IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2018-08-19
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1301
Wystartowało:
1053
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
1031
Na trasie:
0

Klasyfikacja: 19 Fala

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PŁOŃSKI Jakub 1148STARGARDM2 30-3911M 18Dzikie Dziki Gorzów00:54:36.3000:54:36.30 7:168,2
2SŁOWIK Jacek 416ŚWIDWINM1 16-2915M 5701:05:23.6001:05:23.60+00:10:478:436,9
3NIEMIRO Dominika 690JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEK2 30-398K 901:06:12.6501:06:12.65+00:11:368:496.8
4KOTARSKI Wiesław 905GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM5 60+1M 64Grupa Azoty Police01:06:20.2501:06:20.25+00:11:438:506.8
5HRYCIÓW Daniel 592RAGNAROK SZCZECINSZCZECINM2 30-39132M 263Rangarok Szczecin01:30:07.0501:30:07.05+00:35:3012:005
6RUTKOWSKI Konrad 591SZCZECINM2 30-39133M 264Rangarok Szczecin01:30:07.0501:30:07.05+00:35:3012:005
7GOŁĘBIOWSKI Gabriel 1165SZCZECINM1 16-2967M 265Rangarok Szczecin01:30:07.4001:30:07.40+00:35:3112:005
8SĄDEL Krzysztof 374SZCZECINM3 40-4954M 27101:30:29.7001:30:29.70+00:35:5312:035
9RŻANY Aleksandra 1211SZCZECINK1 16-2933K 11701:41:24.9001:41:24.90+00:46:4813:314,4
10PIETKIEWICZ Anna 635SZCZECINK2 30-3973K 14001:44:28.9001:44:28.90+00:49:5213:554.3
11SIECZYK Jędrzej 1107SZCZECINM2 30-39203M 41401:45:51.3501:45:51.35+00:51:1514:064.3
12ZIELIŃSKI Michał 473POLICEM1 16-29110M 42101:47:48.8001:47:48.80+00:53:1214:224.2
13SAMBORSKI Radosław 393KOSTRZYN NAD ODRĄM1 16-29111M 42201:47:49.3001:47:49.30+00:53:1314:224.2
14POSZUMSKA Gabriela 535SZCZECINK1 16-2953K 19501:51:45.5501:51:45.55+00:57:0914:544
15DUDKA Robert 536SZCZECINM1 16-29118M 45301:51:55.4001:51:55.40+00:57:1914:554
16WASILEWSKI Andrzej 371SZCZECINM3 40-49113M 55402:01:20.1502:01:20.15+01:06:4316:103.7
17KWAŚNIEWSKI Wojciech 1213KS POLANIE PIERZCHNICAKIELCEM2 30-39275M 55902:02:33.3002:02:33.30+01:07:5716:203.7
18SZULC Helena 764SMT SZCZECINPOLICEK2 30-39152K 29202:03:12.9002:03:12.90+01:08:3616:253.7
19TOMASZEWSKI Michał 1212SZCZECINM1 16-29149M 57802:04:45.0002:04:45.00+01:10:0816:383.6
20JURKIEWICZ Małgorzata 1224SZCZECINK1 16-2978K 30902:04:45.9502:04:45.95+01:10:0916:383.6
SKWIERAWSKA Beata 624GDANSKK3 40-49 DNF DNF--
WIECZOREK Andrzej 621STARGARDM4 50-59 DNF DNF--
WIECZOREK Małgorzata 620STARGARDK4 50-59 DNF DNF--
Znaleziono 23 wynik(ów)