IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2018-08-19
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1301
Wystartowało:
1053
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
1031
Na trasie:
0

Klasyfikacja: 11 Fala

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOZŁOWSKI Artur 956GRYFICEM2 30-3926M 5201:04:10.8001:04:10.80 8:337
2STYMA Sławomir 958HUSARIA RACE TEAMM3 40-4919M 7901:08:31.4001:08:31.40+00:04:209:086,6
3ZERZUT Jarosław 93PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM4 50-592M 84Puszczyk Bukowy01:09:11.0501:09:11.05+00:05:009:136,5
4ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 309ZGUBIŁEM SPONSORAJANIKOWOM4 50-593M 9801:10:51.9501:10:51.95+00:06:419:266,4
5ZAWLIK Tomasz 279SZCZECINM3 40-4927M 11701:12:15.7501:12:15.75+00:08:049:386,2
6JAKUBIAK Anna 910RAZSZCZECINK3 40-494K 32RAZ01:21:36.5501:21:36.55+00:17:2510:525.5
7PTAK Patrycja 440HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOK2 30-3923K 39Husaria Race Team01:25:48.9001:25:48.90+00:21:3811:265,2
8PTAK Daniel 71HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOM2 30-39114M 228Husaria Race Team01:25:51.0501:25:51.05+00:21:4011:265,2
9NOWAK Zbigniew 389KBDZIKPOLICEM5 60+6M 29601:32:30.5501:32:30.55+00:28:1912:204,9
10PIETRUSZKIEWICZ Joanna 1089JÓZEFINASZCZECINK2 30-3959K 11201:40:25.6001:40:25.60+00:36:1413:234,5
11PIETRUSZKIEWICZ Henryk 401SZCZECINM3 40-4968M 35801:40:28.9501:40:28.95+00:36:1813:234,5
12SZAL Marzena 474IZERSKA GRUPA BIEGOWAOSIECZNICAK2 30-3971K 13701:44:02.8001:44:02.80+00:39:5213:524,3
13MODELSKA Justyna 1345KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK3 40-4931K 175Kobiece Bieganie01:49:58.1001:49:58.10+00:45:4714:394,1
14BIAŁKOWSKA Katarzyna 112WIECZORNE BIEGANIESIADŁO DOLNEK3 40-4932K 17701:50:03.7501:50:03.75+00:45:5214:404,1
15ZEMANKIEWICZ Łukasz 274KANAŁ 6AMSZCZECINM2 30-39212M 43901:50:14.6001:50:14.60+00:46:0314:414,1
16CHUDYNKA Paulina 761KOBIECE BIEGANIESZCZECINK2 30-3992K 18001:50:28.7001:50:28.70+00:46:1714:434,1
17LEBIEDZIEWSKA Natalia 1284KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-3994K 184Kobiece Bieganie01:50:32.9501:50:32.95+00:46:2214:444,1
18ZAKRZEWSKI Grzegorz 454FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM1 16-29123M 46301:52:46.7501:52:46.75+00:48:3515:024
19ZAKRZEWSKA Sylwia 452FSD RUN DREZDENKOSZCZECINK2 30-39124K 23901:56:12.3501:56:12.35+00:52:0115:293,9
20WOSIAK Paweł 453FSD RUN DREZDENKOSZCZECINM2 30-39242M 50501:56:12.8501:56:12.85+00:52:0215:293,9
21KACZOR Mariusz 491WAR-CHLACZKIZIELONA GÓRAM2 30-39267M 540Jost Polska02:00:03.4502:00:03.45+00:55:5216:003,7
22JANUSZEWSKI Bartosz 444JOST POLSKANOWA SÓLM1 16-29141M 541Jost Polska02:00:04.2502:00:04.25+00:55:5316:003,7
23GAJEK Łukasz 412WAR-CHLACZKIZIELONA GÓRAM2 30-39268M 542WAR-chlaczki02:00:04.2502:00:04.25+00:55:5316:003,7
24BIAZIK Piotr 443WAR-CHLACZKINOWA SÓLM2 30-39269M 543WAR-chlaczki02:00:04.7502:00:04.75+00:55:5316:003,7
25LIPIŃSKI Paweł 1215HUSARIA RACE TEAMGRYFICEM2 30-39282M 572Husaria Race Team02:04:09.1002:04:09.10+00:59:5816:333,6
26LIPIŃSKA Małgorzata 1216HUSARIA RACE TEAMGRYFICEK3 40-4959K 30402:04:09.1002:04:09.10+00:59:5816:333,6
27PŁAŻALSKA Sylwia 1252BROJCEK2 30-39162K 31302:05:04.9002:05:04.90+01:00:5416:403,6
28PŁAŻALSKI Łukasz 957M2 30-39287M 580Husaria Race Team02:05:05.0502:05:05.05+01:00:5416:403,6
29PŁAŻALSKA Monika 1271BROJCEK2 30-39163K 31402:05:05.2002:05:05.20+01:00:5416:403,6
30SOKOŁOWSKI Konrad 959HUSARIA RACE TEAMGRYFICEM2 30-39288M 58102:05:05.5002:05:05.50+01:00:5416:403,6
31RYBACKI Roman 411WAR-CHLACZKINOWA SÓLM2 30-39290M 583WAR-chlaczki02:05:30.2502:05:30.25+01:01:1916:443,6
32CICHARSKI Rafał 471JOST POLSKANOWA SÓLM1 16-29150M 584WAR-chlaczki02:05:31.3502:05:31.35+01:01:2016:443,6
33ZUBKIEWICZ Michał 1065SZCZECINM1 16-29159M 60502:08:54.0002:08:54.00+01:04:4317:113,5
34KRZYSZTOFOWICZ Sławek 433KRZYSZTOFKI TEAMWOLBROMM3 40-49131M 63002:18:42.6502:18:42.65+01:14:3118:293,2
35MIELCARZ Aneta 1233KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEK2 30-39180K 374Kobiece Bieganie02:23:01.3502:23:01.35+01:18:5019:043,1
36LEPA Anna 1201KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-39181K 375Kobiece Bieganie02:23:01.4502:23:01.45+01:18:5019:043,1
37WIERZBA Ewa 640KOBIECE BIEGANIESIADŁO DOLNEK2 30-39182K 376Kobiece Bieganie02:23:01.5502:23:01.55+01:18:5019:043,1
38KACZMAREK Arleta 833KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-39183K 377Kobiece Bieganie02:23:01.5502:23:01.55+01:18:5019:043,1
39MICHALIK-CAŁY Kasia 596KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEK2 30-39184K 378Kobiece Bieganie02:23:01.6002:23:01.60+01:18:5019:043,1
40REDLARSKA Anna 1217KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-39185K 379Kobiece Bieganie02:23:01.8502:23:01.85+01:18:5119:043,1
41ŚWIATŁY Magdalena 1057DZIKIE BATATY TEAMSZCZECINK2 30-39186K 380DZIKIE BATATY TEAM02:23:01.9502:23:01.95+01:18:5119:043,1
42WIERZBA Piotr 641KOBIECE BIEGANIESIADŁO DOLNEM2 30-39304M 632Kobiece Bieganie02:23:01.9502:23:01.95+01:18:5119:043,1
43CAŁY Przemek 597KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEM2 30-39305M 633Kobiece Bieganie02:23:02.1502:23:02.15+01:18:5119:043,1
Znaleziono 43 wynik(ów)