarzyna 460.SIANÓWK-1811K 3900:00:0000:11:10.6000:11:10.60+00:04:425:4110.5
133KOWALCZYK Maciej 493POŁCZYN-ZDRÓJM-3017M 9400:00:0000:11:15.9500:11:15.95+00:04:475:4410.5
134NOWAK Bożena 638KOSZALINK-504K 4000:00:0000:11:18.8500:11:18.85+00:04:505:4510.4
135ŁAPCZUK Patrycja 516SP5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-137K 4100:00:0000:11:23.9500:11:23.95+00:04:555:4810.3
136KRAMARZ Stanisław 495ROSSBIEGANIKOSZALINM-1315M 9500:00:0000:11:26.0500:11:26.05+00:04:575:5010.3
137POLAN Jarosław 642ROBUŃM-505M 9600:00:0000:11:27.1500:11:27.15+00:04:595:5010.3
138IMIOŁEK Marcel 609KOSZALINM-1316M 9700:00:0000:11:28.7000:11:28.70+00:05:005:5110.3
139SUBEL Anna 629KOSZALINK-1812K 4200:00:0000:11:31.8500:11:31.85+00:05:035:5210.2
140TUSK Aleksandra 602KOSZALINK-309K 4300:00:0000:11:33.3500:11:33.35+00:05:055:5310.2
141KRAMARZ Aneta 634KOSZALINK-3010K 4400:00:0000:11:33.8500:11:33.85+00:05:055:5310.2
142BOGUSŁAWSKI Filip 413KOSZALINM-1317M 9800:00:0000:11:36.1000:11:36.10+00:05:085:5510.1
143ANDRUSZKIEWICZ Barbara 626SZCZECINEKK-148K 4500:00:0000:11:36.2500:11:36.25+00:05:085:5510.1
144KALETA Cezary 467SP NR 18KOSZALINM-1318M 9900:00:0000:11:37.8000:11:37.80+00:05:095:5510.1
145KASZTELAN Urszula 627TKKF TRIATHLONKOSZALINK-3011K 4600:00:0400:10:2800:11:38.6000:11:42.60+00:05:105:5610.1
146DYMECKA Joanna 622SZCZECINEKK-3012K 4700:00:0000:11:39.1500:11:39.15+00:05:115:5610.1
147HAUSMAN Andrzej 449KSR ROWERIAKOSZALINM-605M 10000:00:0000:11:39.7500:11:39.75+00:05:115:5610.1
148JANKOWSKI Patryk 455CSSP KOSZALINKOSZALINM-1828M 10100:00:0000:11:42.4000:11:42.40+00:05:145:5810.1
149GODLEWSKI Mateusz 445KOSZALINM-1319M 10200:00:0000:11:46.3500:11:46.35+00:05:186:0010
150BAGIŃSKA Agnieszka 404BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK-3013K 4800:00:0000:11:58.0500:11:58.05+00:05:296:069.8
151KONSEK Ola 487KOSZALINK-138K 4900:00:0000:11:58.9000:11:58.90+00:05:306:069.8
152SZARA Michał 569KOSZALINM-1413M 10300:00:0000:12:10.3500:12:10.35+00:05:426:129.7
153DERDA Ewa 438KOSZALINK-149K 5000:00:0000:12:10.6500:12:10.65+00:05:426:129.7
154TROŚNIAK Katarzyna 577SP 4 BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-139K 5100:00:0000:12:19.5000:12:19.50+00:05:516:179.5
155KONSEK Jakub 488KOSZALINM-1320M 10400:00:0000:12:22.2000:12:22.20+00:05:546:189.5
156ŁĄTKA Aneta 517KOSZALINM-3018M 10500:00:0000:12:22.3000:12:22.30+00:05:546:189.5
157BARAN Ewa 406KOSZALINK-1813K 5200:00:0000:12:28.3500:12:28.35+00:06:006:219.4
158RADZIEWICZ Dariusz 539KOSZALINM-4016M 10600:00:0000:12:29.1500:12:29.15+00:06:016:229.4
159RUPNIEWSKI Piotr 547KOSZALINM-3019M 10700:00:0000:12:29.1500:12:29.15+00:06:016:229.4
