IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2018-08-19
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1301
Wystartowało:
1053
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
1031
Na trasie:
0

Klasyfikacja: 13 Fala

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GŁOWACKI Adrian 516TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-3935M 63Team Posejdona01:06:19.5501:06:19.55 8:506,8
2MICHALAK Piotr 1341OŻW SZCZECINUSTKAM1 16-2918M 74OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:07:22.4001:07:22.40+00:01:028:586.7
3CHENON Guillaume 607WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMAYETM2 30-3949M 105Wieczorne Bieganie w Szczecinie01:11:23.4501:11:23.45+00:05:039:316,3
4MIELCZAREK Krystian 275STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIEDOLICEM2 30-3950M 10601:11:34.7501:11:34.75+00:05:159:326,3
5ARLUKIEWICZ Grzegorz 1187POLICEM1 16-2929M 11101:12:00.6501:12:00.65+00:05:419:366,3
6BACIOR Tomasz 398SZCZECINM2 30-3954M 11301:12:08.6001:12:08.60+00:05:499:376,2
7LANGE Damian 611TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-3955M 114Team PosejdonaTeam Posejdona01:12:14.4501:12:14.45+00:05:549:376,2
8FUDRO Edward 583ZCH POLICEPOLICEM5 60+2M 14301:15:41.3501:15:41.35+00:09:2110:055,9
9MAZUR Marcin 502STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESZCZECINM2 30-3973M 14501:15:49.3501:15:49.35+00:09:2910:065,9
10LINKE Rafał 447SKB DZIKSZCZECINM2 30-3975M 14701:15:59.1501:15:59.15+00:09:3910:075,9
11ODRZYWOLSKI Michał 669ŻANDARMERIA WOJSKOWASZCZECINM2 30-3982M 161OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:17:46.3501:17:46.35+00:11:2610:225,8
12BUGAJNY Damian 523SUPERMARATON KALISZKALISZM3 40-4938M 16701:18:40.5501:18:40.55+00:12:2110:295,7
13STRZELCZYK Wojciech 517ŚWINOUJŚCIEM2 30-3996M 19101:21:21.2001:21:21.20+00:15:0110:505,5
14WIŚNIEWSKA Monika 646STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDK3 40-499K 5801:31:17.1001:31:17.10+00:24:5712:104,9
15JUCHNIEWICZ Jędrzej 914LO13 SZCZECINSTARROGARDM1 16-2976M 28401:31:51.5001:31:51.50+00:25:3112:144,9
16PAPLEWSKA Anna 578STARGARDK1 16-2929K 9901:38:27.0001:38:27.00+00:32:0713:074,6
17ANTKOWIAK Łukasz 532STARGARDM1 16-2989M 33601:38:27.3001:38:27.30+00:32:0713:074,6
18RÓZGA Jerzy 563VIKING88SZCZECINM3 40-4975M 39101:43:00.6001:43:00.60+00:36:4113:444,4
19RÓZGA Zbigniew 566VIKING 88SZCZECINM3 40-4976M 39201:43:01.1501:43:01.15+00:36:4113:444,4
20GODEK Cezary 1134SZCZECINSZCZECINM2 30-39196M 39701:43:58.0501:43:58.05+00:37:3813:514,3
21NOWAK Marta 273STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDIWANIESTARGARDK1 16-2943K 15401:47:11.8501:47:11.85+00:40:5214:174,2
22WOSZCZYK Renata 367WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4928K 16401:48:25.0501:48:25.05+00:42:0514:274,2
23JÓŹWICKA Aneta 368WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4930K 16901:48:33.7001:48:33.70+00:42:1414:284,1
24ZABROCKI Karol 551TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-39208M 431Team Posejdona01:49:06.2501:49:06.25+00:42:4614:324,1
25BAGIEŃSKI Andrzej 1227STARGARDM4 50-5918M 55202:01:01.4502:01:01.45+00:54:4116:083,7
26BAGIEŃSKI Adrian 1226STC STARGARDSZCZECINM2 30-39291M 59202:06:19.9002:06:19.90+01:00:0016:503,6
27BAGIEŃSKI Mateusz 1245STARGARDM1 16-29156M 60102:06:52.8502:06:52.85+01:00:3316:543,5
28HAŁAS Renata 485SZYBCIEJ NIE MOGESZCZECINK3 40-4969K 33402:10:06.3502:10:06.35+01:03:4617:203,5
