IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2018-08-19
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1301
Wystartowało:
1053
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
1031
Na trasie:
0

Klasyfikacja: 14 Fala

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIĘCKO Jacek 92215GBZTALUSYM3 40-4911M 3715 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:59:11.1500:59:11.15 7:537,6
2GŁADYSZ Jarosław 435KOBYLANKAM2 30-3930M 5801:05:25.9001:05:25.90+00:06:148:436,9
3ZBLEWSKI Radosław 1098GRABNOM3 40-4926M 10201:11:05.2501:11:05.25+00:11:549:286.3
4DUSZA Robert 153ŚWINOUJŚCIEM2 30-3962M 12501:13:40.8001:13:40.80+00:14:299:496,1
5BANASZAK Marcin 1234BEZRZECZEM2 30-3987M 174Agat01:19:44.5501:19:44.55+00:20:3310:375,6
6SASAK Michał 43712BZSZCZECINM2 30-39118M 23401:26:31.9001:26:31.90+00:27:2011:325,2
7HYBIAK Lukasz 202ORKI Z MAJORKISZCZECINM2 30-39119M 235ORKI Z MAJORKI01:26:33.5501:26:33.55+00:27:2211:325,2
8DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 465SZCZECINM1 16-2957M 23901:27:00.4501:27:00.45+00:27:4911:365,2
9ŁABECKI Paweł 1175POLICEM2 30-39163M 33101:37:51.9501:37:51.95+00:38:4013:024,6
10OBROCKI Adrian 893LÖCKNITZM2 30-39164M 33201:37:52.1001:37:52.10+00:38:4013:024,6
11UMIASTOWSKA Joanna 1048POLCEK2 30-3963K 11901:41:30.8001:41:30.80+00:42:1913:324,4
12KAKOWSKI Dawid 939SZCZECINM2 30-39180M 36601:41:31.1001:41:31.10+00:42:1913:324,4
13BROCZKOWSKA Żaneta 708CHYNÓWK2 30-3978K 15301:46:21.9501:46:21.95+00:47:1014:104,2
14MULARCZYK Krzysztof 707CHYNÓWM2 30-39204M 41701:46:22.0501:46:22.05+00:47:1014:104,2
15DURAJ Kacper 1152POLICEM1 16-29109M 42001:47:29.0001:47:29.00+00:48:1714:194,2
16CHROBOCIŃSKI Jan 560SZCZECINM1 16-29116M 43401:49:38.5001:49:38.50+00:50:2714:374,1
17WIKLAK Natalia 559SZCZECINK1 16-2950K 18101:50:29.5501:50:29.55+00:51:1814:434,1
18MORAWSKA Agnieszka 562SZCZECINK1 16-2951K 18201:50:30.1501:50:30.15+00:51:1914:444,1
19PELCZAR Marta 1177POLICEK2 30-39132K 25201:58:14.5501:58:14.55+00:59:0315:453,8
20GOŁASZ Renata 1147POLICEK2 30-39134K 25501:58:21.6501:58:21.65+00:59:1015:463,8
21GOŁASZ Robert 1146POLICEM2 30-39252M 51901:58:22.5501:58:22.55+00:59:1115:463,8
22GÓRKA Anna 1290BEZRZECZEK2 30-39135K 25601:58:24.3501:58:24.35+00:59:1315:473,8
23TROJANOWSKI Marcin 1289BEZRZECZEM2 30-39253M 52001:58:34.5001:58:34.50+00:59:2315:483,8
24KOZAKIEWICZ Andrzej 1333SZCZECINM2 30-39257M 52601:58:49.9001:58:49.90+00:59:3815:503,8
25KRUBER Katarzyna 1283SZCZECINK1 16-2964K 25901:58:51.4001:58:51.40+00:59:4015:503,8
26KRUBER Piotr 519SZCZECINM2 30-39258M 52701:58:59.6501:58:59.65+00:59:4815:513,8
27BUCZEK Joanna 1218SZCZECINK2 30-39153K 293Agat02:03:23.1502:03:23.15+01:04:1216:273,6
28BUCZEK Krzysztof 1328SZCZECINM2 30-39277M 564Agat02:03:23.1502:03:23.15+01:04:1216:273,6
29BANASZAK Magdalena 1235BEZRZECZEK2 30-39158K 302Agat02:03:38.4002:03:38.40+01:04:2716:293,6
30HEPPNER Paweł 1231SZCZECINM1 16-29148M 577Agat02:04:32.7002:04:32.70+01:05:2116:363,6
31GŁAZEK Julia 1232SZCZECINK1 16-2997K 382Agat02:29:45.3002:29:45.30+01:30:3419:583
32MIZIŃSKI Kuba 1230SZCZECINM1 16-29168M 636Agat02:29:46.1502:29:46.15+01:30:3519:583
33CZYZ Andrzej 1222BEZRZECZEM2 30-39307M 637Agat02:31:10.8002:31:10.80+01:31:5920:093
34CZYZ Agata 1223BEZRZECZEK2 30-39187K 383Agat02:31:13.3502:31:13.35+01:32:0220:093
35RZEMYK Marta 1228SZCZECINK2 30-39189K 385Agat02:42:40.3502:42:40.35+01:43:2921:412.8
36RZEMYK Mariusz 1229SZCZECINM1 16-29169M 640Agat02:42:40.4502:42:40.45+01:43:2921:412.8
PŁOSKOŃ Błażej 1058SZCZECINM2 30-39 DNF DNF--
Znaleziono 37 wynik(ów)