IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2018-08-19
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1301
Wystartowało:
1053
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
1031
Na trasie:
0

Klasyfikacja: 18 Fala

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1OPIELA Arkadiusz 423SZCZECINM1 16-2919M 7701:08:00.2501:08:00.25 9:046,6
2OLEJARZ Damian 1241POLICEM2 30-3977M 15201:16:53.7001:16:53.70+00:08:5310:155,9
3NARKUN Maciej 480SŁUPSKM2 30-39107M 212Mango Gatki Team01:23:46.3001:23:46.30+00:15:4611:105,4
4WOŁYNIEC Marek 1114SZCZECINM1 16-2969M 267Ryby głębinowe01:30:12.0001:30:12.00+00:22:1112:015
5NOWAK Maciej 131POLICEM1 16-2977M 28901:32:14.4001:32:14.40+00:24:1412:174,9
6PĘDZIK Marek 1106GRYFICEM1 16-2982M 310Husaria Race Team01:34:51.6501:34:51.65+00:26:5112:384,7
7SZWARC Ewa 705SZCZECINK2 30-3951K 9701:37:59.1001:37:59.10+00:29:5813:034,6
8OLEJNIK Marzena 1135SZCZECINK4 50-594K 13601:43:59.7001:43:59.70+00:35:5913:514,3
9OLEJNIK Przemek 1136SZCZECINM3 40-4978M 39801:43:59.7501:43:59.75+00:35:5913:514,3
10KRAWCZYK Lukasz 1214TWKGRYFINOM2 30-39224M 464TWK01:52:58.6001:52:58.60+00:44:5815:034
11PĘKALSKI Tomasz 1209TWKGRYFINOM2 30-39225M 46501:52:58.7501:52:58.75+00:44:5815:034
12SZYMCZAK Marcin 506SZCZECINM3 40-4996M 47001:53:25.9501:53:25.95+00:45:2515:074
13GOWORSKI Jerzy 147SZCZECINM1 16-29124M 47101:53:40.7501:53:40.75+00:45:4015:094
14SZEWCZYK Dariusz 1244DZIKUSY Z GRYFINAGRYFINOM1 16-29133M 50101:55:45.5501:55:45.55+00:47:4515:263.9
15STRAŻNIKIEWICZ Joanna 1291DZIK I DZIKIWAŁCZK1 16-2962K 24701:57:34.9001:57:34.90+00:49:3415:403.8
16ŚWITAŁA Piotr 1203DZIK I DZIKISZCZECINM1 16-29137M 51201:57:35.5001:57:35.50+00:49:3515:403.8
17PAWLAK Milena 565PRZECŁAWK2 30-39160K 30502:04:16.3502:04:16.35+00:56:1616:343.6
18NOWAK Sandra 379SZAMOTUŁYK1 16-2975K 30602:04:16.8002:04:16.80+00:56:1616:343.6
19NOWAK Monika 380SZAMOTUŁYK1 16-2976K 30702:04:17.0002:04:17.00+00:56:1616:343.6
20ŻERKO Marcin 564OBORNIKIM2 30-39283M 57302:04:17.1502:04:17.15+00:56:1616:343.6
21WĘGLEWSKI Bartosz 792SZAMOTULSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWESZAMOTUŁYM1 16-29147M 574xRunners02:04:17.5002:04:17.50+00:56:1716:343.6
22GOSTOMSKI Miłosz 381CZEMPIŃM2 30-39284M 57502:04:18.2502:04:18.25+00:56:1816:343.6
23JEŻ Maja 1137OLSZTYNK1 16-2989K 350Ryby głębinowe02:13:27.5002:13:27.50+01:05:2717:473.4
24MIKLEWICZ Agata 1128SZCZECINK1 16-2990K 351Ryby głębinowe02:13:27.9002:13:27.90+01:05:2717:473.4
25SZCZEPEK Marta 1113SZCZECINK1 16-2991K 353Ryby głębinowe02:13:48.7002:13:48.70+01:05:4817:503.4
26WOROCH Tomasz 1131TOP-PLANT GOSPODARSTWO OGRODNICZE KRZYSZTOF WOROCHSZCZECINM1 16-29162M 618Ryby głębinowe02:15:01.1502:15:01.15+01:07:0018:003.3
KMICIEWICZ Miłosz 1050SZCZECINM2 30-39 DNF DNF--
OLCZYK Norbert 1171SZCZECINM1 16-29 DNF DNF--
WRÓBEL Grzegorz 1051SZCZECINM2 30-39 DNF DNF--
Znaleziono 29 wynik(ów)