160FOJUT Kamila 441KOSZALINK-3014K 5300:00:0000:12:29.3500:12:29.35+00:06:016:229.4
161KAMIŃŚKA Beata 475GRUPA BIEGOWA GARNIZONU DRAWSKIEGOWAŁCZK-405K 5400:00:0000:12:40.8000:12:40.80+00:06:126:279.3
162KREIS-GROCHOWSKA Dominika 498KOSZALINK-3015K 5500:00:0000:12:41.6000:12:41.60+00:06:136:289.3
163KUBIAK Maria 504KOSZALINK-3016K 5600:00:0000:12:51.6500:12:51.65+00:06:236:339.2
164KULIŃSKI Marek 506KOSZALINM-3020M 10800:00:0000:12:51.6500:12:51.65+00:06:236:339.2
165MAZUREK Hanna 523BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-1310K 5700:00:0000:12:54.1000:12:54.10+00:06:266:349.1
166VON BARDELEBEN Tarryn 581BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-1311K 5800:00:0000:12:54.2000:12:54.20+00:06:266:349.1
167KISIEL Anna 640KOSZALINK-1814K 5900:00:0000:13:01.1500:13:01.15+00:06:336:389
168LUDKA Amelia 515ZHPKOSZALINK-1410K 6000:00:0000:13:13.3000:13:13.30+00:06:456:448.9
169RAMA Ewa 540KLUBKOŁOBRZEGK-505K 6100:00:0000:13:16.5500:13:16.55+00:06:486:468.9
170CIEŚLEWICZ Kacper 432SP5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-1321M 10900:00:0000:13:22.2500:13:22.25+00:06:546:498.8
171WILKOWSKA Anastazja 589KOSZALINK-1312K 6200:00:0000:13:25.1500:13:25.15+00:06:576:508.8
172WILKOWSKA Beata 588KOSZALINK-3017K 6300:00:0000:13:25.4000:13:25.40+00:06:576:508.8
173WILKOWSKA Małgorzata 58775-323K-3018K 6400:00:0000:13:26.0000:13:26.00+00:06:576:518.8
174HYNDA Irena 450BIAŁOGARDK-506K 6500:00:0000:13:28.5500:13:28.55+00:07:006:528.7
175BONISŁAWSKA Maria 415WRZEŚNICAK-1313K 6600:00:0000:13:40.5500:13:40.55+00:07:126:588.6
176BONISŁAWSKI Wojciech 418WRZEŚNICAM-4017M 11000:00:0000:13:40.6000:13:40.60+00:07:126:588.6
177KAMELSKI Szymon 469PRZEDSZKOLE CHALABALYSŁAWNOM-1322M 11100:00:0000:13:44.8500:13:44.85+00:07:167:008.6
178SKOWRON Bartek 645KOSZALINM-1323M 11200:00:0000:13:48.0500:13:48.05+00:07:197:028.5
179SKOWRON Adam 558KOSZALINM-3021M 11300:00:0000:13:48.5500:13:48.55+00:07:207:028.5
180MIKLASINSKA Monika 526B/KSŁAWNOK-3019K 6700:00:0000:13:48.8000:13:48.80+00:07:207:028.5
181ANTCZAK Justyna 403SP5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-3020K 6800:00:0000:13:52.1500:13:52.15+00:07:247:048.5
182KORZENIOWSKA Aleksandra 491SP5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-1314K 6900:00:0000:13:52.3000:13:52.30+00:07:247:048.5
183KAWALEC Adrian 477HKTP PTTK,, DREPTAK'CEWLINOM-1324M 11400:00:0000:14:01.5500:14:01.55+00:07:337:098.4
184KAMIŃSKA Weronika 471KOSZALINK-1315K 7000:00:0000:14:04.7500:14:04.75+00:07:367:108.4
185KAMIŃSKI Robert 473KOSZALINM-3022M 11500:00:0000:14:05.3000:14:05.30+00:07:377:118.4