29SZALEWICZ Małgorzata 176SZYBCIEJ NIE MOGĘSZCZECINK4 50-5913K 33502:10:06.3502:10:06.35+01:03:4617:203.5
30LEWANDOWSKI Janusz 567WIECZORNE BIEGANIE SZCZECINSZCZECINM4 50-5921M 60702:10:06.4002:10:06.40+01:03:4617:203,5
31CZYNSZAK Krystian 700STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39294M 609Pędzące Imadła Stargard02:11:35.1002:11:35.10+01:05:1517:323,4
32WROŃSKA Sandra 488STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK1 16-2986K 345Pędzące Imadła Stargard02:11:35.1002:11:35.10+01:05:1517:323,4
33GĘBICKA Agata 628STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM !STARGARDK1 16-2987K 346Pędzące Imadła Stargard02:11:35.3002:11:35.30+01:05:1517:323,4
34STAŃKO Agnieszka 643STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMGRZĘDZICEK2 30-39170K 34702:11:35.4002:11:35.40+01:05:1517:323,4
35STAŃCZYK Sławomir 314STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39295M 610Pędzące Imadła Stargard02:11:35.4002:11:35.40+01:05:1517:323,4
36WROŃSKI Julian 625STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39296M 611Pędzące Imadła Stargard02:11:35.4502:11:35.45+01:05:1517:323,4
37WOJCIECHOWSKA Wioletta 699STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK3 40-4975K 348Pędzące Imadła Stargard02:11:35.6002:11:35.60+01:05:1617:323,4
38WROŃSKI Przemysław 675STAGARDM1 16-29160M 612Pędzące Imadła Stargard02:11:36.2502:11:36.25+01:05:1617:323,4
39WOJCIECHOWSKI Krzysztof 698STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM4 50-5922M 613Pędzące Imadła Stargard02:11:36.5002:11:36.50+01:05:1617:323,4
40LOKOCZ Żaneta 1158WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-39171K 35202:13:31.5502:13:31.55+01:07:1217:483,4
41LOKOCZ Rafał 590WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM2 30-39297M 61502:13:31.7002:13:31.70+01:07:1217:483,4
42PAGEL Kasia 372SZCZECINK2 30-39173K 356Stargardzki Klub Morsów Miedwianie02:16:06.7002:16:06.70+01:09:4718:083,3
43PROKOCKA Asia 271SZCZECINK2 30-39174K 35702:16:06.7502:16:06.75+01:09:4718:083,3
44NIEMIANOWSKA Magda 948KOBIECE BIEGANIEWAWRZYNIECK2 30-39175K 35802:16:30.7502:16:30.75+01:10:1118:123,3
45W Patryk 964SZCZECINM1 16-29163M 61902:16:30.9502:16:30.95+01:10:1118:123,3
46BULIŃSKI Jacek 1163SZCZECINM2 30-39302M 62702:17:52.8502:17:52.85+01:11:3318:223,3
47WASYLÓW Katarzyna 1162WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4978K 36702:17:53.0502:17:53.05+01:11:3318:233,3
48TOKARCZYK Marta 835WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4979K 36802:17:53.0502:17:53.05+01:11:3318:233,3
49MAŁECKA Karolina 1164SZCZECINK2 30-39179K 36902:17:53.2002:17:53.20+01:11:3318:233,3
50TOKARCZYK Grzegorz 1160SZCZECINM3 40-49130M 62802:17:53.5002:17:53.50+01:11:3318:233,3
51CZYŻ Anna 6563A TEAMSZCZECINK3 40-4980K 3703ATeam02:18:26.5502:18:26.55+01:12:0718:273,3
52ADAMCZEWSKA Agnieszka 657LUBANIEK3 40-4981K 3713ATeam02:18:26.7002:18:26.70+01:12:0718:273,3
53ADAMCZEWSKA Anna 658LUBANIEK3 40-4982K 3723ATeam02:18:26.7502:18:26.75+01:12:0718:273,3
54MALEC Edyta 599SKM MIEDWIANIESTARGARDK3 40-4983K 37302:18:52.6502:18:52.65+01:12:3318:303,2
55MALEC Mariusz 69STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM3 40-49132M 63102:19:29.6502:19:29.65+01:13:1018:353,2
56RUTKIEWICZ Marek 561MIEDWIANIENIEDŻWIEDŻM4 50-5923M 63902:38:33.7502:38:33.75+01:32:1421:082.8
57LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 269WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-39188K 38402:41:13.4502:41:13.45+01:34:5321:292.8
Znaleziono 57 wynik(ów)