186STASZEK Mariola 563NIEZRZESZONAKOSZALINK-507K 7100:00:0000:14:18.2000:14:18.20+00:07:507:178.2
187RYBARCZYK Miłosz 552KOSZALINM-OPEN1M 11600:00:0000:14:19.9500:14:19.95+00:07:517:188.2
188RYBARCZYK Robert 553KOSZALINM-4018M 11700:00:0000:14:20.3000:14:20.30+00:07:527:188.2
189RYBARCZYK Joanna 551KOSZALINK-3021K 7200:00:0000:14:20.3500:14:20.35+00:07:527:188.2
190BORUCH Katarzyna 423:)ZGIERZK-406K 7300:00:0000:14:31.1500:14:31.15+00:08:037:248.1
191KAMIŃSKA Małgorzata 472KOSZALINK-407K 7400:00:0000:14:51.1500:14:51.15+00:08:237:347.9
192ZAŁÓG Tomek 596KOSZALINM-1414M 11800:00:0000:15:15.9500:15:15.95+00:08:477:467.7
193SUGIER Alicja 639KOSZALINK-1316K 7500:00:0000:15:25.3500:15:25.35+00:08:577:517.6
194SUGIER Michał 567NMCKOSZALINM-3023M 11900:00:0000:15:25.4000:15:25.40+00:08:577:517.6
195LIPIŃSKA Wiktoria 511ZHPKOSZALINK-1411K 7600:00:0000:15:25.6000:15:25.60+00:08:577:517.6
196SZOCIK Aleksandra 570HKTP PTTK,, DREPTAK'CHAŁUPYK-1412K 7700:00:0000:15:26.5000:15:26.50+00:08:587:527.6
197RUSZKOWSKA Agnieszka 624KOSZALINK-1413K 7800:00:0000:15:27.2000:15:27.20+00:08:597:527.6
198WESOŁOWSKI Dawid 647KOSZALINM-1415M 12000:00:0000:15:30.5000:15:30.50+00:09:027:547.6
199GUDANIEC Dorota 628TKKF TRIATHLONKOSZALINK-508K 7900:10:5600:14:2400:15:49.3500:26:45.60+00:09:218:047.4
200BONISŁAWSKA Zuzanna 414TITKI TATITKI I DWIE KITKISŁAWNOK-1317K 8000:00:0000:15:52.0000:15:52.00+00:09:238:057.4
201CHORĄŻY Karolina 429KOSZALINK-1815K 8100:00:0000:15:52.8000:15:52.80+00:09:248:057.4
202BONISŁAWSKI Jarosław 416TITKI TATITKI I DWIE KITKISŁAWNOM-3024M 12100:00:0000:15:53.1000:15:53.10+00:09:258:067.4
203MORAWSKI Tomasz 528ROWERIAKOSZALINM-506M 12200:00:0000:16:01.8000:16:01.80+00:09:338:107.3
204PUZYREWSKA Małgorzata 604KOSZALINK-1318K 8200:00:0000:16:54.2500:16:54.25+00:10:268:377
205PUZYREWSKI Wojciech 605KOSZALINM-3025M 12300:00:0000:16:54.6500:16:54.65+00:10:268:377
206JANUSZEWSKI Patryk 459KOSZALINM-1416M 12400:00:0000:17:12.1500:17:12.15+00:10:448:466.8
207KAWALEC Lidia 478HKTP PTTK,, DREPTAK'CEWLINOK-1319K 8300:00:0000:17:14.1500:17:14.15+00:10:468:476.8
208HAJEC Matylda 448HKTP PTTK,, DREPTAK'CEWLINOK-1320K 8400:00:0000:17:14.8500:17:14.85+00:10:468:476.8
209LUBKE Marta 514HKTP PTTK,, DREPTAK'CEWLINOK-1321K 8500:00:0000:17:17.3500:17:17.35+00:10:498:496.8
210KILAR Weronika 481HKTP PTTK,, DREPTAK'KOTŁOWOK-1414K 8600:00:0000:17:17.5000:17:17.50+00:10:498:496.8
211LIS Maja 513HKTP PTTK,, DREPTAK'CEWLINOK-1322K 8700:00:0000:17:17.6000:17:17.60+00:10:498:496.8
212BORUCH Anna 424:)ZGIERZK-1323K 8800:00:0000:20:33.6500:20:33.65+00:14:0510:295.7
Znaleziono 212 wynik(ów)